Спортист 13 (София)

BGSupporters форум

Спортист 13 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:30 1 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 8:1
07.09.2020 11:30 2 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2
13.09.2020 11:30 3 кръг Г Гранит (Владая) 1:0
20.09.2020 11:30 4 кръг Д РД Спорт (София) 1:1
27.09.2020 13:30 5 кръг Г Сердика (София) 3:3
04.10.2020 11:30 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:3
11.10.2020 11:30 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:1
18.10.2020 11:30 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:4
25.10.2020 11:30 9 кръг Д Конкордия (София) 5:1
01.11.2020 11:30 10 кръг Г София спорт (София) 0:2
08.11.2020 11:30 11 кръг Д Развитие МФ (София) 1:0
15.11.2020 11:30 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:5
22.11.2020 11:30 13 кръг Д Олимпиец (София) 4:1
28.02.2021 11:00 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1
07.03.2021 11:00 15 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:4
14.03.2021 11:00 16 кръг Д Гранит (Владая) 3:0
15.04.2021 14:30 17 кръг Г РД Спорт (София) 0:7
28.03.2021 11:00 18 кръг Д Сердика (София) 1:3
05.04.2021 11:00 19 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:3
11.04.2021 09:00 20 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 2:2
18.04.2021 11:00 21 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:0
25.04.2021 11:00 22 кръг Г Конкордия (София) 2:3
04.05.2021 11:00 23 кръг Д София спорт (София) 1:2
09.05.2021 11:00 24 кръг Г Развитие МФ (София) 1:2
16.05.2021 11:00 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
23.05.2021 11:00 26 кръг Г Олимпиец (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Чавдар (Етрополе) 25 13 3 9 63:31 42
8 Надежда (Доброславци) 25 10 2 13 48:57 32
9 Спортист 13 (София) 25 8 4 13 41:52 28
10 Орловец 2015 (Кокаляне) 24 5 3 16 32:78 18
11 Спартак 2015 (София) 25 6 0 19 39:85 18

Спортист 13 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
01.10.2020 16:00 - Д Славия 1913 (София) 1:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2020 10:00 1 кръг Д Победа 2013 (София) 3:2
05.09.2020 09:30 2 кръг Г Елит София (София) 1:1
12.09.2020 09:30 3 кръг Д ОФК София (София) 2:0
20.10.2020 15:30 4 кръг Г София спорт (София) 2:0
26.09.2020 09:30 5 кръг Д Ферион (София) 11:0
03.10.2020 09:30 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
10.10.2020 09:30 7 кръг Д Арес (София) 0:5
17.10.2020 09:30 8 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:0
24.10.2020 09:30 9 кръг Г Сердика (София) анл.
31.10.2020 09:30 10 кръг Г Победа 2013 (София) 6:1
07.11.2020 09:30 11 кръг Д Елит София (София) 4:0
14.11.2020 09:30 12 кръг Г ОФК София (София) 0:2
21.11.2020 09:30 13 кръг Д София спорт (София) 4:0
20.02.2021 09:30 14 кръг Г Ферион (София) 10:0
27.02.2021 09:00 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
06.03.2021 09:00 16 кръг Г Арес (София) 2:3
13.03.2021 17:00 17 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:1
- 18 кръг
почива
27.03.2021 09:00 19 кръг Д Победа 2013 (София) 5:0
06.04.2021 09:00 20 кръг Г Елит София (София) 1:2
10.04.2021 09:00 21 кръг Д ОФК София (София) 0:0
17.04.2021 11:00 22 кръг Г София спорт (София) 3:0
24.04.2021 09:00 23 кръг Д Ферион (София) 10:0
05.05.2021 09:00 24 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
08.05.2021 09:00 25 кръг Д Арес (София) 0:2
15.05.2021 09:00 26 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:4
- 27 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Банкя 2009 (Банкя) 22 17 1 4 68:23 52
3 ОФК София (София) 23 16 1 6 71:19 49
4 Спортист 13 (София) 24 14 3 7 74:25 45
5 Елит София (София) 23 8 4 11 62:50 28
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 23 8 2 13 78:62 26

Спортист 13 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:4
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Септември (София) 2:2
10.10.2020 15:00 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
17.10.2020 09:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
24.10.2020 15:00 5 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 5:0
31.10.2020 10:30 6 кръг Г Ботев 2017 (Батановци) 6:2
- 7 кръг
почива
14.11.2020 10:30 8 кръг Г Левски (София) 1:7
21.11.2020 12:00 9 кръг Д Национал (София) 1:4
отложен 10 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
отложен 11 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Раковски (София) 7 5 1 1 23:6 16
5 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 30:5 14
6 Спортист 13 (София) 8 4 1 3 21:21 13
7 Септември (София) 8 3 2 3 20:18 11
8 Рилски спортист 2011 (Самоков) 8 2 1 5 9:32 7
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 12:00 1 кръг Д Гранит (Владая) 2:0
10.04.2021 10:30 2 кръг Г Ботев 2017 (Батановци) 3:1
17.04.2021 13:30 3 кръг Д Ферион (София) 0:2
24.04.2021 13:30 4 кръг Г Левски (София) 0:6
08.05.2021 10:30 5 кръг Д Левски Раковски (София) 0:8
15.05.2021 12:00 6 кръг Г Национал (София) 0:4
22.05.2021 09:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
29.05.2021 15:00 8 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
05.06.2021 09:00 9 кръг Г ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски (София) 6 2 1 3 15:11 7
6 ЦСКА (София) 5 2 0 3 17:6 6
7 Спортист 13 (София) 6 2 0 4 5:21 6
8 Ферион (София) 6 1 2 3 4:19 5
9 Гранит (Владая) 6 1 1 4 7:32 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници