Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.07.2021 18:30 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
31.07.2021 18:30 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
04.08.2021 18:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:2
08.08.2021 19:30 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 3:0
13.08.2021 18:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
17.08.2021 18:30 6 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:0 Диема спорт
22.08.2021 18:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
29.08.2021 18:00 8 кръг Г Левски 2020 (Лом) 2:0
12.09.2021 17:00 9 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:2
18.09.2021 17:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
26.09.2021 17:00 11 кръг Д Септември (Симитли) 7:0
03.10.2021 16:00 12 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
15.10.2021 16:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
24.10.2021 16:30 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:4 Диема спорт
31.10.2021 14:30 15 кръг Д Созопол (Созопол) 5:0
03.11.2021 14:30 16 кръг Г Ботев II (Пловдив) 3:0
07.11.2021 14:30 17 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
21.11.2021 13:00 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0 Диема спорт
27.11.2021 14:30 19 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
01.12.2021 14:30 20 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
05.12.2021 14:00 21 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
11.12.2021 14:00 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
20.02.2022 14:00 23 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 3:2
25.02.2022 12:30 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1 Диема спорт
05.03.2022 15:30 25 кръг Д Литекс (Ловеч) 3:1
09.03.2022 15:30 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
13.03.2022 15:30 27 кръг Д Левски 2020 (Лом) 3:0
18.03.2022 15:30 28 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2
02.04.2022 15:00 29 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 Диема спорт
06.04.2022 17:00 30 кръг Г Септември (Симитли) 2:1
10.04.2022 17:00 31 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 4:1
15.04.2022 15:00 32 кръг Г Миньор (Перник) 3:0 Диема спорт
22.04.2022 13:00 33 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:1 Диема спорт
30.04.2022 17:00 34 кръг Г Созопол (Созопол) 5:0
04.05.2022 18:00 35 кръг Д Ботев II (Пловдив) 3:0
09.05.2022 17:30 36 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:1 Диема спорт
14.05.2022 18:00 37 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
- 38 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 36 21 7 8 77:35 70
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 36 22 4 10 54:33 70
3 Спартак 1918 (Варна) 36 21 7 8 64:39 70
4 Етър ВТ (Велико Търново) 36 21 5 10 69:42 68
5 Миньор (Перник) 36 18 9 9 50:35 63
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
22.09.2021 16:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
28.10.2021 15:00 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:1
Трети кръг (1/4 финали)
02.03.2022 17:30 - Г Левски (София) 0:2 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2021 18:00 - Д Берое (Стара Загора) 0:2
14.07.2021 18:00 - Д Аполон Смирнис (Атина, Гърция, 1) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2022 14:00 - Г Септември (Симитли) 0:0
29.01.2022 14:00 - Г Пирин (Благоевград) 0:6
05.02.2022 14:00 - Г Ботев (Пловдив) 1:5
09.02.2022 14:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 3:2
12.02.2022 15:00 - Д Миньор (Перник) 0:1
25.03.2022 12:00 - Д Царско село 2015 (София) 2:1
30.03.2022 16:00 - Г Левски (София) 2:3

Септември II (София)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:1
18.08.2021 18:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:0
21.08.2021 18:00 4 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:5
28.08.2021 18:00 5 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
04.09.2021 17:00 6 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:1
11.09.2021 17:00 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:1
18.09.2021 17:00 8 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
25.09.2021 17:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
02.10.2021 16:00 10 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:3
06.10.2021 16:00 11 кръг Д Левски (Чепинци) 2:0
09.10.2021 16:00 12 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 3:1
03.11.2021 15:00 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:4
23.10.2021 16:00 14 кръг Г Гранит (Владая) 1:2
30.10.2021 16:00 15 кръг Д Беласица (Петрич) 0:1
06.11.2021 14:00 16 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
10.11.2021 14:00 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
20.11.2021 14:00 18 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:3
27.11.2021 14:00 19 кръг Д Пирин II (Благоевград) 2:0
19.02.2022 14:00 20 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:3
26.02.2022 14:30 21 кръг Д Вихрен (Сандански) 4:0
05.03.2022 15:00 22 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:6
12.03.2022 15:00 23 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0
19.03.2022 15:00 24 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:5
23.03.2022 15:00 25 кръг Д Банско тийм (Банско) 3:4
26.03.2022 16:00 26 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:2
02.04.2022 17:00 27 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:1
09.04.2022 17:00 28 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:2
16.04.2022 17:00 29 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:4
20.04.2022 17:00 30 кръг Г Левски (Чепинци) 6:0
30.04.2022 17:00 31 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:0
04.05.2022 18:00 32 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
07.05.2022 18:00 33 кръг Д Гранит (Владая) 5:0
14.05.2022 18:00 34 кръг Г Беласица (Петрич) 0:5
18.05.2022 18:00 35 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:5
21.05.2022 18:00 36 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
28.05.2022 18:00 37 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
04.06.2022 18:00 38 кръг Г Пирин II (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Пирин 1941 (Разлог) 36 11 14 11 48:46 47
12 Надежда (Доброславци) 36 11 10 15 38:57 43
13 Септември II (София) 36 13 3 20 60:73 42
14 Сливнишки герой (Сливница) 35 12 6 17 40:42 42
15 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 35 11 9 15 40:50 42
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2022 12:00 - Д Пещера (Галата) 2:1
12.02.2022 14:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 3:1

Септември (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
21.08.2021 18:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
29.08.2021 18:00 2 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
05.09.2021 17:00 3 кръг Г Национал (София) 1:3
12.09.2021 17:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
18.09.2021 17:00 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:1
26.09.2021 17:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 3:2
04.12.2021 11:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
09.10.2021 16:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:0
16.10.2021 15:00 9 кръг Г Левски (София) 1:3
30.10.2021 14:30 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
05.11.2021 14:30 11 кръг Г Спартак (Плевен) 2:1
27.02.2022 13:30 12 кръг Г Славия 1913 (София) 4:4
06.03.2022 13:30 13 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
13.03.2022 15:00 14 кръг Д Национал (София) 2:1
19.03.2022 15:00 15 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
03.04.2022 16:30 16 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
10.04.2022 16:30 17 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
29.04.2022 17:00 18 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
08.05.2022 17:30 19 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
13.05.2022 17:30 20 кръг Д Левски (София) 0:0
- 21 кръг
почива
28.05.2022 18:00 22 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Черно море (Варна) 20 14 1 5 48:22 43
3 ЦСКА (София) 19 12 1 6 32:21 37
4 Септември (София) 19 10 2 7 38:31 32
5 Левски (София) 19 7 9 3 26:20 30
6 Сокол (Марково) 19 9 3 7 38:33 30
Юношеска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
29.09.2021 17:00 1-ви мач Д Академия Футболит (Тирана, Албания) 3:0
19.10.2021 15:30 реванш Г Академия Футболит (Тирана, Албания) 1:1
Втори кръг
24.11.2021 15:00 1-ви мач Д Рейнджърс (Глазгоу, Шотландия) 2:4
07.12.2021 21:30 реванш Г Рейнджърс (Глазгоу, Шотландия) 0:3

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
24.10.2021 10:30 1-ви мач Д Спартак 1918 (Варна) 8:0
27.10.2021 11:00 реванш Г Спартак 1918 (Варна) 1:3
1/4 финали
10.11.2021 14:30 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 1:3
17.11.2021 14:30 реванш Д Славия 1913 (София) 2:2
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
- -
почива
Югозападна България / Финали
23.09.2021 16:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 3:3

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 18:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1
08.09.2021 12:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 1:2
04.09.2021 17:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
12.09.2021 17:00 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 5:0
19.09.2021 13:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
26.09.2021 12:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
03.10.2021 15:00 7 кръг Д Левски (София) 1:1
10.10.2021 10:30 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:0
11.12.2021 13:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
15.12.2021 13:30 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
31.10.2021 13:30 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 11:0
06.11.2021 14:30 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
24.11.2021 13:00 13 кръг Г ЦСКА (София) 3:3
28.11.2021 14:00 14 кръг Д Национал (София) 6:0
05.12.2021 13:30 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) 4:0
24.02.2022 14:30 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
07.03.2022 13:00 17 кръг Д Черно море (Варна) 2:2
13.03.2022 15:00 18 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
13.04.2022 15:00 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
27.04.2022 16:00 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
03.04.2022 13:00 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:3
09.04.2022 13:00 22 кръг Г Левски (София) 0:4
17.04.2022 10:30 23 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
21.04.2022 13:00 24 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
30.04.2022 15:30 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 5:0
06.05.2022 13:30 26 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 8:0
14.05.2022 15:30 27 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
22.05.2022 18:00 28 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
29.05.2022 18:00 29 кръг Г Национал (София) -:-
02.06.2022 18:30 30 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 28 21 1 6 87:17 64
5 Славия 1913 (София) 28 14 5 9 57:31 47
6 Септември (София) 28 14 5 9 73:38 47
7 Берое (Стара Загора) 28 11 7 10 37:36 40
8 Черно море (Варна) 28 11 5 12 43:37 38

Септември (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2021 11:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 7:1
05.09.2021 11:00 2 кръг Г Левски (Чепинци) 6:0
12.09.2021 11:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 8:1
19.09.2021 11:00 4 кръг Г Ферион (София) 1:0
26.09.2021 11:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:0
03.10.2021 11:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 6:0
10.10.2021 11:00 7 кръг Д Спортист 13 (София) 6:0
17.10.2021 11:00 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 6:1
24.10.2021 11:00 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:0
31.10.2021 11:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 7:3
07.11.2021 11:00 11 кръг Д Левски (Чепинци) 5:0
11.11.2021 14:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
19.11.2021 11:00 13 кръг Д Ферион (София) 7:1
28.11.2021 11:00 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
27.02.2022 11:00 15 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:0
31.03.2022 16:00 16 кръг Г Спортист 13 (София) 7:0
13.03.2022 11:00 17 кръг Д Надежда (Доброславци) 5:0
24.03.2022 14:30 18 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
27.03.2022 14:00 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:0
03.04.2022 11:00 20 кръг Г Левски (Чепинци) 7:0
10.04.2022 11:00 21 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
15.04.2022 11:00 22 кръг Г Ферион (София) 7:0
29.04.2022 11:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
05.05.2022 11:00 24 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:0
15.05.2022 11:00 25 кръг Д Спортист 13 (София) 5:2
22.05.2022 11:00 26 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
29.05.2022 11:00 27 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 25 23 2 0 117:12 71
2 Локомотив София 1929 (София) 24 15 4 5 63:40 49
3 Левски Раковски (София) 24 15 3 6 50:29 48
4 Чавдар (Етрополе) 25 13 4 8 45:30 43
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 25 12 4 9 60:34 40

Септември (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Г Берое (Стара Загора) 1:0
28.10.2021 14:30 реванш Д Берое (Стара Загора) 1:0
1/4 финали
10.11.2021 11:00 1-ви мач Г Дунав от Русе (Русе) 3:1
17.11.2021 11:00 реванш Д Дунав от Русе (Русе) 3:1
1/2 финали
04.05.2022 16:30 1-ви мач Д Левски (София) 1:1
11.05.2022 16:30 реванш Г Левски (София) 4:0
Финал
24.05.2022 18:00 - Д ЦСКА (София) 0:0
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 17:00 - Г Развитие МФ (София) 4:1
Югозападна България / Финали
29.09.2021 15:00 - Г Беласица (Петрич) 4:0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 10:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
04.09.2021 11:00 2 кръг Д Барокко (София) 8:0
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:1
18.09.2021 13:00 4 кръг Д Вихрен (Сандански) 5:0
25.09.2021 11:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
02.10.2021 11:00 6 кръг Д Развитие МФ (София) 4:0
08.10.2021 16:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 1:6
12.11.2021 13:00 8 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:0
24.10.2021 09:00 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:5
30.10.2021 11:00 10 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:2
06.11.2021 11:00 11 кръг Д РД Спорт (София) 0:0
05.03.2022 11:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
12.03.2022 11:00 13 кръг Г Барокко (София) 3:0
19.03.2022 11:00 14 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:1
26.03.2022 12:00 15 кръг Г Вихрен (Сандански) 6:0
02.04.2022 11:00 16 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
06.04.2022 09:00 17 кръг Г Развитие МФ (София) 1:0
отложен 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
16.04.2022 13:00 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:2
29.04.2022 13:00 20 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:0
07.05.2022 11:00 21 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
14.05.2022 10:00 22 кръг Г РД Спорт (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 20 18 1 1 94:9 55
2 Левски Раковски (София) 22 15 3 4 48:17 48
3 Септември (София) 21 12 4 5 56:26 40
4 Царско село 2015 (София) 22 12 3 7 56:33 39
5 Кюстендил (Кюстендил) 21 12 2 7 46:32 38

Септември (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 16:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
08.09.2021 10:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 1:1
04.09.2021 15:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:3
12.09.2021 15:00 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
19.09.2021 16:00 5 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:0
26.09.2021 10:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
03.10.2021 13:00 7 кръг Д Левски (София) 1:3
10.10.2021 13:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
17.10.2021 11:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
24.10.2021 13:30 10 кръг Г Ботев (Враца) 6:1
31.10.2021 10:30 11 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 6:0
06.11.2021 12:30 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
24.11.2021 11:00 13 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
28.11.2021 12:00 14 кръг Д Национал (София) 1:0
05.12.2021 13:30 15 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 1:0
24.02.2022 12:30 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
07.03.2022 11:00 17 кръг Д Черно море (Варна) 3:0
13.03.2022 13:00 18 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1
13.04.2022 13:00 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
27.03.2022 11:00 20 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:0
27.04.2022 11:00 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
09.04.2022 11:00 22 кръг Г Левски (София) 0:2
17.04.2022 13:30 23 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
21.04.2022 11:00 24 кръг Г Славия 1913 (София) 2:2
30.04.2022 13:30 25 кръг Д Ботев (Враца) 3:0
06.05.2022 10:30 26 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:1
14.05.2022 13:00 27 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
22.05.2022 16:00 28 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
29.05.2022 16:00 29 кръг Г Национал (София) -:-
02.06.2022 16:30 30 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Национал (София) 28 14 2 12 54:47 44
9 Етър ВТ (Велико Търново) 28 13 4 11 58:46 43
10 Септември (София) 28 12 4 12 42:38 40
11 Дунав от Русе (Русе) 28 8 3 17 34:69 27
12 Черно море (Варна) 28 5 7 16 36:55 22

Септември (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Д Елит София (София) 4:1
02.09.2021 10:00 2 кръг Г Арес (София) 1:2
14.09.2021 12:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
18.09.2021 11:00 4 кръг Г Победа 2013 (София) 5:0
25.09.2021 18:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:3
02.10.2021 15:00 6 кръг Г Спартак 2015 (София) 6:0
09.10.2021 16:00 7 кръг Д Национал (София) 5:1
16.10.2021 16:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:1
23.10.2021 11:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:0
30.10.2021 11:00 10 кръг Г Елит София (София) 2:0
06.11.2021 16:00 11 кръг Д Арес (София) 2:3
11.11.2021 11:00 12 кръг Г РД Спорт (София) 0:4
20.11.2021 11:00 13 кръг Д Победа 2013 (София) 3:0
27.11.2021 11:00 14 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:0
26.02.2022 10:00 15 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:3
05.03.2022 10:00 16 кръг Г Национал (София) 2:2
16.03.2022 11:00 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
19.03.2022 15:00 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
26.03.2022 18:00 19 кръг Д Елит София (София) 6:0
02.04.2022 15:00 20 кръг Г Арес (София) 3:2
07.04.2022 16:00 21 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
16.04.2022 15:30 22 кръг Г Победа 2013 (София) 9:0
отложен 23 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
07.05.2022 10:00 24 кръг Г Спартак 2015 (София) 3:1
13.05.2022 15:30 25 кръг Д Национал (София) 7:0
21.05.2022 12:00 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:1
28.05.2022 11:00 27 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша (Бистрица) 24 17 2 5 80:27 53
4 РД Спорт (София) 24 17 0 7 86:34 51
5 Септември (София) 25 16 2 7 76:31 50
6 Национал (София) 25 9 3 13 70:71 30
7 Чавдар (Етрополе) 26 8 2 16 36:67 26

Септември (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Г Национал (София) 0:0
28.10.2021 11:00 реванш Д Национал (София) 0:2
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 11:00 - Д Левски Спартак 1962 (София) 7:0
Югозападна България / Финали
22.09.2021 16:00 - Г Витоша 13 (София) 3:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2021 10:00 1 кръг Д Витоша (Бистрица) 5:0
05.09.2021 09:00 2 кръг Г Левски (София) 0:3
12.09.2021 09:00 3 кръг Д София спорт (София) 7:1
19.09.2021 09:00 4 кръг Г Витоша 13 (София) 5:0
- 5 кръг
почива
31.12.5555 23:55 6 кръг Д Национал (София) 2:3
10.10.2021 18:00 7 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
17.10.2021 09:00 8 кръг Д Арес (София) 4:1
24.10.2021 09:00 9 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
31.10.2021 09:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
07.11.2021 09:00 11 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
12.11.2021 10:00 12 кръг Д Академия Септември (София) 0:1
19.11.2021 13:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:2
27.02.2022 09:00 14 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:0
21.04.2022 15:30 15 кръг Д Левски (София) 1:2
13.03.2022 10:00 16 кръг Г София спорт (София) 6:2
20.03.2022 09:00 17 кръг Д Витоша 13 (София) 8:1
- 18 кръг
почива
05.04.2022 14:30 19 кръг Г Национал (София) 1:4
10.04.2022 09:00 20 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0
17.04.2022 09:00 21 кръг Г Арес (София) 1:2
01.05.2022 09:00 22 кръг Д Славия 1913 (София) 4:0
08.05.2022 09:00 23 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
15.05.2022 09:00 24 кръг Д ЦСКА (София) 2:1
22.05.2022 09:00 25 кръг Г Академия Септември (София) 2:1
29.05.2022 09:00 26 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 23 21 1 1 84:13 64
2 Национал (София) 22 19 3 0 87:19 60
3 Септември (София) 23 16 1 6 64:25 49
4 ЦСКА (София) 23 15 3 5 82:27 48
5 Славия 1913 (София) 23 13 4 6 53:30 43

Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
25.09.2021 10:15 1 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 7:1
- 2 кръг
почива
09.10.2021 10:15 3 кръг Д Левски (Чепинци) 1:7
16.10.2021 13:05 4 кръг Г Левски Раковски II (София) 5:0
23.10.2021 08:50 5 кръг Д ОФК София (София) 0:0
30.10.2021 13:05 6 кръг Д Барокко (София) 2:0
06.11.2021 13:05 7 кръг Г Сердика II (София) 7:0
15.11.2021 13:05 8 кръг Д Витоша 13 (София) 2:3
22.11.2021 10:15 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
27.11.2021 10:15 10 кръг Д Спорт за всички (София) 2:2
04.12.2021 13:05 11 кръг Г Победа 2013 (София) 4:0
04.06.2022 15:00 12 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
19.03.2022 15:00 13 кръг Г Левски Раковски II (София) 3:1
- 14 кръг
почива
02.04.2022 13:30 15 кръг Д Барокко (София) 1:3
09.04.2022 09:00 16 кръг Г Сердика II (София) 3:0
16.04.2022 10:30 17 кръг Д Витоша 13 (София) 0:4
30.04.2022 09:00 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
07.05.2022 10:30 19 кръг Д ОФК София (София) 2:0
14.05.2022 09:00 20 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
21.05.2022 10:30 21 кръг Д Победа 2013 (София) 1:2
28.05.2022 13:30 22 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спорт за всички (София) 16 10 2 4 53:17 32
4 Барокко (София) 17 9 2 6 45:39 29
5 Септември (София) 17 8 4 5 42:25 28
6 Левски (Чепинци) 9 9 0 0 58:4 27
7 ОФК София (София) 18 6 3 9 21:36 21

Септември II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 09:00 1 кръг Г Арес (София) 1:4
02.10.2021 09:00 2 кръг Д РД Спорт (София) 1:2
09.10.2021 09:00 3 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:0
16.10.2021 09:00 4 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:5
23.10.2021 09:00 5 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:3
30.10.2021 09:00 6 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 0:4
отложен 7 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
15.11.2021 09:00 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:1
20.11.2021 09:00 9 кръг Г Спортист 13 (София) 0:0
- 10 кръг
почива
04.12.2021 09:00 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:4
04.06.2022 09:00 12 кръг Д Арес (София) -:-
19.03.2022 09:00 13 кръг Г РД Спорт (София) 1:0
26.03.2022 09:00 14 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:1
02.04.2022 09:00 15 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:2
09.04.2022 09:00 16 кръг Д Ферион (София) 4:1
16.04.2022 09:00 17 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 8:0
30.04.2022 10:30 18 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 1:2
07.05.2022 09:00 19 кръг Г Металург 1957 (Перник) 2:3
14.05.2022 09:00 20 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
- 21 кръг
почива
28.05.2022 09:00 22 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 РД Спорт (София) 17 5 2 10 29:31 17
8 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 5 0 4 23:7 15
9 Септември II (София) 17 4 3 10 24:35 15
10 Ботев 57 СУ (София) 17 3 1 13 17:61 10
11 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 17 2 0 15 15:92 6

Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
25.09.2021 11:20 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
02.10.2021 11:20 2 кръг Г Лъвчетата (София) 1:2
09.10.2021 11:20 3 кръг Д Национал (София) 0:2
16.10.2021 11:20 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:4
20.11.2021 09:00 5 кръг Д Левски II (София) 0:1
30.10.2021 13:40 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:1
06.11.2021 11:20 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
27.11.2021 11:20 8 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
04.12.2021 11:20 9 кръг Д Талант (София) 0:0
14.05.2022 11:20 10 кръг Г Витоша 13 (София) 4:2
19.03.2022 11:20 11 кръг Г Лъвчетата (София) 1:2
26.03.2022 11:20 12 кръг Д ЦСКА (София) 2:6
02.04.2022 11:20 13 кръг Г Национал (София) 0:1
отложен 14 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
16.04.2022 11:20 15 кръг Г Левски II (София) 1:3
30.04.2022 11:20 16 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Славия 1913 (София) 16 4 6 6 22:32 18
7 Витоша 13 (София) 16 4 1 11 28:48 13
8 Талант (София) 9 2 3 4 7:20 9
9 Септември (София) 15 1 4 10 16:32 7
10 Локомотив София 1929 (София) 9 1 3 5 13:35 6

Септември II (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
26.09.2021 12:30 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:4
03.10.2021 11:20 2 кръг Г Вива (София) 0:3
10.10.2021 11:20 3 кръг Д София спорт (София) 1:3
17.10.2021 11:20 4 кръг Г Левски (София) 1:5
20.11.2021 10:10 5 кръг Д Национал II (София) 0:1
31.10.2021 12:30 6 кръг Г Миньор (Перник) 3:1
07.11.2021 10:10 7 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4
28.11.2021 12:30 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:7
05.12.2021 11:20 9 кръг Г Шампион (София) 1:7
05.06.2022 11:20 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
20.03.2022 11:20 11 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2
27.03.2022 11:20 12 кръг Д Атлетико Артен (София) 3:0
03.04.2022 11:20 13 кръг Г Левски (София) 0:2
10.04.2022 11:20 14 кръг Д Национал II (София) 3:0
17.04.2022 11:20 15 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
- 16 кръг
почива
08.05.2022 11:20 17 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
15.05.2022 10:10 18 кръг Г Шампион (София) 5:2
22.05.2022 11:20 19 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:1
29.05.2022 11:20 20 кръг Г Вива (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Кюстендил (Кюстендил) 16 7 1 8 31:45 22
6 Марек 1915 (Дупница) 16 4 2 10 26:42 14
7 Септември II (София) 17 4 1 12 23:45 13
8 Атлетико Артен (София) 8 4 0 4 13:14 12
9 София спорт (София) 9 4 0 5 15:24 12

Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
25.09.2021 11:20 1 кръг Д Национал (София) 0:12
02.10.2021 12:30 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:4
- 3 кръг
почива
16.10.2021 11:20 4 кръг Г Левски (София) 0:5
31.12.5555 23:55 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:8
30.10.2021 13:40 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
06.11.2021 09:00 7 кръг Д Щурче (София) 0:4
12.11.2021 12:30 8 кръг Д ЦСКА (София) 1:13
20.11.2021 10:10 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
27.11.2021 13:40 10 кръг Д Витоша 13 (София) 0:7
04.12.2021 10:10 11 кръг Г София спорт (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 София спорт (София) 19 7 3 9 42:43 24
8 Щурче (София) 18 4 3 11 42:72 15
9 Витоша 13 (София) 18 3 4 11 29:57 13
10 Ботев 57 СУ (София) 19 1 0 18 21:135 3
11 Септември (София) 10 0 0 10 4:63 0
Група "В"
22.05.2022 10:40 8 кръг Г Шампион (София) 0:13
20.03.2022 13:00 9 кръг Д Развитие МФ (София) 0:4
27.03.2022 11:50 10 кръг Г Сердика (София) 0:16
03.04.2022 09:30 11 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:16
10.04.2022 13:00 12 кръг Г ЦСКА III (София) 0:11
- 13 кръг
почива
01.05.2022 13:00 14 кръг Д Барокко (София) 0:12
08.05.2022 11:50 15 кръг Г Ботев 57 СУ II (София) 0:16
15.05.2022 09:30 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Барокко (София) 8 6 0 2 41:16 18
7 Ботев 57 СУ II (София) 13 3 0 10 42:58 9
8 Развитие на млади футболисти (София) 14 1 1 12 12:78 4
9 Септември (София) 8 0 0 8 0:99 0
- Ай ма3кс (София) 1 0 0 1 1:10 -

Септември II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
26.09.2021 11:20 1 кръг Д Лъвчетата (София) 1:5
03.10.2021 11:20 2 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:4
10.10.2021 10:10 3 кръг Д Левски II (София) 0:7
17.10.2021 12:30 4 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:5
24.10.2021 09:00 5 кръг Д Талант (София) 0:4
- 6 кръг
почива
31.12.5555 23:55 7 кръг Г Национал II (София) 3:0
15.11.2021 12:30 8 кръг Д ЦСКА II (София) 0:7
22.11.2021 13:40 9 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:12
28.11.2021 12:30 10 кръг Д Левски Раковски (София) 0:8
05.12.2021 10:10 11 кръг Г Железница (Железница) 0:4
22.05.2022 13:40 12 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
20.03.2022 09:00 13 кръг Г Лъвчетата (София) 1:2
27.03.2022 09:00 14 кръг Д Левски II (София) 2:6
03.04.2022 12:30 15 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:6
10.04.2022 11:20 16 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 1:1
17.04.2022 13:40 17 кръг Д Н спорт (София) 3:0
01.05.2022 10:10 18 кръг Г ЦСКА II (София) 0:18
08.05.2022 09:00 19 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:2
15.05.2022 11:20 20 кръг Г Национал II (София) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Софияспорт 2020 (София) 18 5 2 11 18:67 17
9 Н спорт (София) 7 5 0 2 34:12 15
10 Септември II (София) 19 3 2 14 18:99 11
11 Талант (София) 10 1 2 7 13:46 5
12 Железница (Железница) 10 1 1 8 9:31 4


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Септември (София)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:27 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници