Левски 1923 (Елин Пелин)

BGSupporters форум

Левски 1923 (Елин Пелин)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:1
20.09.2020 11:00 2 кръг Д Левски (Долна баня) 2:0
27.09.2020 11:00 3 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 7:0
03.10.2020 16:00 4 кръг Д Спортист (Нови хан) 1:0
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 3:3
18.10.2020 16:00 6 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) 0:4
25.10.2020 11:00 7 кръг Д Звездец (Горна Малина) 0:0
01.11.2020 15:00 8 кръг Г Рилец (Говедарци) 1:4
07.11.2020 15:00 9 кръг Д Ракитин (Трудовец) 0:0
14.03.2021 15:00 10 кръг Д Козаро (Ботевград) 0:0
21.03.2021 15:00 11 кръг Г Левски (Долна баня) 0:1
- 12 кръг
почива
11.04.2021 11:00 13 кръг Г Спортист (Нови хан) 3:1
18.04.2021 16:00 14 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 4:1
24.04.2021 16:00 15 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 0:0
09.05.2021 17:00 16 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:1
15.05.2021 17:00 17 кръг Д Рилец (Говедарци) 0:2
22.05.2021 17:00 18 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ракитин (Трудовец) 15 8 5 2 41:13 29
3 Козаро (Ботевград) 15 8 4 3 33:19 28
4 Левски 1923 (Елин Пелин) 15 6 5 4 20:18 23
5 Левски (Долна баня) 15 6 4 5 27:21 22
6 Рилец (Говедарци) 14 5 4 5 23:24 19

Левски 1923 (Елин Пелин)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
26.09.2020 11:00 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
- 3 кръг
почива
10.10.2020 11:00 4 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6:1
17.10.2020 11:00 5 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:4
24.10.2020 11:00 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:3
31.10.2020 11:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:8
- 8 кръг
почива
14.11.2020 11:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
- 10 кръг
почива
13.03.2021 11:00 11 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:2
20.03.2021 10:30 12 кръг Г Ракитин (Трудовец) 3:3
28.03.2021 11:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
10.04.2021 11:00 14 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
- 15 кръг
почива
23.04.2021 17:00 16 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
- 17 кръг
почива
08.05.2021 11:00 18 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 12:2
16.05.2021 11:00 19 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
23.05.2021 11:00 20 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
30.05.2021 11:00 21 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сливнишки герой (Сливница) 11 8 3 0 43:6 27
3 Спортист 2009 (Своге) 12 6 3 3 59:14 21
4 Левски 1923 (Елин Пелин) 12 4 2 6 31:32 14
5 Ракитин (Трудовец) 13 3 2 8 20:47 11
6 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 1 0 13 14:93 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СФ 9 място
2018/2019 А ОФГ СФ 9 място
2017/2018 А ОФГ СФ 8 място
2016/2017 А ОФГ СФ 4 място
2015/2016 А ОФГ СФ 8 място
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ СФ 9 място
2011/2012 "В" група 18 място
2010/2011 "В" група 17 място
2009/2010 "В" група 17 място
1963/1964 ЗФГ 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 3.394 90
април 2012 7.168 80
март 2012 2.131 94
ноември 2011 6.221 88
октомври 2011 8.735 74
септември 2011 10.775 68
август 2011 3.836 94
май 2011 5.404 89
април 2011 8.567 79
март 2011 5.010 94
ноември 2010 10.544 71
октомври 2010 3.606 108
септември 2010 6.656 91
август 2010 10.639 70
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници