ФК ЦСКА 1948 (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Регистър ММС: 155-017
ЕИК: 203605608
"Футболен клуб Централен спортен клуб на армията 1948" ЕАД

Основан: 19 юли 2016 г.

Хроника:
19 юли 2016 г.: Основан е ФК ЦСКА 1948 (София).


общо 2 3 0 0 1 0   -   0
сезон НС I II III IV V VI   К1   ЕТ
2020/21 1 5 - - - - -     -
2019/20 2 - 1 - - - -     -
2018/19 2 - 4 - - - -   16ф   -
2017/18 3 - - 1 - - -   -   -
2016/17 4 - - - - 1 -   -   -

Съкращения, използвани в таблиците за представянето по сезони и други пояснения:
общо: общ брой сезони, в които отборът е записал крайно класиране в група от съответното базово ниво на футболната пирамида;
НС: ниво на футболната пирамида за съответния сезон, в което отборът се състезава;
I-VI: мястото, което отборът заема в крайного класиране на групата си и принадлежността ѝ към съответното базово ниво на футболната ни пирамида (напр. 5 в колна III означава, че отборът е заел 5-то място в група, принадлежаща на III-то базово ниво);
К1: етап, достигнат от отбора в първостепенния турнир за купата на страната в съответния сезон (н = носител, ф = финалист, 2ф = полуфиналист, 4ф = четвъртфиналист и т.н.)
ЕТ: международен клубен турнир, в който отборът участва през съответния сезон.

Забележки:
Подробна информация за редакционната ни политика при тълкуване на историческите процеси в клубовете и приемствеността между тях може да намерите в този документ.
Подробна информация за редакционната ни политика при категоризирането на базовите нива във футболната ни пирамида може да намерите в този документ.

ФК ЦСКА 1948 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
09.07.2022 21:00 1 кръг Д Левски (София) 1:0 Диема спорт
17.07.2022 21:00 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1 Диема спорт
22.07.2022 21:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:2 Диема спорт
29.07.2022 18:30 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 Диема спорт
06.08.2022 21:00 5 кръг Д Ботев (Враца) 5:2 Диема спорт
13.08.2022 18:45 6 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:0 Диема спорт
21.08.2022 18:45 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0 Диема спорт
29.08.2022 20:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 1:2 Диема спорт
04.09.2022 18:45 9 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:0 Диема спорт
09.09.2022 20:00 10 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2 Диема спорт
16.09.2022 19:30 11 кръг Д Септември (София) 1:0 Диема спорт
03.10.2022 15:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:- Диема спорт
09.10.2022 20:15 13 кръг Д Черно море (Варна) -:- Диема спорт
16.10.2022 18:15 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:- Диема спорт
22.10.2022 17:30 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:- Диема спорт
29.10.2022 17:30 16 кръг Г Левски (София) -:- Диема спорт
05.11.2022 15:00 17 кръг Д Пирин (Благоевград) -:- Диема спорт
13.11.2022 17:45 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
19.11.2022 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
11.02.2023 20 кръг Г Ботев (Враца) -:-
18.02.2023 21 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
25.02.2023 22 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
04.03.2023 23 кръг Д ЦСКА (София) -:-
11.03.2023 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
18.03.2023 25 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
01.04.2023 26 кръг Г Септември (София) -:-
08.04.2023 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
15.04.2023 28 кръг Г Черно море (Варна) -:-
22.04.2023 29 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
29.04.2023 30 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 9 7 2 0 30:5 23
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 11 7 2 2 19:9 23
3 ЦСКА (София) 9 7 1 1 16:5 22
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 7 1 2 11:6 22
5 Черно море (Варна) 10 6 1 3 12:10 19
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.06.2022 17:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 5:0
18.06.2022 17:30 - Д Пирин (Благоевград) 3:0
21.06.2022 17:30 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1
25.06.2022 17:30 - Д Локомотив София 1929 (София) 3:0
29.06.2022 17:00 - Д Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) 3:1
02.07.2022 19:00 - Д АПОЕЛ (Никозия, Кипър, 1) 0:0
13.07.2022 18:00 - Д КСМ Политехника (Яш, Рум, 2) 0:4
24.09.2022 17:00 - Д Ботев (Враца) 1:1

ФК ЦСКА 1948 II (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2022 18:30 1 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:1
23.07.2022 20:00 2 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:0
30.07.2022 18:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
07.08.2022 18:00 4 кръг Г Крумовград (Крумовград) 1:1
14.08.2022 18:00 5 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:0
22.08.2022 20:00 6 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:2
30.08.2022 18:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
05.09.2022 17:00 8 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:0
11.09.2022 17:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) 1:0
17.09.2022 17:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 4:1
04.10.2022 16:00 11 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
10.10.2022 16:00 12 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
15.10.2022 16:00 13 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
23.10.2022 16:00 14 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
30.10.2022 14:30 15 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
06.11.2022 14:30 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
11.11.2022 14:30 17 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
19.11.2022 18 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
11.02.2023 19 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
18.02.2023 20 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
25.02.2023 21 кръг Д Крумовград (Крумовград) -:-
04.03.2023 22 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
11.03.2023 23 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
18.03.2023 24 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
01.04.2023 25 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
08.04.2023 26 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
15.04.2023 27 кръг Д Миньор (Перник) -:-
22.04.2023 28 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
29.04.2023 29 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
06.05.2023 30 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
13.05.2023 31 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
20.05.2023 32 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
27.05.2023 33 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
03.06.2023 34 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Плевен) 10 6 1 3 20:10 19
2 ФК ЦСКА 1948 II (София) 10 5 4 1 15:7 19
3 Етър ВТ (Велико Търново) 10 4 5 1 10:6 17
4 Беласица (Петрич) 10 5 1 4 12:9 16
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 10 4 4 2 10:9 16
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.06.2022 11:00 - Г Миньор (Перник) 1:0
26.06.2022 17:30 - Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
29.06.2022 11:00 - Д Беласица (Петрич) 1:1
02.07.2022 11:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
06.07.2022 18:30 - Д Крумовград (Крумовград) 1:1
09.07.2022 11:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 5:0

ФК ЦСКА 1948 III (София)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
06.08.2022 18:00 1 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5:2
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Септември II (София) 0:0
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
отложен 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 8 кръг
почива
30.09.2022 17:00 9 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
08.10.2022 16:00 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
15.10.2022 16:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
22.10.2022 16:00 12 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
29.10.2022 16:00 13 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
05.11.2022 14:00 14 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
12.11.2022 14:00 15 кръг Г Септември II (София) -:-
19.11.2022 14:00 16 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
26.11.2022 14:00 17 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
03.12.2022 14:00 18 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
- 21 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Банско тийм (Банско) 7 3 1 3 7:8 10
6 Балкан 1929 (Ботевград) 8 3 1 4 14:16 10
7 ФК ЦСКА 1948 III (София) 6 2 1 3 9:8 7
8 Ботев 1937 (Ихтиман) 6 2 0 4 9:11 6
9 Септември II (София) 8 1 2 5 7:14 5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2022 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
22.07.2022 10:30 - Г Банско тийм (Банско) 2:1
30.07.2022 18:00 - Д Академик (Свищов) 6:0

ФК ЦСКА 1948 (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 17:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 3:0
Югозападна България / Финали
05.10.2022 15:00 - Г Пирин (Благоевград) -:-

ФК ЦСКА 1948 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
11.09.2022 11:00 2 кръг Г Левски (София) 1:1
18.09.2022 11:00 3 кръг Д Септември (София) 4:0
24.09.2022 12:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 5:1
- 5 кръг
почива
15.10.2022 11:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
22.10.2022 11:00 7 кръг Г Миньор (Перник) -:-
29.10.2022 11:00 8 кръг Д ЦСКА (София) -:-
05.11.2022 11:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
12.11.2022 11:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
19.11.2022 11:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
23.11.2022 11:00 12 кръг Д Национал (София) -:-
26.11.2022 11:00 13 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 14 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 15 кръг Д Левски (София) -:-
- 16 кръг Г Септември (София) -:-
- 17 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 20 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 21 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 25 кръг Г Национал (София) -:-
- 26 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 4 3 1 0 9:1 10
2 Развитие на млади футболисти (София) 4 3 1 0 7:1 10
3 ФК ЦСКА 1948 (София) 4 2 2 0 10:2 8
4 Левски (София) 4 2 2 0 8:4 8
5 ЦСКА (София) 4 2 1 1 5:1 7

ФК ЦСКА 1948 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Д ФК Септември 57 (София) 4:0
Област София (столица) / Финали
- -
почива
Югозападна България / Финали
- -
почива

ФК ЦСКА 1948 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 13:30 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 8:0
10.09.2022 13:00 2 кръг Г Академия Металург (Перник) 9:1
18.09.2022 13:30 3 кръг Д Септември (София) 3:1
24.09.2022 14:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 5:1
08.10.2022 13:00 5 кръг Д София спорт (София) -:-
15.10.2022 13:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
22.10.2022 13:00 7 кръг Г Миньор (Перник) -:-
29.10.2022 13:30 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
05.11.2022 13:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
12.11.2022 13:30 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
19.11.2022 13:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
- 14 кръг Г Септември (София) -:-
- 15 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 16 кръг Г София спорт (София) -:-
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК ЦСКА 1948 (София) 4 4 0 0 25:3 12
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 5 4 0 1 14:5 12
3 Пирин (Благоевград) 4 3 1 0 9:3 10
4 Септември (София) 4 3 0 1 15:4 9
5 Локомотив София 1929 (София) 4 2 1 1 10:6 7

ФК ЦСКА 1948 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2022 14:40 1 кръг Г Национал (София) 1:0
- 2 кръг
почива
08.10.2022 14:40 3 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
15.10.2022 09:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
22.10.2022 13:15 5 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
29.10.2022 10:25 6 кръг Г Академия Септември (София) -:-
05.11.2022 11:50 7 кръг Д ЦСКА (София) -:-
12.11.2022 11:50 8 кръг Г Елит София (София) -:-
19.11.2022 10:25 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
26.11.2022 13:15 10 кръг Г Левски (София) -:-
03.12.2022 09:00 11 кръг Д Академия Бойко Величков (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Национал (София) 2 1 0 1 6:1 3
3 Левски (София) 2 1 0 1 3:2 3
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 1 1 0 0 1:0 3
5 Славия 1913 (София) 2 1 0 1 2:4 3
6 ЦСКА (София) 1 1 0 0 3:0 3


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

ФК ЦСКА 1948 (София)

Стадион

Стадион "Витоша"в с. Бистрица

играе домакинските си срещи на:
Стадион "Витоша"
в с. Бистрица

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:02 сезона
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 47.871 9
октомври 2019 35.839 12
септември 2019 38.718 10
август 2019 41.420 12
май 2019 33.024 16
април 2019 34.072 16
март 2019 40.268 11
ноември 2018 36.935 13
октомври 2018 20.662 25
септември 2018 34.914 12
май 2018 20.650 22
април 2018 23.905 19
март 2018 16.188 35
ноември 2017 23.364 23
октомври 2017 21.847 24
септември 2017 20.186 23
август 2017 20.595 29
всички

Интернет страници