Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
17.07.2017 20:30 1 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:2 Диема спорт
22.07.2017 18:45 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0 Диема спорт
28.07.2017 21:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2 Диема спорт
12.10.2017 20:00 4 кръг Г Ботев (Пловдив) -:- Диема спорт
11.08.2017 21:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
21.08.2017 20:30 6 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1 Диема спорт
27.08.2017 18:45 7 кръг Г Черно море (Варна) -:- Диема спорт
09.09.2017 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
16.09.2017 9 кръг Г Левски (София) -:-
23.09.2017 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
30.09.2017 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
14.10.2017 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
21.10.2017 13 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
28.10.2017 14 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
04.11.2017 15 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
18.11.2017 16 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
25.11.2017 17 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
29.11.2017 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
02.12.2017 19 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
09.12.2017 20 кръг Д Черно море (Варна) -:-
17.02.2018 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
24.02.2018 22 кръг Д Левски (София) -:-
28.02.2018 23 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
03.03.2018 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
10.03.2018 25 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
17.03.2018 26 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Пирин (Благоевград) 6 1 2 3 4:8 5
11 Дунав 2010 (Русе) 6 1 2 3 3:9 5
12 Ботев (Пловдив) 5 1 1 3 7:12 4
13 Септември (София) 5 1 0 4 1:6 3
14 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6 0 1 5 5:17 1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2017 18:00 - Д Пелистер (Битоля, Македония, 1) 3:2
27.06.2017 18:30 - Д Черно море (Варна) 0:2
30.06.2017 18:45 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
04.07.2017 18:30 - Г Пирин (Благоевград) 1:0
08.07.2017 18:30 - Д Царско село 2015 (София) 3:2

Септември (София)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2017 11:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:3
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
04.09.2017 4 кръг Д ЦСКА (София) -:-
09.09.2017 5 кръг Г Черно море (Варна) -:-
16.09.2017 6 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
23.09.2017 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
30.09.2017 8 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
11.10.2017 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
19.10.2017 10 кръг Д Левски (София) -:-
25.10.2017 11 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
28.10.2017 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
01.11.2017 13 кръг Г Ботев (Враца) -:-
18.11.2017 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
25.11.2017 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
24.02.2018 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
03.03.2018 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
10.03.2018 18 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
17.03.2018 19 кръг Г ЦСКА (София) -:-
24.03.2018 20 кръг Д Черно море (Варна) -:-
31.03.2018 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
07.04.2018 22 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
12.04.2018 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
14.04.2018 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
21.04.2018 25 кръг Г Левски (София) -:-
28.04.2018 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
05.05.2018 27 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
12.05.2018 28 кръг Д Ботев (Враца) -:-
19.05.2018 29 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
27.05.2018 30 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Славия 1913 (София) 2 1 1 0 6:1 4
4 Дунав 2010 (Русе) 2 1 1 0 3:1 4
5 Септември (София) 2 1 1 0 5:4 4
6 Левски (София) 2 1 1 0 2:1 4
7 Нефтохимик 1962 (Бургас) 2 1 0 1 3:3 3

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 18:00 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:6
27.08.2017 18:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
29.08.2017 3 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
09.09.2017 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
16.09.2017 5 кръг Г ЦСКА (София) -:-
23.09.2017 6 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
30.09.2017 7 кръг Г Сокол (Марково) -:-
04.10.2017 8 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
18.10.2017 9 кръг Г Черно море (Варна) -:-
21.10.2017 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
28.10.2017 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
01.11.2017 12 кръг Д Левски (София) -:-
04.11.2017 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
11.11.2017 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
18.11.2017 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
24.02.2018 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
03.03.2018 17 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
10.03.2018 18 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
17.03.2018 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
24.03.2018 20 кръг Д ЦСКА (София) -:-
31.03.2018 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
07.04.2018 22 кръг Д Сокол (Марково) -:-
12.04.2018 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
14.04.2018 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
21.04.2018 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
28.04.2018 26 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
05.05.2018 27 кръг Г Левски (София) -:-
12.05.2018 28 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
19.05.2018 29 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
27.05.2018 30 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Лудогорец 1945 (Разград) 1 0 0 1 1:3 0
12 Черно море (Варна) 1 0 0 1 1:3 0
14 Левски Раковски (София) 1 0 0 1 1:4 0
15 Марек 1915 (Дупница) 1 0 0 1 0:3 0
16 Септември (София) 1 0 0 1 0:6 0


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:03 сезона
"Б" група:25 сезона

Последните 10 сезона

2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 А ОФГ С 1 място
1948/1949 МФД 3 място

Месечна ранглиста

Интернет страници