ФК Сливен (Сливен)

BGSupporters форум

ФК Сливен (Сливен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:3
14.08.2022 18:00 2 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:1
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:5
28.08.2022 18:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 7:1
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:7
11.09.2022 17:00 6 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:0
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:4
25.09.2022 17:00 8 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:1
28.09.2022 17:00 9 кръг Д Сокол (Марково) 2:0
04.10.2022 16:00 10 кръг Г Несебър (Несебър) 2:5
09.10.2022 16:00 11 кръг Д Саяна (Хасково) 2:3
15.10.2022 16:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:5
23.10.2022 16:00 13 кръг Д Гигант (Съединение) 2:4
26.10.2022 16:00 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
30.10.2022 14:30 15 кръг Д Берое II (Стара Загора) 2:0
05.11.2022 14:30 16 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
13.11.2022 14:30 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
20.11.2022 14:30 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
27.11.2022 14:30 19 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:2
- 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 23 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 25 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 26 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 27 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 28 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 29 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 30 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 31 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 32 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 33 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 34 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
- 35 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 36 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 37 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 38 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Димитровград 1947 (Димитровград) 19 6 1 12 24:32 19
16 Борислав 2009 (Първомай) 19 5 2 12 19:46 17
17 ФК Сливен (Сливен) 19 4 3 12 30:49 15
18 Берое II (Стара Загора) 19 3 3 13 14:49 12
19 Карнобат (Карнобат) 19 1 6 12 10:35 9
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Сливен / Първи кръг
- -
почива
Област Сливен / Финал
09.11.2022 14:00 - Д Загорец (Нова Загора) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 18:00 - Г Несебър (Несебър) 0:5
16.07.2022 18:00 - Д Черноморец 1919 /юн.мл./ (Бургас) 5:0
20.07.2022 18:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:11
27.07.2022 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 3:2

ФК Сливен (Сливен)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2022 18:00 1 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
05.09.2022 11:00 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:2
09.09.2022 10:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
17.09.2022 10:30 4 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4
23.09.2022 17:00 5 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 1:0
03.10.2022 15:00 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:4
07.10.2022 15:00 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
15.10.2022 09:30 8 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:8
20.10.2022 15:00 9 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 1:1
- 10 кръг
почива
16.11.2022 14:00 11 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:2
01.11.2022 13:00 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
30.11.2022 13:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:7
11.11.2022 14:00 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
20.11.2022 11:30 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:3
25.11.2022 12:00 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:1
03.12.2022 11:00 17 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3
- 18 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 19 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 20 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 22 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) -:-
- 23 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 26 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 32 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 34 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Пловдив сити (Пловдив) 16 6 1 9 28:32 19
12 Сините камъни 2022 (Сливен) 14 4 2 8 20:32 14
13 ФК Сливен (Сливен) 16 3 2 11 14:46 11
14 Черноморец 1919 (Бургас) 16 3 1 12 15:43 10
15 Лидер Пловдив (Ягодово) 15 2 1 12 16:66 7

ФК Сливен (Сливен)

Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2022 17:00 1 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 4:1
05.09.2022 13:00 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:3
11.09.2022 12:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
18.09.2022 12:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:1
25.09.2022 12:00 5 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:2
03.10.2022 13:00 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:2
09.10.2022 12:00 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
16.10.2022 10:30 8 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:3
19.10.2022 13:00 9 кръг Д Левски (Паталеница) 7:1
23.10.2022 12:00 10 кръг Д Орлета (Пазарджик) 7:0
28.10.2022 15:00 11 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1
06.11.2022 11:00 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
23.11.2022 13:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
11.12.2022 12:00 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
19.11.2022 12:00 15 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 3:2
25.11.2022 10:30 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:7
02.12.2022 13:00 17 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 1:1
- 18 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 20 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 22 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Г Левски (Паталеница) -:-
- 27 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 28 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 32 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 34 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Берое (Стара Загора) 15 8 2 5 35:14 26
10 Локомотив 1926 (Пловдив) 16 7 2 7 41:29 23
11 ФК Сливен (Сливен) 16 7 2 7 38:34 23
12 Кронос 2016 (Пловдив) 16 7 0 9 43:32 21
13 Лидер Пловдив (Ягодово) 16 6 0 10 25:46 18

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници