ЦСКА (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е на 5 май 1948 г. - след обединение на физкултурните дружества Септември (1944 г.) и Централен дом на войската (1948 г.).

Имена: Септември при ЦДВ (през 1948 г.), ЦДНВ (през 1949 г.), ОНВ (през 1950 г.), ЦДНВ (през 1951 г.), ЦДНА (през 1952 г.), ОСГ (през 1953 г.), ЦДНА (от 1954 до 1964 г.), ЦСКА Червено знаме (от 1964 г. - след обединение с Червено знаме), ЦСКА Септемврийско знаме (от 1969 г. - след обединение със Септември). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб ЦСКА Септемврийско знаме, който започва да се развива самостоятелно. На 17 юли същата година той е преименуван на Средец, а от 1986 г. пред името му е добавена абревиатурата ЦФКА. През 1989 г. възстановява своето популярно название - ЦСКА.

Клубни цветове: червен и бял.

Прозвище: “армейците” или “червените”.

Адрес: София 1164, бул. "Драган Цанков" 3.
Телефон: (+359 2) 8654877.
E-mail: akar@cska.bg.

Клубни върхове:
първо място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
31 пъти шампион на България: 1948 (като Септември при ЦДВ), 1951 (като ЦДНВ), 1952, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1958/59, 1959/60, 1960/61, 1961/62 (като ЦДНА), 1965/66 (като ЦСКА Червено знаме), 1968/69, 1970/71, 1971/72, 1972/73, 1974/75, 1975/76, 1979/80, 1980/81, 1981/82, 1982/83 (като ЦСКА Септемврийско знаме), 1986/87, 1988/89 (като ЦФКА Средец), 1989/90, 1991/92, 1996/97, 2002/03, 2004/05 и 2008/09 г.
21 пъти носител на Националната купа: 9 пъти на Купата на Съветската армия - 1951 (като ЦДНВ), 1954, 1955, 1960/61 (като ЦДНА), 1964/65 (като ЦСКА Червено знаме), 1968/69, 1971/72, 1972/73 и 1973/74 г. (като ЦСКА Септемврийско знаме) и 12 пъти на Купата на България - 1982/83, 1984/85 (като ЦСКА Септемврийско знаме), 1986/87, 1987/88, 1988/89 (като ЦФКА Средец), 1992/93, 1996/97, 1998/99, 2005/06, 2010/11, 2015/16 и 2020/21 г.
4 пъти носител на Суперкупата на България: 1989/90 г. (като ЦФКА Средец), 2006/07, 2008/09 и 2011/12 г.
носител на Купата на България (като второстепенен турнир): 1980/81 г. (като ЦСКА Септемврийско знаме).
4 пъти носител на Купата на Съветската армия (като второстепенен турнир): 1984/85 (като ЦСКА Септемврийско знаме), 1985/86, 1988/89 г. (като ЦФКА Средец) и 1989/90 г.
два пъти полуфиналист в турнира за Купата на европейските шампиони: 1966/67 г. (като ЦСКА Червено знаме) и 1981/82 г. (като ЦСКА Септемврийско знаме).
полуфиналист в турнира за Купата на носителите на националните купи: 1988/89 г. (като ЦФКА Средец).

ЦСКА (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
25.07.2021 18:45 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:2 Диема спорт
16.12.2021 16:30 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2 Диема спорт
20.12.2021 16:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 Диема спорт
13.02.2022 16:30 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1 Диема спорт
22.08.2021 21:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0 Диема спорт
29.08.2021 18:45 6 кръг Г Черно море (Варна) 1:0 Диема спорт
11.09.2021 20:45 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1 Диема спорт
19.09.2021 18:15 8 кръг Г Ботев (Враца) 4:2 Диема спорт
26.09.2021 16:30 9 кръг Д Левски (София) 2:1 Диема спорт
03.10.2021 17:45 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1 Диема спорт
17.10.2021 19:15 11 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:2 Диема спорт
24.10.2021 19:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0 Диема спорт
31.10.2021 16:30 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 Диема спорт
08.11.2021 17:30 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0 Диема спорт
20.11.2021 17:45 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:1 Диема спорт
29.11.2021 17:15 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Диема спорт
02.12.2021 17:30 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0 Диема спорт
05.12.2021 16:45 18 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1 Диема спорт
12.12.2021 14:15 19 кръг Д Черно море (Варна) 2:0 Диема спорт
20.02.2022 17:45 20 кръг Г Славия 1913 (София) 3:2 Диема спорт
25.02.2022 17:30 21 кръг Д Ботев (Враца) 4:0 Диема спорт
06.03.2022 14:00 22 кръг Г Левски (София) 0:0 Диема спорт
12.03.2022 17:30 23 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0 Диема спорт
20.03.2022 15:15 24 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2 Диема спорт
02.04.2022 20:00 25 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
08.04.2022 19:30 26 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 26 21 1 4 64:23 64
2 ЦСКА (София) 26 15 7 4 39:25 52
3 Ботев (Пловдив) 26 13 7 6 34:28 46
4 Черно море (Варна) 26 12 9 5 35:18 45
5 Левски (София) 26 12 6 8 33:25 42
Втора фаза / Първа група
17.04.2022 17:00 27 кръг Д Левски (София) 0:0 Диема спорт
30.04.2022 20:00 28 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 Диема спорт
06.05.2022 20:00 29 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1 Диема спорт
19.05.2022 18:00 30 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт
22.05.2022 20:30 31 кръг Г Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт 2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 31 26 1 4 77:25 79
2 ЦСКА (София) 31 16 10 5 42:31 58
3 Ботев (Пловдив) 31 15 8 8 38:33 53
4 Левски (София) 31 15 7 9 38:27 52
5 Черно море (Варна) 31 12 11 8 36:22 47
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
22.09.2021 18:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 Диема спорт
Втори кръг (1/8 финали)
28.10.2021 19:00 - Д Арда 1924 (Кърджали) 2:0 Диема спорт
Трети кръг (1/4 финали)
01.03.2022 17:30 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 Диема спорт
Четвърти кръг (1/2 финали)
12.04.2022 19:00 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 2:0 Диема спорт
21.04.2022 19:00 реванш Д Славия 1913 (София) 0:2 Диема спорт
Пети кръг (Финал)
15.05.2022 17:00 - Д Левски (София) 0:1 Диема спорт
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
17.07.2021 20:30 - Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 Диема спорт
Лига на конференциите
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
22.07.2021 20:00 1-ви мач Д Лиепая (Лиепая, Латвия) 0:0 Диема спорт 3
29.07.2021 17:00 реванш Г Лиепая (Лиепая, Латвия) 0:0 Диема спорт 3
Трети квалификационен кръг
05.08.2021 20:00 1-ви мач Д Осиек (Осиек, Хърватия) 4:2 Диема спорт 3
12.08.2021 22:15 реванш Г Осиек (Осиек, Хърватия) 1:1 Диема спорт 3
Плейофи
19.08.2021 20:00 1-ви мач Г Виктория (Пилзен, Чехия) 0:2 Диема спорт 3
26.08.2021 20:00 реванш Д Виктория (Пилзен, Чехия) 3:0 Диема спорт 3
Групова фаза / Група "С"
16.09.2021 22:00 - Г Рома (Рим, Италия) 1:5 MAX Sport 3
30.09.2021 19:45 - Д Бодьо/Глимт (Бодьо, Норвегия) 0:0 bTV Action
21.10.2021 22:00 - Д Заря (Луганск, Украйна) 0:1 MAX Sport 3
04.11.2021 19:45 - Г Заря (Луганск, Украйна) 0:2 bTV Action
25.11.2021 22:00 - Г Бодьо/Глимт (Бодьо, Норвегия) 0:2 MAX Sport 3
09.12.2021 19:45 - Д Рома (Рим, Италия) 2:3 bTV Action
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Рома (Рим, Италия) 6 4 1 1 18:11 13
2 Бодьо/Глимт (Бодьо, Норвегия) 6 3 3 0 14:5 12
3 Заря (Луганск, Украйна) 6 2 1 3 5:11 7
4 ЦСКА (София) 6 0 1 5 3:13 1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.06.2021 18:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:0
26.06.2021 19:00 - Д Вакер (Инсбрук, Австрия, 2) 1:0 Диема спорт
30.06.2021 19:30 - Д Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1) 1:2 Диема спорт
04.07.2021 17:00 - Г Вердер (Бремен, Германия, 2) 0:1 Диема спорт
07.07.2021 19:00 - Д Карабах (Агдам, Азербайджан, 1) 0:1 Диема спорт 2
10.07.2021 19:30 - Д Ботев (Враца) 4:0 Диема спорт
11.10.2021 15:00 - Г Банско тийм (Банско) 6:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2022 15:00 - Д Стал (Мелец, Полша, 1) 1:1 Диема спорт
26.01.2022 09:30 - Д Хартберг (Хартберг, Австрия, 1) анл. Диема спорт
28.01.2022 16:00 - Д Динамо (Москва, Русия, 1) 3:1 Диема спорт
31.01.2022 10:30 - Д Шахтьор (Караганда, Казахстан, 1) 5:1 Диема спорт
31.01.2022 16:30 - Д Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) 0:4 Диема спорт
06.02.2022 15:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:0
07.02.2022 15:00 - Д Царско село 2015 (София) 3:0 Диема спорт
27.03.2022 16:30 - Д Спортист 2009 (Своге) 3:1

ЦСКА (София)

Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.02.2022 13:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:1
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
21.08.2021 18:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 2:1
29.08.2021 18:00 2 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
08.09.2021 17:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0
12.09.2021 17:00 4 кръг Г Левски (София) 1:1
18.09.2021 17:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0
25.09.2021 17:00 6 кръг Г Спартак (Плевен) 1:0
04.12.2021 11:00 7 кръг Д Септември (София) 3:0
18.11.2021 14:30 8 кръг Г Черно море (Варна) 1:4
27.11.2021 14:00 9 кръг Д Национал (София) 2:0
30.10.2021 14:30 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
05.11.2021 14:30 11 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0
03.03.2022 17:30 12 кръг Д Сокол (Марково) 4:1
04.04.2022 13:00 13 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
12.03.2022 15:00 14 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
19.03.2022 10:00 15 кръг Д Левски (София) 0:3
- 16 кръг
почива
09.04.2022 16:30 17 кръг Д Спартак (Плевен) 3:0
29.04.2022 17:00 18 кръг Г Септември (София) 0:2
08.05.2022 17:30 19 кръг Д Черно море (Варна) 2:3
13.05.2022 17:30 20 кръг Г Национал (София) 1:2
21.05.2022 18:00 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
27.05.2022 18:00 22 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 19 14 3 2 53:18 45
2 Черно море (Варна) 20 14 1 5 48:22 43
3 ЦСКА (София) 20 12 1 7 32:23 37
4 Септември (София) 19 10 2 7 38:31 32
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 20 9 3 8 35:26 30

ЦСКА (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
15.09.2021 16:00 - Г Национал (София) 1:4

ЦСКА (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 11:00 1 кръг Д Национал (София) 2:1
29.08.2021 17:00 2 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:0
04.09.2021 17:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1
12.09.2021 12:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 2:1
19.09.2021 17:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
25.09.2021 15:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
03.10.2021 13:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
10.10.2021 12:30 8 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
11.12.2021 10:00 9 кръг Д Левски (София) 0:2
24.10.2021 10:30 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:0
31.10.2021 12:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
06.11.2021 14:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:0
24.11.2021 13:00 13 кръг Д Септември (София) 3:3
28.11.2021 12:30 14 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
05.12.2021 13:30 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
25.02.2022 14:30 16 кръг Г Национал (София) 1:0
07.03.2022 14:30 17 кръг Д Розова долина (Казанлък) 5:0
12.03.2022 15:00 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
20.03.2022 13:00 19 кръг Д Черно море (Варна) 2:0
27.03.2022 15:00 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:0
03.04.2022 15:00 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 7:0
09.04.2022 15:00 22 кръг Г Пирин (Благоевград) 5:2
16.04.2022 11:30 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:0
21.04.2022 13:00 24 кръг Г Левски (София) 0:2
29.04.2022 10:30 25 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:3
07.05.2022 13:00 26 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
14.05.2022 13:00 27 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
22.05.2022 18:00 28 кръг Г Септември (София) 4:0
29.05.2022 18:00 29 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
02.06.2022 18:00 30 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 28 21 3 4 87:11 66
2 ЦСКА (София) 28 21 3 4 61:23 66
3 Левски (София) 28 20 5 3 80:19 65
4 Ботев (Пловдив) 28 21 1 6 87:17 64
5 Славия 1913 (София) 28 14 5 9 57:31 47

ЦСКА (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Д Ботев (Враца) 5:0
28.10.2021 14:30 реванш Г Ботев (Враца) 0:0
1/4 финали
10.11.2021 14:30 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 3:0
17.11.2021 14:30 реванш Г Ботев (Пловдив) 1:2
1/2 финали
04.05.2022 15:00 1-ви мач Д Спартак (Плевен) 1:0
11.05.2022 16:30 реванш Г Спартак (Плевен) 2:0
Финал
24.05.2022 18:00 - Г Септември (София) 0:0
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 13:00 - Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:0
Югозападна България / Финали
29.09.2021 13:00 - Г Миньор (Перник) 7:1
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Г Барокко (София) 4:0
02.09.2021 16:00 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:0
11.09.2021 12:00 3 кръг Г Вихрен (Сандански) 7:0
18.09.2021 11:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 10:0
25.09.2021 11:00 5 кръг Г Развитие МФ (София) 8:0
02.10.2021 13:00 6 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
08.10.2021 16:00 7 кръг Д Септември (София) 6:1
15.10.2021 15:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:2
23.10.2021 11:00 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 4:0
30.10.2021 11:00 10 кръг Г РД Спорт (София) 2:1
06.11.2021 11:00 11 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
04.03.2022 15:00 12 кръг Д Барокко (София) 9:1
01.06.2022 11:00 13 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
18.03.2022 14:00 14 кръг Д Вихрен (Сандански) 16:0
29.03.2022 16:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
01.04.2022 11:00 16 кръг Д Развитие МФ (София) 4:1
27.04.2022 14:00 17 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5:0
28.05.2022 13:00 18 кръг Г Септември (София) 1:1
14.04.2022 14:00 19 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:0
30.04.2022 11:00 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
07.05.2022 10:00 21 кръг Д РД Спорт (София) 1:0
16.05.2022 17:00 22 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 21 18 2 1 95:10 56
2 Левски Раковски (София) 22 15 3 4 48:17 48
3 Септември (София) 22 12 5 5 57:27 41
4 Царско село 2015 (София) 22 12 3 7 56:33 39
5 Кюстендил (Кюстендил) 21 12 2 7 46:32 38

ЦСКА (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 09:00 1 кръг Д Национал (София) 3:2
28.08.2021 17:30 2 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 3:0
04.09.2021 15:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
12.09.2021 10:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 6:1
19.09.2021 15:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:1
25.09.2021 13:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 4:1
03.10.2021 10:00 7 кръг Д Звезденбург (Бургас) 10:0
10.10.2021 10:30 8 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:2
16.10.2021 10:30 9 кръг Д Левски (София) 2:0
24.10.2021 13:30 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1
31.10.2021 10:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
06.11.2021 14:00 12 кръг Г Ботев (Враца) 10:0
24.11.2021 11:00 13 кръг Д Септември (София) 4:1
28.11.2021 10:30 14 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
05.12.2021 10:30 15 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 3:0
25.02.2022 12:30 16 кръг Г Национал (София) 4:1
07.03.2022 12:30 17 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 4:1
12.03.2022 13:00 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
20.03.2022 11:00 19 кръг Д Черно море (Варна) 4:0
27.03.2022 13:00 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
03.04.2022 13:00 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
09.04.2022 11:00 22 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:1
16.04.2022 09:30 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
21.04.2022 11:00 24 кръг Г Левски (София) 3:0
03.05.2022 14:00 25 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:1
07.05.2022 11:00 26 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
14.05.2022 10:00 27 кръг Д Ботев (Враца) 6:2
22.05.2022 16:00 28 кръг Г Септември (София) 1:0
29.05.2022 16:00 29 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
02.06.2022 10:30 30 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 28 23 4 1 70:9 73
2 ЦСКА (София) 28 23 0 5 92:23 69
3 Левски (София) 28 17 8 3 58:20 59
4 Славия 1913 (София) 28 17 6 5 81:32 57
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 28 17 5 6 58:26 56

ЦСКА (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 10:30 1-ви мач Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
27.10.2021 14:30 реванш Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:1
1/4 финали
10.11.2021 14:30 1-ви мач Г Национал (София) 2:7
17.11.2021 14:30 реванш Д Национал (София) 0:4
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
- -
почива
Югозападна България / Финали
29.09.2021 15:00 - Д Пирин (Благоевград) 6:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 12:30 1 кръг Г Арес (София) 3:0
01.12.2021 14:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
12.09.2021 09:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
- 4 кръг
почива
26.09.2021 09:00 5 кръг Д Академия Септември (София) 6:1
03.10.2021 09:00 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:0
10.10.2021 09:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица) 12:0
17.10.2021 09:00 8 кръг Г Левски (София) 1:3
24.11.2021 15:30 9 кръг Д София спорт (София) 3:3
31.10.2021 09:00 10 кръг Г Витоша 13 (София) 7:0
07.11.2021 09:00 11 кръг Д Септември (София) 1:3
20.02.2022 14:00 12 кръг Г Национал (София) 0:2
20.11.2021 10:00 13 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:0
27.02.2022 14:00 14 кръг Д Арес (София) 5:1
07.04.2022 11:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 3:3
13.03.2022 14:00 16 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
- 17 кръг
почива
27.03.2022 09:00 18 кръг Г Академия Септември (София) 6:2
03.04.2022 09:00 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
10.04.2022 09:00 20 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:0
17.04.2022 09:00 21 кръг Д Левски (София) 1:2
01.05.2022 09:00 22 кръг Г София спорт (София) 7:2
08.05.2022 09:00 23 кръг Д Витоша 13 (София) 8:1
15.05.2022 09:00 24 кръг Г Септември (София) 1:2
22.05.2022 09:00 25 кръг Д Национал (София) 1:1
29.05.2022 09:00 26 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Национал (София) 23 19 3 1 87:21 60
3 Септември (София) 23 16 1 6 64:25 49
4 ЦСКА (София) 23 15 3 5 82:27 48
5 Славия 1913 (София) 24 14 4 6 55:30 46
6 Академия Септември (София) 23 13 2 8 64:40 41

ЦСКА (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
25.09.2021 14:40 1 кръг Д Академия Септември (София) 5:1
02.10.2021 10:25 2 кръг Г Национал (София) 1:3
09.10.2021 10:25 3 кръг Д Ферион (София) 7:0
16.10.2021 11:50 4 кръг Г София спорт (София) анл.
23.10.2021 11:50 5 кръг Д Левски (София) 1:6
30.10.2021 13:15 6 кръг Г Славия 1913 (София) 3:3
06.11.2021 14:40 7 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
27.11.2021 10:25 8 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
04.12.2021 13:15 9 кръг Д Елит София (София) 5:1
14.05.2022 10:30 10 кръг Г Национал (София) 0:1
19.03.2022 10:30 11 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:4
26.03.2022 12:00 12 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
31.12.5555 23:55 13 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
09.04.2022 12:00 14 кръг Г Академия Септември (София) 6:2
16.04.2022 12:00 15 кръг Г Елит София (София) 4:1
отложен 16 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 14 7 5 2 28:11 26
4 Национал (София) 15 7 4 4 27:14 25
5 ЦСКА (София) 14 7 1 6 37:25 22
6 Академия Септември (София) 15 6 0 9 31:35 18
7 Левски Раковски (София) 15 4 4 7 19:36 16

ЦСКА (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
- 1 кръг
почива
02.10.2021 15:00 2 кръг Г Национал (София) 3:1
09.10.2021 09:00 3 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:0
16.10.2021 15:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:1
23.10.2021 12:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 3:2
30.10.2021 13:30 6 кръг Д Спартак София (София) 1:2
06.11.2021 15:00 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
15.11.2021 10:30 8 кръг Д Лъвчетата (София) 11:0
20.11.2021 15:00 9 кръг Г Елит София (София) 3:1
27.11.2021 10:30 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:0
04.12.2021 09:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0
- 12 кръг
почива
19.03.2022 12:00 13 кръг Д Национал (София) 0:2
26.03.2022 09:00 14 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2
отложен 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
отложен 16 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
16.04.2022 09:00 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
30.04.2022 15:00 18 кръг Д Сердика (София) 4:0
07.05.2022 10:30 19 кръг Г Лъвчетата (София) 5:0
14.05.2022 15:00 20 кръг Д Елит София (София) 0:1
21.05.2022 12:00 21 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
28.05.2022 13:30 22 кръг Г Спартак София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК ЦСКА 1948 (София) 18 12 1 5 43:21 37
4 Олимпия ФК (София) 17 10 2 5 33:22 32
5 ЦСКА (София) 17 10 1 6 42:19 31
6 Славия 1913 (София) 17 8 3 6 30:25 27
7 Локомотив София 1929 (София) 17 6 0 11 18:28 18

ЦСКА (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
25.09.2021 11:20 1 кръг Г Септември (София) 2:0
02.10.2021 09:00 2 кръг Г Талант (София) 0:2
09.10.2021 10:10 3 кръг Д Лъвчетата (София) 0:0
16.10.2021 10:10 4 кръг Г Национал (София) 0:4
23.10.2021 10:10 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 7:0
30.10.2021 10:10 6 кръг Г Левски II (София) 1:3
06.11.2021 12:30 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:2
27.11.2021 10:10 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
04.12.2021 09:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
14.05.2022 12:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 4:1
19.03.2022 12:30 11 кръг Д Витоша 13 (София) 3:2
26.03.2022 11:20 12 кръг Г Септември (София) 6:2
02.04.2022 12:30 13 кръг Г Лъвчетата (София) 0:1
отложен 14 кръг Д Национал (София) -:-
16.04.2022 12:30 15 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:3
30.04.2022 12:30 16 кръг Д Левски II (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Национал (София) 15 11 3 1 50:19 36
3 Олимпия ФК (София) 15 7 3 5 27:27 24
4 ЦСКА (София) 15 7 2 6 31:21 23
5 Лъвчетата (София) 15 5 4 6 20:27 19
6 Славия 1913 (София) 16 4 6 6 22:32 18

ЦСКА (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
25.09.2021 12:30 1 кръг Д София спорт (София) 2:0
02.10.2021 10:10 2 кръг Г Национал (София) 7:2
09.10.2021 11:20 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 9:0
- 4 кръг
почива
23.10.2021 11:20 5 кръг Д Левски (София) 3:1
отложен 6 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
06.11.2021 10:10 7 кръг Д Славия 1913 (София) 9:1
12.11.2021 12:30 8 кръг Г Септември (София) 13:1
20.11.2021 09:00 9 кръг Д Щурче (София) 6:0
27.11.2021 12:30 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:0
04.12.2021 12:30 11 кръг Г Витоша 13 (София) 5:0
28.05.2022 12:00 12 кръг Д Левски (София) 4:1
19.03.2022 10:10 13 кръг Г Витоша 13 (София) 7:0
26.03.2022 12:30 14 кръг Д София спорт (София) 3:0
02.04.2022 11:20 15 кръг Г Щурче (София) 8:1
отложен 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
16.04.2022 12:30 17 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:0
30.04.2022 10:10 18 кръг Д Славия 1913 (София) 4:0
07.05.2022 13:40 19 кръг Г Национал (София) 2:2
14.05.2022 13:40 20 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 16:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 17 16 1 0 104:9 49
2 Левски (София) 19 13 2 4 65:21 41
3 Славия 1913 (София) 19 10 4 5 45:32 34
4 Олимпия ФК (София) 17 10 3 4 57:23 33
5 Национал (София) 18 9 5 4 75:36 32

ЦСКА II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
26.09.2021 13:40 1 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:0
03.10.2021 09:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
10.10.2021 12:30 3 кръг Д Железница (Железница) 3:0
17.10.2021 10:10 4 кръг Г Лъвчетата (София) 4:0
24.10.2021 11:20 5 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 4:0
31.10.2021 11:20 6 кръг Г Левски II (София) 0:0
07.11.2021 10:10 7 кръг Д Атлетико Артен (София) 10:0
15.11.2021 12:30 8 кръг Г Септември II (София) 7:0
- 9 кръг
почива
28.11.2021 13:40 10 кръг Г Национал II (София) 4:0
05.12.2021 09:00 11 кръг Д Талант (София) 7:0
отложен 12 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
20.03.2022 10:10 13 кръг Г Национал II (София) 4:0
27.03.2022 12:30 14 кръг Д Левски Раковски (София) 7:1
03.04.2022 11:20 15 кръг Г Лъвчетата (София) 5:0
28.05.2022 14:20 16 кръг Д Левски II (София) 2:0
17.04.2022 12:30 17 кръг Г Атлетико Артен (София) 4:0
01.05.2022 10:10 18 кръг Д Септември II (София) 18:0
08.05.2022 13:40 19 кръг Г Н спорт (София) 1:0
15.05.2022 09:00 20 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 9:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА II (София) 18 17 1 0 99:1 52
2 Национал II (София) 18 11 1 6 77:37 34
3 Левски II (София) 18 10 3 5 52:29 33
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 17 10 2 5 54:36 32
5 Атлетико Артен (София) 19 8 3 8 51:45 27

ЦСКА III (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
26.09.2021 09:10 1 кръг Г Ботев 57 СУ II (София) 9:1
03.10.2021 11:30 2 кръг Д Сердика (София) 2:2
10.10.2021 09:10 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
17.10.2021 09:10 4 кръг Д Ай ма3кс (София) анл.
24.10.2021 12:40 5 кръг Г Шампион (София) 5:0
31.10.2021 10:20 6 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:0
07.11.2021 09:10 7 кръг Г Развитие МФ (София) 9:0
- 8 кръг
почива
20.03.2022 09:30 9 кръг Д Сердика (София) 5:2
27.03.2022 09:30 10 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:3
03.04.2022 10:40 11 кръг Д Развитие МФ (София) 3:0
10.04.2022 13:00 12 кръг Д Септември (София) 11:0
17.04.2022 09:30 13 кръг Г Барокко (София) 4:1
отложен 14 кръг Д Ботев 57 СУ II (София) -:-
08.05.2022 10:40 15 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
отложен 16 кръг Д Шампион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА III (София) 12 10 2 0 63:9 32
2 Металург 1957 (Перник) 14 8 4 2 68:16 28
3 Шампион (София) 13 8 1 4 49:28 25
4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 14 7 1 6 38:34 22
5 Сердика (София) 14 5 5 4 51:26 20

ЦСКА (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
25.09.2021 13:00 1 кръг Г Спортист 13 (София) 12:0
02.10.2021 09:10 2 кръг Г Витоша 13 (София) 5:5
09.10.2021 12:00 3 кръг Д Барокко (София) 3:4
16.10.2021 13:00 4 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 6:1
23.10.2021 12:00 5 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:10
30.10.2021 11:05 6 кръг Г Арес (София) 3:2
06.11.2021 13:00 7 кръг Д Развитие МФ (София) 10:0
27.11.2021 12:00 8 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 9:3
04.12.2021 12:00 9 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:2
28.05.2022 09:10 10 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
19.03.2022 11:05 11 кръг Д Възраждане 2020 (София) 12:1
26.03.2022 13:00 12 кръг Г Спорт за всички (София) 2:1
отложен 13 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
отложен 14 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
16.04.2022 11:05 15 кръг Д Арес (София) 6:4
30.04.2022 13:00 16 кръг Г Развитие МФ (София) 9:1
07.05.2022 12:00 17 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 16:2
21.05.2022 12:00 18 кръг Г Урвич (Панчарево) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетико Артен (София) 16 15 1 0 154:21 46
2 ЦСКА (София) 15 11 2 2 100:40 35
3 Урвич (Панчарево) 16 10 1 5 77:39 31
4 Барокко (София) 9 8 1 0 40:9 25
5 Арес (София) 15 5 3 7 41:44 18


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

ЦСКА (София)

Химн

Стадион

Стадион "Българска армия"

Стадион "Българска армия"
(в в Борисовата градина)
капацитет: 22 015 седящи места,
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:72 сезона
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 53.741 6
октомври 2019 66.043 3
септември 2019 55.985 4
август 2019 53.988 6
май 2019 96.783 1
април 2019 58.259 4
март 2019 56.404 3
ноември 2018 66.040 2
октомври 2018 63.095 3
септември 2018 57.931 4
май 2018 112.689 1
април 2018 40.921 11
март 2018 79.941 2
ноември 2017 71.719 1
октомври 2017 70.752 1
септември 2017 75.934 1
август 2017 68.657 4
май 2017 59.760 4
април 2017 85.007 1
март 2017 50.159 7
ноември 2016 78.904 1
октомври 2016 38.463 10
септември 2016 54.326 6
август 2016 55.164 5
май 2016 24.992 15
април 2016 46.414 6
март 2016 18.782 22
ноември 2015 32.744 13
октомври 2015 23.907 18
август 2015 15.673 28
май 2015 60.653 4
април 2015 43.792 8
март 2015 16.350 26
декември 2014 65.272 3
октомври 2014 84.895 1
септември 2014 60.051 1
май 2014 54.705 5
април 2014 75.850 1
март 2014 68.559 2
декември 2013 46.993 5
ноември 2013 49.633 4
септември 2013 54.026 4
август 2013 40.895 10
май 2013 54.665 2
април 2013 66.044 2
март 2013 47.769 7
ноември 2012 50.484 6
октомври 2012 86.462 1
септември 2012 45.007 7
май 2012 35.846 15
април 2012 61.126 3
март 2012 46.481 9
ноември 2011 69.294 2
октомври 2011 47.097 6
септември 2011 56.960 5
август 2011 64.126 4
май 2011 47.350 5
април 2011 75.072 2
март 2011 65.961 3
ноември 2010 65.854 2
октомври 2010 57.126 5
септември 2010 43.547 11
август 2010 37.194 10
всички

Интернет страници