Барокко (София)

BGSupporters форум

Барокко (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 11:00 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
14.09.2022 16:30 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
11.09.2022 14:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:0
18.09.2022 14:00 4 кръг Г Септември (София) 0:7
26.09.2022 15:00 5 кръг Д Национал (София) 0:1
09.10.2022 14:00 6 кръг Д Беласица (Петрич) 3:2
16.10.2022 14:00 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:4
23.10.2022 14:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:4
30.10.2022 14:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
06.11.2022 14:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 5:5
13.11.2022 14:00 11 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
20.11.2022 14:00 12 кръг Д Септември (Симитли) 8:0
26.11.2022 12:00 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:4
- 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 17 кръг Д Септември (София) -:-
- 18 кръг Г Национал (София) -:-
- 19 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 20 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 23 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 24 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 25 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 26 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Миньор (Перник) 13 6 2 5 31:36 20
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 5 2 6 26:19 17
9 Барокко (София) 13 5 1 7 31:35 16
10 Струмска слава 1927 (Радомир) 13 4 2 7 18:32 14
11 Марек 1915 (Дупница) 13 4 2 7 20:25 14

Барокко (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 16:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 18:00 1 кръг Д Ферион (София) 1:3
02.09.2022 12:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 0:9
11.09.2022 18:00 3 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 4:2
18.09.2022 14:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:7
24.09.2022 17:00 5 кръг Г УФК Ботев (София) 4:3
09.10.2022 16:00 6 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:0
16.10.2022 16:00 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:7
23.10.2022 16:00 8 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:7
- 9 кръг
почива
06.11.2022 16:30 10 кръг Д Конкордия (София) 3:2
13.11.2022 14:00 11 кръг Г Победа 1945 (София) 0:3
20.11.2022 11:00 12 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:2
26.11.2022 14:00 13 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 3:0
- 14 кръг Г Ферион (София) -:-
- 15 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 16 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 19 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 20 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 24 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 25 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 26 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ОФК Костенец (гр.Костенец) 11 6 1 4 25:33 19
7 Победа 1945 (София) 12 5 3 4 28:19 18
8 Барокко (София) 12 5 1 6 21:45 16
9 УФК Ботев (София) 12 4 1 7 34:22 13
10 Надежда (Доброславци) 12 3 3 6 17:19 12

Барокко (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2022 14:00 1 кръг Д Малеш (Микрево) 0:1
11.09.2022 11:30 2 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:5
18.09.2022 11:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:3
25.09.2022 12:00 4 кръг Г Вихрен (Сандански) 2:3
09.10.2022 11:00 5 кръг Д УФК Ботев (София) 0:4
15.10.2022 15:00 6 кръг Г Спортист 13 (София) 1:4
22.10.2022 16:30 7 кръг Д Витоша 13 (София) 2:10
29.10.2022 11:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:4
06.11.2022 11:00 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4
13.11.2022 11:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:7
19.11.2022 11:00 11 кръг Г ФК Септември 57 (София) 0:3
- 12 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 13 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 14 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 15 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 16 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 17 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 19 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спортист 13 (София) 11 4 2 5 16:23 14
9 Велбъжд (Кюстендил) 11 2 2 7 12:33 8
10 Малеш (Микрево) 11 2 1 8 6:40 7
11 Вихрен (Сандански) 11 1 0 10 7:39 3
12 Барокко (София) 11 0 0 11 8:48 0

Барокко (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2022 15:00 1 кръг Г Сердика (София) 1:5
11.09.2022 11:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:2
18.09.2022 13:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 5:1
25.09.2022 11:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 5:3
09.10.2022 12:00 5 кръг Г Септември (София) 1:5
16.10.2022 13:00 6 кръг Д Арес (София) 0:2
23.10.2022 18:30 7 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 2:4
- 8 кръг
почива
06.11.2022 09:00 9 кръг Д Национал (София) 2:3
отложен 10 кръг Д Сердика (София) -:-
20.11.2022 09:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:8
27.11.2022 11:30 12 кръг Д Витоша 13 (София) 4:2
04.12.2022 13:00 13 кръг Г Левски Раковски (София) 3:2
- 14 кръг Д Септември (София) -:-
- 15 кръг Г Арес (София) -:-
- 16 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 11 6 1 4 24:23 19
5 Сердика (София) 10 5 1 4 27:24 16
6 Барокко (София) 11 5 0 6 30:37 15
7 Локомотив София 1929 (София) 12 3 1 8 22:31 10
8 Витоша 13 (София) 11 1 0 10 10:36 3

Барокко (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 16:00 - Г Елит София (София) 0:8
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Г Спорт за всички (София) 1:0
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Левски (Чепинци) 6:1
17.09.2022 09:00 3 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:5
25.09.2022 10:00 4 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:5
08.10.2022 18:30 5 кръг Д Ай ма3кс (София) 1:4
15.10.2022 09:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
22.10.2022 18:30 7 кръг Д УФК Ботев (София) 0:4
29.10.2022 09:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 0:4
05.11.2022 16:30 9 кръг Д РД Спорт (София) 0:1
- 10 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 11 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 12 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 13 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
- 14 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
- 15 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 16 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 17 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 18 кръг Г РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спорт за всички (София) 9 3 1 5 17:19 10
7 РД Спорт (София) 9 2 1 6 6:27 7
8 Барокко (София) 9 2 0 7 11:29 6
9 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 9 1 2 6 12:46 5
10 Левски (Чепинци) 9 0 2 7 2:42 2

Барокко (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
17.09.2022 13:15 1 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 3:2
24.09.2022 14:40 2 кръг Г Ай ма3кс (София) 6:0
08.10.2022 11:50 3 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
15.10.2022 11:50 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
22.10.2022 10:25 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
29.10.2022 13:15 6 кръг Г ФК Септември 57 (София) 4:7
05.11.2022 10:25 7 кръг Д Сердика (София) 4:0
12.11.2022 09:00 8 кръг Г Арес (София) 0:2
- 9 кръг
почива
26.11.2022 14:40 10 кръг Д Талант (София) 2:1
03.12.2022 09:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 11:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арес (София) 10 9 0 1 38:5 27
2 Сердика (София) 10 8 1 1 44:11 25
3 Барокко (София) 10 7 1 2 39:17 22
4 ФК Септември 57 (София) 10 6 2 2 37:20 20
5 Левски Раковски (София) 10 5 1 4 30:20 16

Барокко (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 12:30 1 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:1
25.09.2022 09:30 2 кръг Г Академия Септември (София) 0:3
09.10.2022 14:00 3 кръг Д ДАФ 2018 (София) 4:2
16.10.2022 11:00 4 кръг Г Победа 1945 (София) 2:2
23.10.2022 11:00 5 кръг Д Щурче (София) 2:1
30.10.2022 14:00 6 кръг Г Звезда (София) 2:2
06.11.2022 09:30 7 кръг Д Спортист 13 (София) 3:4
13.11.2022 14:00 8 кръг Д БАМФ (София) 1:3
20.11.2022 09:30 9 кръг Г Сердика (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Победа 1945 (София) 9 5 1 3 23:20 16
5 Сердика (София) 9 4 0 5 17:21 12
6 Барокко (София) 9 3 2 4 16:21 11
7 Спортист 13 (София) 9 3 1 5 23:29 10
8 Звезда (София) 9 2 1 6 13:28 7

Барокко (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 11:20 1 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 3:2
25.09.2022 13:40 2 кръг Д Септември (София) 5:4
09.10.2022 13:40 3 кръг Г Левски Раковски (София) 1:7
16.10.2022 10:10 4 кръг Д Национал II (София) 3:8
23.10.2022 11:20 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:11
30.10.2022 11:20 6 кръг Г ФК Септември 57 (София) 2:5
06.11.2022 13:40 7 кръг Д Витоша 13 (София) 1:2
13.11.2022 10:10 8 кръг Г Левски II (София) 1:6
20.11.2022 11:20 9 кръг Д Славия 1913 II (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша 13 (София) 9 3 1 5 15:28 10
7 ФК Септември 57 (София) 9 2 3 4 23:31 9
8 Славия 1913 II (София) 9 2 1 6 9:18 7
9 Барокко (София) 9 2 1 6 16:45 7
10 Софияспорт 2020 (София) 9 0 0 9 9:55 0

Барокко (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 13:40 1 кръг Г Септември II (София) 9:0
25.09.2022 10:10 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:8
09.10.2022 09:00 3 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:5
16.10.2022 11:20 4 кръг Д Арес (София) 2:2
23.10.2022 09:00 5 кръг Г Левски II (София) 0:6
30.10.2022 12:30 6 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 2:3
06.11.2022 10:10 7 кръг Г ЦСКА II (София) 0:3
13.11.2022 12:30 8 кръг Д Национал II (София) 1:4
20.11.2022 09:00 9 кръг Г Витоша 13 (София) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал II (София) 9 4 0 5 30:24 12
7 Арес (София) 9 3 2 4 18:21 11
8 Витоша 13 (София) 9 2 0 7 14:30 6
9 Барокко (София) 9 1 1 7 16:36 4
10 Септември II (София) 9 1 0 8 9:69 3

Барокко (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 09:10 1 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 4:3
25.09.2022 11:05 2 кръг Г ЦСКА II (София) 6:4
09.10.2022 13:00 3 кръг Д Развитие МФ (София) 3:2
16.10.2022 09:10 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:6
23.10.2022 11:05 5 кръг Д Вива (София) 2:9
30.10.2022 12:00 6 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:6
06.11.2022 09:10 7 кръг Д УФК Ботев (София) 2:11
13.11.2022 12:00 8 кръг Г Олимпия ФК II (София) 3:3
20.11.2022 12:00 9 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Метал 2002 (Перник) 9 3 2 4 27:25 11
6 Олимпия ФК II (София) 9 3 2 4 17:27 11
7 Барокко (София) 9 3 1 5 23:49 10
8 Софияспорт 2020 (София) 9 2 1 6 25:42 7
9 Развитие на млади футболисти (София) 9 1 1 7 16:47 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници