Берое (Стара Загора)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Берое, чието име и база наследява настоящият клуб, създаден в 1999 г., е основан като Бероя на 4 май 1924 г. - след обединение на Борислав (1918 г.) и Рекорд (1920 г.).

Имена: Бероя (от 1924 г.), България (от 1926 г. - след обединение с Победа и Ураган), Ботев (от 1927 г. - след обединение със Светослав), Борислав (от 1929 до 1940 и през 1944 г.), Септември (от 1945 г.), Левски (от 1947 г.), Шипка (от 1949 г. - след обединение с Локомотив), Строител (от 1949 г.), Ударник (от 1951 г.), Ботев (от 1957 г. - след обединение със СКНА и Спартак), Берое (от 1959 г. - след обединение с Локомотив). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб Берое, който започва да се развива самостоятелно. През 1999 г. Олимпик (Тетевен) премества седалището си в Стара Загора, за да се обедини с Берое. Двата отбора прекратяват съществуването си, а новият футболен клуб приема името Олимпик-Берое. В 2000 г. се преименува на Берое.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: Стара Загора 6000, ул."Георги Кюмюрев" 10.
Телефон: (+359 42) 603492.
E-mail: team@beroe.bg.

Клубни върхове:
осмо място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
шампион на България: 1985/86 г.
два пъти носител на Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2009/10 и 2012/13 г.
носител на Суперкупата на България: 2013/14 г.
четвъртфиналист в турнира за Купата на носителите на националните купи: 1973/74 г.
4 пъти носител на Балканската клубна купа: 1968, 1969, 1982 и 1984.

Берое (Стара Загора)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
11.07.2022 20:45 1 кръг Д Ботев (Враца) 2:1 Диема спорт
18.07.2022 20:45 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:1 Диема спорт
23.07.2022 18:30 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1 Диема спорт
31.07.2022 21:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 1:5 Диема спорт
06.08.2022 18:45 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:2 Диема спорт
13.08.2022 21:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1 Диема спорт
21.08.2022 21:00 7 кръг Г Септември (София) 1:3 Диема спорт
26.08.2022 21:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 Диема спорт
04.09.2022 18:45 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4 Диема спорт
09.09.2022 17:30 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:1 Диема спорт
17.09.2022 19:45 11 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2 Диема спорт
03.10.2022 20:00 12 кръг Д Левски (София) 0:1 Диема спорт
07.10.2022 20:00 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:0 Диема спорт
17.10.2022 20:00 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 Диема спорт
24.10.2022 20:00 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 Диема спорт
31.10.2022 17:30 16 кръг Г Ботев (Враца) 0:2 Диема спорт
05.11.2022 17:30 17 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:0 Диема спорт
13.11.2022 15:15 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1 Диема спорт
отложен 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
11.02.2023 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
18.02.2023 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
25.02.2023 22 кръг Д Септември (София) -:-
04.03.2023 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
11.03.2023 24 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
18.03.2023 25 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
01.04.2023 26 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
08.04.2023 27 кръг Г Левски (София) -:-
15.04.2023 28 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
22.04.2023 29 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
29.04.2023 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Арда 1924 (Кърджали) 18 7 5 6 18:20 26
10 Ботев (Пловдив) 18 6 1 11 26:25 19
11 Берое (Стара Загора) 18 5 4 9 16:30 19
12 Ботев (Враца) 18 4 3 11 15:34 15
13 Септември (София) 18 3 6 9 17:25 15
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.11.2022 13:30 - Г Миньор (Перник) 2:0
Втори кръг (1/8 финали)
02.12.2022 12:30 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2022 18:00 - Д Спартак (Плевен) 2:1
28.06.2022 18:00 - Д Янтра 2019 (Габрово) 1:0
01.07.2022 11:00 - Г Литекс (Ловеч) 2:2
23.09.2022 11:00 - Г Ботев II (Пловдив) 2:0
12.10.2022 16:00 - Д Сокол (Марково) 1:0
19.10.2022 16:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
18.11.2022 14:30 - Д Янтра 2019 (Габрово) 1:1

Берое II (Стара Загора)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:4
20.08.2022 18:00 3 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:5
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Левски (Карлово) 2:4
06.09.2022 17:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
24.09.2022 17:00 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:0
28.09.2022 17:00 9 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0
04.10.2022 16:00 10 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:2
08.10.2022 16:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
15.10.2022 16:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
22.10.2022 16:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:0
26.10.2022 16:00 14 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:4
30.10.2022 14:30 15 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:2
05.11.2022 14:30 16 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
13.11.2022 14:30 17 кръг Г Несебър (Несебър) 0:8
19.11.2022 14:30 18 кръг Д Саяна (Хасково) 1:3
26.11.2022 14:30 19 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
- 20 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 21 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 23 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 24 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 27 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 28 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 30 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 31 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 32 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 33 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 34 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 35 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 36 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 37 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 38 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Борислав 2009 (Първомай) 19 5 2 12 19:46 17
17 ФК Сливен (Сливен) 19 4 3 12 30:49 15
18 Берое II (Стара Загора) 19 3 3 13 14:49 12
19 Карнобат (Карнобат) 19 1 6 12 10:35 9
20 Верея (Стара Загора) 19 0 0 19 8:80 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 18:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
16.07.2022 18:00 - Г Спартак 1947 II (Пловдив) 3:0
20.07.2022 18:30 - Г Загорец (Нова Загора) 1:5
23.07.2022 17:00 - Д Левски II (София) 0:1
27.07.2022 18:00 - Д Левски (Карлово) 3:2
30.07.2022 18:00 - Д Олимпия спорт (Стара Загора) 6:1

Берое (Стара Загора)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
02.11.2022 14:00 1-ви мач Г Левски (София) 1:2
10.11.2022 14:00 реванш Д Левски (София) 0:3

Берое (Стара Загора)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 11:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:4
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
18.08.2022 09:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
26.08.2022 17:00 4 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
01.09.2022 17:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
10.09.2022 13:30 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
17.09.2022 15:00 7 кръг Д Септември (София) 0:3
25.09.2022 15:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
29.09.2022 15:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
23.10.2022 15:00 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
30.10.2022 14:30 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
06.11.2022 14:00 12 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
13.11.2022 12:30 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
20.11.2022 14:00 14 кръг Г Левски (София) 1:1
27.11.2022 14:00 15 кръг Д Национал (София) 3:2
- 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 19 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
- 23 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 24 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 25 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 26 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 27 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 28 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Д Левски (София) -:-
- 30 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Черноморец 1919 (Бургас) 15 4 1 10 16:34 13
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 15 2 6 7 15:26 12
14 Етър ВТ (Велико Търново) 15 3 1 11 18:42 10
15 Берое (Стара Загора) 15 2 4 9 11:33 10
16 Спартак 1918 (Варна) 15 0 2 13 4:46 2

Берое (Стара Загора)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 12:00 1 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
03.09.2022 12:00 2 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 6:0
10.09.2022 10:00 3 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 2:0
17.09.2022 09:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
24.09.2022 11:00 5 кръг Г Звезденбург (Бургас) 2:1
03.10.2022 15:00 6 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 4:1
- 7 кръг
почива
15.10.2022 12:00 8 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
19.10.2022 13:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
22.10.2022 11:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0
29.10.2022 11:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:1
05.11.2022 11:00 12 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:0
09.11.2022 12:00 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:1
12.11.2022 11:00 14 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:0
20.11.2022 10:30 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:2
26.11.2022 11:00 16 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 6:1
03.12.2022 11:00 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 4:0
- 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) -:-
- 20 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 23 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 31 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 32 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 33 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 34 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1921 (Пловдив) 16 13 0 3 42:13 39
2 Ботев (Пловдив) 14 12 1 1 45:3 37
3 Берое (Стара Загора) 16 11 2 3 39:14 35
4 Пловдив 2015 (Пловдив) 14 9 3 2 46:15 30
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 16 9 3 4 33:20 30

Берое (Стара Загора)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 09:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0
13.08.2022 16:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
16.10.2022 10:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
26.08.2022 15:00 4 кръг Г Спартак (Плевен) 2:2
01.09.2022 15:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
10.09.2022 11:30 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
17.09.2022 13:00 7 кръг Д Септември (София) 1:2
25.09.2022 13:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
29.09.2022 13:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 2:1
23.10.2022 14:30 10 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:0
30.10.2022 12:30 11 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:0
06.11.2022 14:00 12 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:0
13.11.2022 14:30 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
20.11.2022 12:00 14 кръг Г Левски (София) 0:1
27.11.2022 12:00 15 кръг Д Национал (София) 0:4
- 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 19 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
- 23 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 24 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 25 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 26 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 28 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 29 кръг Д Левски (София) -:-
- 30 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 15 7 4 4 35:20 25
8 Ботев (Пловдив) 15 8 1 6 33:26 25
9 Берое (Стара Загора) 15 5 5 5 18:20 20
10 Славия 1913 (София) 15 4 3 8 16:35 15
11 Дунав от Русе (Русе) 15 3 6 6 18:33 15

Берое (Стара Загора)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
26.10.2022 14:00 1-ви мач Д Септември (София) 0:5
09.11.2022 14:00 реванш Г Септември (София) 0:5
Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 10:00 1 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:1
03.09.2022 11:30 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:2
10.09.2022 12:00 3 кръг Д Левски (Паталеница) 7:0
17.09.2022 11:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
24.09.2022 15:00 5 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:0
03.10.2022 13:00 6 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 2:3
08.10.2022 11:00 7 кръг Г Орлета (Пазарджик) 8:1
15.10.2022 10:00 8 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0
19.10.2022 15:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
22.10.2022 13:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
29.10.2022 11:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
05.11.2022 13:00 12 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 1:2
отложен 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
12.11.2022 13:00 14 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 4:0
20.11.2022 13:30 15 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 2:0
26.11.2022 13:00 16 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
отложен 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 19 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Левски (Паталеница) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 24 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 31 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 32 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 34 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Черноморец 1919 (Бургас) 15 8 4 3 29:14 28
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 16 9 1 6 37:26 28
9 Берое (Стара Загора) 15 8 2 5 35:14 26
10 Локомотив 1926 (Пловдив) 16 7 2 7 41:29 23
11 ФК Сливен (Сливен) 16 7 2 7 38:34 23

Берое (Стара Загора)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2022 16:00 1 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 6:2
18.09.2022 13:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:4
24.09.2022 11:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
01.10.2022 12:00 4 кръг Г Орлета (Пазарджик) 8:0
- 5 кръг
почива
15.10.2022 14:00 6 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 3:1
23.10.2022 11:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:0
30.10.2022 10:00 8 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1
06.11.2022 11:00 9 кръг Г ФК Арда 999 (Кърджали) 5:1
13.11.2022 10:30 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
19.11.2022 11:00 11 кръг Г Берое II (Стара Загора) 2:1
- 12 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 13 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 18 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д ФК Арда 999 (Кърджали) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 9 0 0 50:5 27
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 7 0 2 48:15 21
3 Берое (Стара Загора) 10 7 0 3 33:19 21
4 Кронос 2016 (Пловдив) 10 6 1 3 55:24 19
5 Берое II (Стара Загора) 10 6 1 3 33:19 19

Берое II (Стара Загора)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 11:00 1 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 8:1
17.09.2022 17:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
24.09.2022 16:00 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2
01.10.2022 11:30 4 кръг Д ФК Арда 999 (Кърджали) 9:0
09.10.2022 11:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
- 6 кръг
почива
23.10.2022 11:00 7 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0
30.10.2022 11:00 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:5
06.11.2022 10:30 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
12.11.2022 12:00 10 кръг Г Орлета (Пазарджик) 4:2
19.11.2022 11:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
- 12 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г ФК Арда 999 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Берое (Стара Загора) 10 7 0 3 33:19 21
4 Кронос 2016 (Пловдив) 10 6 1 3 55:24 19
5 Берое II (Стара Загора) 10 6 1 3 33:19 19
6 Ботев (Пловдив) 10 5 0 5 44:20 15
7 Пловдив 2015 (Пловдив) 9 4 1 4 41:14 13


16.01.2018 : Берое привлече Иван Бандаловски, освободи футболист на проби
10.01.2018 : Верея започна подготовка, четирима нови тренират с клуба
08.01.2018 : Берое започна подготовка с футболист на проби
08.01.2018 : Георги Аргилашки подписа с Берое
04.01.2018 : Берое се раздели с Пламен Тенев и преотстъпи Михаил Михайлов в Ботев (Гълъбово)
11.09.2017 : Берое привлече сърбина Марко Адамович
23.08.2017 : Берое (Стара Загора) привлече Иван Иванов
09.06.2017 : Берое се разделя и с Виле Салмикиви, връща Емин Ахмед от Несебър
08.06.2017 : Берое започна подготовка и представи Александър Томаш
01.06.2017 : Камен Хаджиев първо ново попълнение в Берое
31.05.2017 : Берое разтрогва с Матеас Делич
23.05.2017 : Берое се разделя с Иво Иванов, Венцислав Василев, Атанас Зехиров и Тон
23.05.2017 : Александър Томаш и екипът му сменят Верея с Берое
21.05.2017 : Левски подписва с Жуниор Мапуку
19.05.2017 : Ферарио Спасов вече не е треньор на Берое

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Берое (Стара Загора)

Химн

Стадион

Стадион "Берое"

Стадион "Берое",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:55 сезона
"Б" група:12 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 51.275 7
октомври 2019 28.960 15
септември 2019 34.047 12
август 2019 54.161 5
май 2019 57.802 6
април 2019 78.520 1
март 2019 29.027 18
ноември 2018 51.846 5
октомври 2018 55.378 6
септември 2018 58.015 3
май 2018 46.451 8
април 2018 54.623 4
март 2018 66.666 3
ноември 2017 70.116 2
октомври 2017 45.974 9
септември 2017 67.131 3
август 2017 53.369 5
май 2017 54.284 8
април 2017 42.118 9
март 2017 58.939 2
ноември 2016 39.079 13
октомври 2016 37.030 13
септември 2016 28.243 18
август 2016 55.243 4
май 2016 75.720 2
април 2016 37.787 9
март 2016 43.051 5
ноември 2015 64.448 2
октомври 2015 42.052 6
август 2015 56.739 4
май 2015 89.374 1
април 2015 69.065 2
март 2015 64.726 2
декември 2014 43.746 7
октомври 2014 54.498 5
септември 2014 51.635 6
май 2014 59.452 4
април 2014 49.560 5
март 2014 55.418 3
декември 2013 45.655 6
ноември 2013 45.731 9
септември 2013 39.996 10
август 2013 43.262 8
май 2013 47.280 7
април 2013 59.158 4
март 2013 55.926 3
ноември 2012 43.928 8
октомври 2012 17.286 30
септември 2012 38.406 11
май 2012 28.254 22
април 2012 52.148 5
март 2012 41.574 10
ноември 2011 17.640 38
октомври 2011 71.771 2
септември 2011 15.920 38
август 2011 7.516 83
май 2011 29.635 16
април 2011 48.349 4
март 2011 44.918 6
ноември 2010 36.703 11
октомври 2010 43.808 6
септември 2010 29.169 18
август 2010 54.173 4
всички

Интернет страници