Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
23.07.2018 20:30 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:0 Диема спорт
28.07.2018 18:30 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2 Диема спорт
04.08.2018 18:30 3 кръг Г Черно море (Варна) 5:1 Диема спорт
13.08.2018 20:30 4 кръг Д Ботев (Враца) 1:2 Диема спорт
19.08.2018 18:15 5 кръг Г Левски (София) 0:2 Диема спорт
24.08.2018 18:45 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:2 Нова спорт
01.09.2018 16:30 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2 Нова спорт
15.09.2018 17:30 8 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1 Диема спорт
22.09.2018 17:30 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 Диема спорт
28.09.2018 19:30 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 Диема спорт
06.10.2018 17:30 11 кръг Д ЦСКА (София) 0:3 Диема спорт
20.10.2018 15:00 12 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3 Нова спорт
28.10.2018 17:30 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4 Диема спорт
03.11.2018 17:15 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0 Нова спорт
10.11.2018 12:30 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2 Диема спорт
24.11.2018 12:30 16 кръг Д Черно море (Варна) 2:1 Нова спорт
02.12.2018 12:30 17 кръг Г Ботев (Враца) 1:4 Диема спорт
05.12.2018 17:30 18 кръг Д Левски (София) 2:2 Диема спорт
09.12.2018 12:30 19 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:1 Нова спорт
16.12.2018 15:00 20 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2 Диема спорт
16.02.2019 21 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
23.02.2019 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
27.02.2019 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
02.03.2019 24 кръг Г ЦСКА (София) -:-
09.03.2019 25 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
16.03.2019 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Славия 1913 (София) 20 6 6 8 20:22 24
11 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 20 6 2 12 15:32 20
12 Дунав 2010 (Русе) 20 4 3 13 21:37 15
13 Септември (София) 20 4 2 14 18:39 14
14 Верея (Стара Загора) 20 0 5 15 9:46 5
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 - Г Кариана (Ерден) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
31.10.2018 14:00 - Г Локомотив 1929 (София) 3:2
Трети кръг (1/4 финали)
03.04.2019 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.06.2018 17:00 - Д Славия 1913 (София) 1:1
27.06.2018 18:00 - Г Левски (София) 2:1
30.06.2018 10:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 2:1
04.07.2018 17:00 - Д Черно море (Варна) 2:2
07.07.2018 10:30 - Д Ботев (Враца) 1:1
11.07.2018 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:1
12.07.2018 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
08.09.2018 10:30 - Д ЦСКА 1948 (София) 1:0
13.10.2018 11:00 - Д Пирин (Благоевград) 7:0
17.11.2018 13:00 - Д ЦСКА 1948 (София) 1:2

Септември (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Левски (София) 4:0
17.08.2018 17:30 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
24.08.2018 17:30 3 кръг Г ЦСКА (София) 1:0
31.08.2018 17:30 4 кръг Д Черно море (Варна) 3:2
12.09.2018 17:00 5 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:0
16.09.2018 14:00 6 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
24.09.2018 16:00 7 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
21.11.2018 14:00 8 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:2
28.11.2018 14:00 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 12:0
08.10.2018 15:30 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
19.10.2018 15:30 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
28.10.2018 15:00 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
04.11.2018 14:30 13 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
24.11.2018 14:00 14 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 5:3
02.12.2018 14:00 15 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
23.02.2019 16 кръг Д Левски (София) -:-
02.03.2019 17 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
06.03.2019 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
09.03.2019 19 кръг Г Черно море (Варна) -:-
16.03.2019 20 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
30.03.2019 21 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
06.04.2019 22 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
13.04.2019 23 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
20.04.2019 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
27.04.2019 25 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
04.05.2019 26 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
11.05.2019 27 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
18.05.2019 28 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
25.05.2019 29 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
01.06.2019 30 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 15 11 3 1 42:11 36
2 Черно море (Варна) 15 11 3 1 52:8 36
3 Лудогорец 1945 (Разград) 15 10 3 2 29:9 33
4 ЦСКА (София) 15 9 4 2 30:10 31
5 Ботев (Пловдив) 15 9 2 4 30:12 29
Юношеска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
03.10.2018 17:00 1-ви мач Г Динамо (Киев, Украйна) 0:1
24.10.2018 17:00 реванш Д Динамо (Киев, Украйна) 1:5

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 10:30 1-ви мач Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
31.10.2018 10:30 реванш Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 17:00 1 кръг Д Барокко (София) 2:0
09.09.2018 17:00 2 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:3
16.09.2018 17:00 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
23.09.2018 17:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:5
27.09.2018 17:00 5 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
30.09.2018 17:00 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 5:1
07.10.2018 16:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
11.10.2018 16:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
14.10.2018 16:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0
21.10.2018 16:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
28.10.2018 14:00 11 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:3
04.11.2018 14:00 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:5
11.11.2018 14:00 13 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
18.11.2018 14:00 14 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
25.11.2018 14:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
- 16 кръг Г Барокко (София) -:-
- 17 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 21 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 23 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 25 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 26 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 27 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 28 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 29 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Чавдар (Етрополе) 15 8 1 6 23:19 25
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 15 8 0 7 30:21 24
7 Септември (София) 15 7 2 6 28:29 23
8 Вихрен 1925 (Сандански) 15 7 2 6 33:30 23
9 Ботев 57 СОУ (София) 15 7 2 6 31:23 23

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 10:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 3:2
09.09.2018 17:00 2 кръг Г Левски (София) 3:0
16.09.2018 17:00 3 кръг Д Сокол (Марково) 3:2
23.09.2018 12:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 5:3
30.09.2018 11:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 5:0
06.10.2018 12:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
14.10.2018 11:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:4
22.11.2018 14:00 8 кръг Г Ботев (Враца) 3:1
03.11.2018 14:00 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 7:1
07.11.2018 14:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
10.11.2018 14:00 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
14.11.2018 14:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) 3:2
18.11.2018 14:00 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
25.11.2018 14:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 6:0
01.12.2018 14:00 15 кръг Г ЦСКА (София) 6:1
02.03.2019 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
09.03.2019 17 кръг Д Левски (София) -:-
16.03.2019 18 кръг Г Сокол (Марково) -:-
30.03.2019 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
06.04.2019 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
10.04.2019 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
13.04.2019 22 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
20.04.2019 23 кръг Д Ботев (Враца) -:-
27.04.2019 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
04.05.2019 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
08.05.2019 26 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
11.05.2019 27 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
18.05.2019 28 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
25.05.2019 29 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
01.06.2019 30 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 15 13 2 0 57:8 41
2 Септември (София) 15 13 0 2 54:20 39
3 Левски (София) 15 12 2 1 55:14 38
4 ЦСКА (София) 15 11 1 3 49:19 34
5 Славия 1913 (София) 15 10 1 4 33:17 31

Септември (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 15:00 1-ви мач Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
24.10.2018 11:30 реванш Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
1/4 финали
31.10.2018 14:00 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
27.11.2018 14:00 реванш Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 4:1
16.09.2018 13:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:0
23.09.2018 10:30 3 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
30.09.2018 15:30 4 кръг Г Барокко (София) 9:0
07.10.2018 11:30 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
12.10.2018 15:30 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
21.10.2018 11:30 7 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 11:0
28.10.2018 11:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 4:0
04.11.2018 11:30 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 6:0
11.11.2018 11:30 10 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 13 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 14 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 15 кръг Д Барокко (София) -:-
- 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 17 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 19 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 20 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 10 9 1 0 45:1 28
2 ЦСКА (София) 10 8 1 1 35:11 25
3 Славия 1913 (София) 10 7 1 2 22:15 22
4 Спортист 2009 (Своге) 10 6 1 3 21:15 19
5 Чавдар (Етрополе) 10 5 0 5 21:20 15

Септември (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 10:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
09.09.2018 11:00 2 кръг Г Левски (София) 1:2
16.09.2018 10:30 3 кръг Д Национал (София) 1:0
23.09.2018 10:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
30.09.2018 11:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
06.10.2018 10:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
14.10.2018 11:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
21.10.2018 11:00 8 кръг Г Ботев (Враца) 4:2
03.11.2018 12:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 11:0
07.11.2018 12:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
10.11.2018 10:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 4:0
14.11.2018 11:00 12 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 1:1
18.11.2018 11:00 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
25.11.2018 11:00 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
01.12.2018 11:00 15 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
02.03.2019 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
09.03.2019 17 кръг Д Левски (София) -:-
16.03.2019 18 кръг Г Национал (София) -:-
30.03.2019 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
06.04.2019 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
10.04.2019 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
13.04.2019 22 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
20.04.2019 23 кръг Д Ботев (Враца) -:-
27.04.2019 24 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
04.05.2019 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
08.05.2019 26 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
11.05.2019 27 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
18.05.2019 28 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
25.05.2019 29 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
01.06.2019 30 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черно море (Варна) 15 8 3 4 27:15 27
4 Берое (Стара Загора) 15 7 5 3 31:16 26
5 Септември (София) 15 7 4 4 31:13 25
6 Национал (София) 15 7 3 5 23:21 24
7 Ботев (Пловдив) 15 7 3 5 39:18 24

Септември (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 11:30 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
08.09.2018 11:30 2 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3
12.09.2018 11:30 3 кръг Г Витоша 13 (София) 2:6
- 4 кръг
почива
19.09.2018 11:30 5 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
22.09.2018 11:30 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
29.09.2018 11:30 7 кръг Д Национал (София) 0:2
10.10.2018 15:30 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
06.10.2018 11:30 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:4
13.10.2018 11:30 10 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:2
17.10.2018 11:30 11 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 2:1
20.10.2018 11:30 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:3
27.10.2018 11:30 13 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
02.11.2018 15:30 14 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:9
10.11.2018 11:30 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
17.11.2018 11:30 16 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:7
24.11.2018 11:30 17 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
- 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 24 кръг Г Национал (София) -:-
- 25 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 26 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 27 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 28 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 29 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 30 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 31 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 32 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 33 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 34 кръг Г Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Национал (София) 16 7 1 8 38:34 22
12 Пирин 2001 (Благоевград) 16 6 2 8 46:22 20
13 Септември (София) 16 5 2 9 23:48 17
14 Марек 1915 (Дупница) 16 5 2 9 29:49 17
15 ЦСКА 1948 (София) 16 5 1 10 45:39 16

Септември (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
17.10.2018 14:00 1-ви мач Г Левски (София) 0:2
24.10.2018 14:00 реванш Д Левски (София) 1:0
Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 10:30 1 кръг Д Елит София (София) 5:0
09.09.2018 09:30 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
16.09.2018 10:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
23.09.2018 09:00 4 кръг Г Национал (София) 1:1
30.09.2018 14:30 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:1
07.10.2018 10:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
14.10.2018 09:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
21.10.2018 09:30 8 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
27.10.2018 09:30 9 кръг Г Олимпиец (София) 7:0
04.11.2018 14:30 10 кръг Д Левски (София) 0:1
11.11.2018 09:30 11 кръг Г София спорт (София) 5:3
18.11.2018 10:00 12 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:1
26.11.2018 14:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) 2:3
- 14 кръг Г Елит София (София) -:-
- 15 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 16 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 17 кръг Д Национал (София) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 20 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 22 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 23 кръг Г Левски (София) -:-
- 24 кръг Д София спорт (София) -:-
- 25 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 26 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 13 10 2 1 50:8 32
5 Царско село 2015 (София) 13 9 0 4 37:16 27
6 Септември (София) 13 7 2 4 35:16 23
7 София спорт (София) 13 5 2 6 28:42 17
8 Витоша 13 (София) 13 5 1 7 28:32 16

Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 10:30 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:0
22.09.2018 13:30 2 кръг Д София спорт (София) 7:2
29.09.2018 13:30 3 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 4:0
06.10.2018 09:00 4 кръг Г Левски (София) 4:1
13.10.2018 15:00 5 кръг Д Витоша 13 (София) 1:0
20.10.2018 10:30 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:0
- 7 кръг
почива
03.11.2018 10:30 8 кръг Г Национал (София) 2:0
10.11.2018 10:30 9 кръг Д Олимпиец (София) 5:0
17.11.2018 12:00 10 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 8:0
24.11.2018 12:00 11 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 10 9 1 0 41:3 28
2 Левски (София) 10 9 0 1 72:10 27
3 Национал (София) 10 8 0 2 39:13 24
4 Метал 2002 (Перник) 10 7 1 2 34:9 22
5 Витоша 13 (София) 10 6 0 4 35:9 18


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:04 сезона
"Б" група:25 сезона

Последните 10 сезона

2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 А ОФГ С 1 място
1960/1961 Първа лига 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници