Орлета (Пазарджик)

BGSupporters форум

Орлета (Пазарджик)

Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 10:00 1 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 4:1
03.09.2022 09:30 2 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 1:3
10.09.2022 10:30 3 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 2:3
17.09.2022 13:00 4 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
24.09.2022 10:30 5 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:2
30.09.2022 15:00 6 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:9
08.10.2022 11:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:8
15.10.2022 10:30 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
19.10.2022 14:00 9 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:5
23.10.2022 12:00 10 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:7
29.10.2022 09:30 11 кръг Д Левски (Паталеница) 5:2
01.11.2022 10:30 12 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3
09.11.2022 15:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
12.11.2022 10:30 14 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
19.11.2022 10:30 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:5
26.11.2022 10:30 16 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 0:1
03.12.2022 10:30 17 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:4
22.02.2023 15:00 18 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:2
25.02.2023 10:30 19 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 1:2
04.03.2023 14:30 20 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:1
11.03.2023 12:00 21 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:4
18.03.2023 12:00 22 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:0
25.03.2023 10:30 23 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
01.04.2023 11:00 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
06.04.2023 16:00 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
09.04.2023 11:00 26 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
15.04.2023 12:00 27 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
22.04.2023 12:00 28 кръг Г Левски (Паталеница) -:-
28.04.2023 16:00 29 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
03.05.2023 18:00 30 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
06.05.2023 10:00 31 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
13.05.2023 10:30 32 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
20.05.2023 10:00 33 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) -:-
27.05.2023 11:00 34 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Лидер Пловдив (Ягодово) 20 6 0 14 26:54 18
15 Пловдив 2015 II (Пловдив) 20 5 1 14 24:76 16
16 Орлета (Пазарджик) 22 4 2 16 26:80 14
17 Брестник 1948 (Брестник) 22 0 2 20 14:81 2
18 Левски (Паталеница) 22 0 1 21 5:114 1

Орлета (Пазарджик)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
28.09.2022 16:00 - Г Септември (София) 1:5
Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 10:00 1 кръг Г Реал II (Пловдив) 5:0
11.09.2022 10:30 2 кръг Д Левски (Карлово) 5:0
18.09.2022 10:30 3 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 2:3
25.09.2022 10:30 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:4
30.09.2022 16:00 5 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:0
08.10.2022 12:00 6 кръг Г Реал (Пловдив) 0:1
16.10.2022 10:30 7 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:0
- 8 кръг
почива
30.10.2022 10:30 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:4
05.11.2022 11:00 10 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:0
13.11.2022 10:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:4
20.11.2022 10:30 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:5
27.11.2022 10:30 13 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:0
05.03.2023 10:30 14 кръг Д Реал II (Пловдив) 6:2
12.03.2023 10:00 15 кръг Г Левски (Карлово) 4:0
19.03.2023 10:30 16 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 7:1
25.03.2023 10:30 17 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
03.04.2023 15:00 18 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
09.04.2023 10:30 19 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
14.04.2023 12:00 20 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг
почива
29.04.2023 12:00 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
07.05.2023 12:00 23 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
14.05.2023 10:00 24 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
21.05.2023 10:30 25 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
28.05.2023 10:30 26 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар (Пловдив) 15 9 5 1 40:10 32
3 Марица 1921 (Пловдив) 12 7 4 1 31:13 25
4 Орлета (Пазарджик) 15 8 1 6 42:24 25
5 Свобода 2011 (Пещера) 13 7 3 3 21:13 24
6 Юнайтед (Пловдив) 14 8 0 6 38:40 24

Орлета (Пазарджик)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:30 1 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 0:16
18.09.2022 12:30 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:20
- 3 кръг
почива
01.10.2022 12:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:8
27.11.2022 12:00 5 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:6
15.10.2022 10:30 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:12
23.10.2022 10:00 7 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:14
29.10.2022 12:00 8 кръг Д ФК Арда 999 (Кърджали) 4:1
06.11.2022 10:30 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:13
12.11.2022 12:00 10 кръг Д Берое II (Стара Загора) 2:4
19.11.2022 12:00 11 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:7
12.03.2023 10:00 12 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:3
19.03.2023 10:30 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
26.03.2023 10:30 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
01.04.2023 10:30 15 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
09.04.2023 10:30 16 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
14.04.2023 11:00 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
23.04.2023 10:30 18 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
30.04.2023 10:30 19 кръг Г ФК Арда 999 (Кърджали) анл.
07.05.2023 10:30 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
14.05.2023 10:30 21 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
21.05.2023 10:30 22 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК Кърджали (Кърджали) 12 5 1 6 29:36 16
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 11 2 2 7 14:28 8
10 Марица 1921 (Пловдив) 2 1 0 1 3:3 3
11 Орлета (Пазарджик) 12 1 0 11 10:107 3
12 ФК Арда 999 (Кърджали) 12 0 0 12 4:86 0

Орлета (Пазарджик)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 14:00 1 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:3
24.09.2022 12:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 5:6
01.10.2022 11:00 3 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 6:3
08.10.2022 14:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
15.10.2022 13:00 5 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 7:1
22.10.2022 13:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:0
29.10.2022 14:00 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
05.11.2022 10:00 8 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 4:4
12.11.2022 12:00 9 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 4:3
19.11.2022 14:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
26.11.2022 12:00 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
- 12 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Тракия 2004 (Пловдив) 11 4 4 3 39:32 16
7 Спартак 1947 (Пловдив) 11 5 1 5 27:22 16
8 Орлета (Пазарджик) 11 4 2 5 32:28 14
9 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 3 4 4 23:27 13
10 Марица 1921 (Пловдив) 11 3 1 7 24:41 10

Орлета (Пазарджик)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 11:00 1 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:7
22.09.2022 12:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:5
25.09.2022 11:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:8
09.10.2022 11:00 4 кръг Г Академик (Пловдив) 1:4
16.10.2022 12:00 5 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:4
23.10.2022 13:00 6 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:5
30.10.2022 13:00 7 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 5:3
06.11.2022 12:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:5
13.11.2022 12:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:7
- 10 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 0 5 30:35 12
7 Ботев 2002 (Пловдив) 9 4 0 5 37:35 12
8 Спартак 1947 (Пловдив) 9 2 0 7 18:55 6
9 Орлета (Пазарджик) 9 1 0 8 21:48 3
10 Лион 2017 (Пловдив) 9 0 0 9 20:64 0

Орлета (Пазарджик)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 13:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 8:3
01.10.2022 10:00 2 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 0:9
08.10.2022 14:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:8
09.10.2022 12:00 4 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 4:1
16.10.2022 10:00 5 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) 2:5
22.10.2022 10:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
23.10.2022 12:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
30.10.2022 11:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 16:0
06.11.2022 10:00 9 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:3
12.11.2022 10:00 10 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:1
13.11.2022 13:00 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:6
- 12 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 16 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 22 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 6 0 5 24:27 18
7 Шипка 2018 (Асеновград) 11 5 1 5 33:25 16
8 Орлета (Пазарджик) 11 4 1 6 41:40 13
9 Пловдив сити (Пловдив) 11 3 3 5 24:27 12
10 Кронос 2016 II (Пловдив) 11 3 0 8 38:54 9

Орлета (Пазарджик)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 09:00 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:8
22.09.2022 12:00 2 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:11
25.09.2022 12:00 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
09.10.2022 13:00 4 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 4:2
16.10.2022 12:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:4
23.10.2022 12:00 6 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:0
20.11.2022 13:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:3
06.11.2022 12:00 8 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 10:1
13.11.2022 10:00 9 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 4:3
- 10 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 11 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 18 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 7 1 1 39:18 22
3 Свобода 2011 (Пещера) 9 5 0 4 39:23 15
4 Орлета (Пазарджик) 9 5 0 4 31:36 15
5 ФА Карлово (Карлово) 9 4 1 4 30:21 13
6 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 3 1 5 22:24 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници