Национал (София)

BGSupporters форум

Национал (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 14:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 4:1
04.09.2022 14:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 7:3
11.09.2022 14:00 3 кръг Г Септември (София) 0:1
18.09.2022 14:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
26.09.2022 15:00 5 кръг Г Барокко (София) 1:0
09.10.2022 14:00 6 кръг Д Септември (Симитли) 3:1
14.10.2022 15:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 3:0
23.10.2022 11:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
31.10.2022 14:00 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:2
06.11.2022 10:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:2
11.11.2022 14:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:1
21.11.2022 14:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
26.11.2022 09:00 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
- 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 15 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 16 кръг Д Септември (София) -:-
- 17 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 18 кръг Д Барокко (София) -:-
- 19 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 20 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 24 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 13 11 1 1 38:5 34
2 Септември (София) 12 8 3 1 35:13 27
3 Национал (София) 13 8 2 3 32:16 26
4 Локомотив София 1929 (София) 13 8 1 4 34:14 25
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 13 8 0 5 44:24 24

Национал (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 17:00 - Д ЦСКА (София) 0:1

Национал (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 11:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 2:3
13.08.2022 11:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:3
19.08.2022 09:30 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
28.08.2022 11:00 4 кръг Д Черно море (Варна) 2:2
01.09.2022 11:00 5 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
12.09.2022 11:30 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
17.09.2022 10:00 7 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:1
24.09.2022 15:00 8 кръг Д Спартак (Плевен) 2:1
29.09.2022 15:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
23.10.2022 15:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
30.10.2022 13:30 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
06.11.2022 14:30 12 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
13.11.2022 13:00 13 кръг Г Левски (София) 2:4
20.11.2022 14:00 14 кръг Д Септември (София) 3:0
27.11.2022 14:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:3
- 16 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 23 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 24 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 27 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 28 кръг Д Левски (София) -:-
- 29 кръг Г Септември (София) -:-
- 30 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спартак (Плевен) 15 7 1 7 29:30 22
10 Пирин (Благоевград) 15 4 3 8 17:26 15
11 Национал (София) 15 3 5 7 18:27 14
12 Черноморец 1919 (Бургас) 15 4 1 10 16:34 13
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 15 2 6 7 15:26 12

Национал (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Д РД Спорт (София) 3:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 15:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 2:0
Югозападна България / Финали
05.10.2022 14:00 - Д Пирин (Благоевград) 1:1
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 13:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
10.09.2022 11:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
17.09.2022 11:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
24.09.2022 10:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
08.10.2022 11:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:0
- 6 кръг
почива
22.10.2022 11:00 7 кръг Д Развитие МФ (София) 0:3
29.10.2022 11:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
05.11.2022 11:00 9 кръг Д Левски (София) 0:4
12.11.2022 11:00 10 кръг Г Септември (София) 0:3
17.11.2022 14:30 11 кръг Д Беласица (Петрич) 0:2
03.12.2022 13:00 12 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
30.11.2022 15:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
- 14 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 15 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 16 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Г Левски (София) -:-
- 23 кръг Д Септември (София) -:-
- 24 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 25 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 26 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пирин (Благоевград) 11 4 1 6 10:20 13
8 Беласица (Петрич) 12 4 1 7 17:33 13
9 Национал (София) 12 4 0 8 10:26 12
10 Миньор (Перник) 12 4 0 8 15:33 12
11 Локомотив София 1929 (София) 12 3 2 7 15:20 11

Национал (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 09:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 7:0
13.08.2022 09:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 6:0
16.10.2022 11:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 4:0
28.08.2022 09:00 4 кръг Д Черно море (Варна) 3:0
01.09.2022 09:00 5 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:1
12.09.2022 09:30 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
17.09.2022 10:30 7 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 5:0
24.09.2022 13:00 8 кръг Д Спартак (Плевен) 5:0
29.09.2022 10:00 9 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 3:4
23.10.2022 13:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
30.10.2022 11:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:2
06.11.2022 12:30 12 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
13.11.2022 11:00 13 кръг Г Левски (София) 0:0
20.11.2022 12:00 14 кръг Д Септември (София) 1:1
27.11.2022 12:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 4:0
- 16 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 20 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 22 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 24 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 27 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 28 кръг Д Левски (София) -:-
- 29 кръг Г Септември (София) -:-
- 30 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 15 12 3 0 46:3 39
2 Национал (София) 15 11 2 2 47:9 35
3 Левски (София) 15 11 2 2 43:12 35
4 Септември (София) 15 9 4 2 34:12 31
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 15 8 4 3 22:15 28

Национал (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
11.09.2022 13:00 2 кръг Д Сердика (София) 7:3
18.09.2022 13:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1
25.09.2022 13:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) 4:0
09.10.2022 13:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
16.10.2022 14:30 6 кръг Д Септември (София) 5:0
23.10.2022 15:30 7 кръг Г Арес (София) 2:1
30.10.2022 14:30 8 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:4
06.11.2022 09:00 9 кръг Г Барокко (София) 3:2
- 10 кръг
почива
20.11.2022 14:30 11 кръг Г Сердика (София) 1:1
26.11.2022 15:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
04.12.2022 13:00 13 кръг Г Витоша 13 (София) 4:0
- 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 15 кръг Г Септември (София) -:-
- 16 кръг Д Арес (София) -:-
- 17 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 18 кръг Д Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арес (София) 11 10 0 1 37:6 30
2 Национал (София) 11 9 1 1 33:13 28
3 Левски Спартак 1962 (София) 11 8 1 2 36:12 25
4 Септември (София) 11 6 1 4 24:23 19
5 Сердика (София) 10 5 1 4 27:24 16

Национал (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
26.10.2022 10:30 1-ви мач Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
09.11.2022 10:30 реванш Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
1/4 финали
16.11.2022 10:00 1-ви мач Г Черно море (Варна) 1:1
23.11.2022 11:00 реванш Д Черно море (Варна) 1:1
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Д Спорт за всички (София) 3:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 13:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 6:0
Югозападна България / Финали
28.09.2022 16:30 - Г Искър 2022 (Злокучене) 5:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 09:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
- 2 кръг
почива
18.09.2022 09:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:1
25.09.2022 09:00 4 кръг Г Септември (София) 1:1
09.10.2022 09:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
16.10.2022 09:00 6 кръг Г Левски (София) 1:1
23.10.2022 09:00 7 кръг Д Елит София (София) 6:1
30.10.2022 09:00 8 кръг Г Академия Септември (София) 0:1
06.11.2022 09:00 9 кръг Д Сердика (София) 5:0
отложен 10 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 11 кръг
почива
27.11.2022 09:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:0
отложен 13 кръг Д Септември (София) -:-
- 14 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 15 кръг Д Левски (София) -:-
- 16 кръг Г Елит София (София) -:-
- 17 кръг Д Академия Септември (София) -:-
- 18 кръг Г Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 11 5 3 3 39:18 18
5 Академия Септември (София) 11 5 1 5 13:20 16
6 Национал (София) 9 4 3 2 18:10 15
7 Витоша (Бистрица) 11 2 2 7 8:34 8
8 Елит София (София) 10 1 0 9 9:50 3

Национал (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2022 14:40 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
24.09.2022 09:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 6:0
08.10.2022 13:15 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:2
15.10.2022 10:25 4 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
22.10.2022 11:50 5 кръг Д Академия Септември (София) 4:0
29.10.2022 11:50 6 кръг Г ЦСКА (София) 4:2
05.11.2022 10:25 7 кръг Д Елит София (София) 2:2
12.11.2022 13:15 8 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
19.11.2022 09:00 9 кръг Д Левски (София) 1:1
26.11.2022 14:40 10 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 6:0
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пирин (Благоевград) 10 7 1 2 26:8 22
3 ФК ЦСКА 1948 (София) 10 7 1 2 26:12 22
4 Национал (София) 10 6 2 2 27:9 20
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 10 6 2 2 31:10 20
6 Славия 1913 (София) 10 5 1 4 21:17 16

Национал II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 13:15 1 кръг Г УФК Ботев (София) 1:3
25.09.2022 09:00 2 кръг Д Лъвчетата (София) 3:1
09.10.2022 14:40 3 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:7
- 4 кръг
почива
23.10.2022 14:40 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 5:3
30.10.2022 09:00 6 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 4:0
06.11.2022 13:15 7 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:4
13.11.2022 10:25 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:2
20.11.2022 11:50 9 кръг Д Септември (София) 2:2
27.11.2022 11:50 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
04.12.2022 10:25 11 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Кюстендил (Кюстендил) 9 5 2 2 28:21 17
5 Миньор (Перник) 10 5 1 4 22:20 16
6 Национал II (София) 10 4 3 3 25:25 15
7 Олимпия ФК (София) 10 4 2 4 20:19 14
8 Лъвчетата (София) 10 4 1 5 16:24 13

Национал (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 15:00 1 кръг Д Витоша 13 (София) 5:2
24.09.2022 13:30 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
08.10.2022 09:00 3 кръг Д Левски (София) 1:1
15.10.2022 15:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
- 5 кръг
почива
отложен 6 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
05.11.2022 12:00 7 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:3
12.11.2022 15:00 8 кръг Д Септември (София) 1:2
19.11.2022 10:30 9 кръг Г Лъвчетата (София) 11:2
26.11.2022 10:30 10 кръг Д Миньор (Перник) 11:0
отложен 11 кръг Г Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 10 5 2 3 21:15 17
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 10 5 1 4 18:13 16
6 Национал (София) 8 4 1 3 33:11 13
7 Арес (София) 9 2 4 3 8:12 10
8 Лъвчетата (София) 9 3 1 5 20:32 10

Национал II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 13:30 1 кръг Д София спорт (София) 2:0
25.09.2022 10:30 2 кръг Г Лъвчетата II (София) 0:1
09.10.2022 12:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
16.10.2022 12:00 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:1
23.10.2022 10:30 5 кръг Д Левски II (София) 0:4
30.10.2022 13:30 6 кръг Г ЦСКА II (София) 1:3
06.11.2022 09:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
13.11.2022 15:00 8 кръг Г Елит София (София) 3:1
- 9 кръг
почива
27.11.2022 15:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:7
04.12.2022 09:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив София 1929 (София) 10 5 0 5 38:18 15
7 Лъвчетата II (София) 10 4 1 5 14:21 13
8 Национал II (София) 10 3 0 7 9:25 9
9 Кюстендил (Кюстендил) 10 3 0 7 19:20 9
10 Елит София (София) 10 1 0 9 6:39 3

Национал (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 10:10 1 кръг Г Левски (София) 4:2
24.09.2022 09:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
08.10.2022 09:00 3 кръг Г София спорт (София) 2:1
15.10.2022 11:20 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
22.10.2022 12:30 5 кръг Г Ултраспорт академия (София) 6:3
29.10.2022 11:20 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 11:1
05.11.2022 10:10 7 кръг Г Шампион (София) 5:4
12.11.2022 09:00 8 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:4
19.11.2022 13:40 9 кръг Д ЦСКА (София) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 9 6 1 2 36:20 19
2 Левски (София) 9 6 1 2 32:14 19
3 Пирин (Благоевград) 9 5 1 3 19:11 16
4 Ултраспорт академия (София) 9 5 0 4 34:22 15
5 Шампион (София) 9 5 0 4 24:13 15

Национал II (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 13:40 1 кръг Г Левски Раковски (София) 3:2
25.09.2022 10:10 2 кръг Г ФК Септември 57 (София) 7:3
09.10.2022 10:10 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:3
16.10.2022 10:10 4 кръг Г Барокко (София) 8:3
23.10.2022 12:30 5 кръг Д Витоша 13 (София) 5:3
30.10.2022 12:30 6 кръг Г Левски II (София) 0:5
06.11.2022 11:20 7 кръг Д Славия 1913 II (София) 2:0
13.11.2022 13:40 8 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 7:3
20.11.2022 09:00 9 кръг Д Септември (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кюстендил (Кюстендил) 9 8 0 1 49:5 24
2 Левски II (София) 9 7 1 1 44:12 22
3 Национал II (София) 9 7 0 2 38:25 21
4 Левски Раковски (София) 9 5 1 3 36:20 16
5 Септември (София) 9 5 0 4 28:28 15

Национал (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 12:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
24.09.2022 10:10 2 кръг Д София спорт (София) 4:1
08.10.2022 09:00 3 кръг Г Септември (София) 3:3
15.10.2022 11:20 4 кръг Д Ултраспорт академия (София) 3:6
22.10.2022 10:10 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1
29.10.2022 12:30 6 кръг Г Лъвчетата (София) 0:2
05.11.2022 13:40 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 8:3
12.11.2022 12:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
19.11.2022 12:30 9 кръг Д Левски (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Лъвчетата (София) 9 3 2 4 10:31 11
5 Ултраспорт академия (София) 9 3 1 5 30:22 10
6 Национал (София) 9 3 1 5 23:25 10
7 Локомотив София 1929 (София) 9 2 3 4 16:22 9
8 Марек 1915 (Дупница) 9 1 3 5 13:40 6

Национал II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Славия 1913 II (София) 4:6
25.09.2022 12:30 2 кръг Д Левски II (София) 4:1
19.11.2022 14:40 3 кръг Г ЦСКА II (София) 2:3
16.10.2022 10:10 4 кръг Д Витоша 13 (София) 4:0
23.10.2022 11:20 5 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
30.10.2022 09:00 6 кръг Д Арес (София) 3:4
06.11.2022 12:30 7 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 8:1
13.11.2022 12:30 8 кръг Г Барокко (София) 4:1
20.11.2022 13:40 9 кръг Д Септември II (София) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски II (София) 9 5 0 4 34:17 15
5 Академия Бойко Величков (София) 9 4 1 4 25:30 13
6 Национал II (София) 9 4 0 5 30:24 12
7 Арес (София) 9 3 2 4 18:21 11
8 Витоша 13 (София) 9 2 0 7 14:30 6

Национал (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 13:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 6:3
- 2 кръг
почива
08.10.2022 13:00 3 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:1
15.10.2022 11:05 4 кръг Г Лъвчетата (София) 3:4
22.10.2022 09:10 5 кръг Д Академия ВР (София) 2:7
29.10.2022 11:05 6 кръг Г София спорт (София) 2:0
05.11.2022 12:00 7 кръг Д Левски (София) 2:3
12.11.2022 09:10 8 кръг Г ЦСКА (София) 5:5
19.11.2022 12:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:9
26.11.2022 10:05 10 кръг Г Арес (София) 5:2
03.12.2022 10:05 11 кръг Д Олимпия ФК (София) 8:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Лъвчетата (София) 10 7 0 3 39:32 21
4 Левски (София) 8 6 0 2 44:23 18
5 Национал (София) 10 5 1 4 38:36 16
6 Академия ВР (София) 8 5 0 3 39:12 15
7 ЦСКА (София) 9 4 1 4 44:36 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници