Елхово (Елхово)

BGSupporters форум

Елхово (Елхово)

"А" ОГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 17:00 1 кръг Д Межда (Межда) 1:0
27.09.2020 17:00 2 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 0:2
03.10.2020 16:00 3 кръг Д Стралджа (Стралджа) 1:0
21.11.2020 14:30 4 кръг Г Червена звезда (Каменец) 1:2
- 5 кръг
почива
24.10.2020 16:00 6 кръг Д Ботев (Болярово) 3:1
31.10.2020 15:00 7 кръг Г Тракиец (Кукорево) 1:1
07.11.2020 14:30 8 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) 6:1
15.11.2020 14:30 9 кръг Г Искра (Симеоново) 5:1
13.03.2021 15:00 10 кръг Г Межда (Межда) 0:1
20.03.2021 15:00 11 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 4:0
27.03.2021 15:00 12 кръг Г Стралджа (Стралджа) 1:0
10.04.2021 17:00 13 кръг Д Червена звезда (Каменец) 0:0
- 14 кръг
почива
24.04.2021 17:00 15 кръг Г Ботев (Болярово) 3:1
08.05.2021 18:00 16 кръг Д Тракиец (Кукорево) 3:2
16.05.2021 18:00 17 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:0
22.05.2021 18:00 18 кръг Д Искра (Симеоново) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Червена звезда (Каменец) 16 12 3 1 47:14 39
2 Межда (Межда) 16 11 3 2 39:14 36
3 Елхово (Елхово) 16 11 2 3 36:12 35
4 Тракиец (Кукорево) 16 8 3 5 45:25 27
5 Стралджа (Стралджа) 16 7 2 7 31:20 23

Елхово (Елхово)

Деца: Ямбол - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:30 1 кръг Д Ника 1 (Сливен) 5:0
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Стралджа (Стралджа) 2:0
11.10.2020 10:30 3 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Бакаджик (Чарган) 2:0
22.05.2021 10:30 5 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:0
31.10.2020 10:30 6 кръг Г Ника 1 (Сливен) 5:0
07.11.2020 10:30 7 кръг Г Стралджа (Стралджа) 1:1
14.11.2020 11:00 8 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
28.03.2021 12:00 9 кръг Г Бакаджик (Чарган) 2:0
10.04.2021 10:30 10 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:0
17.04.2021 10:30 11 кръг Д Ника 1 (Сливен) 2:1
24.04.2021 10:00 12 кръг Д Стралджа (Стралджа) 0:2
29.05.2021 10:30 13 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:3
08.05.2021 10:30 14 кръг Д Бакаджик (Чарган) 5:0
16.05.2021 10:30 15 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 15 12 3 0 61:14 39
2 Елхово (Елхово) 15 9 3 3 29:11 30
3 Сливен 2000 (Сливен) 15 6 4 5 29:24 22
4 Стралджа (Стралджа) 15 6 1 8 37:29 19
5 Бакаджик (Чарган) 15 4 1 10 25:48 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ЯБ 3 място
2019/2020 А ОФГ ЯБ 3 място
2018/2019 А ОФГ ЯБ 2 място
2017/2018 А ОФГ ЯБ 1 място
2016/2017 Трета лига 18 място
2015/2016 А ОФГ ЯБ 1 място
2014/2015 "В" група --
2014/2015 А ОФГ ЯБ 2 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 2 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 2.243 90
април 2017 2.982 88
март 2017 2.521 88
ноември 2016 1.338 93
октомври 2016 9.557 56
септември 2016 6.158 76
август 2016 3.484 89
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници