Локомотив София 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив София 1929 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
10.07.2022 18:30 1 кръг Д Черно море (Варна) 0:1 Диема спорт
16.07.2022 18:30 2 кръг Д ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт
23.07.2022 18:30 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1 Диема спорт
31.07.2022 18:30 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0 Диема спорт
08.08.2022 18:30 5 кръг Г Септември (София) 3:0 Диема спорт
15.08.2022 18:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Диема спорт
21.08.2022 18:45 7 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2 Диема спорт
27.08.2022 20:45 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:2 Диема спорт
02.09.2022 20:30 9 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2 Диема спорт
10.09.2022 18:45 10 кръг Д Левски (София) 3:2 Диема спорт
17.09.2022 15:15 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0 Диема спорт
01.10.2022 13:45 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 Диема спорт
07.10.2022 17:30 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3 Диема спорт
14.10.2022 17:30 14 кръг Д Ботев (Враца) 1:0 Диема спорт
21.10.2022 19:45 15 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2 Диема спорт
29.10.2022 15:00 16 кръг Г Черно море (Варна) 1:2 Диема спорт
06.11.2022 17:15 17 кръг Г ЦСКА (София) 0:0 Диема спорт
13.11.2022 15:15 18 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2 Диема спорт
отложен 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
11.02.2023 20 кръг Д Септември (София) -:-
18.02.2023 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
25.02.2023 22 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
04.03.2023 23 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
11.03.2023 24 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
18.03.2023 25 кръг Г Левски (София) -:-
01.04.2023 26 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
08.04.2023 27 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
15.04.2023 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
22.04.2023 29 кръг Г Ботев (Враца) -:-
29.04.2023 30 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (София) 17 8 5 4 25:11 29
7 Черно море (Варна) 18 8 5 5 17:16 29
8 Локомотив София 1929 (София) 18 7 5 6 23:20 26
9 Арда 1924 (Кърджали) 18 7 5 6 18:20 26
10 Ботев (Пловдив) 18 6 1 11 26:25 19
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.11.2022 13:30 - Г Спартак (Плевен) 4:1
Втори кръг (1/8 финали)
28.11.2022 12:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.06.2022 18:00 - Д Литекс (Ловеч) 4:2
25.06.2022 17:30 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
29.06.2022 18:00 - Г Левски (София) 1:2 Диема спорт 2
02.07.2022 18:30 - Д Септември (София) 2:3
24.09.2022 15:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 6:0
11.10.2022 16:00 - Д Надежда (Доброславци) 9:1

Локомотив София 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 11:00 1 кръг Г Барокко (София) 2:3
04.09.2022 12:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
11.09.2022 11:00 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:2
18.09.2022 11:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
25.09.2022 14:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
09.10.2022 11:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
16.10.2022 11:00 7 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 5:1
21.10.2022 12:00 8 кръг Д Септември (Симитли) 5:0
30.10.2022 11:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
06.11.2022 10:00 10 кръг Г Национал (София) 2:2
16.11.2022 14:30 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
18.11.2022 12:00 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 4:0
25.11.2022 11:00 13 кръг Д Септември (София) 3:1
- 14 кръг Д Барокко (София) -:-
- 15 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 16 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 18 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 21 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 23 кръг Д Национал (София) -:-
- 24 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 26 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември (София) 12 8 3 1 35:13 27
3 Национал (София) 13 8 2 3 32:16 26
4 Локомотив София 1929 (София) 13 8 1 4 34:14 25
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 7 0 5 32:22 21
6 Кюстендил (Кюстендил) 12 6 2 4 28:24 20

Локомотив София 1929 (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 17:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2022 11:00 1 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 17:0
03.09.2022 16:00 2 кръг Г Ферион (София) 2:2
10.09.2022 13:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 1:0
18.09.2022 14:00 4 кръг Г Барокко (София) 7:0
24.09.2022 17:00 5 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 12:2
09.10.2022 13:00 6 кръг Д УФК Ботев (София) 2:2
15.10.2022 11:00 7 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:1
21.10.2022 15:00 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
29.10.2022 11:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
- 10 кръг
почива
12.11.2022 16:30 11 кръг Г Конкордия (София) 8:1
19.11.2022 09:00 12 кръг Д Победа 1945 (София) 1:0
26.11.2022 11:00 13 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 9:1
- 14 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 15 кръг Д Ферион (София) -:-
- 16 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 17 кръг Д Барокко (София) -:-
- 18 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 19 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 20 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 21 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 22 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 25 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 26 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 12 12 0 0 72:6 36
2 РД Спорт (София) 12 9 1 2 45:4 28
3 Локомотив София 1929 (София) 12 8 2 2 64:16 26
4 Балкан 1929 (Ботевград) 12 7 1 4 47:24 22
5 Ферион (София) 12 6 3 3 29:27 21

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 10:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
10.09.2022 11:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 5:1
17.09.2022 11:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
- 4 кръг
почива
08.10.2022 11:00 5 кръг Д Национал (София) 0:2
15.10.2022 11:00 6 кръг Г Развитие МФ (София) 0:1
22.10.2022 11:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
29.10.2022 11:00 8 кръг Г Левски (София) 0:0
05.11.2022 11:00 9 кръг Д Септември (София) 0:2
12.11.2022 12:00 10 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
19.11.2022 11:00 11 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
23.11.2022 14:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) 3:3
26.11.2022 11:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
- 14 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 15 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Национал (София) -:-
- 19 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 20 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 21 кръг Д Левски (София) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
- 23 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 24 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 25 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 26 кръг Г Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пирин (Благоевград) 11 4 1 6 10:20 13
8 Миньор (Перник) 12 4 0 8 15:33 12
9 Локомотив София 1929 (София) 12 3 2 7 15:20 11
10 Беласица (Петрич) 10 3 1 6 13:28 10
11 Национал (София) 10 3 0 7 7:23 9

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 11:00 1 кръг Г Гранит (Владая) 3:1
11.09.2022 11:00 2 кръг Д УФК Ботев (София) 5:1
18.09.2022 11:00 3 кръг Г Развитие МФ (София) 3:1
25.09.2022 11:00 4 кръг Д РД Спорт (София) 1:4
09.10.2022 11:00 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:1
16.10.2022 11:00 6 кръг Д София спорт (София) 4:1
23.10.2022 11:00 7 кръг Г ОФК София 1992 (София) 2:3
01.11.2022 11:00 8 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 13:1
06.11.2022 11:00 9 кръг Г Ферион (София) 4:2
- 10 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 11 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 12 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 13 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 15 кръг Г София спорт (София) -:-
- 16 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 17 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 18 кръг Д Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Гранит (Владая) 9 7 1 1 36:9 22
2 РД Спорт (София) 9 7 1 1 46:18 22
3 Локомотив София 1929 (София) 9 7 0 2 38:15 21
4 ОФК София 1992 (София) 9 5 1 3 21:15 16
5 УФК Ботев (София) 9 4 2 3 18:11 14

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Г Арес (София) 7:1
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 15:00 - Г Национал (София) 0:2
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 10:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
- 2 кръг
почива
17.09.2022 13:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 1:2
24.09.2022 13:00 4 кръг Г Спартак 2015 (София) 7:0
08.10.2022 13:00 5 кръг Д Елит София (София) 6:0
15.10.2022 13:00 6 кръг Г Победа 1945 (София) 6:0
22.10.2022 15:00 7 кръг Д Арес (София) 2:3
29.10.2022 15:00 8 кръг Г ФК Септември 57 (София) 5:0
06.11.2022 15:00 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:4
- 10 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 13 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 14 кръг Г Елит София (София) -:-
- 15 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 16 кръг Г Арес (София) -:-
- 17 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
- 18 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 6 1 1 29:16 19
3 Арес (София) 8 5 1 2 31:17 16
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:10 13
5 Левски Раковски (София) 8 3 3 2 17:15 12
6 ФК Септември 57 (София) 8 3 1 4 16:17 10

Локомотив София 1929 (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 09:30 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
14.08.2022 18:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
18.08.2022 11:30 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
28.08.2022 17:00 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
01.09.2022 10:00 5 кръг Д Септември (София) 1:3
10.09.2022 09:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) 2:4
17.09.2022 10:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
24.09.2022 10:00 8 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:2
29.09.2022 15:00 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
23.10.2022 10:30 10 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:2
30.10.2022 11:00 11 кръг Д Национал (София) 2:3
06.11.2022 13:00 12 кръг Д Левски (София) 2:3
13.11.2022 14:30 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
20.11.2022 12:00 14 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
27.11.2022 10:00 15 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Г Септември (София) -:-
- 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 23 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 24 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 26 кръг Г Национал (София) -:-
- 27 кръг Г Левски (София) -:-
- 28 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Спартак (Плевен) 14 3 3 8 8:39 12
13 Звезденбург (Бургас) 14 2 2 10 12:35 8
14 Пловдив 2015 (Пловдив) 14 1 3 10 8:39 6
15 Локомотив София 1929 (София) 14 1 2 11 13:38 5
16 Етър ВТ (Велико Търново) 14 1 2 11 8:43 5

Локомотив София 1929 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 09:00 1 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:1
11.09.2022 11:00 2 кръг Г Барокко (София) 2:4
18.09.2022 13:00 3 кръг Д Национал (София) 1:2
25.09.2022 13:00 4 кръг Г Сердика (София) 0:1
- 5 кръг
почива
16.10.2022 13:00 6 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
23.10.2022 13:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
30.10.2022 09:00 8 кръг Д Септември (София) 2:4
06.11.2022 13:00 9 кръг Г Арес (София) 1:6
13.11.2022 16:30 10 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 0:5
20.11.2022 09:00 11 кръг Д Барокко (София) 8:3
26.11.2022 15:00 12 кръг Г Национал (София) 0:1
04.12.2022 13:00 13 кръг Д Сердика (София) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 16 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Г Септември (София) -:-
- 18 кръг Д Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 9 5 1 3 22:21 16
5 Сердика (София) 9 4 1 4 24:22 13
6 Локомотив София 1929 (София) 11 3 1 7 20:28 10
7 Барокко (София) 9 3 0 6 23:33 9
8 Витоша 13 (София) 9 1 0 8 8:28 3

Локомотив София 1929 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Д Ай ма3кс (София) 3:2
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 13:00 - Г Национал (София) 0:6
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
10.09.2022 09:00 2 кръг Г Ферион (София) 3:3
17.09.2022 17:00 3 кръг Д Победа 1945 (София) 4:0
24.09.2022 16:30 4 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:1
08.10.2022 09:00 5 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
16.10.2022 16:30 6 кръг Г Конкордия (София) 10:0
22.10.2022 09:00 7 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:3
29.10.2022 09:00 8 кръг Г Арес (София) 1:3
05.11.2022 09:00 9 кръг Д ОФК София 1992 (София) 6:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Ферион (София) -:-
- 12 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 13 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 14 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 15 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 16 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
- 17 кръг Д Арес (София) -:-
- 18 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арес (София) 8 6 1 1 29:5 19
3 Възраждане 2020 (София) 8 5 0 3 31:10 15
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:12 13
5 Ферион (София) 8 3 3 2 30:14 12
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 3 2 3 26:10 11

Локомотив София 1929 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 15:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
13.09.2022 15:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 6:1
17.09.2022 13:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
24.09.2022 13:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:3
08.10.2022 13:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
15.10.2022 13:00 6 кръг Г София спорт (София) 1:2
22.10.2022 13:00 7 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:0
29.10.2022 13:00 8 кръг Г Академия Металург (Перник) 6:1
05.11.2022 13:00 9 кръг Д Септември (София) 1:1
12.11.2022 14:00 10 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
19.11.2022 13:00 11 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:3
- 12 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 13 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 15 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д София спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
- 20 кръг Г Септември (София) -:-
- 21 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 10 7 1 2 24:11 22
5 София спорт (София) 11 7 0 4 21:21 21
6 Локомотив София 1929 (София) 11 4 3 4 24:15 15
7 Левски Раковски (София) 11 3 2 6 12:18 11
8 Марек 1915 (Дупница) 11 3 2 6 20:19 11

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 09:00 1 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 6:1
25.09.2022 13:15 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
09.10.2022 09:00 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:0
16.10.2022 14:40 4 кръг Г Септември (София) 1:2
- 5 кръг
почива
30.10.2022 14:40 6 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
06.11.2022 09:00 7 кръг Г УФК Ботев (София) 1:1
13.11.2022 13:15 8 кръг Д Лъвчетата (София) 6:0
20.11.2022 10:25 9 кръг Г Славия 1913 II (София) 0:0
27.11.2022 11:50 10 кръг Д Национал II (София) -:-
04.12.2022 11:50 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Миньор (Перник) 8 5 1 2 21:16 16
4 Славия 1913 II (София) 8 4 2 2 21:8 14
5 Локомотив София 1929 (София) 8 4 2 2 21:9 14
6 Лъвчетата (София) 9 4 1 4 16:22 13
7 Национал II (София) 8 3 2 3 21:22 11

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 15:00 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:5
25.09.2022 15:00 2 кръг Г София спорт (София) 9:1
09.10.2022 13:30 3 кръг Д Лъвчетата II (София) 3:1
16.10.2022 10:30 4 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
23.10.2022 12:00 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 6:1
30.10.2022 12:00 6 кръг Г Левски II (София) 1:2
06.11.2022 10:30 7 кръг Д ЦСКА II (София) 1:3
13.11.2022 13:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
20.11.2022 09:00 9 кръг Д Елит София (София) 7:1
27.11.2022 15:00 10 кръг Г Национал II (София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирин (Благоевград) 8 4 3 1 21:10 15
5 Славия 1913 (София) 8 4 0 4 13:13 12
6 Локомотив София 1929 (София) 9 4 0 5 31:18 12
7 Лъвчетата II (София) 8 3 1 4 13:17 10
8 Национал II (София) 8 3 0 5 9:15 9

Локомотив София 1929 II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 11:00 1 кръг Г Елит София II (София) 0:0
24.09.2022 12:30 2 кръг Д ФК Септември 57 (София) 1:0
08.10.2022 12:30 3 кръг Г ОФК София 1992 (София) 8:0
15.10.2022 14:00 4 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:2
22.10.2022 14:00 5 кръг Г РД Спорт (София) 4:1
29.10.2022 09:30 6 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:3
05.11.2022 15:30 7 кръг Г Левски Раковски II (София) 1:2
12.11.2022 09:30 8 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 1:1
19.11.2022 15:30 9 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 9 8 1 0 26:3 25
2 Надежда (Доброславци) 9 7 2 0 27:8 23
3 Локомотив София 1929 II (София) 9 4 2 3 18:9 14
4 РД Спорт (София) 9 4 2 3 16:18 14
5 Елит София II (София) 9 4 2 3 20:10 14

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 12:30 1 кръг Г София спорт (София) 0:5
24.09.2022 10:10 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:12
08.10.2022 10:10 3 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:5
15.10.2022 10:10 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:5
22.10.2022 09:00 5 кръг Д Шампион (София) 1:8
29.10.2022 11:20 6 кръг Г Национал (София) 1:11
05.11.2022 09:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:6
12.11.2022 13:40 8 кръг Г Левски (София) 1:5
19.11.2022 10:10 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 9 4 1 4 22:18 13
7 Шампион (София) 8 4 0 4 21:13 12
8 Славия 1913 (София) 9 3 0 6 10:22 9
9 София спорт (София) 9 3 0 6 14:31 9
10 Локомотив София 1929 (София) 9 1 0 8 4:57 3

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 13:40 1 кръг Г София спорт (София) 5:1
24.09.2022 09:00 2 кръг Д Септември (София) 1:1
08.10.2022 10:10 3 кръг Г Ултраспорт академия (София) 3:2
15.10.2022 09:00 4 кръг Г Лъвчетата (София) 1:1
22.10.2022 10:10 5 кръг Д Национал (София) 1:2
29.10.2022 10:10 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
05.11.2022 12:30 7 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
12.11.2022 10:10 8 кръг Г Левски (София) 0:6
19.11.2022 11:20 9 кръг Д Славия 1913 (София) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ултраспорт академия (София) 9 3 1 5 30:22 10
6 Национал (София) 9 3 1 5 23:25 10
7 Локомотив София 1929 (София) 9 2 3 4 16:22 9
8 Марек 1915 (Дупница) 9 1 3 5 13:40 6
9 Септември (София) 9 0 4 5 10:34 4

Локомотив София 1929 II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 12:30 1 кръг Г Шампион (София) 3:5
25.09.2022 10:10 2 кръг Д Развитие МФ (София) 6:3
09.10.2022 13:40 3 кръг Г Спорт за всички (София) 0:1
16.10.2022 09:00 4 кръг Г Победа 1945 (София) 5:3
23.10.2022 12:30 5 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:0
30.10.2022 10:10 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:3
06.11.2022 12:30 7 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:1
13.11.2022 11:20 8 кръг Г Академия ВР (София) 1:4
20.11.2022 11:20 9 кръг Д ФК Септември 57 (София) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спорт за всички (София) 9 7 1 1 32:8 22
3 Академия ВР (София) 9 6 0 3 52:11 18
4 Локомотив София 1929 II (София) 9 6 0 3 32:21 18
5 Победа 1945 (София) 9 6 0 3 39:38 18
6 Развитие на млади футболисти (София) 9 4 1 4 26:34 13

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 11:05 1 кръг Д УФК Ботев II (София) 0:3
26.11.2022 14:55 2 кръг Г Железница (Железница) 11:0
- 3 кръг
почива
15.10.2022 11:05 4 кръг Д Левски II (София) 2:8
22.10.2022 09:10 5 кръг Г Елит София (София) 4:1
29.10.2022 10:05 6 кръг Д Сердика (София) 3:2
05.11.2022 09:10 7 кръг Г Спорт за всички (София) 1:8
12.11.2022 10:05 8 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:1
19.11.2022 10:05 9 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 4:1
26.11.2022 10:05 10 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 8:4
03.12.2022 12:00 11 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Възраждане 2020 (София) 9 8 0 1 54:16 24
3 Левски II (София) 9 6 0 3 44:23 18
4 Локомотив София 1929 (София) 9 6 0 3 36:28 18
5 Сердика (София) 9 4 1 4 35:32 13
6 Ай ма3кс (София) 9 4 0 5 30:25 12


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Локомотив София 1929 (София)

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:01 сезон
"Б" група:05 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 14.681 36
октомври 2019 36.652 11
септември 2019 27.772 19
август 2019 30.952 17
май 2019 15.108 36
април 2019 23.390 21
март 2019 29.535 16
ноември 2018 20.780 26
октомври 2018 30.724 12
септември 2018 19.320 25
май 2018 34.997 14
април 2018 42.013 8
март 2018 24.337 23
ноември 2017 40.317 10
октомври 2017 18.305 27
септември 2017 45.620 8
август 2017 28.393 18
май 2017 31.641 16
април 2017 29.604 16
март 2017 31.663 14
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници