Академика (София)

BGSupporters форум

Академика (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 13:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
10.09.2023 14:00 2 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:12
- 3 кръг
почива
24.09.2023 14:00 4 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:5
01.10.2023 13:00 5 кръг Г Арес (София) 1:10
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:12
12.10.2023 15:00 7 кръг Г Септември (София) 0:4
15.10.2023 10:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
22.10.2023 13:00 9 кръг Г Национал (София) 0:9
30.10.2023 11:00 10 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:2
06.11.2023 10:30 11 кръг Г Барокко (София) 3:4
12.11.2023 14:00 12 кръг Д Победа 1945 (София) 6:1
19.11.2023 13:00 13 кръг Г РД Спорт (София) 0:6
29.11.2023 12:00 14 кръг Д УФК Ботев (София) 1:8
02.12.2023 11:00 15 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
25.02.2024 13:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:3
03.03.2024 13:00 17 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:3
- 18 кръг
почива
27.03.2024 10:00 19 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:5
24.03.2024 11:30 20 кръг Д Арес (София) 0:5
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:4
07.04.2024 13:00 22 кръг Д Септември (София) 0:5
14.04.2024 13:00 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
21.04.2024 13:00 24 кръг Д Национал (София) 1:11
28.04.2024 11:00 25 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:2
01.05.2024 13:00 26 кръг Д Барокко (София) 2:1
12.05.2024 13:00 27 кръг Г Победа 1945 (София) 8:2
19.05.2024 14:00 28 кръг Д РД Спорт (София) -:-
26.05.2024 13:00 29 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
02.06.2024 13:00 30 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Левски Раковски (София) 25 7 2 16 40:92 23
12 Барокко (София) 25 5 2 18 27:86 17
13 Академика (София) 25 3 1 21 31:126 10
14 Победа 1945 (София) 24 3 1 20 37:164 10
15 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 26 2 1 23 28:187 7

Академика (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 13:15 1 кръг Г Ултраспорт академия (София) 2:4
23.09.2023 09:00 2 кръг Д Национал (София) 0:2
30.09.2023 11:50 3 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
07.10.2023 09:00 4 кръг Д Левски (София) 1:4
18.11.2023 10:25 5 кръг Г Септември (София) 1:2
21.10.2023 14:40 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:4
28.10.2023 13:15 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
04.11.2023 13:15 8 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
11.11.2023 11:50 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:7
23.03.2024 10:25 10 кръг Д Национал (София) 2:3
30.03.2024 10:25 11 кръг Г Славия 1913 (София) 1:10
06.04.2024 13:15 12 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:6
13.04.2024 14:40 13 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:5
- 14 кръг
почива
27.04.2024 09:00 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
11.05.2024 13:15 16 кръг Г Септември (София) 0:4
18.05.2024 10:25 17 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
25.05.2024 14:40 18 кръг Г Левски (София) -:-
01.06.2024 11:50 19 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
08.06.2024 09:00 20 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Национал (София) 15 4 1 10 16:45 13
8 Левски Раковски (София) 17 4 1 12 15:36 13
9 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7 3 3 1 12:5 12
10 Септември (София) 16 4 0 12 15:46 12
11 Академика (София) 16 0 0 16 8:61 0

Академика (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 13:40 1 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:3
24.09.2023 12:30 2 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 0:3
01.10.2023 09:00 3 кръг Г Барокко (София) 1:3
08.10.2023 11:20 4 кръг Д ОФК София 1992 (София) 9:1
15.10.2023 13:40 5 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 10:1
22.10.2023 12:30 6 кръг Д Възраждане 2020 (София) 2:4
12.11.2023 10:10 7 кръг Г Спорт за всички (София) 1:2
19.11.2023 10:10 8 кръг Д Развитие МФ (София) 2:3
17.03.2024 09:00 9 кръг Г УФК Ботев (София) 7:2
24.03.2024 13:40 10 кръг Г Щурче (София) 1:2
31.03.2024 13:40 11 кръг Д Възраждане 2020 (София) 3:7
07.04.2024 10:10 12 кръг Г Победа 1945 (София) 4:1
14.04.2024 10:10 13 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 5:0
21.04.2024 12:30 14 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:5
28.04.2024 13:40 15 кръг Д ОФК София 1992 (София) 11:0
12.05.2024 09:00 16 кръг Г УФК Ботев (София) 5:0
19.05.2024 12:30 17 кръг Д Барокко (София) -:-
26.05.2024 09:00 18 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Козаро (Ботевград) 15 10 0 5 63:25 30
4 Локомотив София 1929 II (София) 9 8 0 1 40:7 24
5 Академика (София) 16 7 0 9 65:37 21
6 УФК Ботев (София) 16 7 0 9 47:55 21
7 Спорт за всички (София) 9 6 0 3 40:6 18

Академика (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 09:00 1 кръг Д БАМФ (София) 2:4
24.09.2023 10:10 2 кръг Д Развитие МФ (София) 2:2
01.10.2023 11:20 3 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 1:6
08.10.2023 10:10 4 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:8
15.10.2023 10:10 5 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 4:2
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 0:7
12.11.2023 11:20 7 кръг Г Елит София (София) 4:4
19.11.2023 10:10 8 кръг Д Академия Септември II (София) 2:4
26.11.2023 09:00 9 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 3:3
24.03.2024 11:20 10 кръг Д Развитие МФ (София) 3:2
31.03.2024 10:10 11 кръг Д Академия Металург (Перник) 2:4
07.04.2024 10:10 12 кръг Г БАМФ (София) 1:10
14.04.2024 09:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) 0:0
21.04.2024 10:10 14 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:0
28.04.2024 11:20 15 кръг Д Елит София (София) 3:2
19.05.2024 11:20 17 кръг Д Искър 2022 (Самоков) -:-
26.05.2024 12:30 18 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Искър 2022 (Самоков) 16 7 3 6 45:40 24
6 Левски Раковски (София) 16 7 2 7 53:48 23
7 Академика (София) 15 4 4 7 29:58 16
8 Развитие на млади футболисти (София) 16 4 3 9 34:57 15
9 Софияспорт 2020 (София) 16 2 2 12 19:72 8

Академика (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
24.03.2024 11:05 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:2
31.03.2024 13:00 11 кръг Г Барокко (София) 3:4
07.04.2024 09:15 12 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 6:5
14.04.2024 12:00 13 кръг Г Миньор (Перник) 4:4
21.04.2024 10:10 14 кръг Д Олимпия ФК II (София) 4:4
20.05.2024 09:15 16 кръг Д Левски II (София) -:-
19.05.2024 13:00 17 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
26.05.2024 10:10 18 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Барокко (София) 14 4 2 8 63:90 14
8 Олимпия ФК II (София) 13 3 1 9 50:79 10
9 Академика (София) 5 2 2 1 23:19 8
10 Супер стар (София) 9 1 0 8 9:77 3
11 Академия за футболно развитие (София) 16 1 0 15 33:155 3
Група "Г"
17.09.2023 11:05 1 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 4:1
24.09.2023 13:00 2 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 6:0
01.10.2023 12:00 3 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:0
08.10.2023 09:15 4 кръг Д Ай ма3кс (София) 4:0
15.10.2023 13:00 5 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:0
22.10.2023 13:00 6 кръг Д Елит София (София) анл.
12.11.2023 11:05 7 кръг Г Развитие МФ (София) 3:0
19.11.2023 10:10 8 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 5:0
17.03.2024 13:00 9 кръг Г Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 13 8 0 5 64:32 24
4 Софияспорт 2020 (София) 13 7 2 4 57:36 23
5 Академика (София) 7 7 0 0 28:1 21
6 Локомотив София 1929 II (София) 13 5 1 7 43:46 16
7 Витоша 13 (София) 6 5 0 1 32:12 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници