Арес (София)

BGSupporters форум

Арес (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 1:7
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 13:00 1 кръг Д Елит София (София) 7:1
10.09.2022 17:00 2 кръг Г Победа 1945 (София) 5:2
- 3 кръг
почива
24.09.2022 15:00 4 кръг Д ФК Септември 57 (София) 1:1
08.10.2022 16:30 5 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:2
15.10.2022 15:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
22.10.2022 15:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:2
29.10.2022 15:00 8 кръг Д РД Спорт (София) 2:8
05.11.2022 17:00 9 кръг Г Спартак 2015 (София) 7:1
- 10 кръг Г Елит София (София) -:-
- 11 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
- 14 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 РД Спорт (София) 8 8 0 0 47:7 24
2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 6 1 1 29:16 19
3 Арес (София) 8 5 1 2 31:17 16
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:10 13
5 Левски Раковски (София) 8 3 3 2 17:15 12

Арес (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 13:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 4:1
11.09.2022 13:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 11:0
18.09.2022 17:00 3 кръг Г Септември (София) 1:0
- 4 кръг
почива
09.10.2022 13:00 5 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 2:1
16.10.2022 13:00 6 кръг Г Барокко (София) 2:0
23.10.2022 15:30 7 кръг Д Национал (София) 1:2
30.10.2022 13:00 8 кръг Г Сердика (София) 3:0
06.11.2022 13:00 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 6:1
13.11.2022 09:00 10 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
20.11.2022 11:30 11 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
27.11.2022 13:00 12 кръг Д Септември (София) 1:0
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 15 кръг Д Барокко (София) -:-
- 16 кръг Г Национал (София) -:-
- 17 кръг Д Сердика (София) -:-
- 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арес (София) 11 10 0 1 37:6 30
2 Национал (София) 11 9 1 1 33:13 28
3 Левски Спартак 1962 (София) 11 8 1 2 36:12 25
4 Септември (София) 11 6 1 4 24:23 19
5 Сердика (София) 10 5 1 4 27:24 16

Арес (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 09:00 - Д Ултраспорт академия (София) 0:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Д Ферион (София) 3:0
10.09.2022 09:00 2 кръг Г Победа 1945 (София) 5:0
17.09.2022 09:00 3 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:0
24.09.2022 09:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
08.10.2022 15:00 5 кръг Д Конкордия (София) 13:1
15.10.2022 09:00 6 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:0
23.10.2022 09:00 7 кръг Д ОФК София 1992 (София) 3:1
29.10.2022 09:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:1
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Ферион (София) -:-
- 11 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 12 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 13 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 15 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
- 16 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
- 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 8 7 1 0 23:4 22
2 Арес (София) 8 6 1 1 29:5 19
3 Възраждане 2020 (София) 8 5 0 3 31:10 15
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:12 13
5 Ферион (София) 8 3 3 2 30:14 12

Арес (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
17.09.2022 11:50 1 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:0
24.09.2022 11:50 2 кръг Г Левски Раковски (София) 5:1
08.10.2022 10:25 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
15.10.2022 13:15 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
22.10.2022 09:00 5 кръг Д ФК Септември 57 (София) 7:0
29.10.2022 11:50 6 кръг Г Сердика (София) 0:2
- 7 кръг
почива
12.11.2022 09:00 8 кръг Д Барокко (София) 2:0
19.11.2022 14:40 9 кръг Г Талант (София) 3:0
26.11.2022 10:25 10 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
03.12.2022 10:25 11 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арес (София) 10 9 0 1 38:5 27
2 Сердика (София) 10 8 1 1 44:11 25
3 Барокко (София) 10 7 1 2 39:17 22
4 ФК Септември 57 (София) 10 6 2 2 37:20 20
5 Левски Раковски (София) 10 5 1 4 30:20 16

Арес (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 12:00 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:2
24.09.2022 10:30 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0
08.10.2022 13:30 3 кръг Г Септември (София) 2:2
15.10.2022 09:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) 1:1
22.10.2022 15:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
- 6 кръг
почива
05.11.2022 15:00 7 кръг Д Витоша 13 (София) 2:2
12.11.2022 09:00 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
19.11.2022 13:30 9 кръг Д Левски (София) 0:2
26.11.2022 12:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
отложен 11 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 10 5 1 4 18:13 16
6 Национал (София) 8 4 1 3 33:11 13
7 Арес (София) 9 2 4 3 8:12 10
8 Лъвчетата (София) 9 3 1 5 20:32 10
9 Марек 1915 (Дупница) 10 2 2 6 12:19 8

Арес (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 11:20 1 кръг Г ЦСКА II (София) 1:2
25.09.2022 09:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
09.10.2022 12:30 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1
16.10.2022 11:20 4 кръг Г Барокко (София) 2:2
23.10.2022 12:30 5 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 2:2
30.10.2022 09:00 6 кръг Г Национал II (София) 4:3
06.11.2022 13:40 7 кръг Д Септември II (София) 5:0
13.11.2022 09:00 8 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:6
20.11.2022 10:10 9 кръг Д Левски II (София) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академия Бойко Величков (София) 9 4 1 4 25:30 13
6 Национал II (София) 9 4 0 5 30:24 12
7 Арес (София) 9 3 2 4 18:21 11
8 Витоша 13 (София) 9 2 0 7 14:30 6
9 Барокко (София) 9 1 1 7 16:36 4

Арес (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 12:00 1 кръг Д Лъвчетата (София) 8:2
24.09.2022 13:00 2 кръг Г Академия ВР (София) 3:0
08.10.2022 12:00 3 кръг Д София спорт (София) 14:0
15.10.2022 13:00 4 кръг Г Левски (София) 4:2
22.10.2022 11:05 5 кръг Д ЦСКА (София) 6:4
29.10.2022 13:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 4:6
- 7 кръг
почива
12.11.2022 13:00 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:0
19.11.2022 11:05 9 кръг Г Витоша 13 (София) 12:1
26.11.2022 10:05 10 кръг Д Национал (София) 2:5
отложен 11 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 10 10 0 0 81:11 30
2 Арес (София) 9 7 0 2 59:20 21
3 Лъвчетата (София) 10 7 0 3 39:32 21
4 Левски (София) 8 6 0 2 44:23 18
5 Национал (София) 10 5 1 4 38:36 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници