Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:2
13.08.2023 19:00 2 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:2
19.08.2023 18:00 3 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:2
27.08.2023 18:00 4 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:5
02.09.2023 17:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
09.09.2023 17:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
16.09.2023 17:00 7 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:4
23.09.2023 17:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
27.09.2023 17:00 9 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 5:2
30.09.2023 17:00 10 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:3
07.10.2023 16:00 11 кръг Д Гигант (Съединение) 1:5
11.10.2023 16:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
14.10.2023 16:00 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
21.10.2023 16:00 14 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2
26.10.2023 16:00 15 кръг Д Созопол (Созопол) 1:1
04.11.2023 14:30 16 кръг Г Берое II (Стара Загора) 0:1
11.11.2023 14:30 17 кръг Д Саяна (Хасково) 1:4
29.11.2023 14:30 18 кръг Г Несебър (Несебър) 1:5
25.11.2023 11:30 19 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
17.02.2024 14:00 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
24.02.2024 14:00 21 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:2
02.03.2024 15:00 22 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:5
09.03.2024 15:00 23 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
16.03.2024 15:00 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
23.03.2024 15:00 25 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
31.03.2024 17:00 26 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
03.04.2024 17:00 27 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
06.04.2024 17:00 28 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
13.04.2024 17:00 29 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
17.04.2024 17:00 30 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
20.04.2024 17:00 31 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
28.04.2024 17:00 32 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
02.05.2024 18:00 33 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
11.05.2024 19:00 34 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
15.05.2024 18:00 35 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
18.05.2024 18:00 36 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
25.05.2024 18:00 37 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
01.06.2024 18:00 38 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Карнобат (Карнобат) 22 8 0 14 29:50 24
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 22 5 5 12 26:53 20
17 Сокол (Марково) 22 5 1 16 25:56 16
18 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 22 4 3 15 25:54 15
19 Берое II (Стара Загора) 22 4 0 18 20:70 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
15.11.2023 14:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 09:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 2:2
12.07.2023 18:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:2
15.07.2023 09:30 - Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:4
19.07.2023 11:00 - Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:4
22.07.2023 10:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
26.07.2023 19:30 - Г Марица (Милево) 2:1
29.07.2023 10:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 11:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 3:2
27.01.2024 13:00 - Г Левски (Карлово) 1:2
03.02.2024 15:00 - Г Берое II (Стара Загора) 0:0
10.02.2024 14:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:2

Сокол (Марково)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2023 10:30 1 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 3:2
18.09.2023 14:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:8
24.09.2023 12:00 3 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 7:0
30.09.2023 12:00 4 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 3:1
отложен 5 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
14.10.2023 10:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 5:1
22.10.2023 10:00 7 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:0
30.10.2023 14:00 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
05.11.2023 13:00 9 кръг Д Крумовград (Крумовград) 9:3
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
19.11.2023 10:30 11 кръг Г Левски (Карлово) 2:2
09.03.2024 12 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 15 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 16 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 20 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
- 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 11 10 0 1 54:6 30
2 Марица 1921 (Пловдив) 11 10 0 1 38:11 30
3 Сокол (Марково) 10 7 1 2 37:19 22
4 Левски (Карлово) 11 6 3 2 29:18 21
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 5 2 4 31:25 17

Сокол (Марково)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 11:00 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 6:2
18.09.2023 18:30 2 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:3
24.09.2023 10:00 3 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:6
01.10.2023 12:00 4 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 6:2
08.10.2023 10:30 5 кръг Д Беломорец (Асеновград) 4:2
15.10.2023 10:00 6 кръг Г Вихър (Белозем) 3:0
22.10.2023 12:30 7 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 6:3
28.10.2023 10:30 8 кръг Г Тракия 94 (Царимир) 6:1
06.11.2023 12:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:4
отложен 10 кръг Г Девин (Девин) -:-
19.11.2023 12:00 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:8
09.03.2024 12 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 13 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 16 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 17 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 18 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
- 19 кръг Д Тракия 94 (Царимир) -:-
- 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Д Девин (Девин) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 9 9 0 0 82:6 27
2 Родопа Смолян (Смолян) 10 7 1 2 40:26 22
3 Сокол (Марково) 10 6 1 3 37:31 19
4 Пловдив 2015 (Пловдив) 10 5 2 3 28:20 17
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 11 5 1 5 32:37 16

Сокол (Марково)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 16:30 1 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 10:0
24.09.2023 14:00 2 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:3
01.10.2023 15:15 3 кръг Г Чепинец II (Велинград) 6:1
08.10.2023 11:30 4 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:2
15.10.2023 12:45 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:3
22.10.2023 10:15 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
29.10.2023 09:00 7 кръг Г Реал (Пловдив) 1:0
05.11.2023 09:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:0
12.11.2023 10:15 9 кръг Г Марица (Ясно поле) 5:1
19.11.2023 10:15 10 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 5:1
отложен 11 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
отложен 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
10.12.2023 16:30 13 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:5
- 14 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 16 кръг Д Чепинец II (Велинград) -:-
- 17 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 18 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 23 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 24 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 25 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 26 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тракия 2004 (Пловдив) 11 8 1 2 41:19 25
4 Траките 2007 (Скутаре) 11 7 2 2 43:13 23
5 Сокол (Марково) 11 7 0 4 35:16 21
6 ФА Карлово (Карлово) 9 6 1 2 41:13 19
7 Пловдив сити (Пловдив) 11 5 3 3 39:14 18

Сокол (Марково)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
01.10.2023 10:00 2 кръг Г Пълдин (Пловдив) 4:1
08.10.2023 13:00 3 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 6:1
15.10.2023 11:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:2
22.10.2023 11:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
29.10.2023 10:00 6 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:4
05.11.2023 13:00 7 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:1
12.11.2023 10:00 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:7
19.11.2023 11:00 9 кръг Г Велд (Пловдив) 2:2
отложен 10 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
03.12.2023 09:00 11 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 7:4
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 9 8 1 0 50:9 25
2 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 7 0 2 39:25 21
3 Сокол (Марково) 9 6 1 2 35:23 19
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 6 0 3 36:24 18
5 ФК Кърджали (Кърджали) 9 5 0 4 31:25 15

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Сокол (Марково)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.098 67
октомври 2019 9.214 61
септември 2019 12.425 48
август 2019 4.477 87
май 2019 6.738 69
април 2019 10.911 53
март 2019 9.772 60
ноември 2018 10.437 56
октомври 2018 7.506 71
септември 2018 6.426 82
май 2018 10.399 49
април 2018 10.493 52
март 2018 5.773 82
ноември 2017 6.409 72
октомври 2017 11.110 53
септември 2017 10.868 55
август 2017 13.769 41
всички

Интернет страници