Спорт за всички (София)

BGSupporters форум

Спорт за всички (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Г Национал (София) 0:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Д Барокко (София) 0:1
10.09.2022 09:00 2 кръг Г Ай ма3кс (София) 1:2
17.09.2022 16:30 3 кръг Д Витоша 13 (София) 1:6
24.09.2022 09:00 4 кръг Г УФК Ботев (София) 2:1
08.10.2022 18:30 5 кръг Д Спортист 13 (София) 0:4
15.10.2022 09:00 6 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
22.10.2022 16:30 7 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:4
29.10.2022 17:00 8 кръг Д Левски (Чепинци) 9:0
05.11.2022 09:00 9 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:1
11.03.2023 10 кръг Г Барокко (София) -:-
- 11 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
- 12 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 13 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 14 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 15 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 16 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
- 17 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 18 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Витоша 13 (София) 9 6 0 3 34:12 18
5 УФК Ботев (София) 9 5 1 3 23:9 16
6 Спорт за всички (София) 9 3 1 5 17:19 10
7 РД Спорт (София) 9 2 1 6 6:27 7
8 Барокко (София) 9 2 0 7 11:29 6

Спорт за всички (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
18.09.2022 09:00 1 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:2
25.09.2022 09:00 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 3:2
- 3 кръг
почива
16.10.2022 14:40 4 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:0
23.10.2022 09:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
30.10.2022 13:15 6 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 7:3
06.11.2022 10:25 7 кръг Г Младост 2015 (София) 16:0
13.11.2022 11:50 8 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
20.11.2022 11:50 9 кръг Г Лъвчетата II (София) 4:0
27.11.2022 11:50 10 кръг Д София спорт (София) 2:1
04.12.2022 13:15 11 кръг Г Развитие МФ (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Интер Джесика 2010 (София) 10 7 2 1 41:12 23
2 Спорт за всички (София) 10 7 1 2 35:10 22
3 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 6 2 2 27:11 20
4 Възраждане 2020 (София) 10 6 2 2 32:11 20
5 Спартак 2015 (София) 10 5 2 3 19:15 17

Спорт за всички (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 13:40 1 кръг Г Развитие МФ (София) 7:1
25.09.2022 09:00 2 кръг Г Победа 1945 (София) 2:3
09.10.2022 13:40 3 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 1:0
16.10.2022 10:10 4 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 9:1
23.10.2022 12:30 5 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
30.10.2022 11:20 6 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 4:1
06.11.2022 11:20 7 кръг Д Академия ВР (София) 3:0
13.11.2022 12:30 8 кръг Г ФК Септември 57 (София) 2:1
20.11.2022 10:10 9 кръг Д Шампион (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шампион (София) 9 7 1 1 57:23 22
2 Спорт за всички (София) 9 7 1 1 32:8 22
3 Академия ВР (София) 9 6 0 3 52:11 18
4 Локомотив София 1929 II (София) 9 6 0 3 32:21 18
5 Победа 1945 (София) 9 6 0 3 39:38 18

Спорт за всички (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 13:00 1 кръг Д Ай ма3кс (София) 8:0
24.09.2022 11:05 2 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 11:1
08.10.2022 11:05 3 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 9:2
15.10.2022 10:05 4 кръг Г Възраждане 2020 (София) 5:0
22.10.2022 10:05 5 кръг Д УФК Ботев II (София) 9:0
29.10.2022 13:00 6 кръг Г Железница (Железница) 16:0
05.11.2022 09:10 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 8:1
12.11.2022 12:00 8 кръг Г Левски II (София) 7:1
19.11.2022 09:10 9 кръг Д Елит София (София) 15:0
26.11.2022 11:05 10 кръг Г Сердика (София) 8:0
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спорт за всички (София) 10 10 0 0 96:5 30
2 Възраждане 2020 (София) 10 8 0 2 54:19 24
3 Левски II (София) 10 7 0 3 53:23 21
4 Локомотив София 1929 (София) 10 7 0 3 39:28 21
5 Ай ма3кс (София) 10 5 0 5 35:27 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници