Свобода 2011 (Пещера)

BGSupporters форум

Свобода 2011 (Пещера)

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Д Ботев (Момина клисура) 5:0
14.09.2019 17:00 2 кръг Г Бенковски 2006 (Црънча) 5:0
21.09.2019 17:00 3 кръг Д Родопи (Дебръщица) 3:3
28.09.2019 17:00 4 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 4:5
05.10.2019 16:00 5 кръг Д Кале 09 (Нова махала) 4:0
12.10.2019 16:00 6 кръг Г Ботев 2018 (Симеоновец) 3:0
19.10.2019 16:00 7 кръг Д Левски (Ракитово) 1:2
30.11.2019 14:00 8 кръг Г Братаница (Братаница) -:-
09.11.2019 14:00 9 кръг Д Коба (Радилово) 4:0
16.11.2019 14:00 10 кръг Г Атлетик (Мокрище) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Ботев (Момина клисура) -:-
- 13 кръг Д Бенковски 2006 (Црънча) -:-
- 14 кръг Г Родопи (Дебръщица) -:-
- 15 кръг Д Зенит (Ветрен дол) -:-
- 16 кръг Г Кале 09 (Нова махала) -:-
- 17 кръг Д Ботев 2018 (Симеоновец) -:-
- 18 кръг Г Левски (Ракитово) -:-
- 19 кръг Д Братаница (Братаница) -:-
- 20 кръг Г Коба (Радилово) -:-
- 21 кръг Д Атлетик (Мокрище) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Зенит (Ветрен дол) 8 7 0 1 28:16 21
2 Левски (Ракитово) 7 6 1 0 31:6 19
3 Свобода 2011 (Пещера) 8 5 1 2 29:10 16
4 Братаница (Братаница) 7 4 1 2 34:9 13
5 Родопи (Дебръщица) 7 4 1 2 21:11 13

Свобода 2011 (Пещера)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2019 10:30 1 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 3:4
28.09.2019 10:30 2 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:10
06.10.2019 10:30 3 кръг Г Левски (Ракитово) 1:4
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Батак (Батак) 1:5
20.10.2019 10:30 5 кръг Г Спартак (Калугерово) 7:1
24.11.2019 10:30 6 кръг Г Локомотив (Септември) -:-
01.12.2019 10:30 7 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) -:-
10.11.2019 10:30 8 кръг Г Брацигово (Брацигово) 8:0
17.11.2019 10:30 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 10 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
- 11 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 12 кръг Д Левски (Ракитово) -:-
- 13 кръг Г Батак (Батак) -:-
- 14 кръг Д Спартак (Калугерово) -:-
- 15 кръг Д Локомотив (Септември) -:-
- 16 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) -:-
- 17 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
- 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Батак (Батак) 6 2 0 4 17:21 6
7 Хебър 1918 (Пазарджик) 6 2 0 4 13:29 6
8 Свобода 2011 (Пещера) 6 2 0 4 20:24 6
9 Спартак (Калугерово) 6 0 0 6 4:28 0
10 Брацигово (Брацигово) 6 0 0 6 3:49 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 8.514 66
април 2018 5.887 79
март 2018 13.938 40
ноември 2017 11.989 48
октомври 2017 14.398 38
септември 2017 11.181 51
август 2017 10.598 51
май 2017 16.861 34
април 2017 2.392 90
март 2017 12.884 43
ноември 2016 14.593 39
октомври 2016 5.454 83
септември 2016 3.906 85
август 2016 9.486 60
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници