Суворово 1 (Суворово)

BGSupporters форум

Суворово 1 (Суворово)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
19.08.2018 18:00 1 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:2
26.08.2018 18:00 2 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:1
01.09.2018 17:00 3 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
16.09.2018 17:00 4 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7:0
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:0
30.09.2018 16:00 6 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:0
07.10.2018 16:00 7 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:0
- 8 кръг
почива
21.10.2018 16:00 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
28.10.2018 14:00 10 кръг Г Устрем Д (Дончево) 3:0
04.11.2018 14:00 11 кръг Д Волов (Шумен) 6:0
11.11.2018 14:00 12 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
18.11.2018 14:00 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
25.11.2018 14:00 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:1
09.12.2018 13:00 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:0
24.02.2019 11:00 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) 10:0
03.03.2019 15:00 17 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
10.03.2019 15:00 18 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 2:0
16.03.2019 15:00 19 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:0
24.03.2019 15:00 20 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:0
- 21 кръг
почива
06.04.2019 16:00 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
14.04.2019 16:00 23 кръг Д Устрем Д (Дончево) 5:1
17.04.2019 16:00 24 кръг Г Волов (Шумен) 4:1
21.04.2019 16:00 25 кръг Д Локомотив (Русе) 2:2
26.04.2019 16:00 26 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1918 (Варна) 24 18 6 0 92:16 60
2 Суворово 1 (Суворово) 24 18 3 3 72:16 57
3 Светкавица Търговище (Търговище) 24 15 6 3 45:20 51
4 Хитрино (Хитрино) 24 14 5 5 46:20 47
5 Септември 98 (Тервел) 24 13 4 7 46:32 43
Втора фаза / Първа шестица
15.05.2019 17:30 27 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:0
04.05.2019 17:00 28 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
12.05.2019 17:00 29 кръг Д Ботев (Нови пазар) 9:0
18.05.2019 17:00 30 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:0
24.05.2019 17:00 31 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1918 (Варна) 29 22 7 0 105:19 73
2 Суворово 1 (Суворово) 29 21 4 4 86:19 67
3 Светкавица Търговище (Търговище) 29 16 8 5 54:26 56
4 Хитрино (Хитрино) 29 14 9 6 50:25 51
5 Септември 98 (Тервел) 29 15 5 9 52:39 50
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
01.05.2019 16:30 - Г Пещера (Галата) 3:1
Финал
28.05.2019 18:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / Първи кръг
- -
почива
Област Варна / Финал
10.10.2018 20:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
31.10.2018 20:00 - Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:1
Поток Варна/Добрич/Шумен / Финал
07.11.2018 14:30 - Д Хитрино (Хитрино) 3:0
Североизточна България
14.11.2018 14:30 - Г Миньор (Сеново) 4:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2018 18:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
04.08.2018 18:00 - Д Хитрино (Хитрино) 2:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
02.02.2019 14:00 - Д Созопол (Созопол) 0:2
16.02.2019 12:30 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2

Суворово 1 (Суворово)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Д Устрем Д (Дончево) 8:0
19.09.2018 10:00 2 кръг Г Аврен (Аврен) 3:0
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 6:0
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 4:1
- 5 кръг
почива
20.10.2018 10:00 6 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:2
28.10.2018 10:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:4
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 4:2
11.11.2018 09:30 9 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:3
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Атлетик (Провадия) 4:0
24.11.2018 09:30 11 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
09.03.2019 10:00 12 кръг Г Устрем Д (Дончево) 6:2
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Аврен (Аврен) 8:0
23.03.2019 10:00 14 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:0
30.03.2019 10:00 15 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 4:1
- 16 кръг
почива
13.04.2019 10:00 17 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
20.04.2019 10:00 18 кръг Д Септември 98 (Тервел) 6:2
04.05.2019 10:00 19 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 5:0
11.05.2019 11:00 20 кръг Д Черноморец (Балчик) 3:3
18.05.2019 10:00 21 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:1
01.06.2019 10:00 22 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец (Балчик) 20 14 4 2 67:20 46
2 Суворово 1 (Суворово) 20 15 1 4 73:25 46
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 20 13 4 3 55:26 43
4 Септември 98 (Тервел) 20 13 0 7 71:44 39
5 Ботев (Нови пазар) 20 10 2 8 49:32 32

Суворово 1 (Суворово)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Д Устрем Д (Дончево) 13:0
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
20.10.2018 11:30 6 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:1
28.10.2018 11:30 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) 4:0
03.11.2018 11:30 8 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:0
11.11.2018 11:00 9 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:1
17.11.2018 11:30 10 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:1
24.11.2018 11:00 11 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:1
09.03.2019 11:30 12 кръг Г Устрем Д (Дончево) 9:0
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
13.04.2019 11:30 17 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:1
20.04.2019 11:30 18 кръг Д Септември 98 (Тервел) 6:0
04.05.2019 11:30 19 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 10:0
11.05.2019 12:30 20 кръг Д Черноморец (Балчик) 3:0
18.05.2019 11:30 21 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:0
01.06.2019 11:30 22 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Нови пазар) 14 12 0 2 73:12 36
2 Суворово 1 (Суворово) 14 10 2 2 57:5 32
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 14 9 0 5 43:26 27
4 Атлетик (Провадия) 14 7 4 3 25:14 25
5 Септември 98 (Тервел) 14 5 0 9 27:43 15

Суворово 1 (Суворово)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 10:30 1 кръг Д ФК Тича (Варна) 1:1
23.09.2018 10:30 2 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 2:1
30.09.2018 10:30 3 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:2
05.10.2018 15:00 4 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:4
14.10.2018 10:30 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:0
17.10.2018 15:30 6 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 11:1
10.11.2018 10:00 7 кръг Д ОФК Варна (Варна) 7:0
17.03.2019 10:30 8 кръг Г ФК Тича (Варна) 1:1
24.03.2019 10:30 9 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 1:4
31.03.2019 12:00 10 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:5
07.04.2019 10:00 11 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:2
14.04.2019 10:30 12 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:3
21.04.2019 10:30 13 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 7:1
01.05.2019 10:30 14 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Камчиец 1945 (Дългопол) 14 7 1 6 42:26 22
5 Тополи 2010 (Тополи) 14 7 1 6 28:23 22
6 Суворово 1 (Суворово) 14 6 3 5 40:25 21
7 Вихър 2016 (Вълчи дол) 14 3 0 11 16:63 9
8 ОФК Варна (Варна) 14 0 0 14 6:55 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 17.830 28
април 2019 9.335 61
март 2019 17.668 29
ноември 2018 15.220 37
октомври 2018 14.900 41
септември 2018 11.908 50
май 2018 17.338 26
април 2018 10.663 50
март 2018 10.021 59
ноември 2017 10.767 55
октомври 2017 13.141 46
септември 2017 16.382 31
август 2017 13.971 40
май 2017 19.301 29
април 2017 13.944 40
март 2017 10.874 55
ноември 2016 11.561 53
октомври 2016 16.598 28
септември 2016 14.860 39
август 2016 5.931 79
май 2016 8.915 55
април 2016 10.147 51
март 2016 11.057 45
ноември 2015 9.713 55
октомври 2015 12.265 39
август 2015 12.963 39
май 2015 9.669 51
април 2015 16.626 27
март 2015 14.096 31
декември 2014 7.021 70
октомври 2014 19.474 22
септември 2014 12.199 43
май 2014 13.075 44
април 2014 12.144 49
март 2014 15.184 31
ноември 2013 15.353 43
септември 2013 10.776 57
август 2013 17.533 38
май 2013 2.000 81
април 2013 11.721 52
март 2013 15.109 37
ноември 2012 19.986 25
октомври 2012 6.384 75
септември 2012 15.811 37
май 2012 19.570 26
април 2012 11.140 55
март 2012 10.216 60
ноември 2011 16.267 42
октомври 2011 17.722 32
септември 2011 7.985 82
август 2011 22.166 23
май 2011 15.428 41
април 2011 8.929 76
март 2011 10.215 65
ноември 2010 15.234 45
октомври 2010 8.714 86
септември 2010 16.916 34
август 2010 12.750 59
всички

Интернет страници