Ботев (кв.Дебър, Първомай)

BGSupporters форум

Ботев (кв.Дебър, Първомай)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 17:00 1 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:5
22.09.2019 17:00 2 кръг Г Марица 2006 (Градина) 1:6
29.09.2019 17:00 3 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 4:1
06.10.2019 16:00 4 кръг Г Спартак (Болярци) 0:2
13.10.2019 16:00 5 кръг Д Вихър (Войводиново) 3:0
20.10.2019 16:00 6 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 2:6
07.12.2019 13:30 7 кръг Д Сокол (Буково) 11:0
10.11.2019 14:30 8 кръг Г Ботев (Рогош) 3:3
17.11.2019 14:30 9 кръг Д Марица (Ясно поле) 4:2
24.11.2019 14:30 10 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 3:0
01.12.2019 14:30 11 кръг Д Тополово (Тополово) 3:0
15.03.2020 15:00 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) анл.
22.03.2020 15:00 13 кръг Д Марица 2006 (Градина) анл.
28.03.2020 17:00 14 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) анл.
05.04.2020 17:00 15 кръг Д Спартак (Болярци) анл.
12.04.2020 17:00 16 кръг Г Вихър (Войводиново) анл.
18.04.2020 17:00 17 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
26.04.2020 17:00 18 кръг Г Сокол (Буково) анл.
03.05.2020 18:00 19 кръг Д Ботев (Рогош) анл.
10.05.2020 18:00 20 кръг Г Марица (Ясно поле) анл.
17.05.2020 18:00 21 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) анл.
24.05.2020 18:00 22 кръг Г Тополово (Тополово) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Траките 2007 (Скутаре) 11 7 2 2 24:12 23
4 Марица 2006 (Градина) 11 7 1 3 36:10 22
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 11 6 1 4 35:25 19
6 Тополово (Тополово) 11 6 0 5 28:22 18
7 Светкавица (Манолско Конаре) 11 4 3 4 20:24 15

Ботев (кв.Дебър, Първомай)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
29.03.2020 18:00 1 кръг Г Академик (Пловдив) анл.
05.04.2020 16:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) анл.
12.04.2020 17:00 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
17.04.2020 16:00 4 кръг Д Кърджали (Кърджали) анл.
26.04.2020 17:00 5 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
03.05.2020 17:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
10.05.2020 17:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академик (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
1 Берое (Стара Загора) - 0 0 0 0:0 0
1 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - 0 0 0 0:0 0
1 Кърджали (Кърджали) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПД 5 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 7 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 9 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 6 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 3 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 8 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници