Тракия 2004 (Пловдив)

BGSupporters форум

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
18.09.2022 11:30 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:2
22.09.2022 11:30 3 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:3
25.09.2022 11:30 4 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:4
09.10.2022 11:30 5 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:5
16.10.2022 11:30 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
23.10.2022 11:30 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:4
30.10.2022 11:30 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
06.11.2022 11:30 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:8
13.11.2022 11:30 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
20.11.2022 09:00 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:6
27.11.2022 10:15 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:8
04.12.2022 09:00 13 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:1
- 14 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 15 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Кронос 2016 (Пловдив) 13 3 3 7 20:31 12
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 13 3 3 7 30:55 12
12 Юнайтед (Пловдив) 13 3 2 8 15:45 11
13 ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 1 2 7 12:37 5
14 Тракия 2004 (Пловдив) 12 0 1 11 13:53 1

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
17.09.2022 12:45 2 кръг Г Хисаря (Хисаря) 3:4
24.09.2022 09:00 3 кръг Д Реал (Пловдив) 0:3
01.10.2022 12:45 4 кръг Г Марица (Ясно поле) 3:3
08.10.2022 09:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 3:4
15.10.2022 11:30 6 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:3
22.10.2022 09:00 7 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:9
29.10.2022 09:00 8 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:0
05.11.2022 16:30 9 кръг Д Академик (Пловдив) 2:1
10.12.2022 12:45 10 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
19.11.2022 10:15 11 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:6
отложен 12 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
03.12.2022 15:15 13 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 2:1
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
- 16 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 18 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 20 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 22 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 24 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пловдив 2015 II (Пловдив) 10 5 0 5 25:23 15
9 Академик (Пловдив) 11 5 0 6 16:20 15
10 Тракия 2004 (Пловдив) 11 4 1 6 19:34 13
11 Борислав 2009 (Първомай) 11 4 1 6 17:31 13
12 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 12 4 1 7 28:30 13

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 09:00 1 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
24.09.2022 09:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
01.10.2022 12:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:5
08.10.2022 11:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:2
15.10.2022 09:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
22.10.2022 11:00 6 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 4:4
29.10.2022 10:00 7 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:5
05.11.2022 11:00 8 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 11:2
12.11.2022 12:00 9 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:4
19.11.2022 12:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:3
26.11.2022 09:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1
- 12 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 19 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 2 3 46:35 20
5 Ботев (Пловдив) 11 6 1 4 29:23 19
6 Тракия 2004 (Пловдив) 11 4 4 3 39:32 16
7 Спартак 1947 (Пловдив) 11 5 1 5 27:22 16
8 Орлета (Пазарджик) 11 4 2 5 32:28 14

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:8
25.09.2022 13:00 2 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:5
09.10.2022 09:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:2
16.10.2022 09:00 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:5
23.10.2022 09:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:3
30.10.2022 12:00 6 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 2:6
06.11.2022 10:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
13.11.2022 09:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
20.11.2022 09:00 9 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 0:1
- 10 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 11 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица 1921 (Пловдив) 9 5 1 3 32:18 16
5 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 5 1 3 41:21 16
6 Тракия 2004 (Пловдив) 9 3 1 5 18:32 10
7 Чавдар (Пловдив) 9 3 0 6 14:25 9
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 2 0 7 12:38 6

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 14:00 1 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 9:1
22.09.2022 16:00 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 10:2
25.09.2022 16:00 3 кръг Г Реал (Пловдив) 7:0
09.10.2022 16:00 4 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 4:5
16.10.2022 14:00 5 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:0
23.10.2022 15:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 9:3
30.10.2022 14:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 9:4
01.11.2022 12:00 8 кръг Д Гигант (Съединение) 5:3
отложен 9 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
13.11.2022 16:00 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 8:2
20.11.2022 11:00 11 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 4:2
27.11.2022 09:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:10
04.12.2022 09:00 13 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) 7:3
- 14 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 15 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 16 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 18 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 22 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 26 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тракия 2004 (Пловдив) 12 10 0 2 78:35 30
2 Гигант (Съединение) 13 9 0 4 44:24 27
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 8 1 4 61:43 25
4 Траките 2007 II (Скутаре) 13 8 1 4 48:34 25
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 13 8 0 5 58:37 24

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Академия Канарче (Пловдив) 3:2
22.09.2022 10:00 2 кръг Д Велд (Пловдив) 1:3
25.09.2022 09:00 3 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) 8:1
09.10.2022 09:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
16.10.2022 13:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:5
23.10.2022 14:00 6 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 5:3
30.10.2022 09:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
06.11.2022 09:00 8 кръг Д Устина (Устина) 2:4
13.11.2022 09:00 9 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:4
20.11.2022 10:00 10 кръг Г Марица (Ясно поле) 3:0
27.10.2022 10:00 11 кръг Д Улпия (Пловдив) 0:2
- 12 кръг Д Академия Канарче (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Устина (Устина) -:-
- 20 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 21 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 22 кръг Г Улпия (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 5 4 2 41:14 19
6 Улпия (Пловдив) 11 5 0 6 30:25 15
7 Тракия 2004 (Пловдив) 11 5 0 6 32:30 15
8 Спартак 1947 (Пловдив) 11 4 3 4 18:23 15
9 Траките 2007 II (Скутаре) 11 4 1 6 31:44 13

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:00 1 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:2
22.09.2022 10:00 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
25.09.2022 10:00 3 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 4:2
09.10.2022 10:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:4
16.10.2022 11:00 5 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:3
23.10.2022 09:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
20.11.2022 10:00 7 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 7:2
06.11.2022 10:00 8 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:7
13.11.2022 10:00 9 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:4
- 10 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 12 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 17 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 18 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 3 1 5 22:24 10
7 Спартак 1947 (Пловдив) 9 3 1 5 26:37 10
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 3 0 6 18:27 9
9 Тракия 2004 (Пловдив) 9 2 2 5 23:30 8
10 Траките 2007 (Скутаре) 9 1 2 6 11:73 5

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници