ЦСКА (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е на 5 май 1948 г. - след обединение на физкултурните дружества Септември (1944 г.) и Централен дом на войската (1948 г.).

Имена: Септември при ЦДВ (през 1948 г.), ЦДНВ (през 1949 г.), ОНВ (през 1950 г.), ЦДНВ (през 1951 г.), ЦДНА (през 1952 г.), ОСГ (през 1953 г.), ЦДНА (от 1954 до 1964 г.), ЦСКА Червено знаме (от 1964 г. - след обединение с Червено знаме), ЦСКА Септемврийско знаме (от 1969 г. - след обединение със Септември). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб ЦСКА Септемврийско знаме, който започва да се развива самостоятелно. На 17 юли същата година той е преименуван на Средец, а от 1986 г. пред името му е добавена абревиатурата ЦФКА. През 1989 г. възстановява своето популярно название - ЦСКА.

Клубни цветове: червен и бял.

Прозвище: “армейците” или “червените”.

Адрес: София 1164, бул. "Драган Цанков" 3.
Телефон: (+359 2) 8654877.
E-mail: akar@cska.bg.

Клубни върхове:
първо място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
31 пъти шампион на България: 1948 (като Септември при ЦДВ), 1951 (като ЦДНВ), 1952, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1958/59, 1959/60, 1960/61, 1961/62 (като ЦДНА), 1965/66 (като ЦСКА Червено знаме), 1968/69, 1970/71, 1971/72, 1972/73, 1974/75, 1975/76, 1979/80, 1980/81, 1981/82, 1982/83 (като ЦСКА Септемврийско знаме), 1986/87, 1988/89 (като ЦФКА Средец), 1989/90, 1991/92, 1996/97, 2002/03, 2004/05 и 2008/09 г.
19 пъти носител на Националната купа: 9 пъти на Купата на Съветската армия - 1951 (като ЦДНВ), 1954, 1955, 1960/61 (като ЦДНА), 1964/65 (като ЦСКА Червено знаме), 1968/69, 1971/72, 1972/73 и 1973/74 г. (като ЦСКА Септемврийско знаме) и 9 пъти на Купата на България - 1982/83, 1984/85 (като ЦСКА Септемврийско знаме), 1986/87, 1987/88, 1988/89 (като ЦФКА Средец), 1992/93, 1996/97, 1998/99, 2005/06, 2010/11 и 2015/16 г.
4 пъти носител на Суперкупата на България: 1989/90 г. (като ЦФКА Средец), 2006/07, 2008/09 и 2011/12 г.
носител на Купата на България (като второстепенен турнир): 1980/81 г. (като ЦСКА Септемврийско знаме).
4 пъти носител на Купата на Съветската армия (като второстепенен турнир): 1984/85 (като ЦСКА Септемврийско знаме), 1985/86, 1988/89 г. (като ЦФКА Средец) и 1989/90 г.
два пъти полуфиналист в турнира за Купата на европейските шампиони: 1966/67 г. (като ЦСКА Червено знаме) и 1981/82 г. (като ЦСКА Септемврийско знаме).
полуфиналист в турнира за Купата на носителите на националните купи: 1988/89 г. (като ЦФКА Средец).

ЦСКА (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
15.07.2017 21:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1 Диема спорт
22.07.2017 21:00 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Диема спорт
30.07.2017 18:45 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 6:2 Диема спорт
06.08.2017 20:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1 Диема спорт
11.08.2017 21:00 5 кръг Г Септември (София) 1:0 Диема спорт
19.08.2017 21:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1 Диема спорт
26.08.2017 18:45 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:0 Диема спорт
08.09.2017 20:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0 Диема спорт
16.09.2017 20:00 9 кръг Г Черно море (Варна) 1:0 Диема спорт
22.09.2017 20:00 10 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:0 Диема спорт
30.09.2017 14:45 11 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:2 Диема спорт
15.10.2017 20:00 12 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0 Диема спорт
21.10.2017 16:00 13 кръг Г Левски (София) 2:2 Диема спорт
28.10.2017 17:30 14 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0 Диема спорт
05.11.2017 18:00 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 2:1 Диема спорт
18.11.2017 15:00 16 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1 Диема спорт
26.11.2017 15:30 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:- Диема спорт
30.11.2017 17:30 18 кръг Д Септември (София) -:- Диема спорт
03.12.2017 17:30 19 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- Диема спорт
10.12.2017 17:00 20 кръг Д Берое (Стара Загора) -:- Диема спорт
17.02.2018 21 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
24.02.2018 22 кръг Д Черно море (Варна) -:-
28.02.2018 23 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
03.03.2018 24 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
10.03.2018 25 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
17.03.2018 26 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 16 12 3 1 37:8 39
2 ЦСКА (София) 16 10 5 1 36:12 35
3 Левски (София) 16 8 5 3 19:8 29
4 Берое (Стара Загора) 16 7 6 3 17:13 27
5 Ботев (Пловдив) 16 7 5 4 28:21 26
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 - Г Несебър (Несебър) 4:1 Диема спорт
Втори кръг (1/8 финали)
24.10.2017 18:00 - Д Ботев (Враца) 3:1 Диема спорт
Трети кръг (1/4 финали)
14.12.2017 17:30 - Д Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.06.2017 18:00 - Г Вакер (Инсбрук, Австрия, 2) 3:1 Диема спорт
18.06.2017 20:20 - Д Габала (Габала, Азербайджан, 1) 2:0 Диема спорт
21.06.2017 19:00 - Д Зенит (Санкт Петербург, Русия, 1) 2:1 Диема спорт
23.06.2017 19:00 - Д Университатя (Крайова, Румъния, 1) 4:2 Диема спорт
24.06.2017 19:00 - Д Карабах (Агдам, Азербайджан, 1) 5:2 Диема спорт
01.07.2017 19:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 Диема спорт 2
07.07.2017 20:00 - Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
26.07.2017 10:00 - Д Царско село 2015 (София) 7:4
02.09.2017 11:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
06.10.2017 11:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 3:1

ЦСКА (София)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2017 11:00 - Д Спартак (Плевен) 2:2
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
02.09.2017 17:30 4 кръг Г Септември (София) 4:0
09.09.2017 16:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:2
17.09.2017 16:00 6 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
24.09.2017 16:00 7 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
12.10.2017 15:30 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
15.10.2017 15:30 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:0
18.10.2017 15:00 11 кръг Г Левски (София) 0:1
22.10.2017 15:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
29.10.2017 14:00 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
19.11.2017 14:00 14 кръг Д Ботев (Враца) 9:0
26.11.2017 14:00 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
24.02.2018 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
03.03.2018 17 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
10.03.2018 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
17.03.2018 19 кръг Д Септември (София) -:-
24.03.2018 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
31.03.2018 21 кръг Г Черно море (Варна) -:-
07.04.2018 22 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
12.04.2018 23 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
14.04.2018 24 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
21.04.2018 25 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
28.04.2018 26 кръг Д Левски (София) -:-
05.05.2018 27 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
12.05.2018 28 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
19.05.2018 29 кръг Г Ботев (Враца) -:-
27.05.2018 30 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 14 9 4 1 51:10 31
2 ЦСКА (София) 14 9 3 2 29:8 30
3 Черно море (Варна) 14 10 0 4 32:12 30
4 Левски (София) 14 8 4 2 30:10 28
5 Септември (София) 14 8 4 2 38:22 28

ЦСКА (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
25.10.2017 11:00 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
08.11.2017 14:00 реванш Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
14.09.2017 17:00 - Д ДИТ Спорт (София) 10:0
Югозападна България / Финали
- -
почива

ЦСКА (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 10:30 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:1
27.08.2017 18:00 2 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
30.08.2017 17:30 3 кръг Д Левски (София) 2:1
27.09.2017 16:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
10.09.2017 16:00 5 кръг Д Септември (София) 2:1
16.09.2017 16:00 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
23.09.2017 16:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
01.10.2017 10:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 4:2
19.10.2017 15:00 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:0
01.11.2017 14:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0
22.10.2017 12:00 11 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 6:1
28.10.2017 14:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
05.11.2017 14:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 1:1
11.11.2017 14:00 14 кръг Д Пирин (Благоевград) 4:0
18.11.2017 11:00 15 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
24.02.2018 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
03.03.2018 17 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
10.03.2018 18 кръг Г Левски (София) -:-
17.03.2018 19 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
24.03.2018 20 кръг Г Септември (София) -:-
31.03.2018 21 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
07.04.2018 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
12.04.2018 23 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
14.04.2018 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
21.04.2018 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
28.04.2018 26 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
05.05.2018 27 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
12.05.2018 28 кръг Д Сокол (Марково) -:-
19.05.2018 29 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
27.05.2018 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 15 13 1 1 58:9 40
2 ЦСКА (София) 15 11 3 1 38:9 36
3 Левски (София) 15 11 3 1 38:8 36
4 Черно море (Варна) 15 9 2 4 31:21 29
5 Лудогорец 1945 (Разград) 15 9 1 5 38:16 28

ЦСКА (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2017 17:00 - Г Левски (София) 0:2
ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 11:30 1 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
11.09.2017 11:30 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 5:0
17.09.2017 11:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
22.09.2017 11:30 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1
01.10.2017 11:30 5 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:0
06.10.2017 15:00 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
15.10.2017 11:30 7 кръг Г Левски (София) 3:0
22.10.2017 11:30 8 кръг Г Барокко (София) 4:0
27.10.2017 11:30 9 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
01.11.2017 11:30 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
04.11.2017 14:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
12.11.2017 12:30 12 кръг Г Ферион (София) 9:0
19.11.2017 11:30 13 кръг Д Септември (София) 2:0
26.11.2017 11:30 14 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
03.12.2017 11:30 15 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 16 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 18 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
- 21 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 22 кръг Д Левски (София) -:-
- 23 кръг Д Барокко (София) -:-
- 24 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 25 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 26 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 27 кръг Д Ферион (София) -:-
- 28 кръг Г Септември (София) -:-
- 29 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 30 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 11 0 2 56:18 33
2 ЦСКА (София) 13 10 2 1 43:5 32
3 Левски (София) 13 10 1 2 38:13 31
4 Царско село 2015 (София) 13 9 2 2 39:21 29
5 Септември (София) 13 7 1 5 35:16 22

ЦСКА (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 15:30 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 11:1
09.09.2017 11:00 2 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
13.09.2017 11:00 3 кръг Д Левски (София) 1:4
16.09.2017 11:00 4 кръг Г Септември (София) 7:0
23.09.2017 11:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 4:0
30.09.2017 11:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 7:0
11.10.2017 12:00 7 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:2
07.10.2017 11:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица) 10:0
14.10.2017 11:00 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:1
21.10.2017 11:00 10 кръг Г Национал (София) 4:3
01.11.2017 14:00 11 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:3
28.10.2017 11:00 12 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0
- 13 кръг
почива
09.11.2017 13:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) 9:0
18.11.2017 11:00 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 9:0
25.11.2017 16:00 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
02.12.2017 11:00 17 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 18 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 19 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Г Левски (София) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 23 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 25 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 26 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 27 кръг Д Национал (София) -:-
- 28 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 29 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 30 кръг
почива
- 31 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 32 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 33 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 34 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 14 14 0 0 90:6 42
2 ДИТ Спорт (София) 14 13 0 1 69:6 39
3 ЦСКА (София) 14 12 0 2 75:14 36
4 Национал (София) 14 10 1 3 73:15 31
5 Славия 1913 (София) 14 10 1 3 58:13 31

ЦСКА (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
17.10.2017 14:00 1-ви мач Г Спартак 1919 (Плевен) 4:0
24.10.2017 14:00 реванш Д Спартак 1919 (Плевен) 6:0
1/4 финали
21.11.2017 14:00 1-ви мач Г ДИТ Спорт (София) 1:0
28.11.2017 13:00 реванш Д ДИТ Спорт (София) -:-
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
27.09.2017 17:00 - Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
Югозападна България / Финали
05.10.2017 16:00 - Д Средногорец 2016 (Златица) 11:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 09:30 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 12:0
06.09.2017 11:30 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 8:0
14.09.2017 10:00 3 кръг Д Н спорт (София) 7:0
23.09.2017 09:30 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 27:0
01.10.2017 09:30 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 5:0
07.10.2017 14:00 6 кръг Д Барокко (София) 19:0
15.10.2017 09:30 7 кръг Г Левски (София) 3:0
20.10.2017 13:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
29.10.2017 15:00 9 кръг Г Национал (София) 2:1
02.11.2017 15:00 10 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:0
09.11.2017 19:30 11 кръг Г Лъвчетата (София) 3:0
18.11.2017 10:30 12 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:0
25.11.2017 10:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
02.12.2017 09:30 14 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
06.12.2017 12:00 15 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 16 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 17 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 18 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 21 кръг Г Барокко (София) -:-
- 22 кръг Д Левски (София) -:-
- 23 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Д Национал (София) -:-
- 25 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 26 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 27 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 29 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 30 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 11 11 0 0 70:1 33
2 Левски (София) 11 10 0 1 92:5 30
3 Славия 1913 (София) 12 9 0 3 42:18 27
4 ДИТ Спорт (София) 11 8 1 2 38:10 25
5 Национал (София) 10 7 1 2 41:7 22

ЦСКА (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 15:00 1 кръг Г Септември (София) 5:1
16.09.2017 09:00 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 7:0
18.10.2017 15:00 3 кръг Д Метал 2002 (Перник) 3:1
30.09.2017 10:30 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:0
11.11.2017 13:30 5 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:0
14.10.2017 15:00 6 кръг Г Левски (София) 2:4
21.10.2017 09:00 7 кръг Д Национал спорт (София) 1:1
28.10.2017 13:30 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
04.11.2017 12:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 9 8 1 0 37:5 25
2 Пирин 2001 (Благоевград) 9 6 3 0 24:9 21
3 ЦСКА (София) 9 5 3 1 25:9 18
4 Национал спорт (София) 9 4 3 2 23:10 15
5 Метал 2002 (Перник) 9 4 1 4 14:11 13

ЦСКА (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 13:30 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
16.09.2017 13:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
23.09.2017 13:30 3 кръг Д Елит София (София) 1:3
30.09.2017 13:30 4 кръг Г Витоша 13 (София) 1:5
отложен 5 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
14.10.2017 16:30 6 кръг Г Н спорт (София) 2:0
21.10.2017 09:00 7 кръг Д РД Спорт (София) 2:3
28.10.2017 16:30 8 кръг Д Септември (София) 2:0
04.11.2017 10:30 9 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:1
11.11.2017 13:30 10 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
18.11.2017 11:20 11 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша 13 (София) 10 8 1 1 28:6 25
4 Левски Раковски (София) 10 4 3 3 18:15 15
5 ЦСКА (София) 10 3 4 3 14:16 13
6 Н спорт (София) 11 3 2 6 17:13 11
7 Миньор (Перник) 10 3 2 5 10:18 11

ЦСКА (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 13:40 1 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:3
17.09.2017 10:10 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11:0
24.09.2017 12:30 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 6:0
01.10.2017 12:30 4 кръг Г Н спорт (София) 0:7
08.10.2017 11:20 5 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
15.10.2017 13:40 6 кръг Г Витоша 13 (София) 4:0
22.10.2017 10:10 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:0
29.10.2017 14:50 8 кръг Г Левски Раковски (София) 2:3
отложен 9 кръг Д Гранит (Владая) -:-
12.11.2017 14:50 10 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
19.11.2017 14:50 11 кръг Г Победа 2013 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Славия 1913 (София) 10 8 1 1 46:9 25
3 ДИТ Спорт (София) 10 8 0 2 52:5 24
4 ЦСКА (София) 10 6 1 3 33:15 19
5 Олимпия ФК (София) 10 5 1 4 30:18 16
6 Левски Раковски (София) 10 4 4 2 18:15 16

ЦСКА (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 14:50 1 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:3
16.09.2017 11:20 2 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:5
23.09.2017 13:40 3 кръг Д Септември (София) 2:2
30.09.2017 12:30 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
07.10.2017 12:30 5 кръг Д София спорт (София) 4:2
14.10.2017 13:40 6 кръг Г Левски (София) 0:7
21.10.2017 11:20 7 кръг Д Национал (София) 1:5
28.10.2017 14:50 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:4
04.11.2017 10:10 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:6
11.11.2017 16:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) 0:8
18.11.2017 09:00 11 кръг Д ЕСФА (София) 3:1
25.11.2017 16:00 12 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
02.12.2017 10:10 13 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ДИТ Спорт (София) 11 5 3 3 31:28 18
9 Локомотив 1929 (София) 11 5 1 5 22:19 16
10 ЦСКА (София) 11 2 1 8 12:46 7
11 София спорт (София) 11 2 0 9 17:36 6
12 Витоша 13 (София) 11 1 1 9 11:43 4

ЦСКА (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:7
16.09.2017 11:30 2 кръг Д Н спорт (София) 1:17
23.09.2017 09:30 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:8
30.09.2017 10:30 4 кръг Д Елит София (София) 0:8
07.10.2017 10:30 5 кръг Г София спорт (София) 5:2
14.10.2017 09:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
21.10.2017 11:30 7 кръг Г София 2010 (София) 5:4
- 8 кръг
почива
04.11.2017 11:30 9 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:5
11.11.2017 09:30 10 кръг Г ОФК София (София) 1:4
18.11.2017 10:30 11 кръг Д Победа 2013 (София) 1:3
25.11.2017 10:30 12 кръг Г Левски (София) -:-
02.12.2017 09:30 13 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 14 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 15 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 16 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 17 кръг Г Елит София (София) -:-
- 18 кръг Д София спорт (София) -:-
- 19 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг Д София 2010 (София) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 23 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 24 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 25 кръг Д Левски (София) -:-
- 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Царско село 2015 (София) 9 3 2 4 12:21 11
9 ОФК София (София) 10 2 0 8 11:29 6
10 ЦСКА (София) 10 2 0 8 18:61 6
11 София спорт (София) 10 1 3 6 9:40 6
12 Победа 2013 (София) 10 1 2 7 8:47 5


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Стадион "Българска армия"

Стадион "Българска армия"
(в в Борисовата градина)
капацитет: 22 015 седящи места,
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:68 сезона
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Първа лига 2 място
2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "А" група 5 място
2013/2014 "А" група 2 място
2012/2013 "А" група 3 място
2011/2012 "А" група 2 място
2010/2011 "А" група 3 място
2009/2010 "А" група 2 място
2008/2009 "А" група 2 място
2007/2008 "А" група 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници