Реал (Пловдив)

BGSupporters форум

Реал (Пловдив)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:00 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:0
27.09.2020 10:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) 1:0
04.10.2020 10:00 3 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:0
10.10.2020 12:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
- 5 кръг
почива
24.10.2020 10:00 6 кръг Д Гигант II (Съединение) 1:2
31.10.2020 10:00 7 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) 8:0
07.11.2020 10:30 8 кръг Д Реал II (Пловдив) 3:0
16.10.2020 15:00 9 кръг Г Девин (Девин) 2:0
21.03.2021 10:30 10 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
27.03.2021 10:30 11 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
03.04.2021 10:30 12 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
10.04.2021 10:30 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
17.04.2021 10:30 14 кръг Г Левски (Карлово) -:-
24.04.2021 13:00 15 кръг Г Гигант II (Съединение) -:-
03.05.2021 10:30 16 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
08.05.2021 10:30 17 кръг Г Реал II (Пловдив) -:-
15.05.2021 12:00 18 кръг Д Девин (Девин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Реал (Пловдив) 8 6 1 1 23:3 19
2 Марица 1921 (Пловдив) 8 6 1 1 33:3 19
3 Металик 1938 (Сопот) 8 6 0 2 30:10 18
4 Гигант II (Съединение) 8 6 0 2 25:6 18
5 Девин (Девин) 8 4 0 4 21:15 12

Реал II (Пловдив)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
08.09.2020 10:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.11.2020 14:00 1 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) 7:2
- 2 кръг
почива
03.10.2020 12:00 3 кръг Д Девин (Девин) 3:0
11.10.2020 10:30 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:3
17.10.2020 10:30 5 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
24.10.2020 12:30 6 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:4
31.10.2020 10:30 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
07.11.2020 10:30 8 кръг Г Реал (Пловдив) 0:3
14.11.2020 10:30 9 кръг Д Гигант II (Съединение) 0:3
20.03.2021 10:30 10 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
27.03.2021 10:30 11 кръг Д Левски (Карлово) -:-
03.04.2021 12:00 12 кръг Г Девин (Девин) -:-
10.04.2021 10:30 13 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
18.04.2021 10:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
24.04.2021 10:30 15 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
01.05.2021 10:00 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
08.05.2021 10:30 17 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
15.05.2021 10:30 18 кръг Г Гигант II (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Гигант II (Съединение) 8 6 0 2 25:6 18
5 Девин (Девин) 8 4 0 4 21:15 12
6 Реал II (Пловдив) 8 3 0 5 13:18 9
7 Гигант (Съединение) 8 2 0 6 16:16 6
8 Чавдар (Пловдив) 8 2 0 6 14:27 6

Реал (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 10:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
06.09.2020 10:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
13.09.2020 12:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
20.09.2020 09:30 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:7
27.09.2020 13:00 5 кръг Д Хасково (Хасково) 0:4
03.10.2020 11:00 6 кръг Г Велд (Пловдив) 0:6
11.10.2020 10:00 7 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:6
18.10.2020 12:00 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
25.10.2020 12:00 9 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:3
01.11.2020 11:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:10
- 11 кръг
почива
15.11.2020 13:00 12 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:11
22.11.2020 12:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:6
26.02.2021 10:00 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
07.03.2021 10:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
14.03.2021 10:30 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
21.03.2021 10:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
28.03.2021 11:00 18 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
04.04.2021 12:00 19 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
10.04.2021 10:00 20 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
18.04.2021 12:00 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
25.04.2021 10:00 22 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
03.05.2021 12:00 23 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
09.05.2021 10:30 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
16.05.2021 12:00 25 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
23.05.2021 12:00 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 ФК Арда 1924 (Кърджали) 12 3 1 8 31:52 10
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 13 3 0 10 15:39 9
12 Родопа Смолян (Смолян) 11 1 0 10 4:46 3
13 Борислав 2009 (Първомай) 1 0 0 1 0:8 0
14 Реал (Пловдив) 13 0 0 13 1:70 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници