Тракия 94 (Царимир)

BGSupporters форум

Тракия 94 (Царимир)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Д Марица (Цалапица) 5:1
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Урожай (Стрелци) 0:0
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Калояново (Калояново) 3:0
01.10.2023 16:00 4 кръг Д Ведраре (Ведраре) 2:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Г Лидер (Ягодово) 4:1
15.10.2023 16:00 6 кръг Д Вихър (Белозем) 6:1
22.10.2023 13:00 7 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 2:0
26.11.2023 14:30 8 кръг Д Стряма 2001 (Стряма) 3:0
02.12.2023 14:00 9 кръг Г Сокол (Пъдарско) 2:0
12.11.2023 14:30 10 кръг Д Войнягово 2023 (Войнягово) 3:0
18.11.2023 14:30 11 кръг Г Хисаря (Хисаря) 0:1
10.03.2024 15:00 12 кръг Г Марица (Цалапица) 3:0
17.03.2024 15:00 13 кръг Д Урожай (Стрелци) 4:1
24.03.2024 15:00 14 кръг Г Калояново (Калояново) 1:2
31.03.2024 17:00 15 кръг Г Ведраре (Ведраре) 3:1
07.04.2024 17:00 16 кръг Д Лидер (Ягодово) 9:0
13.04.2024 17:00 17 кръг Г Вихър (Белозем) 1:0
21.04.2024 17:00 18 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) -:-
27.04.2024 17:00 19 кръг Г Стряма 2001 (Стряма) -:-
12.05.2024 18:00 20 кръг Д Сокол (Пъдарско) -:-
19.05.2024 18:00 21 кръг Г Войнягово 2023 (Войнягово) -:-
26.05.2024 18:00 22 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тракия 94 (Царимир) 17 14 1 2 51:8 43
2 Хисаря (Хисаря) 16 12 3 1 60:15 39
3 Калояново (Калояново) 16 12 2 2 52:20 38
4 Раковски 2018 (Раковски) 15 10 1 4 45:23 31
5 Сокол (Пъдарско) 17 9 2 6 46:26 29

Тракия 94 (Царимир)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:30 1 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:1
17.09.2023 10:30 2 кръг Г Беломорец (Асеновград) 1:2
24.09.2023 09:00 3 кръг Г Вихър (Белозем) 2:11
30.09.2023 11:00 4 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:6
08.10.2023 10:30 5 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:11
15.10.2023 12:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:2
21.10.2023 12:00 7 кръг Г Девин (Девин) 2:1
28.10.2023 10:30 8 кръг Д Сокол (Марково) 1:6
25.11.2023 11:00 9 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:0
12.11.2023 10:30 10 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:3
18.11.2023 10:30 11 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:4
10.03.2024 10:30 12 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
17.03.2024 11:00 13 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:4
24.03.2024 10:30 14 кръг Д Вихър (Белозем) 1:3
31.03.2024 11:00 15 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:3
06.04.2024 10:00 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:11
13.04.2024 15:00 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
21.04.2024 12:00 18 кръг Д Девин (Девин) -:-
28.04.2024 11:00 19 кръг Г Сокол (Марково) -:-
03.05.2024 11:00 20 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
12.05.2024 09:00 21 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
19.05.2024 10:00 22 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пълдин (Пловдив) 17 6 3 8 36:49 21
8 Девин (Девин) 16 5 1 10 23:64 16
9 Тракия 94 (Царимир) 17 4 2 11 25:71 14
10 Свобода 2011 (Пещера) 16 4 1 11 39:67 13
11 Сокол (Марково) 16 6 1 9 37:49 19

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Б ОФГ ПД 6 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 4 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 8 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 3 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 2 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 2 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 14 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници