Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
23.07.2018 20:30 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:0 Диема спорт
28.07.2018 18:30 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2 Диема спорт
04.08.2018 18:30 3 кръг Г Черно море (Варна) 5:1 Диема спорт
13.08.2018 20:30 4 кръг Д Ботев (Враца) 1:2 Диема спорт
19.08.2018 18:15 5 кръг Г Левски (София) 0:2 Диема спорт
24.08.2018 18:45 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:2 Нова спорт
01.09.2018 16:30 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2 Нова спорт
15.09.2018 17:30 8 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1 Диема спорт
22.09.2018 17:30 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 Диема спорт
28.09.2018 19:30 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 Диема спорт
06.10.2018 17:30 11 кръг Д ЦСКА (София) 0:3 Диема спорт
20.10.2018 15:00 12 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3 Нова спорт
28.10.2018 17:30 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4 Диема спорт
03.11.2018 17:15 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0 Нова спорт
10.11.2018 12:30 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2 Диема спорт
24.11.2018 12:30 16 кръг Д Черно море (Варна) 2:1 Нова спорт
02.12.2018 12:30 17 кръг Г Ботев (Враца) 1:4 Диема спорт
05.12.2018 17:30 18 кръг Д Левски (София) 2:2 Диема спорт
09.12.2018 12:30 19 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:1 Нова спорт
16.12.2018 15:00 20 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2 Диема спорт
17.02.2019 15:00 21 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
20.02.2019 14:30 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 Диема спорт
25.02.2019 17:30 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0 Нова спорт
02.03.2019 17:30 24 кръг Г ЦСКА (София) 1:5 Диема спорт
10.03.2019 12:30 25 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2 Диема спорт
16.03.2019 15:15 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ботев (Враца) 26 9 4 13 29:40 31
11 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 26 7 4 15 17:39 25
12 Септември (София) 26 6 3 17 23:52 21
13 Дунав 2010 (Русе) 26 5 5 16 25:47 20
14 Верея (Стара Загора) 26 0 6 20 12:60 6
Втора фаза / Втора осмица - група "Б"
31.03.2019 18:15 27 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0 Нова спорт
08.04.2019 17:30 28 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:2 Диема спорт
12.04.2019 19:30 29 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 Нова спорт
19.04.2019 20:00 30 кръг Д Славия 1913 (София) 3:2 Диема спорт
26.04.2019 16:00 31 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1 Нова спорт
02.05.2019 19:30 32 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 32 10 9 13 37:42 39
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 32 10 8 14 37:37 38
3 Септември (София) 32 9 6 17 32:58 33
4 Дунав 2010 (Русе) 32 7 8 17 36:55 29
Втора фаза / 1/2 финали за 11-14 място
09.05.2019 19:30 1-ви мач Г Верея (Стара Загора) 3:0
14.05.2019 20:00 реванш Д Верея (Стара Загора) 3:0
Втора фаза / Финал за 11-мо място
19.05.2019 20:00 1-ви мач Г Дунав 2010 (Русе) 1:0 Диема спорт
22.05.2019 20:00 реванш Д Дунав 2010 (Русе) 2:3 Диема спорт
Баражи за Първа лига
Дата Фаза Противник Рез.
29.05.2019 18:30 - Д Арда 1924 (Кърджали) 0:1 Диема спорт
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 - Г Кариана (Ерден) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
31.10.2018 14:00 - Г Локомотив 1929 (София) 3:2
Трети кръг (1/4 финали)
04.04.2019 16:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
Четвърти кръг (1/2 финали)
16.04.2019 19:00 1-ви мач Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 Диема спорт
23.04.2019 19:00 реванш Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.06.2018 17:00 - Д Славия 1913 (София) 1:1
27.06.2018 18:00 - Г Левски (София) 2:1
30.06.2018 10:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 2:1
04.07.2018 17:00 - Д Черно море (Варна) 2:2
07.07.2018 10:30 - Д Ботев (Враца) 1:1
11.07.2018 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:1
12.07.2018 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
08.09.2018 10:30 - Д ЦСКА 1948 (София) 1:0
13.10.2018 11:00 - Д Пирин (Благоевград) 7:0
17.11.2018 13:00 - Д ЦСКА 1948 (София) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2019 16:00 - Д Актобе (Актобе, Казахстан, 1) 2:2
23.01.2019 16:00 - Д Карпати (Лвов, Украйна, 1) 0:1 Sportal TV
25.01.2019 16:00 - Д Олборг (Олборг, Дания, 1) 1:4 Sportal TV
31.01.2019 17:30 - Д Ружомберок (Ружомберок, Словакия, 1) 1:1
03.02.2019 15:00 - Д Земун (Земун, Сърбия, 1) 0:2
06.02.2019 14:30 - Д Чихура (Сачхере, Грузия, 1) 0:0 Sportal TV
07.02.2019 16:30 - Д Иртиш (Павлодар, Казахстан, 1) 1:0
23.03.2019 11:00 - Д ЦСКА 1948 (София) 2:1

Септември (София)

Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
09.02.2019 14:00 - Г Пирин (Благоевград) 0:3
13.02.2019 14:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Левски (София) 4:0
17.08.2018 17:30 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
24.08.2018 17:30 3 кръг Г ЦСКА (София) 1:0
31.08.2018 17:30 4 кръг Д Черно море (Варна) 3:2
12.09.2018 17:00 5 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:0
16.09.2018 14:00 6 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
24.09.2018 16:00 7 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
21.11.2018 14:00 8 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:2
28.11.2018 14:00 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 12:0
08.10.2018 15:30 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
19.10.2018 15:30 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
28.10.2018 15:00 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
04.11.2018 14:30 13 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
24.11.2018 14:00 14 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 5:3
02.12.2018 14:00 15 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
23.02.2019 13:30 16 кръг Д Левски (София) 2:1
02.03.2019 13:00 17 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
06.03.2019 13:30 18 кръг Д ЦСКА (София) 0:0
10.03.2019 12:00 19 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
16.03.2019 14:30 20 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 7:0
29.03.2019 15:30 21 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:1
05.04.2019 15:30 22 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
13.04.2019 16:00 23 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:1
25.04.2019 13:00 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:0
30.04.2019 16:30 25 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 8:1
03.05.2019 16:30 26 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
13.05.2019 16:30 27 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:0
19.05.2019 17:00 28 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1
24.05.2019 18:00 29 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:2
29.05.2019 18:00 30 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 30 23 4 3 89:19 73
2 Лудогорец 1945 (Разград) 30 21 5 4 69:15 68
3 Септември (София) 30 21 5 4 80:25 68
4 ЦСКА (София) 30 18 7 5 72:22 61
5 Левски (София) 30 19 2 9 79:36 59
Юношеска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
03.10.2018 17:00 1-ви мач Г Динамо (Киев, Украйна) 0:1
24.10.2018 17:00 реванш Д Динамо (Киев, Украйна) 1:5

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 10:30 1-ви мач Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
31.10.2018 10:30 реванш Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 17:00 1 кръг Д Барокко (София) 2:0
09.09.2018 17:00 2 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:3
16.09.2018 17:00 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
23.09.2018 17:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:5
27.09.2018 17:00 5 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
30.09.2018 17:00 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 5:1
07.10.2018 16:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
11.10.2018 16:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
14.10.2018 16:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0
21.10.2018 16:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
28.10.2018 14:00 11 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:3
04.11.2018 14:00 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:5
11.11.2018 14:00 13 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
18.11.2018 14:00 14 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
25.11.2018 14:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
01.03.2019 17:00 16 кръг Г Барокко (София) 0:0
10.03.2019 16:00 17 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:9
16.03.2019 14:00 18 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
21.03.2019 14:00 19 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:5
23.03.2019 16:00 20 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 8:0
31.03.2019 14:00 21 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:7
07.04.2019 16:00 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1
11.04.2019 13:30 23 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
14.04.2019 16:00 24 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
21.04.2019 14:00 25 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:3
25.04.2019 16:00 26 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:3
05.05.2019 17:00 27 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:9
12.05.2019 16:00 28 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
19.05.2019 17:00 29 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:2
30.05.2019 17:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив 1929 (София) 30 15 5 10 54:44 50
5 Пирин (Благоевград) 30 14 6 10 54:38 48
6 Септември (София) 30 14 5 11 67:73 47
7 Хебър 1918 (Пазарджик) 30 15 2 13 62:50 47
8 Ботев 57 СОУ (София) 30 14 4 12 62:55 46

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 10:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 3:2
09.09.2018 17:00 2 кръг Г Левски (София) 3:0
16.09.2018 17:00 3 кръг Д Сокол (Марково) 3:2
23.09.2018 12:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 5:3
30.09.2018 11:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 5:0
06.10.2018 12:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
14.10.2018 11:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:4
22.11.2018 14:00 8 кръг Г Ботев (Враца) 3:1
03.11.2018 14:00 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 7:1
07.11.2018 14:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
10.11.2018 14:00 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
14.11.2018 14:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) 3:2
18.11.2018 14:00 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
25.11.2018 14:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 6:0
01.12.2018 14:00 15 кръг Г ЦСКА (София) 6:1
25.02.2019 12:00 16 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
02.03.2019 14:00 17 кръг Д Левски (София) 0:0
06.03.2019 13:30 18 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
10.03.2019 13:30 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:2
16.03.2019 14:00 20 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
30.03.2019 15:00 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:1
06.04.2019 15:00 22 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
20.04.2019 15:00 23 кръг Д Ботев (Враца) 2:1
25.04.2019 11:00 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:0
01.05.2019 13:00 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
05.05.2019 13:30 26 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
11.05.2019 15:00 27 кръг Г Левски Раковски (София) 5:0
18.05.2019 15:00 28 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
24.05.2019 15:00 29 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
01.06.2019 15:00 30 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 30 25 4 1 99:20 79
2 Септември (София) 30 21 4 5 76:30 67
3 Левски (София) 30 19 8 3 102:28 65
4 Лудогорец 1945 (Разград) 30 18 7 5 98:29 61
5 ЦСКА (София) 30 19 4 7 89:37 61

Септември (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 15:00 1-ви мач Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
24.10.2018 11:30 реванш Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
1/4 финали
31.10.2018 14:00 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
27.11.2018 14:00 реванш Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
1/2 финали
27.03.2019 11:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 2:0
03.04.2019 11:00 реванш Г Черно море (Варна) 0:1
Финал
15.05.2019 16:00 - Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 4:1
16.09.2018 13:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:0
23.09.2018 10:30 3 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
30.09.2018 15:30 4 кръг Г Барокко (София) 9:0
07.10.2018 11:30 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
12.10.2018 15:30 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
21.10.2018 11:30 7 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 11:0
28.10.2018 11:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 4:0
04.11.2018 11:30 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 6:0
11.11.2018 11:30 10 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
- 11 кръг
почива
03.03.2019 11:30 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
09.03.2019 11:30 13 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 7:1
16.03.2019 10:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 4:0
21.03.2019 17:00 15 кръг Д Барокко (София) 9:0
17.04.2019 14:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 6:1
10.04.2019 17:00 17 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
15.04.2019 17:00 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
21.04.2019 11:30 19 кръг Д Олимпиец (София) 2:0
05.05.2019 11:30 20 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:0
25.04.2019 18:00 21 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 20 17 1 2 83:7 52
2 ЦСКА (София) 20 15 3 2 68:20 48
3 Славия 1913 (София) 20 13 2 5 45:32 41
4 Спортист 2009 (Своге) 20 12 2 6 39:31 38
5 Левски Раковски (София) 20 9 1 10 24:25 28
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
29.05.2019 14:00 1-ви мач Г Левски (София) 0:1
05.06.2019 11:00 реванш Д Левски (София) 1:2

Септември (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 10:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
09.09.2018 11:00 2 кръг Г Левски (София) 1:2
16.09.2018 10:30 3 кръг Д Национал (София) 1:0
23.09.2018 10:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
30.09.2018 11:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
06.10.2018 10:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
14.10.2018 11:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
21.10.2018 11:00 8 кръг Г Ботев (Враца) 4:2
03.11.2018 12:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 11:0
07.11.2018 12:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
10.11.2018 10:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 4:0
14.11.2018 11:00 12 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 1:1
18.11.2018 11:00 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
25.11.2018 11:00 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
01.12.2018 11:00 15 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
25.02.2019 10:00 16 кръг Г Черно море (Варна) 1:1
02.03.2019 11:00 17 кръг Д Левски (София) 2:0
06.03.2019 11:00 18 кръг Г Национал (София) 0:0
10.03.2019 11:00 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:0
16.03.2019 12:00 20 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
30.03.2019 13:00 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
06.04.2019 13:00 22 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:1
20.04.2019 13:00 23 кръг Д Ботев (Враца) 5:0
25.04.2019 13:30 24 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
01.05.2019 11:00 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
05.05.2019 11:00 26 кръг Г Славия 1913 (София) 3:2
12.05.2019 15:00 27 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:3
18.05.2019 11:00 28 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
24.05.2019 13:00 29 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 4:1
01.06.2019 13:00 30 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 30 25 2 3 95:17 77
2 ЦСКА (София) 30 22 6 2 73:20 72
3 Септември (София) 30 17 8 5 62:22 59
4 Ботев (Пловдив) 30 17 5 8 72:35 56
5 Лудогорец 1945 (Разград) 30 16 6 8 60:25 54

Септември (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 11:30 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
08.09.2018 11:30 2 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3
12.09.2018 11:30 3 кръг Г Витоша 13 (София) 2:6
- 4 кръг
почива
19.09.2018 11:30 5 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
22.09.2018 11:30 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
29.09.2018 11:30 7 кръг Д Национал (София) 0:2
10.10.2018 15:30 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
06.10.2018 11:30 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:4
13.10.2018 11:30 10 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:2
17.10.2018 11:30 11 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 2:1
20.10.2018 11:30 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:3
27.10.2018 11:30 13 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
02.11.2018 15:30 14 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:9
10.11.2018 11:30 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
17.11.2018 11:30 16 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:7
24.11.2018 11:30 17 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
02.03.2019 16:00 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
08.03.2019 11:30 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:7
13.03.2019 15:30 20 кръг Д Витоша 13 (София) 0:4
- 21 кръг
почива
23.03.2019 11:30 22 кръг Г Левски Раковски (София) 0:4
30.03.2019 10:00 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
03.04.2019 16:00 24 кръг Г Национал (София) 1:5
06.04.2019 12:00 25 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 13:0
13.04.2019 11:30 26 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:3
17.04.2019 16:00 27 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:6
20.04.2019 11:30 28 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:7
25.04.2019 14:00 29 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:3
05.05.2019 13:30 30 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:6
11.05.2019 11:30 31 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
14.05.2019 17:00 32 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
19.05.2019 15:00 33 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:3
24.05.2019 11:30 34 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Кюстендил (Кюстендил) 32 9 7 16 63:83 34
14 Национал (София) 32 10 3 19 62:85 33
15 Септември (София) 32 7 2 23 48:109 23
16 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 32 6 3 23 41:101 21
17 Струмска слава 1927 (Радомир) 32 0 1 31 15:311 1

Септември (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
17.10.2018 14:00 1-ви мач Г Левски (София) 0:2
24.10.2018 14:00 реванш Д Левски (София) 1:0
Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 10:30 1 кръг Д Елит София (София) 5:0
09.09.2018 09:30 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
16.09.2018 10:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
23.09.2018 09:00 4 кръг Г Национал (София) 1:1
30.09.2018 14:30 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:1
07.10.2018 10:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
14.10.2018 09:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
21.10.2018 09:30 8 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
27.10.2018 09:30 9 кръг Г Олимпиец (София) 7:0
04.11.2018 14:30 10 кръг Д Левски (София) 0:1
11.11.2018 09:30 11 кръг Г София спорт (София) 5:3
18.11.2018 10:00 12 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:1
26.11.2018 14:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) 2:3
02.03.2019 09:30 14 кръг Г Елит София (София) 0:0
10.03.2019 13:30 15 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
17.03.2019 09:30 16 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
24.03.2019 10:00 17 кръг Д Национал (София) 1:3
31.03.2019 10:30 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 4:0
07.04.2019 09:30 19 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
14.04.2019 09:30 20 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
21.04.2019 09:30 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
04.05.2019 09:30 22 кръг Д Олимпиец (София) 2:3
12.05.2019 09:30 23 кръг Г Левски (София) 1:7
19.05.2019 09:30 24 кръг Д София спорт (София) 2:2
28.05.2019 16:00 25 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:3
02.06.2019 09:30 26 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Царско село 2015 (София) 26 18 0 8 68:36 54
6 Витоша 13 (София) 26 12 3 11 57:53 39
7 Септември (София) 26 9 5 12 53:46 32
8 София спорт (София) 26 9 4 13 45:75 31
9 Локомотив 1929 (София) 26 8 4 14 45:78 28

Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 10:30 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:0
22.09.2018 13:30 2 кръг Д София спорт (София) 7:2
29.09.2018 13:30 3 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 4:0
06.10.2018 09:00 4 кръг Г Левски (София) 4:1
13.10.2018 15:00 5 кръг Д Витоша 13 (София) 1:0
20.10.2018 10:30 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:0
- 7 кръг
почива
03.11.2018 10:30 8 кръг Г Национал (София) 2:0
10.11.2018 10:30 9 кръг Д Олимпиец (София) 5:0
17.11.2018 12:00 10 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 8:0
24.11.2018 12:00 11 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 10 9 1 0 41:3 28
2 Левски (София) 10 9 0 1 72:10 27
3 Национал (София) 10 8 0 2 39:13 24
4 Метал 2002 (Перник) 10 7 1 2 34:9 22
5 Витоша 13 (София) 10 6 0 4 35:9 18
Втора фаза / Група "А"
09.03.2019 15:00 1 кръг Д Национал (София) 5:1
16.03.2019 13:30 2 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
23.03.2019 15:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
30.03.2019 13:30 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 4:0
- 5 кръг
почива
20.04.2019 15:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) 2:2
04.05.2019 13:30 7 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
11.05.2019 13:30 8 кръг Г Метал 2002 (Перник) 3:0
29.05.2019 12:00 9 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 6:0
24.05.2019 15:00 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:0
01.06.2019 09:00 11 кръг Д Левски (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 10 8 1 1 32:6 25
2 Национал (София) 10 8 0 2 19:9 24
3 Левски (София) 10 8 0 2 37:8 24
4 Метал 2002 (Перник) 10 6 1 3 13:6 19
5 Витоша 13 (София) 10 5 1 4 27:17 16

Септември (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 10:30 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
22.09.2018 13:30 2 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
29.09.2018 12:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
06.10.2018 15:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
13.10.2018 15:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:3
20.10.2018 15:00 6 кръг Д Младост 2015 (София) 0:3
27.10.2018 15:00 7 кръг Г РД Спорт (София) 0:3
03.11.2018 15:00 8 кръг Г Лъвчетата (София) 0:3
10.11.2018 15:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1929 (София) 9 4 1 4 15:19 13
7 Ботев 57 СОУ (София) 9 4 0 5 14:17 12
8 Миньор (Перник) 9 3 0 6 11:17 9
9 Младост 2015 (София) 9 1 0 8 3:34 3
10 Септември (София) 9 0 0 9 0:27 0

Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 09:00 1 кръг Г Левски (София) 0:2
22.09.2018 10:10 2 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
29.09.2018 09:00 3 кръг Г Национал (София) 1:5
06.10.2018 09:00 4 кръг Д Барокко (София) 4:0
13.10.2018 09:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
20.10.2018 09:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
27.10.2018 09:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:1
03.11.2018 09:00 8 кръг Д София 2010 (София) 17:0
10.11.2018 09:00 9 кръг Г Витоша 13 (София) 4:0
17.11.2018 09:00 10 кръг Д Атлетико Артен (София) 3:0
24.11.2018 09:00 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) 6:2
01.12.2018 09:00 12 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 6:1
08.12.2018 09:00 13 кръг Г София спорт (София) 7:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 13 12 0 1 79:13 36
4 Локомотив 1929 (София) 13 9 0 4 65:23 27
5 Септември (София) 13 8 2 3 52:16 26
6 Миньор (Перник) 13 6 2 5 25:27 20
7 Ком 98 (Годеч) 13 5 2 6 29:22 17
Втора фаза / Група "А"
02.03.2019 09:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 2:1
09.03.2019 10:10 2 кръг Д Лъвчетата (София) 6:1
16.03.2019 09:00 3 кръг Г Олимпиец (София) 1:2
23.03.2019 09:00 4 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1
30.03.2019 09:00 5 кръг Г Левски (София) 1:0
06.04.2019 10:10 6 кръг Д Академик 1947 (София) 5:2
13.04.2019 09:00 7 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
20.04.2019 09:00 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:3
15.05.2019 14:00 9 кръг Г Национал (София) 1:5
11.05.2019 09:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
18.05.2019 09:00 11 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:1
24.05.2019 09:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
21.05.2019 11:10 13 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 13 12 0 1 61:15 36
2 Левски (София) 13 10 2 1 45:14 32
3 Септември (София) 13 8 3 2 32:18 27
4 Славия 1913 (София) 13 8 1 4 27:16 25
5 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 13 8 1 4 26:15 25

Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
16.09.2018 15:10 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:4
23.09.2018 11:40 2 кръг Г Левски (Чепинци) 3:2
07.10.2018 15:10 3 кръг Д ОФК София (София) 12:0
14.10.2018 10:30 4 кръг Г Победа 2013 (София) 3:3
21.10.2018 12:50 5 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:3
28.10.2018 14:00 6 кръг Г Национал (София) 5:7
04.11.2018 12:50 7 кръг Д Левски (София) 1:3
11.11.2018 12:50 8 кръг Г ЦСКА (София) 5:2
18.11.2018 10:30 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Атлетико Артен (София) 9 5 2 2 27:16 17
6 Левски (Чепинци) 9 3 2 4 18:26 11
7 Септември (София) 9 3 1 5 34:28 10
8 ЦСКА (София) 9 2 0 7 23:34 6
9 ОФК София (София) 9 1 0 8 3:72 3
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 14:00 1 кръг Г Атлетико Артен (София) 3:1
24.03.2019 11:40 2 кръг Д ЦСКА (София) 4:3
31.03.2019 15:10 3 кръг Г Левски (Чепинци) 0:4
14.04.2019 10:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
21.04.2019 15:10 5 кръг Д Щурче (София) 6:3
05.05.2019 11:40 6 кръг Г Витоша 13 (София) 2:2
12.05.2019 14:00 7 кръг Д Олимпиец (София) 0:2
19.05.2019 12:50 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
23.05.2019 11:20 9 кръг Д София спорт (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Левски (Чепинци) 9 6 2 1 24:10 20
12 Олимпиец (София) 9 6 1 2 19:8 19
13 Септември (София) 9 6 1 2 26:18 19
14 Атлетико Артен (София) 9 5 2 2 24:13 17
15 Царско село 2015 (София) 9 5 1 3 30:15 16


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:26 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Втора лига 2 място
2018/2019 Първа лига 12 място
2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници