Лудогорец 1945 (Разград)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Учреден е на 27 юли 2000 г. като Разград 2000. Преди началото на сезон 2010/11 е преименуван на Лудогорец 1945 - наследявайки името и символите на бившия едноименен клуб, създаден през 1945 г.
 
Хроника: През лятото на 2002 г. към футболен клуб Разград 2000, който до този момент развива само детско-юношески футбол, се присъединява създаденият на 18 юни 2001 г. нов футболен клуб в града - Лудогорие, като вследствие на това в Разград 2000 е сформиран и мъжки футболен отбор. До състезателната 2009/10 г. клубът провежда домакинските си мачовете на стадион „Балканфарма”, след което се премества да играе на представителния градски стадион. На 25 юли 2010 г. Разград 2000 се преименува на Лудогорец 1945.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: гр. Разград 7200, ст. „Балканфарма”.
Телефон/факс: (+359) 899 141129 и 888 969619.
E-mail: fc_razgrad2000@mail.bg

Клубни върхове:
7 пъти шампион на България:
2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17 и 2017/18 г.
два пъти носител на Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12 и 2013/14 г.
два пъти
носител на Суперкупата на България:
2012/13 и 2014/15 г.
осминафиналист в турнира за Лига Европа: 2013/14 г.

Лудогорец 1945 (Разград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
21.07.2018 18:30 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Диема спорт
28.07.2018 20:45 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1 Диема спорт
04.08.2018 20:45 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
12.08.2018 18:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 Диема спорт
19.08.2018 21:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:0 Диема спорт
26.08.2018 18:45 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0 Диема спорт
02.09.2018 21:00 7 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:1 Диема спорт
14.09.2018 20:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1 Диема спорт
23.09.2018 20:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:2 Диема спорт
29.09.2018 20:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 5:1 Диема спорт
07.10.2018 16:45 11 кръг Г Ботев (Враца) 4:1 Диема спорт
20.10.2018 20:00 12 кръг Д Левски (София) 2:1 Диема спорт
28.10.2018 17:30 13 кръг Г Септември (София) 4:1 Диема спорт
04.11.2018 17:30 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 4:1 Диема спорт
11.11.2018 16:45 15 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
24.11.2018 17:30 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 Диема спорт
02.12.2018 14:45 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0 Диема спорт
06.12.2018 17:30 18 кръг Г ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт
09.12.2018 17:30 19 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0 Диема спорт
16.12.2018 12:30 20 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:0 Диема спорт
16.02.2019 21 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
23.02.2019 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
27.02.2019 23 кръг Г Черно море (Варна) -:-
02.03.2019 24 кръг Д Ботев (Враца) -:-
09.03.2019 25 кръг Г Левски (София) -:-
16.03.2019 26 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 20 16 3 1 42:12 51
2 ЦСКА (София) 20 14 3 3 35:8 45
3 Левски (София) 20 13 2 5 40:18 41
4 Берое (Стара Загора) 20 10 6 4 29:15 36
5 Ботев (Пловдив) 20 11 2 7 31:18 35
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2018 16:00 - Г Несебър (Несебър) 3:1 Диема спорт
Втори кръг (1/8 финали)
31.10.2018 19:00 - Д Славия 1913 (София) 2:2 Диема спорт
Трети кръг (1/4 финали)
03.04.2019 - Д ЦСКА (София) -:-
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
05.07.2018 20:30 - Д Славия 1913 (София) 1:0 Диема спорт 2
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
11.07.2018 20:00 1-ви мач Д Крузейдърс (Белфаст, С.Ирл., 1) 7:0 Диема спорт 2
17.07.2018 22:00 реванш Г Крузейдърс (Белфаст, С.Ирл., 1) 2:0 Диема спорт 2
Втори квалификационен кръг
25.07.2018 20:00 1-ви мач Д МОЛ Види (Секешфехервар, Унг, 1) 0:0 Диема спорт
01.08.2018 21:00 реванш Г МОЛ Види (Секешфехервар, Унг, 1) 0:1 Диема спорт
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Трети квалификационен кръг
09.08.2018 20:00 1-ви мач Д Зрински (Мостар, Босна и Херцеговина, 1) 1:0 Диема спорт
16.08.2018 21:00 реванш Г Зрински (Мостар, Босна и Херцеговина, 1) 1:1 Диема спорт
Плейофи
23.08.2018 19:00 1-ви мач Г Торпедо (Кутаиси, Грузия, 1) 1:0 Диема спорт
30.08.2018 20:00 реванш Д Торпедо (Кутаиси, Грузия, 1) 4:0 Диема спорт
Групова фаза / Група "А"
20.09.2018 22:00 - Д Байер 04 (Леверкузен, Германия, 1) 2:3 БНТ1
04.10.2018 19:55 - Г Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) 0:1 БНТ1
25.10.2018 19:55 - Г АЕК (Ларнака, Кипър, 1) 1:1 БНТ1
08.11.2018 22:00 - Д АЕК (Ларнака, Кипър, 1) 0:0 БНТ1
29.11.2018 19:55 - Г Байер 04 (Леверкузен, Германия, 1) 1:1 БНТ1
13.12.2018 22:00 - Д Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) 1:1 БНТ1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Байер 04 (Леверкузен, Германия, 1) 6 4 1 1 16:9 13
2 Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) 6 3 1 2 7:6 10
3 АЕК (Ларнака, Кипър, 1) 6 1 2 3 6:12 5
4 Лудогорец 1945 (Разград) 6 0 4 2 5:7 4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.06.2018 10:45 - Г Марица 1921 (Пловдив) 11:0
20.06.2018 18:30 - Г Вакер (Инсбрук, Австрия, 1) 2:1 Диема спорт
23.06.2018 18:30 - Д Карабах (Агдам, Азербайджан, 1) 1:1 Диема спорт
26.06.2018 18:30 - Д Ахмат (Грозни, Русия, 1) 3:1 Диема спорт
30.06.2018 18:30 - Г Йънг Бойс (Берн, Швейцария, 1) 2:1 Диема спорт
15.11.2018 13:00 - Д Виторул (Констанца, Румъния, 1) 0:2

Лудогорец 1945 II (Разград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
29.07.2018 18:30 1 кръг Г Несебър (Несебър) 2:4
05.08.2018 18:00 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:2
13.08.2018 18:00 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:1
20.08.2018 19:00 4 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:2
27.08.2018 19:30 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:2
31.08.2018 17:00 6 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:0
15.09.2018 18:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
21.09.2018 17:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:4
01.10.2018 17:00 9 кръг Д Поморие (Поморие) 2:2
06.10.2018 16:00 10 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:0
21.10.2018 16:00 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:0
29.10.2018 15:00 12 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3
05.11.2018 14:30 13 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
10.11.2018 16:00 14 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
25.11.2018 14:30 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
03.12.2018 14:30 16 кръг Д Несебър (Несебър) 4:1
10.12.2018 14:00 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
23.02.2019 18 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
16.03.2019 21 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
30.03.2019 22 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
06.04.2019 23 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
13.04.2019 24 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
20.04.2019 25 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
27.04.2019 26 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
04.05.2019 27 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
11.05.2019 28 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
18.05.2019 29 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
25.05.2019 30 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Несебър (Несебър) 17 5 5 7 22:27 20
9 Локомотив (Горна Оряховица) 17 6 2 9 18:26 20
10 Лудогорец 1945 II (Разград) 17 5 4 8 18:26 19
11 Локомотив 1929 (София) 17 4 7 6 10:13 19
12 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 5 4 8 22:28 19
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2018 17:30 - Г Созопол (Созопол) 2:1
04.07.2018 18:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
07.07.2018 18:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:3
11.07.2018 16:00 - Г Черно море (Варна) 0:2
14.07.2018 18:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:1
18.07.2018 17:30 - Д Созопол (Созопол) 1:1
21.07.2018 11:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 4:0

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
17.08.2018 17:30 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
24.08.2018 17:30 3 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 4:0
30.08.2018 17:30 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
12.09.2018 17:00 5 кръг Г Левски (София) 3:1
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
22.09.2018 16:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:0
28.09.2018 15:30 8 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
03.10.2018 15:30 9 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:0
07.10.2018 15:30 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:2
19.10.2018 15:30 11 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
28.10.2018 15:00 12 кръг Д Септември (София) 2:0
04.11.2018 14:30 13 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:0
24.11.2018 14:00 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
02.12.2018 14:00 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
23.02.2019 16 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
02.03.2019 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
06.03.2019 18 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
09.03.2019 19 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
16.03.2019 20 кръг Д Левски (София) -:-
30.03.2019 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
06.04.2019 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
13.04.2019 23 кръг Г Черно море (Варна) -:-
20.04.2019 24 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
27.04.2019 25 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
04.05.2019 26 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
11.05.2019 27 кръг Г Септември (София) -:-
18.05.2019 28 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
25.05.2019 29 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
01.06.2019 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 15 11 3 1 42:11 36
2 Черно море (Варна) 15 11 3 1 52:8 36
3 Лудогорец 1945 (Разград) 15 10 3 2 29:9 33
4 ЦСКА (София) 15 9 4 2 30:10 31
5 Ботев (Пловдив) 15 9 2 4 30:12 29

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Д ЦСКА (София) 2:0
23.10.2018 14:00 реванш Г ЦСКА (София) 1:0
1/4 финали
08.11.2018 14:00 1-ви мач Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:1
13.11.2018 14:00 реванш Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:1

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 12:00 1 кръг Г Ботев (Враца) 3:0
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 7:1
16.09.2018 12:30 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:2
23.09.2018 12:00 4 кръг Д Септември (София) 3:5
29.09.2018 10:30 5 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
06.10.2018 10:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
14.10.2018 10:30 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 6:0
21.10.2018 13:30 8 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
03.11.2018 14:00 9 кръг Г Черно море (Варна) 1:0
07.11.2018 13:30 10 кръг Д Левски (София) 2:3
10.11.2018 11:00 11 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
14.11.2018 13:30 12 кръг Г Славия 1913 (София) 4:1
18.11.2018 13:30 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:1
23.11.2018 14:00 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
02.12.2018 13:30 15 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
02.03.2019 16 кръг Д Ботев (Враца) -:-
09.03.2019 17 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
16.03.2019 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
30.03.2019 19 кръг Г Септември (София) -:-
06.04.2019 20 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
10.04.2019 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
13.04.2019 22 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
20.04.2019 23 кръг Г ЦСКА (София) -:-
27.04.2019 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
04.05.2019 25 кръг Г Левски (София) -:-
08.05.2019 26 кръг Д Сокол (Марково) -:-
11.05.2019 27 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
18.05.2019 28 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
25.05.2019 29 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
01.06.2019 30 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА (София) 15 11 1 3 49:19 34
5 Славия 1913 (София) 15 10 1 4 33:17 31
6 Лудогорец 1945 (Разград) 15 8 4 3 37:18 28
7 Черно море (Варна) 15 8 1 6 42:28 25
8 Берое (Стара Загора) 15 7 2 6 26:26 23

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 11:00 1-ви мач Д Кюстендил (Кюстендил) 10:0
23.10.2018 11:00 реванш Г Кюстендил (Кюстендил) 6:0
1/4 финали
31.10.2018 10:30 1-ви мач Д Царско село 2015 (София) 9:0
21.11.2018 11:00 реванш Г Царско село 2015 (София) 2:0
ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 10:00 1 кръг Д Волов (Шумен) 10:0
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
23.09.2018 10:00 4 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 3:0
30.09.2018 10:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
09.03.2019 6 кръг Г Черно море (Варна) -:-
14.10.2018 10:00 7 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 5:0
20.10.2018 10:00 8 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:0
28.10.2018 10:00 9 кръг Д Олимпик (Варна) 6:0
04.11.2018 10:00 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 10:0
11.11.2018 10:00 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:2
18.11.2018 10:00 12 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 3:0
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 20 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 21 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 22 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 23 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 24 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 25 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 9 9 0 0 45:2 27
2 Спартак 1918 (Варна) 10 6 1 3 23:11 19
3 Шумен 2007 (Шумен) 10 5 3 2 24:13 18
4 Светкавица Търговище (Търговище) 10 4 4 2 19:27 16
5 Волов (Шумен) 10 5 1 4 17:26 16

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 10:00 1 кръг Г Ботев (Враца) 2:0
09.09.2018 11:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:0
16.09.2018 10:30 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
23.09.2018 10:00 4 кръг Д Септември (София) 1:1
30.09.2018 11:00 5 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 2:1
07.10.2018 13:00 6 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 4:0
13.10.2018 11:00 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
21.10.2018 11:00 8 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
03.11.2018 12:00 9 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
07.11.2018 11:00 10 кръг Д Левски (София) 0:1
10.11.2018 11:00 11 кръг Г Национал (София) 1:1
14.11.2018 11:00 12 кръг Г Славия 1913 (София) 4:0
18.11.2018 11:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
23.11.2018 12:00 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
02.12.2018 11:00 15 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2
02.03.2019 16 кръг Д Ботев (Враца) -:-
09.03.2019 17 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
16.03.2019 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
30.03.2019 19 кръг Г Септември (София) -:-
06.04.2019 20 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
10.04.2019 21 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
13.04.2019 22 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
20.04.2019 23 кръг Г ЦСКА (София) -:-
27.04.2019 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
04.05.2019 25 кръг Г Левски (София) -:-
08.05.2019 26 кръг Д Национал (София) -:-
11.05.2019 27 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
18.05.2019 28 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
25.05.2019 29 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
01.06.2019 30 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев (Пловдив) 15 7 3 5 39:18 24
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 15 7 3 5 33:19 24
9 Лудогорец 1945 (Разград) 15 6 5 4 25:14 23
10 Спартак 1919 (Плевен) 15 6 2 7 26:29 20
11 Славия 1913 (София) 15 5 2 8 21:36 17

Лудогорец 1945 (Разград)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
17.10.2018 14:00 1-ви мач Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
24.10.2018 14:30 реванш Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
1/4 финали
31.10.2018 11:00 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 1:2
21.11.2018 11:00 реванш Д Славия 1913 (София) 3:0
Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Д Волов (Шумен) 6:0
16.09.2018 11:30 2 кръг Г Дунав 2010 II (Русе) 4:0
19.09.2018 11:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 12:0
23.09.2018 11:30 4 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 3:1
30.09.2018 11:30 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
09.03.2019 6 кръг Г Черно море (Варна) -:-
14.10.2018 11:30 7 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 5:1
20.10.2018 11:30 8 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:0
28.10.2018 11:30 9 кръг Д Олимпик (Варна) 9:1
04.11.2018 11:30 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
11.11.2018 11:30 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 6:0
18.11.2018 11:30 12 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 3:0
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 15 кръг Д Дунав 2010 II (Русе) -:-
- 16 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
- 17 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 20 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 21 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 22 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 23 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 24 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 25 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 11 11 0 0 53:3 33
2 Доростол Силистра (Силистра) 12 8 2 2 28:13 26
3 Дунав 2010 (Русе) 12 7 2 3 32:15 23
4 Спартак 1918 (Варна) 12 6 4 2 29:9 22
5 Шумен 2007 (Шумен) 12 6 3 3 34:31 21

Лудогорец 1945 II (Разград)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:5
16.09.2018 11:30 2 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:6
19.09.2018 11:30 3 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:12
23.09.2018 11:30 4 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
30.09.2018 11:30 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
07.10.2018 11:30 6 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 2:3
- 7 кръг
почива
21.10.2018 11:30 8 кръг Д Волов (Шумен) 0:2
28.10.2018 11:30 9 кръг Г Дунав 2010 II (Русе) 0:0
04.11.2018 14:30 10 кръг Г Олимпик (Варна) 3:4
11.11.2018 11:30 11 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 5:1
18.11.2018 11:30 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:8
25.11.2018 11:30 13 кръг Д Черно море (Варна) 2:5
- 14 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 15 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 19 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 22 кръг Д Дунав 2010 II (Русе) -:-
- 23 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 24 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 26 кръг Г Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Олимпик (Варна) 12 3 2 7 15:41 11
10 Волов (Шумен) 12 3 1 8 16:26 10
11 Добруджа 1919 (Добрич) 12 2 4 6 10:29 10
12 Лудогорец 1945 II (Разград) 12 2 1 9 16:52 7
13 Одесос 2014 (Варна) 12 1 0 11 7:33 3

Лудогорец 1945 (Разград)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:30 1 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 6:1
22.09.2018 10:30 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
29.09.2018 10:30 3 кръг Г Черно море II (Варна) 4:1
06.10.2018 10:00 4 кръг Д МФК Тича (Варна) 7:0
13.10.2018 11:00 5 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:2
21.10.2018 10:30 6 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
27.10.2018 10:30 7 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 7:0
03.11.2018 10:30 8 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 4:1
10.11.2018 10:30 9 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 6:1
17.11.2018 10:30 10 кръг Г Аристон (Русе) 4:1
24.11.2018 10:30 11 кръг Д Олимпик (Варна) 10:1
- 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 14 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 15 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
- 16 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 19 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 20 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 21 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 22 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 11 11 0 0 40:2 33
2 Лудогорец 1945 (Разград) 11 9 0 2 51:11 27
3 Дунав 2010 (Русе) 11 7 1 3 33:14 22
4 Доростол Силистра (Силистра) 10 6 1 3 22:13 19
5 Спартак 1918 (Варна) 11 6 0 5 25:23 18


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:07 сезона
"Б" група:23 сезона

Последните 10 сезона

2017/2018 Първа лига 1 място
2016/2017 Първа лига 1 място
2015/2016 "А" група 1 място
2014/2015 "А" група 1 място
2013/2014 "А" група 1 място
2012/2013 "А" група 1 място
2011/2012 "А" група 1 място
2010/2011 "Б" група 1 място
2009/2010 "В" група 2 място
2008/2009 "В" група 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници