ФА Карлово (Карлово)

BGSupporters форум

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:45 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:0
17.09.2022 10:15 2 кръг Д Беломорец (Асеновград) 0:0
24.09.2022 10:15 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 5:1
01.10.2022 10:15 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3
08.10.2022 16:30 5 кръг Г Гигант (Съединение) 1:4
15.10.2022 10:15 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
22.10.2022 11:30 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
отложен 8 кръг Г Житница (Житница) -:-
05.11.2022 15:15 9 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:3
10.12.2022 14:00 10 кръг Г Чепинец (Велинград) 2:5
19.11.2022 10:15 11 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:2
26.11.2022 10:15 12 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1
03.12.2022 12:45 13 кръг Д Велд (Пловдив) 2:1
- 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 15 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 22 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 23 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
- 24 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 25 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 26 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Велд (Пловдив) 11 7 1 3 35:15 22
5 Тракия 06 (Стамболийски) 13 6 2 5 20:16 20
6 ФА Карлово (Карлово) 12 6 1 5 24:24 19
7 Марица 1921 (Пловдив) 12 6 0 6 25:28 18
8 Беломорец (Асеновград) 12 4 3 5 17:14 15

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 13:00 1 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 0:2
25.09.2022 13:00 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 5:2
09.10.2022 13:00 3 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:1
16.10.2022 12:00 4 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:4
23.10.2022 13:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 5:0
30.10.2022 13:00 6 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:3
06.11.2022 11:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
13.11.2022 11:00 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 6:2
20.11.2022 11:00 9 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
- 10 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бригада 2010 (Димитровград) 9 9 0 0 53:10 27
2 Лион 2017 (Пловдив) 9 8 0 1 27:11 24
3 ФА Карлово (Карлово) 9 5 2 2 28:15 17
4 Марица 1921 (Пловдив) 9 5 1 3 32:18 16
5 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 5 1 3 41:21 16

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 11:00 1 кръг Г Беломорец (Асеновград) 3:4
22.09.2022 10:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:2
25.09.2022 12:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 9:4
09.10.2022 11:00 4 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 10:1
16.10.2022 12:00 5 кръг Д Велд (Пловдив) 3:2
23.10.2022 13:00 6 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 4:0
30.10.2022 12:00 7 кръг Д Академик (Пловдив) 4:3
06.11.2022 10:00 8 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 8:1
13.11.2022 11:00 9 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 9:8
- 10 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 11 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 16 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФА Карлово (Карлово) 9 8 0 1 53:25 24
2 Велд (Пловдив) 9 7 1 1 39:14 22
3 Академик (Пловдив) 9 6 0 3 48:32 18
4 Ботев (Пловдив) 8 5 1 2 34:16 16
5 Марица 1921 (Пловдив) 9 4 0 5 35:41 12

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 11:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:4
01.10.2022 11:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 9:1
08.10.2022 11:00 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:2
09.10.2022 13:00 4 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) 4:0
16.10.2022 11:00 5 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 6:1
22.10.2022 13:00 6 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 6:4
23.10.2022 11:00 7 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 4:0
30.10.2022 10:00 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:6
06.11.2022 12:00 9 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:1
12.11.2022 10:00 10 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:3
13.11.2022 14:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
- 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 17 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 11 10 0 1 57:23 30
2 Кронос 2016 (Пловдив) 11 9 0 2 72:31 27
3 ФА Карлово (Карлово) 11 7 2 2 48:22 23
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 7 1 3 41:29 22
5 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 6 0 5 62:49 18

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 13:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:4
22.09.2022 11:00 2 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 13:0
25.09.2022 10:00 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:4
09.10.2022 12:00 4 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 4:0
16.10.2022 10:00 5 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4
23.10.2022 12:00 6 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:3
20.11.2022 12:00 7 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 2:1
06.11.2022 11:00 8 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:5
13.11.2022 12:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
- 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 12 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 14 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 15 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 17 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Свобода 2011 (Пещера) 9 5 0 4 39:23 15
4 Орлета (Пазарджик) 9 5 0 4 31:36 15
5 ФА Карлово (Карлово) 9 4 1 4 30:21 13
6 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 3 1 5 22:24 10
7 Спартак 1947 (Пловдив) 9 3 1 5 26:37 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници