Славия 1913 (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е 10 април 1913 г. - след обединение на кварталните спортни клубове Развитие (1909 г.) и Ботев (1910 г.), съществували в района около Руски паметник.

Имена: Славия (от учредяването си до 1945 г.), Славия 45 (през 1945 г. - след обединение с България и Бежанец), Славия (от 1946 до 1949 г.), Строител (от 1949 до 1950 г.), Ударник (от 1951 до 1957 г.), Славия (от 1957 до 1969 г.), ЖСК Славия (от 1969 г. - след обединение с Локомотив), Славия (от 1971 г.). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб Славия, който започва да се развива самостоятелно. От 4 август 1999 г. добавя към името си годината 1913.

Клубни цветове: бял и черен.

Прозвище: “белите”.

Адрес: София 1618, ул. "Коломан" 1.
Телефон: (+359 2) 8569197.
E-mail: info@pfkslavia.com.

Клубни върхове:
трето място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
7 пъти шампион на България: 1928, 1930, 1936, 1938/39, 1941, 1943 и 1995/96 г.
12 пъти носител на Националната купа: 4 пъти на Царската купа - 1928, 1930, 1936 и 1943 г. (в качеството си на държавен първенец), 6 пъти на Купата на Съветската армия - 1952 (като Ударник), 1962/63, 1963/64, 1965/66, 1974/75, 1979/80 г. и два пъти на Купата на България - 1995/96 и 2017/18 г.
полуфиналист в турнира за Купата на националните купи: 1966/67 г.
два пъти носител на Балканската клубна купа: 1986 и 1988 г.

В
14.03.1976 (47 г.)
В
09.07.2002 (21 г.)
В
06.12.1996 (27 г.)
Зд
01.01.1999 (25 г.)
Зц
05.06.1997 (26 г.)
Зц
02.06.1997 (26 г.)
Зц
05.06.2003 (20 г.)
Зц
27.10.1988 (35 г.)
Зц
24.09.2005 (18 г.)
Зл
27.07.2003 (20 г.)
Зл
14.09.2000 (23 г.)
Хо
06.04.1991 (32 г.)
Хц
30.05.1999 (24 г.)
Хц
14.02.2004 (20 г.)
Хц
23.05.2005 (18 г.)
Хц
29.03.2003 (20 г.)
Хл
30.01.2001 (23 г.)
Хп
15.04.1988 (35 г.)
Хп
28.05.1991 (32 г.)
Кд
27.04.2001 (22 г.)
Кд
19.07.1997 (26 г.)
Кд
17.01.1996 (28 г.)
Кд
07.12.2005 (18 г.)
Кл
25.03.1994 (29 г.)
Кл
03.12.1998 (25 г.)
Н
23.10.2003 (20 г.)
Н
07.02.2001 (23 г.)
Н
24.05.2000 (23 г.)
треньори:
Т
15.06.1971 (52 г.)
ПТ
25.08.1973 (50 г.)
напуснали:
Т
14.07.1957 (66 г.)
Н
05.11.1996 (27 г.)
Т
11.02.1963 (61 г.)
Зл
08.05.1994 (29 г.)
Зц
05.01.2001 (23 г.)

Славия 1913 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
11.07.2022 18:30 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:0 Диема спорт
17.07.2022 18:30 2 кръг Г Черно море (Варна) 0:1 Диема спорт
12.10.2022 17:15 3 кръг Д Левски (София) 2:1 Диема спорт
30.07.2022 21:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1 Диема спорт
26.11.2022 15:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 Диема спорт
12.08.2022 21:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 Диема спорт
22.08.2022 18:15 7 кръг Д Ботев (Враца) 2:1 Диема спорт
27.08.2022 18:40 8 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:1 Диема спорт
02.09.2022 20:30 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1 Диема спорт
11.09.2022 17:45 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
17.09.2022 19:45 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0 Диема спорт
30.09.2022 19:30 12 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1 Диема спорт
08.10.2022 17:30 13 кръг Д Септември (София) 1:0 Диема спорт
17.10.2022 17:30 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 Диема спорт
22.10.2022 17:30 15 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1 Диема спорт
30.10.2022 12:45 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:2 Диема спорт
06.11.2022 12:30 17 кръг Д Черно море (Варна) 1:0 Диема спорт
12.11.2022 17:30 18 кръг Г Левски (София) 2:1 Диема спорт
13.02.2023 17:00 19 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0 Диема спорт
19.02.2023 17:45 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 Диема спорт
26.02.2023 12:30 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 Диема спорт
05.03.2023 12:00 22 кръг Г Ботев (Враца) 0:1 Диема спорт
12.03.2023 12:00 23 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0 Диема спорт
17.03.2023 17:30 24 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1 Диема спорт
09.04.2023 20:15 25 кръг Д ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
15.04.2023 14:00 26 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
24.04.2023 20:00 27 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт
28.04.2023 17:30 28 кръг Г Септември (София) 2:1 Диема спорт
02.05.2023 20:00 29 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 Диема спорт
06.05.2023 20:00 30 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черно море (Варна) 30 15 8 7 36:27 53
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 30 14 8 8 33:28 50
7 Славия 1913 (София) 30 15 4 11 31:27 49
8 Арда 1924 (Кърджали) 30 11 9 10 33:32 42
9 Локомотив София 1929 (София) 30 10 8 12 32:38 38
Втора фаза / Втора група
13.05.2023 20:00 31 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0 Диема спорт
19.05.2023 17:00 32 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0 Диема спорт
23.05.2023 17:30 33 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1 Диема спорт
29.05.2023 20:00 34 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт
01.06.2023 20:00 35 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:3 Диема спорт
06.06.2023 19:30 36 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Арда 1924 (Кърджали) 36 16 10 10 47:36 58
8 Славия 1913 (София) 36 17 7 12 37:31 58
9 Локомотив София 1929 (София) 36 11 9 16 37:49 42
10 Ботев (Пловдив) 36 10 6 20 41:49 36
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.11.2022 13:30 - Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
03.12.2022 12:00 - Д Ботев (Пловдив) 2:1 Диема спорт
Трети кръг (1/4 финали)
03.04.2023 18:30 - Г Локомотив София 1929 (София) 1:2 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.06.2022 18:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
23.06.2022 17:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
27.06.2022 18:00 - Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0
28.06.2022 11:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
01.07.2022 19:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 3:0
24.07.2022 19:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 3:1
24.09.2022 14:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2023 14:30 - Д Младост (Лучани, Сърбия, 1) 1:2
20.01.2023 15:00 - Д Къзължар (Петропавловск, Каз, 1) 2:1
25.01.2023 15:00 - Д Марибор (Марибор, Словения, 1) 1:1
30.01.2023 15:00 - Д Факел (Воронеж, Русия, 1) 1:2
31.01.2023 14:30 - Д Оренбург (Оренбург, Русия, 1) 2:1
06.02.2023 15:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:1
26.03.2023 16:00 - Г Раднички (Ниш, Сърбия, 1) 1:3

Славия 1913 II (София)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
06.08.2022 18:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Банско тийм (Банско) 4:0
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:3
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:2
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Септември II (София) 1:4
09.09.2022 17:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
02.11.2022 14:00 7 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:4
12.10.2022 16:00 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
30.09.2022 17:00 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) 5:3
- 10 кръг
почива
15.10.2022 16:00 11 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
22.02.2023 14:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:4
29.10.2022 14:00 13 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:2
05.11.2022 12:00 14 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:0
12.11.2022 14:00 15 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
21.11.2022 14:00 16 кръг Д Септември II (София) 3:2
26.11.2022 14:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
04.12.2022 14:00 18 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
18.02.2023 14:00 19 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
27.02.2023 14:00 20 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) 1:0
- 21 кръг
почива
11.03.2023 15:00 22 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Банско тийм (Банско) 20 10 4 6 31:21 34
5 Сливнишки герой (Сливница) 20 9 5 6 27:31 32
6 Славия 1913 II (София) 20 9 2 9 40:41 29
7 ФК ЦСКА 1948 III (София) 20 6 5 9 27:32 23
8 Септември II (София) 20 6 5 9 28:31 23
Втора фаза / Втора група
18.03.2023 15:00 23 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:2
30.03.2023 17:00 24 кръг Г Гранит (Владая) 1:0
05.04.2023 17:00 25 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:0
15.04.2023 11:00 26 кръг Г Левски II (София) 3:7
03.05.2023 18:00 27 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:3
22.04.2023 17:00 28 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
29.04.2023 17:00 29 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:3
06.05.2023 18:00 30 кръг Д Гранит (Владая) 4:2
13.05.2023 18:00 31 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 3:4
20.05.2023 18:00 32 кръг Д Левски II (София) 1:4
27.05.2023 18:00 33 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:2
03.06.2023 18:00 34 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Рилски спортист 2011 (Самоков) 22 11 3 8 37:31 36
16 Ботев 1937 (Ихтиман) 22 11 1 10 37:31 34
17 Славия 1913 II (София) 22 11 0 11 52:51 33
18 Пирин 1941 (Разлог) 22 9 4 9 27:28 31
19 Левски Раковски (София) 22 8 3 11 22:31 27
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2022 11:00 - Д Вихрен (Сандански) 0:2
13.07.2022 10:30 - Г Септември II (София) 1:2
15.07.2022 10:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:3
23.07.2022 18:00 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:3
30.07.2022 10:30 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:4
30.07.2022 18:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 1:4
16.09.2022 11:00 - Г Вихрен (Сандански) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
14.01.2023 14:30 - Д Литекс (Ловеч) 3:1
21.01.2023 14:00 - Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:2
28.01.2023 14:00 - Г Септември II (София) 0:3
04.02.2023 13:00 - Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:1
08.02.2023 13:30 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:3

Славия 1913 (София)

Юношеска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
14.09.2022 18:00 1-ви мач Г Панатинайкос (Атина, Гърция) 0:8
05.10.2022 17:00 реванш Д Панатинайкос (Атина, Гърция) 2:2

Славия 1913 (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
27.10.2022 10:30 1-ви мач Д Черно море (Варна) 4:2
10.11.2022 10:30 реванш Г Черно море (Варна) 3:1
1/4 финали
24.11.2022 13:30 1-ви мач Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
30.11.2022 13:30 реванш Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:6
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 17:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
Югозападна България / Финали
19.10.2022 15:00 - Г Миньор (Перник) 3:1

Славия 1913 (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 11:00 1 кръг Д Национал (София) 3:2
13.08.2022 11:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 3:1
18.08.2022 10:00 3 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
28.08.2022 09:30 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
01.09.2022 10:30 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
17.09.2022 12:00 7 кръг Г Левски (София) 1:2
25.09.2022 15:00 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 6:0
29.09.2022 15:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
23.10.2022 13:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
30.10.2022 12:30 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
05.11.2022 14:30 12 кръг Д Спартак (Плевен) 4:2
13.11.2022 14:30 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
20.11.2022 14:00 14 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
27.11.2022 14:00 15 кръг Г Септември (София) 0:5
19.02.2023 13:30 16 кръг Г Национал (София) 3:3
25.02.2023 10:00 17 кръг Г ЦСКА (София) 2:1
05.03.2023 12:00 18 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
11.03.2023 10:30 19 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:1
15.03.2023 14:30 20 кръг Д Пирин (Благоевград) 4:0
29.03.2023 13:00 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
03.04.2023 13:00 22 кръг Д Левски (София) 1:2
08.04.2023 15:00 23 кръг Г Берое (Стара Загора) 5:0
19.04.2023 15:00 24 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
23.04.2023 12:30 25 кръг Г Черно море (Варна) 2:4
30.04.2023 12:30 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
13.05.2023 15:30 27 кръг Г Спартак (Плевен) 1:0
21.05.2023 15:30 28 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
28.05.2023 17:30 29 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
04.06.2023 18:00 30 кръг Д Септември (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 30 17 7 6 68:34 58
5 Ботев (Пловдив) 30 16 8 6 59:34 56
6 Славия 1913 (София) 30 14 6 10 67:47 48
7 ЦСКА (София) 30 14 5 11 54:33 47
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 30 10 10 10 43:30 40

Славия 1913 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Д Развитие МФ (София) 3:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 11:00 - Г Септември (София) 0:1
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0
10.09.2022 11:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
17.09.2022 11:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 4:0
24.09.2022 11:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
08.10.2022 11:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
15.10.2022 11:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
22.10.2022 11:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:2
29.10.2022 11:00 8 кръг Д Национал (София) 3:0
05.11.2022 11:00 9 кръг Г Развитие МФ (София) 2:1
- 10 кръг
почива
19.11.2022 11:00 11 кръг Д Левски (София) 0:1
01.12.2022 11:00 12 кръг Г Септември (София) 1:1
27.11.2022 12:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 5:1
04.03.2023 11:00 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
11.03.2023 14:00 15 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
18.03.2023 11:00 16 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
25.03.2023 10:30 17 кръг Г ЦСКА (София) 0:0
05.04.2023 11:00 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
19.04.2023 14:00 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
12.04.2023 11:00 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0
22.04.2023 11:00 21 кръг Г Национал (София) 3:1
29.04.2023 11:00 22 кръг Д Развитие МФ (София) 3:1
- 23 кръг
почива
13.05.2023 11:00 24 кръг Г Левски (София) 1:1
17.05.2023 13:30 25 кръг Д Септември (София) 2:2
20.05.2023 13:00 26 кръг Г Беласица (Петрич) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК ЦСКА 1948 (София) 24 17 4 3 79:16 55
2 Септември (София) 24 16 6 2 50:26 54
3 Славия 1913 (София) 24 15 7 2 47:16 52
4 Левски (София) 24 14 7 3 58:16 49
5 ЦСКА (София) 24 13 6 5 34:15 45

Славия 1913 (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 09:00 1 кръг Д Национал (София) 0:7
13.08.2022 09:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
18.08.2022 09:00 3 кръг Г Звезденбург (Бургас) 2:0
28.08.2022 11:30 4 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
01.09.2022 10:00 5 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:1
10.09.2022 09:30 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:2
17.09.2022 10:00 7 кръг Г Левски (София) 0:4
25.09.2022 13:00 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
29.09.2022 13:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
23.10.2022 11:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
30.10.2022 10:30 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
05.11.2022 12:30 12 кръг Д Спартак (Плевен) 0:0
13.11.2022 12:30 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
20.11.2022 12:00 14 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
27.11.2022 12:00 15 кръг Г Септември (София) 1:3
19.02.2023 11:30 16 кръг Г Национал (София) 1:4
25.02.2023 12:30 17 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
05.03.2023 10:00 18 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:1
12.03.2023 12:30 19 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2
15.03.2023 10:30 20 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 3:0
29.03.2023 11:00 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:0
03.04.2023 11:00 22 кръг Д Левски (София) 0:3
08.04.2023 13:00 23 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
19.04.2023 13:00 24 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0
23.04.2023 10:30 25 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
30.04.2023 10:30 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
13.05.2023 13:30 27 кръг Г Спартак (Плевен) 1:1
21.05.2023 13:30 28 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
28.05.2023 15:30 29 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
04.06.2023 16:00 30 кръг Д Септември (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Пловдив 2015 (Пловдив) 30 7 6 17 32:66 27
11 Берое (Стара Загора) 30 6 9 15 27:56 27
12 Славия 1913 (София) 30 7 5 18 30:58 26
13 Дунав от Русе (Русе) 30 5 10 15 30:61 25
14 Спартак (Плевен) 30 5 9 16 25:81 24

Славия 1913 (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
26.10.2022 14:00 1-ви мач Д Марек 1915 (Дупница) 13:1
09.11.2022 14:00 реванш Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
1/4 финали
16.11.2022 11:00 1-ви мач Д Звезденбург (Бургас) 6:1
23.11.2022 11:00 реванш Г Звезденбург (Бургас) 3:3
1/2 финали
12.04.2023 15:00 1-ви мач Г Левски (София) 5:2
26.04.2023 15:00 реванш Д Левски (София) 2:4
Финал
10.05.2023 16:30 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:2
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Д Спортист 13 (София) 7:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 09:00 - Г Академия Септември (София) 4:2
Югозападна България / Финали
28.09.2022 17:00 - Г Миньор (Перник) 7:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
04.09.2022 09:00 1 кръг Д Национал (София) 5:0
11.09.2022 09:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица) 6:1
18.09.2022 09:00 3 кръг Д Септември (София) 3:2
25.09.2022 09:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
09.10.2022 09:00 5 кръг Д Левски (София) 3:5
16.10.2022 09:00 6 кръг Г Елит София (София) 5:0
23.10.2022 09:00 7 кръг Д Академия Септември (София) 3:5
30.10.2022 09:00 8 кръг Г Сердика (София) 9:0
- 9 кръг
почива
07.12.2022 14:30 10 кръг Г Национал (София) 7:0
20.11.2022 09:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица) 8:0
27.11.2022 16:30 12 кръг Г Септември (София) 2:1
19.02.2023 15:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 6:0
26.02.2023 09:00 14 кръг Г Левски (София) 3:4
03.03.2023 14:00 15 кръг Д Елит София (София) 13:1
12.03.2023 09:00 16 кръг Г Академия Септември (София) 4:1
19.03.2023 09:00 17 кръг Д Сердика (София) 9:0
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 16 15 1 0 87:11 46
2 Славия 1913 (София) 16 13 0 3 89:21 39
3 Септември (София) 16 9 3 4 68:21 30
4 ЦСКА (София) 16 8 2 6 38:28 26
5 Академия Септември (София) 16 8 1 7 33:28 25
Втора фаза / Първа група
25.03.2023 09:00 1 кръг Д Академия Септември (София) 4:1
03.04.2023 09:00 2 кръг Г Левски (София) 2:4
- 3 кръг
почива
20.04.2023 09:00 4 кръг Д Септември (София) 1:0
23.04.2023 09:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
30.04.2023 09:00 6 кръг Г Академия Септември (София) 3:3
17.05.2023 09:00 7 кръг Д Левски (София) 0:4
- 8 кръг
почива
24.05.2023 13:00 9 кръг Г Септември (София) 1:1
28.05.2023 09:00 10 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 24 19 3 2 113:30 60
2 Славия 1913 (София) 24 16 2 6 103:37 50
3 Септември (София) 24 15 4 5 91:27 49
4 ЦСКА (София) 24 11 3 10 49:44 36
5 Академия Септември (София) 24 8 3 13 44:56 27

Славия 1913 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2022 10:25 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:4
24.09.2022 11:50 2 кръг Д Левски (София) 1:0
08.10.2022 11:50 3 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 3:0
15.10.2022 10:25 4 кръг Д Национал (София) 1:2
22.10.2022 13:15 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3
29.10.2022 09:00 6 кръг Д Витоша 13 (София) 4:1
05.11.2022 14:40 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:4
- 8 кръг
почива
19.11.2022 14:40 9 кръг Д Академия Септември (София) 5:0
26.11.2022 09:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
03.12.2022 13:15 11 кръг Д Елит София (София) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 10 6 2 2 27:9 20
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 10 6 2 2 31:10 20
6 Славия 1913 (София) 10 5 1 4 21:17 16
7 ЦСКА (София) 10 4 2 4 12:13 14
8 Академия Септември (София) 10 3 0 7 14:22 9
Втора фаза / Група "А"
11.03.2023 14:40 1 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
18.03.2023 09:00 2 кръг Г УФК Ботев (София) 4:1
25.03.2023 13:15 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0
01.04.2023 10:25 4 кръг Г Елит София (София) 0:2
08.04.2023 09:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 5:1
24.05.2023 11:00 6 кръг Г Левски (София) 2:2
29.04.2023 11:50 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
06.05.2023 10:25 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:4
13.05.2023 10:25 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2
20.05.2023 09:00 10 кръг Г Национал (София) 4:2
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал (София) 10 7 1 2 30:11 22
4 ЦСКА (София) 10 6 1 3 20:9 19
5 Славия 1913 (София) 10 5 1 4 25:18 16
6 Пирин (Благоевград) 10 5 0 5 17:10 15
7 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 10 5 0 5 27:14 15

Славия 1913 II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 14:40 1 кръг Г Лъвчетата (София) 0:1
- 2 кръг
почива
09.10.2022 14:40 3 кръг Д Национал II (София) 7:1
16.10.2022 09:00 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:1
23.10.2022 13:15 5 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, Сф) 3:1
30.10.2022 10:25 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:2
06.11.2022 14:40 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:1
13.11.2022 09:00 8 кръг Г Септември (София) 4:1
20.11.2022 10:25 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:0
27.11.2022 13:15 10 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
04.12.2022 09:00 11 кръг Д УФК Ботев (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кюстендил (Кюстендил) 10 5 3 2 28:21 18
3 Локомотив София 1929 (София) 10 5 3 2 26:11 18
4 Славия 1913 II (София) 10 5 2 3 24:12 17
5 Миньор (Перник) 10 5 1 4 22:20 16
6 Национал II (София) 10 4 3 3 25:25 15
Втора фаза / Група "Б"
12.03.2023 11:50 1 кръг Д Лъвчетата (София) 1:0
19.03.2023 10:25 2 кръг Г Септември (София) 0:0
26.03.2023 14:30 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
24.05.2023 15:00 4 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, Сф) 2:4
09.04.2023 13:15 5 кръг Д Академия Септември (София) 1:3
23.04.2023 10:25 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:1
30.04.2023 14:40 7 кръг Д Витоша 13 (София) 1:0
07.05.2023 10:25 8 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 1:0
- 9 кръг
почива
21.05.2023 09:00 10 кръг Д Национал II (София) 4:3
28.05.2023 13:15 11 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Академия Септември (София) 10 10 0 0 37:3 30
13 Витоша 13 (София) 10 8 0 2 27:10 24
14 Славия 1913 II (София) 10 6 1 3 18:15 19
15 Олимпия ФК (София) 10 5 2 3 32:25 17
16 Кюстендил (Кюстендил) 10 5 1 4 27:24 16

Славия 1913 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
11.03.2023 14:40 12 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1
18.03.2023 10:25 13 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:3
25.03.2023 13:15 14 кръг Д Национал (София) 1:6
01.04.2023 11:50 15 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
08.04.2023 10:25 16 кръг Д Левски (София) анл.
22.04.2023 11:50 17 кръг Г Витоша 13 (София) 0:1
29.04.2023 11:50 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
06.05.2023 11:50 19 кръг Г Арес (София) 1:0
13.05.2023 09:00 20 кръг Д Септември (София) 0:7
20.05.2023 11:50 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пирин (Благоевград) 10 4 2 4 15:17 14
10 Марек 1915 (Дупница) 20 2 4 14 16:43 10
11 Лъвчетата (София) 9 3 1 5 20:32 10
12 Славия 1913 (София) 9 3 0 6 6:21 9
13 Миньор (Перник) 10 0 1 9 5:66 1
Група "Б"
18.09.2022 09:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
25.09.2022 13:30 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:2
09.10.2022 09:00 3 кръг Д Левски II (София) 0:3
16.10.2022 15:00 4 кръг Г ЦСКА II (София) 0:2
- 5 кръг
почива
30.10.2022 15:00 6 кръг Д Елит София (София) 3:0
06.11.2022 09:00 7 кръг Г Национал II (София) 3:0
13.11.2022 13:30 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
20.11.2022 13:30 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
27.11.2022 09:00 10 кръг Д София спорт (София) 6:0
04.12.2022 13:30 11 кръг Г Лъвчетата II (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал II (София) 19 7 2 10 25:43 23
7 Пирин (Благоевград) 10 6 3 1 28:10 21
8 Славия 1913 (София) 10 6 0 4 23:13 18
9 Академия Септември (София) 10 4 1 5 11:12 13
10 Лъвчетата II (София) 19 4 1 14 19:74 13

Славия 1913 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:00 1 кръг Д Шампион (София) 1:0
24.09.2022 09:00 2 кръг Г Национал (София) 0:2
08.10.2022 10:10 3 кръг Д ЦСКА (София) 3:0
15.10.2022 13:40 4 кръг Г Левски (София) 1:6
22.10.2022 13:40 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:4
29.10.2022 10:10 6 кръг Д София спорт (София) 3:1
05.11.2022 11:20 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:4
12.11.2022 12:30 8 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:4
19.11.2022 10:10 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
18.03.2023 10:10 10 кръг Г Шампион (София) 2:4
25.03.2023 09:00 11 кръг Д Левски (София) 1:5
01.04.2023 10:10 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
08.04.2023 13:40 13 кръг Г Сердика (София) 4:2
22.04.2023 10:10 14 кръг Д София спорт (София) 3:1
29.04.2023 09:00 15 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:5
13.05.2023 10:10 16 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:3
20.05.2023 13:40 17 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2
27.05.2023 11:20 18 кръг Д Национал (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 18 9 3 6 70:41 30
7 Ултраспорт академия (София) 18 8 0 10 53:45 24
8 Славия 1913 (София) 17 5 1 11 22:48 16
9 София спорт (София) 18 4 1 13 25:85 13
10 Локомотив София 1929 (София) 9 1 0 8 4:57 3

Славия 1913 II (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 09:00 1 кръг Д Витоша 13 (София) 1:2
25.09.2022 09:00 2 кръг Г Левски II (София) 0:1
09.10.2022 11:20 3 кръг Д ФК Септември 57 (София) 2:1
16.10.2022 12:30 4 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 4:2
23.10.2022 09:00 5 кръг Г Септември (София) 1:3
30.10.2022 13:40 6 кръг Д Левски Раковски (София) 1:4
06.11.2022 11:20 7 кръг Г Национал II (София) 0:2
13.11.2022 11:20 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:3
20.11.2022 11:20 9 кръг Г Барокко (София) 0:0
19.03.2023 13:40 10 кръг Д Национал II (София) 2:4
26.03.2023 13:40 11 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
03.04.2023 10:10 12 кръг Д Олимпия ФК II (София) 0:2
09.04.2023 12:30 13 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1
23.04.2023 09:00 14 кръг Д Левски II (София) 1:1
30.04.2023 13:40 15 кръг Г Септември (София) 2:1
14.05.2023 12:30 16 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
21.05.2023 11:20 17 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:4
28.05.2023 09:00 18 кръг Г Академика (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 18 6 0 12 51:54 18
7 Витоша 13 (София) 18 4 3 11 42:73 15
8 Славия 1913 II (София) 18 4 2 12 18:37 14
9 Олимпия ФК II (София) 9 4 1 4 13:18 13
10 Академика (София) 9 4 1 4 14:17 13

Славия 1913 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 12:30 1 кръг Д Национал (София) 3:1
24.09.2022 12:30 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 6:1
08.10.2022 10:10 3 кръг Д ЦСКА (София) 3:0
15.10.2022 13:40 4 кръг Г Левски (София) 4:2
22.10.2022 11:20 5 кръг Д Лъвчетата (София) 6:1
29.10.2022 09:00 6 кръг Д София спорт (София) 9:0
05.11.2022 09:00 7 кръг Г Септември (София) 7:0
12.11.2022 13:40 8 кръг Д Ултраспорт академия (София) 4:1
19.11.2022 11:20 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:2
18.03.2023 12:30 10 кръг Д Национал (София) 7:1
25.03.2023 12:30 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
01.04.2023 13:40 12 кръг Д Лъвчетата (София) 5:1
08.04.2023 10:10 13 кръг Д Септември (София) 4:3
22.04.2023 11:20 14 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 7:0
29.04.2023 13:40 15 кръг Д Левски (София) 4:3
13.05.2023 11:20 16 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 5:0
20.05.2023 09:00 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 6:1
27.05.2023 10:10 18 кръг Г Ултраспорт академия (София) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 18 17 0 1 89:20 51
2 ЦСКА (София) 18 15 0 3 79:13 45
3 Левски (София) 17 13 0 4 71:20 39
4 Локомотив София 1929 (София) 18 6 5 7 40:43 23
5 Ултраспорт академия (София) 18 7 2 9 63:42 23

Славия 1913 II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 09:00 1 кръг Д Национал II (София) 6:4
25.09.2022 13:40 2 кръг Г Септември II (София) 12:0
09.10.2022 09:00 3 кръг Д Барокко (София) 5:1
16.10.2022 12:30 4 кръг Д Левски II (София) 2:0
23.10.2022 10:10 5 кръг Г ЦСКА II (София) 3:6
30.10.2022 10:10 6 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
06.11.2022 11:20 7 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:1
13.11.2022 09:00 8 кръг Д Арес (София) 6:1
20.11.2022 11:20 9 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 0:4
19.03.2023 10:10 10 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:4
26.03.2023 09:00 11 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
03.04.2023 13:40 12 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 3:1
09.04.2023 12:30 13 кръг Д Левски II (София) 3:1
23.04.2023 09:00 14 кръг Г Национал II (София) 2:2
30.04.2023 13:40 15 кръг Г ЦСКА II (София) 3:1
14.05.2023 11:20 16 кръг Д Академия ВР (София) анл.
21.05.2023 12:30 17 кръг Г София спорт (София) 3:0
28.05.2023 09:00 18 кръг Д Арес (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА II (София) 18 15 1 2 68:26 46
2 Славия 1913 II (София) 17 12 2 3 61:27 38
3 Левски II (София) 18 10 2 6 63:38 32
4 Академия Бойко Величков (София) 16 8 1 7 40:41 25
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 7 1 1 31:8 22

Славия 1913 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 11:05 1 кръг Д Академия ВР (София) 3:1
24.09.2022 09:10 2 кръг Г София спорт (София) 14:1
08.10.2022 10:05 3 кръг Д Левски (София) 5:1
15.10.2022 12:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 12:1
- 5 кръг
почива
29.10.2022 13:00 6 кръг Д Арес (София) 6:4
05.11.2022 10:05 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 14:0
12.11.2022 12:00 8 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
19.11.2022 12:00 9 кръг Г Национал (София) 9:1
26.11.2022 13:00 10 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:0
03.12.2022 09:10 11 кръг Г Лъвчетата (София) 8:2
11.03.2023 13:00 12 кръг Д Арес (София) 7:1
18.03.2023 13:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
- 14 кръг
почива
01.04.2023 12:00 15 кръг Д София спорт (София) 13:0
08.04.2023 09:10 16 кръг Г Левски (София) 5:3
22.04.2023 11:05 17 кръг Д Олимпия ФК (София) 11:0
29.04.2023 10:05 18 кръг Г Витоша 13 (София) 16:0
06.05.2023 12:00 19 кръг Д ЦСКА (София) 4:3
24.05.2023 11:05 20 кръг Г Академия ВР (София) 3:4
20.05.2023 09:10 21 кръг Д УФК Ботев (София) 12:2
27.05.2023 12:00 22 кръг Г Лъвчетата (София) 10:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 20 19 0 1 166:30 57
2 Лъвчетата (София) 20 14 1 5 89:65 43
3 Левски (София) 17 14 0 3 108:37 42
4 Арес (София) 17 12 1 4 107:43 37
5 Академия ВР (София) 18 9 1 8 89:47 28

Славия 1913 II (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 10:05 1 кръг Д ЦСКА II (София) 0:9
25.09.2022 13:00 2 кръг Д УФК Ботев (София) 0:9
09.10.2022 10:05 3 кръг Г Олимпия ФК II (София) 7:2
16.10.2022 11:05 4 кръг Д Метал 2002 (Перник) 5:1
23.10.2022 09:10 5 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 7:2
30.10.2022 12:00 6 кръг Д Барокко (София) 6:1
06.11.2022 12:00 7 кръг Г Развитие МФ (София) 9:2
13.11.2022 09:10 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
20.11.2022 13:00 9 кръг Г Вива (София) 10:0
19.03.2023 10:05 10 кръг Д Вива (София) 17:0
26.03.2023 09:10 11 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 5:2
03.04.2023 11:05 12 кръг Г Олимпия ФК II (София) 2:4
09.04.2023 12:00 13 кръг Д УФК Ботев II (София) 5:1
23.04.2023 10:05 14 кръг Г Развитие МФ (София) 7:1
30.04.2023 11:05 15 кръг Д Национал (София) 14:1
24.05.2023 12:00 16 кръг Г ЦСКА II (София) 3:2
21.05.2023 10:05 17 кръг Д Спорт за всички (София) 4:5
28.05.2023 13:00 18 кръг Г Метал 2002 (Перник) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 II (София) 18 13 0 5 104:45 39
2 ЦСКА II (София) 17 11 2 4 94:40 35
3 Олимпия ФК II (София) 18 9 4 5 64:47 31
4 УФК Ботев (София) 9 9 0 0 67:8 27
5 Марек 1915 (Дупница) 9 8 0 1 34:8 24


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Славия 1913 (София)

Стадион

Стадион "Александър Шаламанов"

Стадион "Александър Шаламанов",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия:03 сезона
"А" група:74 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 46.946 10
октомври 2019 54.662 8
септември 2019 45.242 8
август 2019 47.214 8
май 2019 68.216 3
април 2019 31.249 17
март 2019 44.706 9
ноември 2018 42.206 9
октомври 2018 42.227 8
септември 2018 51.403 7
май 2018 26.196 18
април 2018 45.329 7
март 2018 38.987 9
ноември 2017 56.873 7
октомври 2017 46.575 8
септември 2017 58.899 5
август 2017 28.867 17
май 2017 64.649 3
април 2017 37.734 13
март 2017 38.059 12
ноември 2016 48.553 6
октомври 2016 31.378 16
септември 2016 58.922 4
август 2016 19.971 22
май 2016 69.302 3
април 2016 27.071 12
март 2016 48.586 4
ноември 2015 60.116 3
октомври 2015 25.059 16
август 2015 61.014 2
май 2015 54.368 5
април 2015 59.232 6
март 2015 35.756 9
декември 2014 43.640 8
октомври 2014 55.234 4
септември 2014 29.641 17
май 2014 39.589 10
април 2014 41.435 11
март 2014 40.706 11
декември 2013 45.180 7
ноември 2013 45.776 8
септември 2013 66.357 2
август 2013 35.401 13
май 2013 38.999 12
април 2013 46.829 7
март 2013 46.059 8
ноември 2012 55.230 4
октомври 2012 13.000 45
септември 2012 57.343 3
май 2012 37.391 11
април 2012 29.437 16
март 2012 49.998 5
ноември 2011 38.406 10
октомври 2011 57.779 4
септември 2011 59.549 4
август 2011 34.800 12
май 2011 10.485 65
април 2011 25.293 22
март 2011 33.477 13
ноември 2010 60.264 4
октомври 2010 26.494 21
септември 2010 44.261 10
август 2010 42.570 7
всички

Интернет страници