Свобода 2011 (Пещера)

BGSupporters форум

Свобода 2011 (Пещера)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:4
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:3
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:3
22.09.2016 17:00 8 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:6
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:5
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:2
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:0
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:4
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Германея (Сапарева баня) 3:1
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:3
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
29.04.2017 14:00 28 кръг Г Септември (Симитли) 0:5
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:6
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:0
03.06.2017 17:00 34 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Германея (Сапарева баня) 34 11 5 18 52:52 38
15 Вихрен 1925 (Сандански) 34 10 7 17 36:46 37
16 Свобода 2011 (Пещера) 34 11 4 19 36:75 37
17 Велбъжд (Кюстендил) 34 9 5 20 44:63 32
18 Чепинец (Велинград) 34 5 3 26 33:119 18
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / 1/2 финали
17.08.2016 18:00 - Г Брацигово (Брацигово) 4:7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
- -
почива
Област Пазарджик / 1/2 финали
05.10.2016 16:00 - Г Чепинец (Велинград) 2:5

Свобода 2011 (Пещера)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:10
24.09.2016 11:30 2 кръг Д Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 0:3
01.11.2016 10:30 3 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 1:5
08.10.2016 11:30 4 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 2:2
16.10.2016 11:30 5 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 3:10
22.10.2016 11:30 6 кръг Д Брацигово (Брацигово) 1:2
29.10.2016 11:30 7 кръг Г Оборище /юмв/ (Панагюрище) 0:7
25.03.2017 10:30 8 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:12
01.04.2017 11:30 9 кръг Г Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 1:5
08.04.2017 10:30 10 кръг Д Зенит (Ветрен дол) 2:6
15.04.2017 10:30 11 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) 0:14
23.04.2017 11:30 12 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 1:9
30.04.2017 11:30 13 кръг Г Брацигово (Брацигово) 1:13
05.05.2017 16:00 14 кръг Д Оборище /юмв/ (Панагюрище) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Оборище /юмв/ (Панагюрище) 14 7 5 2 35:13 26
5 Зенит (Ветрен дол) 14 5 2 7 28:49 17
6 Локомотив 2011 (Септември) 14 3 3 8 36:37 12
7 Брацигово (Брацигово) 14 2 2 10 28:45 8
8 Свобода 2011 (Пещера) 14 0 1 13 16:104 1

Свобода 2011 (Пещера)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:21
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Брацигово (Брацигово) 2:3
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Батак (Батак) 7:2
08.10.2016 10:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:15
16.10.2016 10:00 5 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 2:5
22.10.2016 10:00 6 кръг Д Вихър (Ветрен) 10:0
29.10.2016 10:00 7 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:8
05.11.2016 10:30 8 кръг Д Марица (Белово) 3:1
12.11.2016 10:30 9 кръг Г Левски (Ракитово) 2:7
19.03.2017 10:30 10 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:14
26.03.2017 10:30 11 кръг Г Брацигово (Брацигово) 4:2
02.04.2017 10:30 12 кръг Д Батак (Батак) 10:0
05.04.2017 10:30 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:10
09.04.2017 10:00 14 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 0:5
15.04.2017 10:30 15 кръг Г Вихър (Ветрен) 2:0
23.04.2017 10:00 16 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:5
30.04.2017 10:30 17 кръг Г Марица (Белово) 2:2
07.05.2017 10:30 18 кръг Д Левски (Ракитово) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (Ракитово) 18 8 0 10 54:69 24
7 Чико Бунара (Бяга) 18 7 1 10 56:67 22
8 Свобода 2011 (Пещера) 18 6 1 11 49:104 19
9 Батак (Батак) 18 1 0 17 12:135 3
10 Вихър (Ветрен) 18 1 0 17 10:131 3

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 16 място
2015/2016 А ОФГ ПЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ ПЗ 14 място
2013/2014 А ОФГ ПЗ 12 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 7 място
2011/2012 Б ОФГ ПЗ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2018 5.887 79
март 2018 13.938 40
ноември 2017 11.989 48
октомври 2017 14.398 38
септември 2017 11.181 51
август 2017 10.598 51
май 2017 16.861 34
април 2017 2.392 90
март 2017 12.884 43
ноември 2016 14.593 39
октомври 2016 5.454 83
септември 2016 3.906 85
август 2016 9.486 60
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници