Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 18:30 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
29.07.2019 18:30 2 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
05.08.2019 18:30 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0 Диема спорт
10.08.2019 18:00 4 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:3
17.08.2019 19:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:0
24.08.2019 18:00 6 кръг Д Кариана (Ерден) 3:2
02.09.2019 20:00 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 Диема спорт
16.09.2019 17:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2 Диема спорт
23.09.2019 20:00 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:5 Диема спорт
10.10.2019 16:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2
05.10.2019 18:00 11 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:1
20.10.2019 15:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1 Диема спорт
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
09.11.2019 12:15 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт
23.11.2019 14:30 16 кръг Д Поморие (Поморие) 3:1
29.11.2019 13:30 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:0 Диема спорт
08.12.2019 14:00 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0
- 19 кръг
почива
22.02.2020 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
29.02.2020 21 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
04.03.2020 22 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
07.03.2020 23 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
14.03.2020 24 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
21.03.2020 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
04.04.2020 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
11.04.2020 27 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
18.04.2020 28 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
25.04.2020 29 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
02.05.2020 30 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
09.05.2020 31 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
13.05.2020 32 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
16.05.2020 33 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
23.05.2020 34 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 17 15 1 1 39:17 46
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 17 14 1 2 46:17 43
3 Монтана 1921 (Монтана) 17 10 3 4 34:14 33
4 Локомотив София 1929 (София) 17 9 3 5 27:16 30
5 Литекс (Ловеч) 17 8 4 5 28:13 28
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 16:00 - Д Спартак (Плевен) 4:3
Втори кръг (1/8 финали)
04.12.2019 13:30 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2019 18:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
03.07.2019 18:30 - Д Теута (Драч, Албания, 1) 0:2
06.07.2019 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
09.07.2019 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 3:1
12.07.2019 10:30 - Д Борец (Велес, Северна Македония, 1) 1:1
26.07.2019 18:00 - Д Работнички (Скопие, Македония, 1) 3:1

Септември (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 8:0
14.08.2019 18:00 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
23.08.2019 18:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
30.08.2019 18:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
08.09.2019 17:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
15.09.2019 17:00 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:0
21.09.2019 17:00 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:5
28.09.2019 17:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 5:0
03.10.2019 15:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
18.10.2019 15:30 10 кръг Д Дунав (Русе) 3:1
24.10.2019 15:00 11 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
30.10.2019 14:30 12 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:0
23.11.2019 14:30 13 кръг Г Левски (София) 0:5
30.11.2019 14:00 14 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
07.12.2019 13:30 15 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 6:0
- 16 кръг
почива
29.02.2020 17 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
07.03.2020 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
11.03.2020 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
21.03.2020 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
04.04.2020 22 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
11.04.2020 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
16.04.2020 24 кръг Д ЦСКА (София) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Дунав (Русе) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Левски (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Славия 1913 (София) 14 8 3 3 33:16 27
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 14 6 4 4 23:17 22
9 Септември (София) 14 5 0 9 27:30 15
10 Дунав (Русе) 14 4 3 7 27:42 15
11 Царско село 2015 (София) 14 3 3 8 22:42 12

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2019 15:00 1-ви мач Г Левски (София) 1:2
21.10.2019 15:00 реванш Д Левски (София) 2:1
1/4 финали
20.11.2019 14:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 3:3
27.11.2019 13:30 реванш Д Ботев (Пловдив) 2:2
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2019 17:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 5:0
12.09.2019 17:00 2 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
08.09.2019 14:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
16.09.2019 17:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 6:2
22.09.2019 14:00 5 кръг Г Левски (София) 1:6
29.09.2019 14:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0
06.10.2019 14:00 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 7:0
13.10.2019 14:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
20.10.2019 13:30 9 кръг Г Барокко (София) 3:1
07.11.2019 14:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
14.11.2019 14:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:4
10.11.2019 14:00 12 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 6:1
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
24.11.2019 14:00 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:2
02.12.2019 11:30 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:6
23.02.2020 16 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 17 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 22 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 23 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 24 кръг Д Барокко (София) -:-
- 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 27 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 29 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 30 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 15 12 2 1 73:11 38
3 Хебър 1918 (Пазарджик) 15 9 3 3 33:17 30
4 Септември (София) 15 9 1 5 42:26 28
5 Чавдар (Етрополе) 15 7 5 3 27:24 26
6 Вихрен 1925 (Сандански) 15 7 4 4 34:27 25

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:1
28.08.2019 10:30 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 4:0
11.09.2019 12:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:1
14.09.2019 12:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 8:1
18.09.2019 10:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 12:0
22.09.2019 17:00 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 10:0
29.09.2019 13:00 7 кръг Г Национал (София) 5:1
05.10.2019 13:30 8 кръг Д Сокол (Марково) 4:0
09.10.2019 15:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
05.12.2019 14:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
31.10.2019 12:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
10.11.2019 14:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Левски (София) 0:1
24.11.2019 13:00 14 кръг Д Дунав (Русе) 1:3
01.12.2019 13:00 15 кръг Г Черно море (Варна) 2:0
22.02.2020 16 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.03.2020 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
18.03.2020 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
21.03.2020 22 кръг Д Национал (София) -:-
04.04.2020 23 кръг Г Сокол (Марково) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Левски (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Дунав (Русе) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 15 12 0 3 61:12 36
2 Ботев (Пловдив) 15 11 1 3 47:21 34
3 Левски (София) 15 10 2 3 33:14 32
4 Славия 1913 (София) 15 10 1 4 38:20 31
5 ЦСКА (София) 15 10 1 4 38:24 31

Септември (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2019 16:00 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
01.09.2019 11:30 2 кръг Г Оборище (Панагюрище) 7:0
08.09.2019 10:00 3 кръг Д Барокко (София) 8:0
15.09.2019 11:30 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
20.09.2019 11:00 5 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 5:0
29.09.2019 15:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 3:1
06.10.2019 13:30 7 кръг Д Левски Раковски (София) 7:0
13.10.2019 11:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 1:3
20.10.2019 11:30 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:0
28.11.2019 14:00 10 кръг Г Национал (София) 4:3
14.11.2019 09:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
09.11.2019 14:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
17.11.2019 10:30 13 кръг Д Витоша 13 (София) 2:3
08.12.2019 11:00 14 кръг Г Левски (София) 1:0
01.12.2019 09:30 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1
23.02.2020 16 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 17 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 18 кръг Г Барокко (София) -:-
- 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 24 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 25 кръг Д Национал (София) -:-
- 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 29 кръг Д Левски (София) -:-
- 30 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 15 13 1 1 67:10 40
2 Септември (София) 15 11 2 2 52:13 35
3 Витоша 13 (София) 15 11 1 3 54:11 34
4 ЦСКА (София) 15 10 3 2 66:11 33
5 Локомотив София 1929 (София) 15 10 3 2 52:9 33

Септември (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:0
28.08.2019 10:00 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 10:1
11.09.2019 10:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
14.09.2019 10:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
18.09.2019 15:00 5 кръг Д Асти АБ (Хасково) 5:1
22.09.2019 15:00 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:1
29.09.2019 11:00 7 кръг Г Национал (София) 2:1
05.10.2019 11:00 8 кръг Д Витоша 13 (София) 3:1
09.10.2019 14:30 9 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:2
24.10.2019 13:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
31.10.2019 10:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
10.11.2019 12:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
17.11.2019 12:00 13 кръг Г Левски (София) 1:2
24.11.2019 11:30 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 4:2
01.12.2019 11:00 15 кръг Г Черно море (Варна) 1:0
22.02.2020 16 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.03.2020 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
18.03.2020 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
21.03.2020 22 кръг Д Национал (София) -:-
04.04.2020 23 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Левски (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Берое (Стара Загора) 15 9 3 3 23:9 30
5 Лудогорец 1945 (Разград) 15 8 5 2 20:4 29
6 Септември (София) 15 8 3 4 35:17 27
7 Черно море (Варна) 15 8 2 5 19:20 26
8 Национал (София) 15 6 2 7 21:21 20

Септември (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 11:30 1 кръг Д Национал (София) 3:0
08.09.2019 11:30 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
15.09.2019 10:00 3 кръг Д Гранит (Владая) 15:0
22.09.2019 15:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
09.10.2019 11:30 5 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
29.09.2019 09:30 6 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 10:1
06.10.2019 10:30 7 кръг Г София спорт (София) 4:3
13.10.2019 16:00 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
19.10.2019 09:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) 4:1
29.10.2019 11:30 10 кръг Г Национал (София) 3:1
01.12.2019 15:30 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:2
10.11.2019 11:30 12 кръг Г Гранит (Владая) 10:0
16.11.2019 09:30 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1
24.11.2019 11:30 14 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
- 15 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 16 кръг Д София спорт (София) -:-
- 17 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 18 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 14 13 0 1 70:13 39
2 Локомотив София 1929 (София) 14 11 1 2 67:10 34
3 София спорт (София) 14 11 0 3 77:13 33
4 Чавдар (Етрополе) 14 8 3 3 34:11 27
5 Обеля (кв.Обеля, София) 14 6 2 6 32:34 20

Септември (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 12:00 1-ви мач Г Берое (Стара Загора) 1:1
06.11.2019 14:00 реванш Д Берое (Стара Загора) 2:0
1/4 финали
20.11.2019 14:00 1-ви мач Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
27.11.2019 13:30 реванш Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 09:30 1 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
08.09.2019 14:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
15.09.2019 09:30 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:2
19.09.2019 09:30 4 кръг Д Национал (София) 0:0
22.09.2019 09:30 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
29.09.2019 15:30 6 кръг Д ЦСКА (София) 0:0
06.10.2019 09:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 5:1
15.10.2019 09:30 8 кръг Г Развитие МФ (София) 1:2
20.10.2019 15:30 9 кръг Д Левски (София) 1:1
23.10.2019 09:30 10 кръг Д Витоша 13 (София) 1:1
01.12.2019 09:30 11 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
10.11.2019 15:30 12 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:0
17.11.2019 13:00 13 кръг Г Национал (София) 0:4
24.11.2019 15:30 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:2
- 15 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 16 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 17 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 18 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Развитие на млади футболисти (София) 14 6 3 5 37:23 21
6 Славия 1913 (София) 14 6 2 6 26:27 20
7 Септември (София) 14 3 5 6 14:19 14
8 Ботев 57 СОУ (София) 14 4 2 8 19:33 14
9 Витоша 13 (София) 14 2 1 11 15:39 7

Септември (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2019 13:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
11.09.2019 14:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:5
14.09.2019 09:30 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:2
21.09.2019 15:30 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 10:1
28.09.2019 11:30 5 кръг Г Олимпиец (София) 1:0
02.10.2019 11:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
05.10.2019 11:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:0
12.10.2019 09:30 8 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
- 9 кръг
почива
24.10.2019 16:00 10 кръг Д Метал 2002 (Перник) 4:1
06.11.2019 11:30 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 6:0
09.11.2019 15:30 12 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
16.11.2019 11:30 13 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
23.11.2019 09:30 14 кръг Д Елит София (София) 1:1
30.11.2019 11:30 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
22.02.2020 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 17 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 21 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
- 26 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 27 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 28 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 29 кръг Г Елит София (София) -:-
- 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 14 12 1 1 52:12 37
2 Септември (София) 14 9 4 1 40:14 31
3 Царско село 2015 (София) 14 8 5 1 27:15 29
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 14 9 1 4 37:19 28
5 Миньор (Перник) 14 8 4 2 40:10 28

Септември (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 12:00 1 кръг Г Арес (София) 4:0
28.09.2019 15:00 2 кръг Д Н спорт (София) 3:1
05.10.2019 12:00 3 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:0
12.10.2019 13:30 4 кръг Д София спорт (София) 4:2
19.10.2019 13:30 5 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
30.11.2019 12:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
09.11.2019 12:00 7 кръг Г Барокко (София) 5:2
16.11.2019 09:00 8 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:2
23.11.2019 15:00 9 кръг Д Левски (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Славия 1913 (София) 9 6 2 1 23:8 20
4 ФА Пловдив (Пловдив) 9 5 1 3 17:13 16
5 Септември (София) 9 5 0 4 19:18 15
6 Н спорт (София) 9 4 0 5 19:19 12
7 Левски Раковски (София) 9 2 1 6 9:24 7

Септември II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 10:30 1 кръг Д Щурче (София) 3:1
29.09.2019 10:30 2 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 9:2
06.10.2019 09:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 4:3
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
20.10.2019 10:30 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
17.11.2019 10:30 6 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:9
10.11.2019 10:30 7 кръг Г Интернационал (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетико Артен (София) 7 7 0 0 50:1 21
2 Септември II (София) 7 6 0 1 25:18 18
3 РД Спорт (София) 7 4 1 2 15:17 13
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 22:21 7
5 Интернационал (София) 7 2 1 4 9:15 7

Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 13:40 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:10
28.09.2019 09:00 2 кръг Д Развитие МФ (София) 2:0
05.10.2019 14:50 3 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
12.10.2019 10:10 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:4
19.10.2019 14:50 5 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:7
28.12.2019 12:30 6 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
09.11.2019 09:00 7 кръг Д Ферион (София) 5:0
16.11.2019 13:40 8 кръг Г Барокко (София) 8:1
23.11.2019 13:40 9 кръг Д Ултраспорт академия (София) 15:1
30.11.2019 11:20 10 кръг Г Славия 1913 (София) 2:7
07.12.2019 12:30 11 кръг Д Левски II (София) 3:0
14.12.2019 12:30 12 кръг Г Н спорт (София) -:-
21.12.2019 11:20 13 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Металург 1957 (Перник) 10 5 1 4 46:27 16
8 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 10 5 0 5 45:24 15
9 Септември (София) 10 5 0 5 41:32 15
10 Развитие на млади футболисти (София) 10 4 1 5 21:25 13
11 Ферион (София) 10 3 1 6 21:30 10

Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 14:40 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
29.09.2019 10:00 2 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 4:0
06.10.2019 14:40 3 кръг Д Лъвчетата (София) 1:1
13.10.2019 11:10 4 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:1
20.10.2019 13:30 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:1
01.12.2019 12:20 6 кръг Г Левски (София) 1:2
10.11.2019 12:20 7 кръг Д Н спорт (София) 1:4
17.11.2019 13:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
24.11.2019 11:10 9 кръг Д Левски Раковски (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 0 4 27:18 15
5 Спартак 2015 (София) 9 4 1 4 11:18 13
6 Септември (София) 9 3 2 4 15:19 11
7 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 3 2 4 11:30 11
8 Лъвчетата (София) 9 2 2 5 15:21 8


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:25 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Първа лига 12 място
2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници