Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
16.08.2020 18:00 2 кръг Д Пещера (Галата) 2:0
23.08.2020 18:00 3 кръг Г Дреновец (Дреновец) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Ботев II (Враца) 1:2
06.09.2020 17:00 5 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:2
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:0
20.09.2020 17:00 7 кръг Д Левски 2020 (Лом) 0:2
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Академик (Свищов) 1:0
04.10.2020 16:00 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:1
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Спартак (Плевен) 0:0
01.11.2020 14:30 13 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
08.11.2020 14:30 14 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
15.11.2020 14:30 15 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
22.11.2020 14:30 16 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
29.11.2020 14:30 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 18 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 19 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 20 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 21 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 22 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 23 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 24 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
- 25 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 26 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 27 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 28 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 29 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 30 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 31 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 32 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 33 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 34 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак (Плевен) 12 8 1 3 29:11 25
6 Янтра (Полски Тръмбеш) 12 6 3 3 20:14 21
7 Павликени (Павликени) 12 6 3 3 14:9 21
8 Партизан (Червен бряг) 12 6 2 4 18:17 20
9 Локомотив 1927 (Дряново) 12 6 0 6 29:26 18
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Финали
16.09.2020 17:00 - Г Чавдар (Троян) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 - Г Севлиево (Севлиево) -:-
11.07.2020 18:00 - Г Левски 2007 (Левски) 0:2
15.07.2020 18:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
18.07.2020 18:00 - Д Вихър (Славяново) 2:0
22.07.2020 - Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
25.07.2020 18:00 - Д Спартак (Плевен) 3:3

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 5 място
2018/2019 Трета лига 5 място
2017/2018 Трета лига 12 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 14 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници