Лъвчетата (София)

BGSupporters форум

Лъвчетата (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 14:40 1 кръг Д Славия 1913 II (София) 1:0
25.09.2022 09:00 2 кръг Г Национал II (София) 1:3
09.10.2022 13:15 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
16.10.2022 10:25 4 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:0
23.10.2022 11:50 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:5
30.10.2022 11:50 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:3
06.11.2022 10:25 7 кръг Д Септември (София) 1:1
13.11.2022 13:15 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
20.11.2022 09:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 3:4
27.11.2022 14:40 10 кръг Г УФК Ботев (София) 0:2
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал II (София) 10 4 3 3 25:25 15
7 Олимпия ФК (София) 10 4 2 4 20:19 14
8 Лъвчетата (София) 10 4 1 5 16:24 13
9 Септември (София) 10 2 4 4 15:17 10
10 Марек 1915 (Дупница) 10 1 1 8 9:25 4

Лъвчетата II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
18.09.2022 10:25 1 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 1:1
25.09.2022 14:40 2 кръг Д Младост 2015 (София) 6:0
09.10.2022 09:00 3 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
- 4 кръг
почива
23.10.2022 14:40 5 кръг Д София спорт (София) 1:4
30.10.2022 09:00 6 кръг Г Развитие МФ (София) 3:0
06.11.2022 14:40 7 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:2
13.11.2022 10:25 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:1
20.11.2022 11:50 9 кръг Д Спорт за всички (София) 0:4
27.11.2022 10:25 10 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 0:1
04.12.2022 10:25 11 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 София спорт (София) 9 4 1 4 17:19 13
8 Академия Мургаш (Нови хан) 10 3 2 5 24:23 11
9 Лъвчетата II (София) 10 2 3 5 15:17 9
10 Балкан 1929 (Ботевград) 10 1 1 8 11:26 4
11 Младост 2015 (София) 9 0 0 9 8:78 0

Лъвчетата (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 10:30 1 кръг Г Септември (София) 3:0
- 2 кръг
почива
08.10.2022 15:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 6:2
15.10.2022 09:00 4 кръг Г Арес (София) 1:1
22.10.2022 09:00 5 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
29.10.2022 10:30 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
отложен 7 кръг Д Левски (София) -:-
12.11.2022 12:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 2:5
19.11.2022 10:30 9 кръг Д Национал (София) 2:11
26.11.2022 13:30 10 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:7
03.12.2022 09:00 11 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал (София) 8 4 1 3 33:11 13
7 Арес (София) 9 2 4 3 8:12 10
8 Лъвчетата (София) 9 3 1 5 20:32 10
9 Марек 1915 (Дупница) 10 2 2 6 12:19 8
10 Витоша 13 (София) 10 2 1 7 13:34 7

Лъвчетата II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 12:00 1 кръг Г Елит София (София) 2:1
25.09.2022 10:30 2 кръг Д Национал II (София) 1:0
09.10.2022 13:30 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
16.10.2022 09:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
23.10.2022 15:00 5 кръг Г София спорт (София) 7:1
- 6 кръг
почива
06.11.2022 12:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
13.11.2022 12:00 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:1
20.11.2022 12:00 9 кръг Д Левски II (София) 0:7
27.11.2022 12:00 10 кръг Г ЦСКА II (София) 1:0
04.12.2022 13:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 (София) 10 6 0 4 23:13 18
6 Локомотив София 1929 (София) 10 5 0 5 38:18 15
7 Лъвчетата II (София) 10 4 1 5 14:21 13
8 Национал II (София) 10 3 0 7 9:25 9
9 Кюстендил (Кюстендил) 10 3 0 7 19:20 9

Лъвчетата (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 09:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
24.09.2022 12:30 2 кръг Д Олимпия ФК II (София) 3:1
08.10.2022 13:40 3 кръг Г Сердика (София) 3:4
15.10.2022 10:10 4 кръг Г Тигрите (София) 4:0
22.10.2022 11:20 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:6
29.10.2022 10:10 6 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:5
05.11.2022 09:00 7 кръг Д Младост 2015 (София) 9:0
12.11.2022 11:20 8 кръг Г УФК Ботев (София) 7:0
19.11.2022 11:20 9 кръг Д Елит София (София) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Олимпия ФК II (София) 9 7 0 2 46:14 21
3 Академия Металург (Перник) 9 6 2 1 39:5 20
4 Лъвчетата (София) 9 6 0 3 36:17 18
5 Спартак 2015 (София) 9 5 1 3 39:17 16
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 3 3 3 26:22 12

Лъвчетата (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 10:10 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:7
24.09.2022 13:40 2 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:8
08.10.2022 12:30 3 кръг Г Левски (София) 0:6
15.10.2022 09:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1
22.10.2022 11:20 5 кръг Г Славия 1913 (София) 1:6
29.10.2022 12:30 6 кръг Д Национал (София) 2:0
05.11.2022 10:10 7 кръг Г София спорт (София) 1:1
12.11.2022 11:20 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
19.11.2022 09:00 9 кръг Г Септември (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 9 8 0 1 38:6 24
3 Левски (София) 9 7 0 2 45:10 21
4 Лъвчетата (София) 9 3 2 4 10:31 11
5 Ултраспорт академия (София) 9 3 1 5 30:22 10
6 Национал (София) 9 3 1 5 23:25 10

Лъвчетата (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 12:00 1 кръг Г Арес (София) 2:8
24.09.2022 12:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:1
08.10.2022 09:10 3 кръг Г Витоша 13 (София) 5:0
15.10.2022 11:05 4 кръг Д Национал (София) 4:3
22.10.2022 13:00 5 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 6:2
- 6 кръг
почива
05.11.2022 09:10 7 кръг Д Академия ВР (София) 3:1
12.11.2022 10:05 8 кръг Г София спорт (София) 5:1
19.11.2022 09:10 9 кръг Д Левски (София) 4:6
26.11.2022 12:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 5:2
03.12.2022 09:10 11 кръг Д Славия 1913 (София) 2:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 10 10 0 0 81:11 30
2 Арес (София) 9 7 0 2 59:20 21
3 Лъвчетата (София) 10 7 0 3 39:32 21
4 Левски (София) 8 6 0 2 44:23 18
5 Национал (София) 10 5 1 4 38:36 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници