Конкордия (София)

BGSupporters форум

Конкордия (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 18:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:9
03.09.2022 18:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:14
- 3 кръг
почива
18.09.2022 11:30 4 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:4
25.09.2022 17:00 5 кръг Д Победа 1945 (София) 0:6
09.10.2022 16:00 6 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 0:3
16.10.2022 11:00 7 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 2:3
22.10.2022 16:00 8 кръг Г Ферион (София) 1:3
30.10.2022 10:00 9 кръг Д РД Спорт (София) 0:2
06.11.2022 16:30 10 кръг Г Барокко (София) 2:3
12.11.2022 16:30 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:8
20.11.2022 11:00 12 кръг Г УФК Ботев (София) 1:10
27.11.2022 14:00 13 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:9
- 14 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 15 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 18 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 19 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 20 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 21 кръг Д Ферион (София) -:-
- 22 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 23 кръг Д Барокко (София) -:-
- 24 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 25 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 26 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 УФК Ботев (София) 12 4 1 7 34:22 13
10 Надежда (Доброславци) 12 3 3 6 17:19 12
11 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 11 3 0 8 20:42 9
12 Сантяго Бернабеу (София) 12 1 0 11 4:88 3
13 Конкордия (София) 12 0 0 12 13:74 0

Конкордия (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2022 11:00 1 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:18
10.09.2022 09:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 0:7
17.09.2022 17:30 3 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:15
25.09.2022 14:30 4 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:16
08.10.2022 15:00 5 кръг Г Арес (София) 1:13
16.10.2022 16:30 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:10
- 7 кръг
почива
29.10.2022 09:00 8 кръг Д Ферион (София) 1:16
05.11.2022 09:00 9 кръг Г Победа 1945 (София) 0:12
- 10 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 11 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 12 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
- 13 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
- 14 кръг Д Арес (София) -:-
- 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Ферион (София) -:-
- 18 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ферион (София) 8 3 3 2 30:14 12
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 3 2 3 26:10 11
7 Победа 1945 (София) 8 3 0 5 15:19 9
8 ОФК София 1992 (София) 8 1 0 7 18:23 3
9 Конкордия (София) 8 0 0 8 3:107 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници