Спорт за всички (София)

BGSupporters форум

Спорт за всички (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Г Национал (София) 0:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Д Барокко (София) 0:1
10.09.2022 09:00 2 кръг Г Ай ма3кс (София) 1:2
17.09.2022 16:30 3 кръг Д Витоша 13 (София) 1:6
24.09.2022 09:00 4 кръг Г УФК Ботев (София) 2:1
08.10.2022 18:30 5 кръг Д Спортист 13 (София) 0:4
15.10.2022 09:00 6 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
22.10.2022 16:30 7 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:4
29.10.2022 17:00 8 кръг Д Левски (Чепинци) 9:0
05.11.2022 09:00 9 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:1
12.03.2023 10:30 10 кръг Г Барокко (София) 3:0
18.03.2023 18:30 11 кръг Д Ай ма3кс (София) 0:3
26.04.2023 18:00 12 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
03.04.2023 10:00 13 кръг Д УФК Ботев (София) 1:2
03.05.2023 18:30 14 кръг Г Спортист 13 (София) 0:2
22.04.2023 18:30 15 кръг Д РД Спорт (София) 1:5
29.04.2023 09:00 16 кръг Г Ултраспорт академия (София) 1:0
06.05.2023 09:00 17 кръг Г Левски (Чепинци) 6:0
13.05.2023 18:30 18 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ултраспорт академия (София) 18 12 1 5 83:24 37
5 Ай ма3кс (София) 18 12 0 6 44:21 36
6 Спорт за всички (София) 18 7 2 9 35:32 23
7 РД Спорт (София) 18 6 2 10 28:46 20
8 Барокко (София) 18 4 2 12 18:48 14

Спорт за всички (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
18.09.2022 09:00 1 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:2
25.09.2022 09:00 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 3:2
- 3 кръг
почива
16.10.2022 14:40 4 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:0
23.10.2022 09:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
30.10.2022 13:15 6 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 7:3
06.11.2022 10:25 7 кръг Г Младост 2015 (София) 16:0
13.11.2022 11:50 8 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
20.11.2022 11:50 9 кръг Г Лъвчетата II (София) 4:0
27.11.2022 11:50 10 кръг Д София спорт (София) 2:1
04.12.2022 13:15 11 кръг Г Развитие МФ (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Интер Джесика 2010 (София) 10 7 2 1 41:12 23
2 Спорт за всички (София) 10 7 1 2 35:10 22
3 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 6 2 2 27:11 20
4 Възраждане 2020 (София) 10 6 2 2 32:11 20
5 Спартак 2015 (София) 10 5 2 3 19:15 17
Втора фаза / Група "Г"
12.03.2023 14:40 1 кръг Д Лъвчетата II (София) 0:2
19.03.2023 13:15 2 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
26.03.2023 11:50 3 кръг Д Възраждане 2020 (София) 4:1
03.04.2023 13:15 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
24.05.2023 11:00 5 кръг Д Ай ма3кс (София) 4:0
23.04.2023 10:25 6 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 8:0
- 7 кръг
почива
07.05.2023 10:25 8 кръг Д Талант (София) 1:0
14.05.2023 11:50 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 8:1
21.05.2023 14:40 10 кръг Д Развитие МФ (София) 1:0
28.05.2023 11:50 11 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
34 Академия Мургаш (Нови хан) 9 8 0 1 35:10 24
35 Спорт за всички (София) 9 8 0 1 30:6 24
36 Ай ма3кс (София) 9 6 1 2 19:10 19
37 Възраждане 2020 (София) 9 5 2 2 35:13 17
38 Лъвчетата II (София) 9 5 2 2 16:8 17

Спорт за всички (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
18.03.2023 10:10 10 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
25.03.2023 09:00 11 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:2
01.04.2023 12:30 12 кръг Д Академия Септември (София) 1:1
08.04.2023 12:30 13 кръг Г Щурче (София) анл.
22.04.2023 12:30 14 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 10:0
29.04.2023 13:40 15 кръг Д Шампион (София) 3:1
13.05.2023 11:20 16 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
20.05.2023 12:30 17 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 0:0
27.05.2023 10:10 18 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски Раковски (София) 16 5 0 11 27:53 15
9 Козаро (Ботевград) 17 4 2 11 25:65 14
10 Спорт за всички (София) 7 3 2 2 17:8 11
11 Ултраспорт академия II (София) 9 3 0 6 17:53 9
12 Академия Септември (София) 16 2 2 12 20:68 8
Група "Г"
18.09.2022 13:40 1 кръг Г Развитие МФ (София) 7:1
25.09.2022 09:00 2 кръг Г Победа 1945 (София) 2:3
09.10.2022 13:40 3 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 1:0
16.10.2022 10:10 4 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 9:1
23.10.2022 12:30 5 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
30.10.2022 11:20 6 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 4:1
06.11.2022 11:20 7 кръг Д Академия ВР (София) 3:0
13.11.2022 12:30 8 кръг Г ФК Септември 57 (София) 2:1
20.11.2022 10:10 9 кръг Д Шампион (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 17 8 0 9 58:51 24
4 Шампион (София) 9 7 1 1 57:23 22
5 Спорт за всички (София) 9 7 1 1 32:8 22
6 Софияспорт 2020 (София) 16 7 1 8 45:42 22
7 ФК Септември 57 (София) 17 7 1 9 58:67 22

Спорт за всички (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
19.03.2023 11:05 10 кръг Г Олимпия ФК II (София) 7:1
26.03.2023 11:05 11 кръг Д УФК Ботев II (София) 12:0
03.04.2023 12:00 12 кръг Г Развитие МФ (София) 7:2
09.04.2023 10:05 13 кръг Д Национал (София) анл.
23.04.2023 13:00 14 кръг Г ЦСКА II (София) 1:4
30.04.2023 12:00 15 кръг Г Вива (София) 24:0
24.05.2023 13:00 16 кръг Д Метал 2002 (Перник) 9:0
21.05.2023 10:05 17 кръг Г Славия 1913 II (София) 5:4
28.05.2023 12:00 18 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 УФК Ботев (София) 9 9 0 0 67:8 27
5 Марек 1915 (Дупница) 9 8 0 1 34:8 24
6 Спорт за всички (София) 7 6 0 1 65:11 18
7 Метал 2002 (Перник) 17 5 3 9 60:61 18
8 Софияспорт 2020 (София) 16 4 4 8 64:73 16
Група "В"
17.09.2022 13:00 1 кръг Д Ай ма3кс (София) 8:0
24.09.2022 11:05 2 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 11:1
08.10.2022 11:05 3 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 9:2
15.10.2022 10:05 4 кръг Г Възраждане 2020 (София) 5:0
22.10.2022 10:05 5 кръг Д УФК Ботев II (София) 9:0
29.10.2022 13:00 6 кръг Г Железница (Железница) 16:0
05.11.2022 09:10 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 8:1
12.11.2022 12:00 8 кръг Г Левски II (София) 7:1
19.11.2022 09:10 9 кръг Д Елит София (София) 15:0
26.11.2022 11:05 10 кръг Г Сердика (София) 8:0
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив София 1929 (София) 19 11 1 7 72:51 34
4 Ай ма3кс (София) 20 10 2 8 75:58 32
5 Спорт за всички (София) 10 10 0 0 96:5 30
6 Сердика (София) 19 9 3 7 76:63 30
7 Академия Мургаш (Нови хан) 20 6 3 11 68:76 21

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници