РД Спорт (София)

BGSupporters форум

РД Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 18:00 1 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0
02.09.2022 12:00 2 кръг Д Барокко (София) 9:0
10.09.2022 13:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
18.09.2022 15:00 4 кръг Д УФК Ботев (София) 3:0
25.09.2022 11:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:0
09.10.2022 16:00 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:1
15.10.2022 16:00 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
- 8 кръг
почива
30.10.2022 10:00 9 кръг Г Конкордия (София) 2:0
06.11.2022 15:00 10 кръг Д Победа 1945 (София) 1:1
13.11.2022 14:00 11 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 5:0
20.11.2022 11:00 12 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 11:0
26.11.2022 14:00 13 кръг Г Ферион (София) 5:0
- 14 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 15 кръг Г Барокко (София) -:-
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 18 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 19 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 23 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 24 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 25 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 26 кръг Д Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 12 12 0 0 72:6 36
2 РД Спорт (София) 12 9 1 2 45:4 28
3 Локомотив София 1929 (София) 12 8 2 2 64:16 26
4 Балкан 1929 (Ботевград) 12 7 1 4 47:24 22
5 Ферион (София) 12 6 3 3 29:27 21

РД Спорт (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 17:00 - Г Септември (София) 0:4

РД Спорт (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 11:00 1 кръг Г ОФК София 1992 (София) 4:4
11.09.2022 11:00 2 кръг Д Ферион (София) 10:1
18.09.2022 11:00 3 кръг Г УФК Ботев (София) 3:2
25.09.2022 11:00 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:1
09.10.2022 11:00 5 кръг Д София спорт (София) 9:1
16.10.2022 11:00 6 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
23.10.2022 11:00 7 кръг Д Гранит (Владая) 3:7
30.10.2022 11:00 8 кръг Г Развитие МФ (София) 6:0
06.11.2022 11:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:2
- 10 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 11 кръг Г Ферион (София) -:-
- 12 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг Г София спорт (София) -:-
- 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 16 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 17 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Гранит (Владая) 9 7 1 1 36:9 22
2 РД Спорт (София) 9 7 1 1 46:18 22
3 Локомотив София 1929 (София) 9 7 0 2 38:15 21
4 ОФК София 1992 (София) 9 5 1 3 21:15 16
5 УФК Ботев (София) 9 4 2 3 18:11 14

РД Спорт (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Г Национал (София) 0:3
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 15:00 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 6:1
10.09.2022 13:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 4:0
17.09.2022 13:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1
- 4 кръг
почива
08.10.2022 11:00 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 10:0
15.10.2022 13:00 6 кръг Г Елит София (София) 7:1
22.10.2022 15:00 7 кръг Д Победа 1945 (София) 8:1
29.10.2022 15:00 8 кръг Г Арес (София) 8:2
05.11.2022 15:00 9 кръг Д ФК Септември 57 (София) 2:1
- 10 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 11 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 15 кръг Д Елит София (София) -:-
- 16 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 17 кръг Д Арес (София) -:-
- 18 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 РД Спорт (София) 8 8 0 0 47:7 24
2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 6 1 1 29:16 19
3 Арес (София) 8 5 1 2 31:17 16
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:10 13
5 Левски Раковски (София) 8 3 3 2 17:15 12

РД Спорт (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Д Ай ма3кс (София) 1:3
10.09.2022 09:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 0:8
17.09.2022 11:00 3 кръг Д УФК Ботев (София) 0:3
24.09.2022 09:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
08.10.2022 09:00 5 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:6
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Спорт за всички (София) 0:3
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Левски (Чепинци) 0:0
29.10.2022 13:00 8 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:2
05.11.2022 16:30 9 кръг Г Барокко (София) 1:0
- 10 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
- 11 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 12 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 13 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 14 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
- 15 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
- 16 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 17 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 18 кръг Д Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 УФК Ботев (София) 9 5 1 3 23:9 16
6 Спорт за всички (София) 9 3 1 5 17:19 10
7 РД Спорт (София) 9 2 1 6 6:27 7
8 Барокко (София) 9 2 0 7 11:29 6
9 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 9 1 2 6 12:46 5

РД Спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 15:30 1 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:5
24.09.2022 09:30 2 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:2
08.10.2022 15:30 3 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:4
15.10.2022 09:30 4 кръг Г Левски Раковски II (София) 1:0
22.10.2022 14:00 5 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 1:4
29.10.2022 12:30 6 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 0:0
05.11.2022 09:30 7 кръг Д Елит София II (София) 2:1
12.11.2022 12:30 8 кръг Г ФК Септември 57 (София) 3:1
19.11.2022 09:30 9 кръг Д ОФК София 1992 (София) 7:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Надежда (Доброславци) 9 7 2 0 27:8 23
3 Локомотив София 1929 II (София) 9 4 2 3 18:9 14
4 РД Спорт (София) 9 4 2 3 16:18 14
5 Елит София II (София) 9 4 2 3 20:10 14
6 Левски Раковски II (София) 9 3 0 6 14:18 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници