Металик 1938 (Сопот)

BGSupporters форум

Металик 1938 (Сопот)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
20.08.2022 18:00 1 кръг Д Вихър (Войсил) 6:0
28.08.2022 18:00 2 кръг Г Труд (Труд) 2:0
11.02.2023 14:00 3 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 4:2
10.09.2022 17:00 4 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:1
18.09.2022 17:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1
24.09.2022 17:00 6 кръг Д Марица 2009 (Градина) 5:1
04.12.2022 14:00 7 кръг Г Тракия (Нови извор) 0:3
08.10.2022 16:00 8 кръг Д Чернозем (Черноземен) 1:1
16.10.2022 14:30 9 кръг Г Житница (Житница) 2:1
23.10.2022 16:00 10 кръг Г Вихър (Войсил) 4:1
29.10.2022 14:30 11 кръг Д Труд (Труд) 2:0
06.11.2022 14:30 12 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 2:0
12.11.2022 14:30 13 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:5
19.11.2022 14:30 14 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 5:0
27.11.2022 14:30 15 кръг Г Марица 2009 (Градина) 2:0
18.02.2023 13:00 16 кръг Д Тракия (Нови извор) 5:2
26.02.2023 14:00 17 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:0
04.03.2023 15:00 18 кръг Д Житница (Житница) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металик 1938 (Сопот) 18 14 1 3 49:19 43
2 Спортист 1948 (Голям чардак) 18 13 2 3 40:20 41
3 Чернозем (Черноземен) 18 11 4 3 47:20 37
4 Тракия (Нови извор) 17 11 3 3 50:23 36
5 Житница (Житница) 18 8 3 7 34:30 27
Втора фаза / Първа група
11.03.2023 15:00 19 кръг Д Дъбене (Дъбене) 3:1
01.04.2023 17:00 20 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 3:1
25.03.2023 15:00 21 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
08.04.2023 17:00 22 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
23.04.2023 17:00 23 кръг Г Чернозем (Черноземен) 0:2
30.04.2023 17:00 24 кръг Г Дъбене (Дъбене) 1:2
08.05.2023 15:00 25 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:2
14.05.2023 18:00 26 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 4:3
20.05.2023 18:00 27 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:0
24.05.2023 16:00 28 кръг Д Чернозем (Черноземен) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 8 1 1 31:6 25
2 Чернозем (Черноземен) 10 6 2 2 27:14 20
3 Металик 1938 (Сопот) 10 6 2 2 20:13 20
4 Дъбене (Дъбене) 10 5 1 4 24:21 16
5 Спортист 1948 (Голям чардак) 10 2 0 8 17:40 6
Финал за 3-4 място
20.06.2023 18:30 - Д Житница (Житница) 1:9

Металик 1938 (Сопот)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 12:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
20.09.2022 12:00 2 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:2
25.09.2022 12:00 3 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 0:3
04.10.2022 16:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
05.10.2022 16:00 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:3
18.10.2022 13:00 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:4
20.10.2022 16:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:10
01.11.2022 13:00 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:5
02.11.2022 14:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
23.11.2022 11:00 10 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 2:8
19.11.2022 10:30 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
- 12 кръг
почива
01.12.2022 14:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
04.03.2023 15:00 14 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
14.03.2023 15:00 15 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
21.03.2023 14:00 16 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 0:3
27.03.2023 15:00 17 кръг Г Сокол (Марково) 0:6
04.04.2023 16:00 18 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:4
09.04.2023 11:00 19 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
17.04.2023 16:00 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:4
24.04.2023 16:00 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
01.05.2023 17:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
04.05.2023 16:00 23 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 0:3
17.05.2023 16:00 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:5
19.05.2023 17:00 25 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) анл.
30.05.2023 18:00 26 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Атлетик (Куклен) 24 6 1 17 24:62 19
11 ФК Вихър 1965 (Златоград) 24 5 0 19 21:98 15
12 Металик 1938 (Сопот) 24 2 1 21 16:87 7
13 Асеновец 2005 (Асеновград) 24 5 0 19 17:58 15
-- ОФК Хасково (Хасково) 8 3 2 3 22:15 -

Металик 1938 (Сопот)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 10:00 1 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
11.09.2022 10:30 2 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 0:1
17.09.2022 10:30 3 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:5
24.09.2022 12:00 4 кръг Г Реал (Пловдив) 3:2
30.09.2022 16:00 5 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:1
08.10.2022 12:30 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:3
- 7 кръг
почива
22.10.2022 13:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
30.10.2022 12:00 9 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:1
05.11.2022 11:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:6
13.11.2022 10:30 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
20.11.2022 12:00 12 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:3
27.11.2022 10:30 13 кръг Д Реал II (Пловдив) 0:4
25.05.2023 11:00 14 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
11.03.2023 11:00 15 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 2:0
19.03.2023 10:30 16 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:3
26.03.2023 10:30 17 кръг Д Реал (Пловдив) 1:1
03.04.2023 15:00 18 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:2
09.04.2023 10:00 19 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:0
- 20 кръг
почива
22.04.2023 10:30 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
29.04.2023 12:00 22 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3
08.05.2023 11:00 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
14.05.2023 12:00 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
21.05.2023 15:00 25 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:1
27.05.2023 12:00 26 кръг Г Реал II (Пловдив) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Юнайтед (Пловдив) 24 10 2 12 53:65 32
10 Лион 2017 (Пловдив) 24 7 1 16 28:70 22
11 Металик 1938 (Сопот) 24 5 2 17 16:52 17
12 Левски (Карлово) 24 4 2 18 24:83 14
13 Реал II (Пловдив) 24 4 1 19 30:81 13

Металик 1938 (Сопот)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 09:00 1 кръг Д Хисаря (Хисаря) 2:7
17.09.2022 16:30 2 кръг Д Академик (Пловдив) анл.
24.09.2022 10:15 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
01.10.2022 11:30 4 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:7
08.10.2022 11:30 5 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 1:2
15.10.2022 10:15 6 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 0:5
22.10.2022 11:30 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
29.10.2022 09:00 8 кръг Д Тракия 2004 II (Пловдив) 0:1
05.11.2022 10:15 9 кръг Г Реал (Пловдив) 0:4
10.12.2022 10:15 10 кръг Д Марица (Ясно поле) 6:2
19.11.2022 09:00 11 кръг Г Сокол (Марково) 2:4
26.11.2022 10:15 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:3
03.12.2022 09:00 13 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:1
11.03.2023 10:15 14 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:6
18.03.2023 12:45 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:0
25.03.2023 10:15 16 кръг Д Реал II (Пловдив) 7:1
01.04.2023 11:30 17 кръг Г Академик (Пловдив) 1:7
08.04.2023 11:30 18 кръг Д Реал (Пловдив) 4:0
14.04.2023 16:30 19 кръг Г Марица (Ясно поле) анл.
22.04.2023 14:00 20 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1
29.04.2023 10:15 21 кръг Д Сокол (Марково) 3:3
06.05.2023 12:45 22 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 9:0
13.05.2023 12:45 23 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:5
20.05.2023 12:45 24 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 6:2
27.05.2023 14:00 25 кръг Д Хисаря (Хисаря) анл.
03.06.2023 12:45 26 кръг Г Тракия 2004 II (Пловдив) 7:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Траките 2007 (Скутаре) 21 9 2 10 51:66 29
8 Хисаря (Хисаря) 20 9 2 9 69:45 29
9 Металик 1938 (Сопот) 23 9 1 13 58:66 28
10 Тракия 2004 II (Пловдив) 22 7 3 12 46:74 24
11 Борислав 2009 (Първомай) 23 6 2 15 32:70 20

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 4 място
2021/2022 А ОФГ ПД 3 място
2020/2021 А ОФГ ПД 5 място
2019/2020 А ОФГ ПД 9 място
2018/2019 А ОФГ ПД 9 място
2017/2018 А ОФГ ПД 5 място
2016/2017 А ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 16 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници