Лидер Пловдив (Ягодово)

BGSupporters форум

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.08.2020 10:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:1
28.08.2020 11:30 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:5
05.09.2020 10:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
12.09.2020 10:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
19.09.2020 11:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
26.09.2020 10:00 6 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:2
01.10.2020 16:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:3
25.11.2020 14:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
17.10.2020 13:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:2
24.10.2020 15:00 10 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:3
31.10.2020 12:00 11 кръг Д Хасково (Хасково) 1:0
07.11.2020 13:00 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0
12.11.2020 12:00 13 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:4
25.02.2021 10:30 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
07.03.2021 13:00 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
11.03.2021 14:00 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
21.03.2021 10:00 17 кръг Г Сокол (Марково) -:-
25.03.2021 11:00 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
03.04.2021 10:30 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
08.04.2021 17:00 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
17.04.2021 10:00 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
22.04.2021 17:00 22 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
29.04.2021 17:00 23 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
09.05.2021 11:00 24 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
13.05.2021 17:00 25 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
22.05.2021 10:00 26 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Верея (Стара Загора) 13 6 4 3 20:17 22
7 Хасково (Хасково) 13 6 2 5 24:13 20
8 Лидер Пловдив (Ягодово) 14 5 2 7 21:25 17
9 Сините камъни 2013 (Сливен) 14 3 5 6 16:16 14
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 13 2 6 5 13:14 12

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
08.09.2020 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
Област Пловдив / Финал
16.09.2020 09:30 - Г Ботев (Пловдив) 1:8
Област Пловдив / Допълнителен бараж
23.09.2020 17:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 12:00 1 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:0
20.09.2020 10:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
29.09.2020 17:00 3 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:0
03.10.2020 10:00 4 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:5
14.10.2020 16:00 5 кръг Г Кричим (Кричим) 3:0
18.10.2020 12:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:2
22.10.2020 16:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:3
30.10.2020 11:00 8 кръг Г Труд (Труд) 1:2
04.11.2020 14:30 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:0
13.11.2020 14:30 10 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:2
21.11.2020 10:30 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 1:1
- 12 кръг
почива
19.03.2021 15:00 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
27.03.2021 10:00 14 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
02.04.2021 16:00 15 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 16 кръг
почива
16.04.2021 16:00 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
24.04.2021 10:30 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
29.04.2021 17:00 19 кръг Д Труд (Труд) -:-
08.05.2021 10:30 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
16.05.2021 10:30 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
22.05.2021 10:30 22 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Труд (Труд) 9 7 0 2 29:10 21
3 Пловдив 2015 (Пловдив) 9 5 2 2 28:13 17
4 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 4 2 3 22:17 14
5 Ботев 2002 (Пловдив) 9 4 1 4 24:16 13
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 3 1 5 10:33 10

Лидер Пловдив (Ягодово)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2020 17:30 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
26.09.2020 10:30 2 кръг Г Левски (Карлово) 7:1
03.10.2020 12:00 3 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 5:0
04.11.2020 14:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
17.10.2020 10:00 5 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 5:0
24.10.2020 12:30 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:2
30.10.2020 14:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
07.11.2020 14:30 8 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 1:0
14.11.2020 12:30 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:2
20.03.2021 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 12 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 15 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 17 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1921 (Пловдив) 9 8 1 0 70:3 25
2 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 7 1 1 26:6 22
3 Родопа Смолян II (Смолян) 9 6 0 3 32:16 18
4 Родопа Смолян (Смолян) 9 6 0 3 37:11 18
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 8 5 0 3 35:25 15

Лидер Пловдив (Ягодово)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
09.09.2020 17:30 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 09:00 1 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:4
06.09.2020 11:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:5
- 3 кръг
почива
22.09.2020 10:30 4 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:1
27.09.2020 10:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
04.10.2020 10:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
11.10.2020 10:00 7 кръг Г Реал (Пловдив) 6:0
18.10.2020 10:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
23.10.2020 19:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:10
02.11.2020 12:00 10 кръг Д Хасково (Хасково) 0:2
07.11.2020 10:00 11 кръг Г Велд (Пловдив) 1:6
13.11.2020 11:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
22.11.2020 12:00 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
27.02.2021 14:30 14 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:3
- 15 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 17 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 23 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 24 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Хасково (Хасково) 10 4 1 5 25:27 13
10 ФК Арда 1924 (Кърджали) 12 3 1 8 31:52 10
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 13 3 0 10 15:39 9
12 Родопа Смолян (Смолян) 11 1 0 10 4:46 3
13 Борислав 2009 (Първомай) 1 0 0 1 0:8 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници