Козаро (Ботевград)

BGSupporters форум

Козаро (Ботевград)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна подгрупа
10.09.2023 17:00 1 кръг Д Правец (Правец) 1:3
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Зенит (Церово) 3:3
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Сините орли (Своге) 2:4
30.09.2023 17:00 4 кръг Г Скравена (Скравена) 3:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:4
14.10.2023 16:00 6 кръг Д Петърч (Петърч) 4:0
21.10.2023 16:00 7 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 1:4
04.11.2023 14:30 8 кръг Г Правец (Правец) 1:2
12.11.2023 14:30 9 кръг Д Зенит (Церово) 3:1
19.11.2023 14:30 10 кръг Г Сините орли (Своге) 2:3
17.03.2024 15:00 11 кръг Д Скравена (Скравена) -:-
24.03.2024 15:00 12 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
31.03.2024 15:00 13 кръг Г Петърч (Петърч) -:-
07.04.2024 16:00 14 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Зенит (Церово) 10 4 1 5 32:32 13
5 Спортист 2006 (Драговищица) 10 4 0 6 16:24 12
6 Козаро (Ботевград) 10 3 1 6 21:24 10
7 Петърч (Петърч) 10 3 1 6 17:21 10
8 Скравена (Скравена) 10 0 0 10 6:46 0

Козаро (Ботевград)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 13:15 1 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 5:2
- 2 кръг
почива
30.09.2023 14:40 3 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:3
07.10.2023 14:40 4 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 3:0
14.10.2023 11:50 5 кръг Д Тигрите (София) 5:4
21.10.2023 11:50 6 кръг Г УФК Ботев (София) 3:5
28.10.2023 13:15 7 кръг Д Спортист 13 (София) 8:2
04.11.2023 11:50 8 кръг Г София спорт (София) 0:1
11.11.2023 14:40 9 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:2
18.11.2023 13:15 10 кръг Г Арес (София) 3:1
25.11.2023 10:25 11 кръг Д Елит София (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София спорт (София) 10 9 0 1 34:10 27
2 Академия Металург (Перник) 10 9 0 1 46:12 27
3 Козаро (Ботевград) 10 6 0 4 31:21 18
4 Елит София (София) 10 6 0 4 34:19 18
5 Академия Мургаш (Нови хан) 10 5 2 3 43:31 17

Козаро (Ботевград)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 13:40 1 кръг Г Академика (София) 3:2
24.09.2023 11:20 2 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:4
01.10.2023 11:20 3 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 0:3
08.10.2023 12:30 4 кръг Д Спорт за всички (София) 1:0
02.12.2023 12:30 5 кръг Г Барокко (София) 1:3
22.10.2023 11:20 6 кръг Д Развитие МФ (София) 7:0
12.11.2023 12:30 7 кръг Г ОФК София 1992 (София) 13:0
19.11.2023 11:20 8 кръг Д УФК Ботев (София) 8:2
17.03.2024 13:40 9 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив София 1929 II (София) 8 7 0 1 36:7 21
3 Барокко (София) 8 6 0 2 33:11 18
4 Козаро (Ботевград) 8 5 0 3 34:14 15
5 Спорт за всички (София) 8 5 0 3 35:6 15
6 УФК Ботев (София) 8 4 0 4 19:23 12

Козаро (Ботевград)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 12:00 1 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 5:3
24.09.2023 11:05 2 кръг Г Сердика (София) 8:2
01.10.2023 12:00 3 кръг Д Академика (София) 0:2
08.10.2023 12:00 4 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 5:1
15.10.2023 12:00 5 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 8:3
22.10.2023 10:10 6 кръг Д Ай ма3кс (София) 4:1
12.11.2023 13:00 7 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
19.11.2023 13:00 8 кръг Д Елит София (София) анл.
17.03.2024 12:00 9 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академика (София) 7 7 0 0 28:1 21
2 Козаро (Ботевград) 7 6 0 1 33:12 18
3 Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 7 5 0 2 42:18 15
4 Ай ма3кс (София) 8 4 0 4 37:25 12
5 Локомотив София 1929 II (София) 7 4 0 3 29:20 12

Клубна емблема

Отбор

Козаро (Ботевград)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници