Сердика (София)

BGSupporters форум

Сердика (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2022 15:00 1 кръг Д Барокко (София) 5:1
11.09.2022 13:00 2 кръг Г Национал (София) 3:7
- 3 кръг
почива
25.09.2022 13:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
09.10.2022 13:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 4:2
16.10.2022 13:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 6:1
23.10.2022 11:00 7 кръг Г Септември (София) 2:4
30.10.2022 13:00 8 кръг Д Арес (София) 0:3
06.11.2022 18:30 9 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 2:3
отложен 10 кръг Г Барокко (София) -:-
20.11.2022 14:30 11 кръг Д Национал (София) 1:1
- 12 кръг
почива
04.12.2022 13:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:2
- 14 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Д Септември (София) -:-
- 17 кръг Г Арес (София) -:-
- 18 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски Спартак 1962 (София) 11 8 1 2 36:12 25
4 Септември (София) 11 6 1 4 24:23 19
5 Сердика (София) 10 5 1 4 27:24 16
6 Барокко (София) 11 5 0 6 30:37 15
7 Локомотив София 1929 (София) 12 3 1 8 22:31 10

Сердика (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 15:00 - Г Развитие МФ (София) 1:4
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 09:00 1 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:1
10.09.2022 11:00 2 кръг Г Септември (София) 1:5
18.09.2022 09:00 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:11
25.09.2022 09:00 4 кръг Г Левски (София) 0:4
09.10.2022 09:00 5 кръг Д Елит София (София) 0:4
16.10.2022 09:00 6 кръг Г Академия Септември (София) 0:2
- 7 кръг
почива
30.10.2022 09:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 0:9
06.11.2022 09:00 9 кръг Г Национал (София) 0:5
13.11.2022 09:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
20.11.2022 09:00 11 кръг Д Септември (София) 0:10
27.11.2022 09:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
04.12.2022 09:00 13 кръг Д Левски (София) 0:10
- 14 кръг Г Елит София (София) -:-
- 15 кръг Д Академия Септември (София) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 18 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академия Септември (София) 11 5 1 5 13:20 16
6 Национал (София) 9 4 3 2 18:10 15
7 Витоша (Бистрица) 11 2 2 7 8:34 8
8 Елит София (София) 10 1 0 9 9:50 3
9 Сердика (София) 12 0 1 11 3:69 1

Сердика (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
17.09.2022 10:25 1 кръг Д Левски Раковски (София) 3:2
24.09.2022 13:15 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
08.10.2022 09:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
15.10.2022 10:25 4 кръг Г ФК Септември 57 (София) 3:3
- 5 кръг
почива
29.10.2022 11:50 6 кръг Д Арес (София) 2:0
05.11.2022 10:25 7 кръг Г Барокко (София) 0:4
12.11.2022 14:40 8 кръг Д Талант (София) 9:0
19.11.2022 10:25 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
26.11.2022 11:50 10 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 8:0
03.12.2022 11:50 11 кръг Г Ай ма3кс (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арес (София) 10 9 0 1 38:5 27
2 Сердика (София) 10 8 1 1 44:11 25
3 Барокко (София) 10 7 1 2 39:17 22
4 ФК Септември 57 (София) 10 6 2 2 37:20 20
5 Левски Раковски (София) 10 5 1 4 30:20 16

Сердика (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 14:00 1 кръг Г БАМФ (София) 0:3
25.09.2022 11:00 2 кръг Г Спортист 13 (София) 4:2
09.10.2022 15:30 3 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:1
16.10.2022 09:30 4 кръг Г Академия Септември (София) 0:2
23.10.2022 14:00 5 кръг Д ДАФ 2018 (София) 2:1
30.10.2022 11:00 6 кръг Г Победа 1945 (София) 1:2
06.11.2022 12:30 7 кръг Д Щурче (София) 3:7
13.11.2022 12:30 8 кръг Г Звезда (София) 2:3
20.11.2022 09:30 9 кръг Д Барокко (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Щурче (София) 9 5 1 3 28:22 16
4 Победа 1945 (София) 9 5 1 3 23:20 16
5 Сердика (София) 9 4 0 5 17:21 12
6 Барокко (София) 9 3 2 4 16:21 11
7 Спортист 13 (София) 9 3 1 5 23:29 10

Сердика (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 10:10 1 кръг Г Олимпия ФК II (София) 3:1
24.09.2022 10:10 2 кръг Г Тигрите (София) 7:2
08.10.2022 13:40 3 кръг Д Лъвчетата (София) 4:3
15.10.2022 09:00 4 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:2
22.10.2022 09:00 5 кръг Д Академия Металург (Перник) 2:2
29.10.2022 11:20 6 кръг Г Младост 2015 (София) 8:0
05.11.2022 11:20 7 кръг Д УФК Ботев (София) 3:1
12.11.2022 12:30 8 кръг Г Елит София (София) 5:0
19.11.2022 10:10 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сердика (София) 9 7 2 0 37:12 23
2 Олимпия ФК II (София) 9 7 0 2 46:14 21
3 Академия Металург (Перник) 9 6 2 1 39:5 20
4 Лъвчетата (София) 9 6 0 3 36:17 18
5 Спартак 2015 (София) 9 5 1 3 39:17 16

Сердика (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 12:00 1 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 2:2
24.09.2022 10:05 2 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 1:9
08.10.2022 10:05 3 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:4
15.10.2022 13:00 4 кръг Г УФК Ботев II (София) 7:1
22.10.2022 11:05 5 кръг Д Железница (Железница) 12:0
29.10.2022 10:05 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:3
05.11.2022 10:05 7 кръг Д Левски II (София) 4:3
12.11.2022 09:10 8 кръг Г Елит София (София) 6:2
- 9 кръг
почива
26.11.2022 11:05 10 кръг Д Спорт за всички (София) 0:8
03.12.2022 10:05 11 кръг Г Ай ма3кс (София) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 10 7 0 3 39:28 21
5 Ай ма3кс (София) 10 5 0 5 35:27 15
6 Сердика (София) 10 4 1 5 37:37 13
7 УФК Ботев II (София) 10 4 0 6 27:41 12
8 Академия Мургаш (Нови хан) 10 3 1 6 27:42 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 14 място
2014/2015 - -

Интернет страници