Възраждане 2020 (София)

BGSupporters форум

Възраждане 2020 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Г Септември (София) 0:7
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2022 11:00 1 кръг Д Победа 1945 (София) 6:1
10.09.2022 09:00 2 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
17.09.2022 09:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
25.09.2022 14:30 4 кръг Г Конкордия (София) 16:1
08.10.2022 09:00 5 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:1
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Арес (София) 0:1
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1
- 8 кръг
почива
05.11.2022 09:00 9 кръг Г Ферион (София) 2:3
- 10 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 11 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 12 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 13 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 14 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
- 15 кръг Г Арес (София) -:-
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 8 7 1 0 23:4 22
2 Арес (София) 8 6 1 1 29:5 19
3 Възраждане 2020 (София) 8 5 0 3 31:10 15
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:12 13
5 Ферион (София) 8 3 3 2 30:14 12

Възраждане 2020 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Спорт за всички (София) 2:0
25.09.2022 13:15 2 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 2:2
09.10.2022 10:25 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 5:1
16.10.2022 11:50 4 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 3:2
23.10.2022 11:50 5 кръг Г Младост 2015 (София) 9:0
30.10.2022 10:25 6 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
06.11.2022 14:40 7 кръг Г Лъвчетата II (София) 2:1
13.11.2022 09:00 8 кръг Д София спорт (София) 0:0
20.11.2022 14:40 9 кръг Г Развитие МФ (София) 9:0
- 10 кръг
почива
04.12.2022 14:40 11 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спорт за всички (София) 10 7 1 2 35:10 22
3 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 6 2 2 27:11 20
4 Възраждане 2020 (София) 10 6 2 2 32:11 20
5 Спартак 2015 (София) 10 5 2 3 19:15 17
6 Развитие на млади футболисти (София) 10 4 2 4 22:29 14

Възраждане 2020 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 10:05 1 кръг Г Левски II (София) 5:2
24.09.2022 09:10 2 кръг Д Елит София (София) 6:3
08.10.2022 10:05 3 кръг Г Сердика (София) 4:1
15.10.2022 10:05 4 кръг Д Спорт за всички (София) 0:5
22.10.2022 13:00 5 кръг Г Ай ма3кс (София) 5:2
29.10.2022 12:00 6 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 7:0
05.11.2022 12:00 7 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 9:0
- 8 кръг
почива
19.11.2022 12:00 9 кръг Д УФК Ботев II (София) 10:3
26.11.2022 13:00 10 кръг Г Железница (Железница) 8:0
03.12.2022 12:00 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спорт за всички (София) 10 10 0 0 96:5 30
2 Възраждане 2020 (София) 10 8 0 2 54:19 24
3 Левски II (София) 10 7 0 3 53:23 21
4 Локомотив София 1929 (София) 10 7 0 3 39:28 21
5 Ай ма3кс (София) 10 5 0 5 35:27 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници