Суворово 1 (Суворово)

BGSupporters форум

Суворово 1 (Суворово)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 3:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Хитрино (Хитрино) 4:0
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Калиакра (Каварна) 4:0
16.09.2017 17:00 6 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) анл.
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 6:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 7:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
15.10.2017 16:00 10 кръг Г Локомотив (Русе) 2:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:1
29.10.2017 14:00 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) 7:1
04.11.2017 14:00 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:0
12.11.2017 14:00 14 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
18.11.2017 14:00 15 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:0
26.11.2017 14:00 16 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:1
03.12.2017 14:00 17 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
25.02.2018 14:00 18 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 6:0
14.03.2018 15:00 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:1
10.03.2018 15:00 20 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
18.03.2018 15:00 21 кръг Д Локомотив (Русе) 1:0
01.04.2018 15:00 22 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
06.04.2018 16:00 23 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7:0
14.04.2018 16:00 24 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
- 25 кръг
почива
22.04.2018 16:00 26 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
29.04.2018 16:00 27 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
06.05.2018 17:00 28 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
12.05.2018 17:00 29 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
16.05.2018 17:00 30 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
19.05.2018 17:00 31 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
27.05.2018 17:00 32 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
03.06.2018 17:00 33 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа 1919 (Добрич) 22 20 2 0 71:8 62
2 Суворово 1 (Суворово) 22 14 3 5 58:15 45
3 Хитрино (Хитрино) 23 12 7 4 34:22 43
4 Локомотив (Русе) 23 11 6 6 35:22 39
5 Септември 98 (Тервел) 23 11 3 9 38:32 36
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / Финал
20.09.2017 17:30 - Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
- -
почива
Поток Варна/Добрич/Шумен / Финал
01.11.2017 14:00 - Д Хитрино (Хитрино) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2017 18:30 - Д Хитрино (Хитрино) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2018 14:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
27.01.2018 14:30 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
30.01.2018 14:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:2
11.02.2018 14:00 - Д Ботев (Нови пазар) 7:0
17.02.2018 14:00 - Д Хитрино (Хитрино) 4:1

Суворово 1 (Суворово)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:00 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 6:0
24.09.2017 11:00 2 кръг Г Аврен (Аврен) 2:0
01.10.2017 10:00 3 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
08.10.2017 10:00 4 кръг Г Калиакра (Каварна) 3:2
- 5 кръг
почива
22.10.2017 10:00 6 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
29.10.2017 10:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:4
05.11.2017 10:00 8 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 2:2
12.11.2017 11:00 9 кръг Д Аврен (Аврен) 1:3
19.11.2017 10:00 10 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:3
26.11.2017 10:00 11 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:3
- 12 кръг
почива
18.03.2018 10:00 13 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
31.03.2018 10:00 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:0
15.04.2018 10:00 15 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1
21.04.2018 14:00 16 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
29.04.2018 10:00 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
06.05.2018 10:00 18 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
13.05.2018 10:00 19 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
20.05.2018 10:00 20 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Калиакра (Каварна) 13 8 2 3 47:24 26
3 Черноморец (Балчик) 12 8 1 3 40:23 25
4 Суворово 1 (Суворово) 13 6 1 6 21:25 19
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 13 4 2 7 16:31 14
6 Аврен (Аврен) 13 3 1 9 24:54 10

Суворово 1 (Суворово)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Д Спортист (Михалич) 5:0
16.09.2017 10:00 2 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:5
23.09.2017 10:00 3 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 9:0
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:4
07.10.2017 14:30 5 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 0:2
14.10.2017 10:00 6 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:1
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Провадия (Провадия) 2:4
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Юнак (Варна) 0:0
04.11.2017 10:00 9 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 5:0
11.11.2017 10:00 10 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:2
18.11.2017 10:00 11 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
25.11.2017 10:00 12 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:1
03.12.2017 10:00 13 кръг Г Хитрино (Хитрино) 3:1
09.04.2018 14:00 14 кръг Г Спортист (Михалич) 4:1
10.03.2018 10:00 15 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 3:2
17.03.2018 10:00 16 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 7:0
24.05.2018 15:00 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
31.03.2018 15:00 18 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 0:0
03.04.2018 14:00 19 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 1:1
14.04.2018 10:00 20 кръг Г Провадия (Провадия) 3:1
21.04.2018 10:00 21 кръг Д Юнак (Варна) -:-
28.04.2018 10:00 22 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
05.05.2018 10:00 23 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
12.05.2018 10:00 24 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
19.05.2018 10:00 25 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
26.05.2018 10:00 26 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Белослав 1918 (Белослав) 19 9 3 7 57:31 30
8 Юнак (Варна) 19 9 2 8 42:30 29
9 Суворово 1 (Суворово) 19 8 4 7 43:28 28
10 Провадия (Провадия) 19 7 2 10 67:55 23
11 Спортист (Михалич) 19 4 1 14 25:62 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници