Свобода 2011 (Пещера)

BGSupporters форум

Свобода 2011 (Пещера)

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Д Ботев (Момина клисура) 5:0
14.09.2019 17:00 2 кръг Г Бенковски 2006 (Црънча) 5:0
21.09.2019 17:00 3 кръг Д Родопи (Дебръщица) 3:3
28.09.2019 17:00 4 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 4:5
05.10.2019 16:00 5 кръг Д Кале 09 (Нова махала) 4:0
12.10.2019 16:00 6 кръг Г Ботев 2018 (Симеоновец) 3:0
19.10.2019 16:00 7 кръг Д Левски (Ракитово) 1:2
30.11.2019 14:00 8 кръг Г Братаница (Братаница) 2:1
09.11.2019 14:00 9 кръг Д Коба (Радилово) 4:0
16.11.2019 14:00 10 кръг Г Атлетик (Мокрище) 5:0
- 11 кръг
почива
14.03.2020 15:00 12 кръг Г Ботев (Момина клисура) анл.
- 13 кръг Д Бенковски 2006 (Црънча) анл.
- 14 кръг Г Родопи (Дебръщица) анл.
- 15 кръг Д Зенит (Ветрен дол) анл.
- 16 кръг Г Кале 09 (Нова махала) анл.
- 17 кръг Д Ботев 2018 (Симеоновец) анл.
- 18 кръг Г Левски (Ракитово) анл.
- 19 кръг Д Братаница (Братаница) анл.
- 20 кръг Г Коба (Радилово) анл.
- 21 кръг Д Атлетик (Мокрище) анл.
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Ракитово) 10 8 2 0 42:9 26
2 Зенит (Ветрен дол) 10 8 1 1 34:19 25
3 Свобода 2011 (Пещера) 10 7 1 2 36:11 22
4 Братаница (Братаница) 10 6 1 3 49:12 19
5 Ботев (Момина клисура) 10 5 1 4 19:31 16

Свобода 2011 (Пещера)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2019 10:30 1 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 3:4
28.09.2019 10:30 2 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:10
06.10.2019 10:30 3 кръг Г Левски (Ракитово) 1:4
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Батак (Батак) 1:5
20.10.2019 10:30 5 кръг Г Спартак (Калугерово) 7:1
24.11.2019 10:30 6 кръг Г Локомотив (Септември) 2:4
01.12.2019 10:30 7 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 3:5
10.11.2019 10:30 8 кръг Г Брацигово (Брацигово) 8:0
17.11.2019 10:30 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:5
15.03.2020 10:30 10 кръг Д Чико Бунара (Бяга) анл.
- 11 кръг Г Оборище (Панагюрище) анл.
- 12 кръг Д Левски (Ракитово) анл.
- 13 кръг Г Батак (Батак) анл.
- 14 кръг Д Спартак (Калугерово) анл.
- 15 кръг Д Локомотив (Септември) анл.
- 16 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) анл.
- 17 кръг Д Брацигово (Брацигово) анл.
- 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (Ракитово) 9 5 0 4 26:32 15
7 Батак (Батак) 9 3 0 6 22:30 9
8 Свобода 2011 (Пещера) 9 2 0 7 28:38 6
9 Спартак (Калугерово) 9 1 1 7 19:35 4
10 Брацигово (Брацигово) 9 0 0 9 4:77 0

Свобода 2011 (Пещера)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:30 1 кръг Г Улпия (Пловдив) 7:0
21.09.2019 12:45 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
28.09.2019 11:30 3 кръг Г Марица (Цалапица) 3:0
05.10.2019 11:30 4 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:1
12.10.2019 11:30 5 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) 3:2
- 6 кръг
почива
30.11.2019 11:30 7 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:2
07.12.2019 11:30 8 кръг Г Академик (Пловдив) 5:1
09.11.2019 11:30 9 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 1:0
16.11.2019 11:30 10 кръг Г Феникс (Пловдив) 1:1
23.11.2019 11:30 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:7
14.03.2020 12:45 12 кръг Д Улпия (Пловдив) анл.
21.03.2020 11:30 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
28.03.2020 15:15 14 кръг Д Марица (Цалапица) анл.
04.04.2020 14:00 15 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) анл.
11.04.2020 12:45 16 кръг Д Шипка 2015 (Асеновград) анл.
16.04.2020 15:15 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
25.04.2020 12:45 18 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
02.05.2020 12:45 19 кръг Д Академик (Пловдив) анл.
09.05.2020 11:30 20 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) анл.
16.05.2020 12:45 21 кръг Д Феникс (Пловдив) анл.
23.05.2020 15:15 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Тракия 06 (Стамболийски) 10 8 1 1 28:12 25
3 Юнайтед (Пловдив) 10 5 2 3 23:25 17
4 Свобода 2011 (Пещера) 10 5 2 3 24:16 17
5 Марица (Цалапица) 10 5 2 3 23:15 17
6 Академик (Пловдив) 10 4 0 6 16:31 12

Свобода 2011 (Пещера)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 15:00 1 кръг Д Академик (Пловдив) 2:10
22.09.2019 14:00 2 кръг Г Улпия (Пловдив) 4:7
29.09.2019 14:00 3 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 5:2
06.10.2019 14:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
13.10.2019 17:00 5 кръг Д Тополово (Тополово) 3:3
20.10.2019 14:00 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:7
01.12.2019 13:00 7 кръг Г Беломорец (Асеновград) 3:5
08.12.2019 10:00 8 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:6
10.11.2019 14:00 9 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:3
17.11.2019 14:00 10 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 4:5
24.11.2019 14:00 11 кръг Г Вихър (Белозем) 2:2
15.03.2020 14:00 12 кръг Г Академик (Пловдив) анл.
22.03.2020 14:00 13 кръг Д Улпия (Пловдив) анл.
29.03.2020 14:00 14 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) анл.
05.04.2020 16:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
12.04.2020 14:00 16 кръг Г Тополово (Тополово) анл.
17.04.2020 14:00 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
26.04.2020 14:00 18 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
03.05.2020 14:00 19 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) анл.
10.05.2020 17:00 20 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) анл.
17.05.2020 15:00 21 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
24.05.2020 16:00 22 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Улпия (Пловдив) 11 4 2 5 25:32 14
9 Беломорец (Асеновград) 11 3 1 7 26:37 10
10 Тополово (Тополово) 11 2 3 6 21:69 9
11 Свобода 2011 (Пещера) 11 2 2 7 33:55 8
12 Брестник 1948 (Брестник) 11 2 2 7 23:38 8

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПЗ 3 място
2018/2019 - -
2017/2018 Трета лига 12 място
2016/2017 Трета лига 16 място
2015/2016 А ОФГ ПЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ ПЗ 14 място
2013/2014 А ОФГ ПЗ 12 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 7 място
2011/2012 Б ОФГ ПЗ 1 място
2009/2010 А ОФГ ПЗ 14 място
2008/2009 А ОФГ ПЗ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 8.514 66
април 2018 5.887 79
март 2018 13.938 40
ноември 2017 11.989 48
октомври 2017 14.398 38
септември 2017 11.181 51
август 2017 10.598 51
май 2017 16.861 34
април 2017 2.392 90
март 2017 12.884 43
ноември 2016 14.593 39
октомври 2016 5.454 83
септември 2016 3.906 85
август 2016 9.486 60
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници