Спортист 1948 (Голям чардак)

BGSupporters форум

Спортист 1948 (Голям чардак)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
20.08.2023 18:00 1 кръг Д Дъбене (Дъбене) 4:0
26.08.2023 18:00 2 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:4
03.09.2023 17:00 3 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:5
09.09.2023 17:00 4 кръг Г Марица (Милево) 0:4
17.09.2023 17:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:1
23.09.2023 17:00 6 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:1
30.09.2023 17:00 7 кръг Г Кричим (Кричим) 2:1
08.10.2023 16:00 8 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 2:5
15.10.2023 16:00 9 кръг Г Садово (Садово) 2:1
22.10.2023 16:00 10 кръг Г Дъбене (Дъбене) 0:2
09.12.2023 14:00 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
12.11.2023 14:30 12 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2
19.11.2023 14:30 13 кръг Д Марица (Милево) 0:3
25.11.2023 14:30 14 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:5
02.12.2023 14:00 15 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:2
18.02.2024 14:00 16 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
25.02.2024 15:00 17 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 2:3
03.03.2024 15:00 18 кръг Д Садово (Садово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Металик 1938 (Сопот) 17 7 2 8 33:28 23
7 Пловдив 2015 (Пловдив) 17 7 2 8 35:35 23
8 Спортист 1948 (Голям чардак) 17 6 1 10 22:42 19
9 Кричим (Кричим) 17 3 3 11 19:45 12
10 Царацово 2020 (Царацово) 17 3 3 11 19:47 12

Спортист 1948 (Голям чардак)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:30 1 кръг Г Тракия 94 (Царимир) 1:3
17.09.2023 12:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:9
23.09.2023 12:00 3 кръг Г Девин (Девин) 0:3
01.10.2023 12:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 2:6
07.10.2023 11:00 5 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 2:6
15.10.2023 11:00 6 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:5
21.10.2023 10:30 7 кръг Г Пълдин (Пловдив) 4:1
30.10.2023 13:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:12
06.11.2023 15:00 9 кръг Д Беломорец (Асеновград) 0:3
12.11.2023 10:30 10 кръг Г Вихър (Белозем) 0:3
19.11.2023 11:00 11 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:11
09.03.2024 12 кръг Д Тракия 94 (Царимир) -:-
- 13 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 14 кръг Д Девин (Девин) -:-
- 15 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 16 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 17 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 22 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Вихър (Белозем) 9 5 0 4 34:16 15
9 Тракия 94 (Царимир) 11 3 2 6 18:47 11
10 Девин (Девин) 9 2 1 6 12:34 7
11 Свобода 2011 (Пещера) 10 2 0 8 23:39 6
12 Спортист 1948 (Голям чардак) 11 1 0 10 13:62 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 6 място
2021/2022 А ОФГ ПД 7 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 1 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 4 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 3 място
2017/2018 А ОФГ ПД 16 място
2016/2017 А ОФГ ПД 1 място
2015/2016 А ОФГ ПД 3 място
2014/2015 А ОФГ ПД 2 място
2012/2013 А ОФГ ПД 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници