Калояново (Калояново)

BGSupporters форум

Калояново (Калояново)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Г Урожай (Стрелци) 4:0
17.09.2023 17:00 2 кръг Д Стряма 2001 (Стряма) 6:1
24.09.2023 17:00 3 кръг Г Тракия 94 (Царимир) 0:3
28.10.2023 16:00 4 кръг Д Сокол (Пъдарско) 5:2
08.10.2023 16:00 5 кръг Г Ведраре (Ведраре) 4:5
15.10.2023 16:00 6 кръг Д Войнягово 2023 (Войнягово) 8:0
22.10.2023 16:00 7 кръг Г Лидер (Ягодово) 2:2
26.11.2023 14:30 8 кръг Д Хисаря (Хисаря) 1:1
02.12.2023 14:00 9 кръг Г Вихър (Белозем) 3:2
12.11.2023 14:30 10 кръг Д Марица (Цалапица) 5:0
19.11.2023 12:30 11 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 1:0
10.03.2024 15:00 12 кръг Д Урожай (Стрелци) 3:0
16.03.2024 15:00 13 кръг Г Стряма 2001 (Стряма) 3:1
24.03.2024 15:00 14 кръг Д Тракия 94 (Царимир) 2:1
30.03.2024 15:00 15 кръг Г Сокол (Пъдарско) 1:0
07.04.2024 17:00 16 кръг Д Ведраре (Ведраре) 4:2
14.04.2024 17:00 17 кръг Г Войнягово 2023 (Войнягово) 3:0
21.04.2024 17:00 18 кръг Д Лидер (Ягодово) 4:1
28.04.2024 17:30 19 кръг Г Хисаря (Хисаря) 0:1
11.05.2024 18:00 20 кръг Д Вихър (Белозем) 2:0
19.05.2024 18:00 21 кръг Г Марица (Цалапица) 4:1
26.05.2024 18:00 22 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тракия 94 (Царимир) 22 18 1 3 60:10 55
2 Хисаря (Хисаря) 22 17 3 2 80:17 54
3 Калояново (Калояново) 22 16 3 3 66:24 51
4 Раковски 2018 (Раковски) 22 14 3 5 65:30 45
5 Сокол (Пъдарско) 22 13 2 7 59:31 41

Калояново (Калояново)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 12:45 1 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:0
23.09.2023 12:45 2 кръг Д Реал (Пловдив) 1:2
30.09.2023 10:15 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1
07.10.2023 10:15 4 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 6:2
14.10.2023 15:15 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:4
21.10.2023 14:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 7:0
28.10.2023 15:15 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:1
10.12.2023 14:00 8 кръг Д Академик (Пловдив) 0:5
11.11.2023 14:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:0
18.11.2023 15:15 10 кръг Д Вихър (Белозем) 4:5
25.11.2023 15:15 11 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 6:1
02.12.2023 12:45 12 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 6:2
09.12.2023 11:30 13 кръг Г Спартак (Първенец) 11:1
09.03.2024 14:00 14 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:3
16.03.2024 14:00 15 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
23.03.2024 15:15 16 кръг Г Академик (Пловдив) 3:4
30.03.2024 14:00 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 12:1
06.04.2024 10:15 18 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 1:3
13.04.2024 11:30 19 кръг Д Реал (Пловдив) 0:1
20.04.2024 14:00 20 кръг Г Спартак (Първенец) 3:1
27.04.2024 14:00 21 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:1
11.05.2024 12:45 22 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
18.05.2024 14:00 23 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 3:0
25.05.2024 12:45 24 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК Хасково 2022 (Хасково) 24 16 0 8 90:62 48
4 Юнайтед (Пловдив) 23 15 2 6 76:42 47
5 Калояново (Калояново) 23 13 0 10 83:41 39
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 24 13 0 11 79:61 39
7 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 11 1 1 46:13 34

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Б ОФГ ПД 8 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 13 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 12 място
2019/2020 А ОФГ ПД 15 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 1 място
2017/2018 А ОФГ ПД 15 място
2016/2017 А ОФГ ПД 13 място
2015/2016 А ОФГ ПД 10 място
2014/2015 А ОФГ ПД 10 място
2012/2013 А ОФГ ПД 6 място

Интернет страници