Марица (Ясно поле)

BGSupporters форум

Марица (Ясно поле)

"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 17:00 1 кръг Г Костиево (Костиево) 0:6
11.09.2022 17:00 2 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) 3:5
18.09.2022 17:00 3 кръг Г Ботев (Рогош) 4:6
25.09.2022 17:00 4 кръг Д Вихър (Строево) 0:3
04.12.2022 14:00 5 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 0:3
09.10.2022 16:00 6 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 3:0
16.10.2022 16:00 7 кръг Г Вихър (Войводиново) 0:7
23.10.2022 16:00 8 кръг Г Труд II (Труд) 0:3
30.10.2022 14:30 9 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 0:2
05.11.2022 14:30 10 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 0:3
13.11.2022 14:30 11 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 1:5
20.11.2022 14:30 12 кръг Д Брестовица (Брестовица) 1:1
27.11.2022 14:30 13 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 0:0
- 14 кръг Д Костиево (Костиево) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Рогош) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 18 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) -:-
- 19 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 20 кръг Д Вихър (Войводиново) -:-
- 21 кръг Д Труд II (Труд) -:-
- 22 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
- 23 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) -:-
- 24 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) -:-
- 25 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 26 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ботев (Рогош) 13 4 1 8 26:39 13
11 Труд II (Труд) 13 3 2 8 24:26 11
12 Брестовица (Брестовица) 13 2 2 9 17:35 8
13 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 13 2 2 9 17:33 8
14 Марица (Ясно поле) 13 1 2 10 12:44 5

Марица (Ясно поле)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 14:00 1 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 1:4
17.09.2022 11:30 2 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 1:4
24.09.2022 12:45 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:5
01.10.2022 12:45 4 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:3
08.10.2022 10:15 5 кръг Г Реал (Пловдив) 0:7
15.10.2022 12:45 6 кръг Г Хисаря (Хисаря) 2:4
22.10.2022 10:15 7 кръг Д Сокол (Марково) 1:7
29.10.2022 11:30 8 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:6
05.11.2022 11:30 9 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:7
10.12.2022 10:15 10 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:6
19.11.2022 16:30 11 кръг Д Академик (Пловдив) 0:3
26.11.2022 09:00 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:3
03.12.2022 12:45 13 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:5
- 14 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 22 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 24 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 26 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Тракия 2004 (Пловдив) 11 4 1 6 19:34 13
11 Борислав 2009 (Първомай) 11 4 1 6 17:31 13
12 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 12 4 1 7 28:30 13
13 Металик 1938 (Сопот) 12 3 0 9 19:40 9
14 Марица (Ясно поле) 13 0 1 12 13:64 1

Марица (Ясно поле)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 14:00 1 кръг Г Улпия (Пловдив) 4:1
22.09.2022 12:00 2 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 5:1
25.09.2022 13:00 3 кръг Г Академия Канарче (Пловдив) 1:5
09.10.2022 12:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
16.10.2022 12:00 5 кръг Г Велд (Пловдив) 1:4
23.10.2022 13:00 6 кръг Д Устина (Устина) 7:0
30.10.2022 12:00 7 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) 2:4
06.11.2022 13:00 8 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:3
13.11.2022 12:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
20.11.2022 10:00 10 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
27.10.2022 09:00 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:6
- 12 кръг Д Улпия (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Академия Канарче (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Устина (Устина) -:-
- 18 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 19 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак 1947 (Пловдив) 11 4 3 4 18:23 15
9 Траките 2007 II (Скутаре) 11 4 1 6 31:44 13
10 Марица (Ясно поле) 11 3 1 7 23:28 10
11 Устина (Устина) 11 3 0 8 20:43 9
12 Кронос 2016 (Пловдив) 11 1 0 10 13:69 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Б ОФГ ПД 5 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 5 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 9 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 8 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 7 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 3 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 5 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници