Лидер Пловдив (Ягодово)

BGSupporters форум

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 12:00 1 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:9
05.09.2022 11:00 2 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 2:1
- 3 кръг
почива
17.09.2022 11:30 4 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:6
23.09.2022 17:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:3
01.10.2022 10:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:6
16.11.2022 13:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:5
15.10.2022 11:30 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:3
19.10.2022 14:00 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:10
23.10.2022 10:00 10 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 0:4
30.10.2022 11:00 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:3
03.11.2022 13:00 12 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:3
09.11.2022 12:00 13 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
12.11.2022 12:00 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
19.11.2022 11:00 15 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 5:3
26.11.2022 11:00 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:6
03.12.2022 10:30 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
- 18 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 19 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 27 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 29 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 30 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 31 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 32 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) -:-
- 33 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 34 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 ФК Сливен (Сливен) 16 3 2 11 14:46 11
14 Черноморец 1919 (Бургас) 16 3 1 12 15:43 10
15 Лидер Пловдив (Ягодово) 16 2 1 13 16:69 7
16 Априлец 2017 (Бояджик) 16 2 0 14 10:58 6
17 Розова долина (Казанлък) 16 1 1 14 15:52 4

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
31.08.2022 18:00 - Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
Област Пловдив / Финал
07.09.2022 10:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
Област Пловдив / Допълнителен бараж
14.09.2022 10:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:10

Лидер Пловдив (Ягодово)

Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 11:00 1 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:5
05.09.2022 13:00 2 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 3:2
10.09.2022 10:30 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:2
17.09.2022 09:00 4 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3
24.09.2022 10:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
01.10.2022 12:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:5
08.10.2022 10:30 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:7
16.10.2022 10:30 8 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 1:2
19.10.2022 12:00 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
22.10.2022 10:30 10 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 3:1
29.10.2022 09:30 11 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 2:1
05.11.2022 10:30 12 кръг Г Левски (Паталеница) 6:0
09.11.2022 14:00 13 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
13.11.2022 10:30 14 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 4:3
20.11.2022 10:30 15 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:2
26.11.2022 13:00 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
отложен 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 20 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 27 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Левски (Паталеница) -:-
- 30 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 31 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 32 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 33 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 34 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Кронос 2016 (Пловдив) 17 8 0 9 49:32 24
12 Локомотив 1926 (Пловдив) 15 7 2 6 41:27 23
13 Лидер Пловдив (Ягодово) 16 6 0 10 25:46 18
14 Пловдив 2015 II (Пловдив) 16 4 1 11 21:51 13
15 Спартак 1947 II (Пловдив) 17 3 4 10 18:35 13

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 09:00 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7
18.09.2022 10:15 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:6
22.09.2022 16:30 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
25.09.2022 12:45 4 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:6
09.10.2022 14:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:8
16.10.2022 12:45 6 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:6
23.10.2022 12:45 7 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 6:3
30.10.2022 16:30 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:3
06.11.2022 16:30 9 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:1
13.11.2022 12:45 10 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 3:3
20.11.2022 09:00 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 6:3
27.11.2022 14:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
04.12.2022 14:00 13 кръг Д Чавдар (Пловдив) 4:4
- 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 21 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 24 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пловдив 2015 (Пловдив) 13 3 3 7 22:29 12
10 Кронос 2016 (Пловдив) 13 3 3 7 20:31 12
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 13 3 3 7 30:55 12
12 Юнайтед (Пловдив) 13 3 2 8 15:45 11
13 ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 1 2 7 12:37 5

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 09:00 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 8:0
25.09.2022 11:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
09.10.2022 10:00 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 6:3
16.10.2022 13:00 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 6:0
23.10.2022 10:00 5 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 4:5
30.10.2022 13:00 6 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:3
06.11.2022 13:00 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 4:0
13.11.2022 12:00 8 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 3:6
20.11.2022 10:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 6:2
- 10 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 14 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 16 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФА Карлово (Карлово) 9 5 2 2 28:15 17
4 Марица 1921 (Пловдив) 9 5 1 3 32:18 16
5 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 5 1 3 41:21 16
6 Тракия 2004 (Пловдив) 9 3 1 5 18:32 10
7 Чавдар (Пловдив) 9 3 0 6 14:25 9

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:00 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:1
22.09.2022 13:00 2 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:4
25.09.2022 13:00 3 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:5
09.10.2022 13:00 4 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:4
16.10.2022 09:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
23.10.2022 10:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4
20.11.2022 12:00 7 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:2
06.11.2022 09:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 8:0
13.11.2022 11:00 9 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 4:4
- 10 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 12 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Орлета (Пазарджик) 9 5 0 4 31:36 15
5 ФА Карлово (Карлово) 9 4 1 4 30:21 13
6 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 3 1 5 22:24 10
7 Спартак 1947 (Пловдив) 9 3 1 5 26:37 10
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 3 0 6 18:27 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници