Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав 2009 (Първомай)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:3
25.08.2018 18:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:0
01.09.2018 17:00 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Созопол (Созопол) 2:1
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Гигант (Съединение) 1:2
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:1
30.09.2018 17:00 8 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:1
06.10.2018 16:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:4
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:2
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Садово (Садово) 2:3
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
18.11.2018 14:30 15 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:5
27.02.2019 15:00 18 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
02.03.2019 15:00 19 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:1
09.03.2019 15:00 20 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
23.03.2019 16:00 22 кръг Г Созопол (Созопол) 1:3
30.03.2019 15:00 23 кръг Д Гигант (Съединение) 0:1
06.04.2019 17:00 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
10.04.2019 17:00 25 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 1:0
13.04.2019 17:00 26 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
20.04.2019 17:00 27 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 8:0
25.04.2019 17:00 28 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
04.05.2019 18:00 29 кръг Д Садово (Садово) 1:0
08.05.2019 18:00 30 кръг Г Миньор (Раднево) 0:1
11.05.2019 15:30 31 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Левски (Карлово) 4:1
24.05.2019 18:00 33 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
01.06.2019 18:00 34 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Сокол (Марково) 34 12 6 16 46:58 42
11 Гигант (Съединение) 34 11 8 15 32:36 41
12 Борислав 2009 (Първомай) 34 12 3 19 44:47 39
13 Карнобат (Карнобат) 34 10 7 17 41:67 37
14 Левски (Карлово) 34 9 9 16 25:52 36
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
15.08.2018 18:00 - Г Раковски (Раковски) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.10.2018 16:00 - Г Садово (Садово) 3:0
Област Пловдив / 1/2 финали
17.10.2018 16:00 - Г Сокол (Марково) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:1
21.07.2018 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
01.08.2018 18:00 - Д Ботев /юн.мл./ (Пловдив) 3:0
04.08.2018 18:30 - Д Чирпан (Чирпан) 6:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 15:00 - Д Хасково (Хасково) 2:0
26.01.2019 14:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 1:0
30.01.2019 18:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:2
02.02.2019 15:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:4
13.02.2019 15:00 - Г Садово (Садово) 3:2
16.02.2019 15:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:1

Борислав 2009 (Първомай)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2018 17:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:7
29.09.2018 10:30 2 кръг Д Хасково (Хасково) 0:9
04.10.2018 16:00 3 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
13.10.2018 10:30 4 кръг Д Садово (Садово) 1:6
19.10.2018 16:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
25.10.2018 15:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
01.11.2018 14:30 7 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
08.11.2018 14:00 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:6
16.11.2018 14:30 9 кръг Г Палас (Рудозем) 0:3
21.03.2019 15:00 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
02.04.2019 15:00 11 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
04.04.2019 11:00 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:0
11.04.2019 15:30 13 кръг Г Садово (Садово) 3:2
18.04.2019 16:00 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
25.04.2019 16:00 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
02.05.2019 16:00 16 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
09.05.2019 16:00 17 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
16.05.2019 16:00 18 кръг Д Палас (Рудозем) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 18 9 4 5 47:22 31
7 Родопа Смолян (Смолян) 18 7 1 10 24:34 22
8 Борислав 2009 (Първомай) 18 3 0 15 10:68 9
9 Садово (Садово) 18 2 1 15 22:71 7
10 Палас (Рудозем) 18 2 0 16 15:55 6

Борислав 2009 (Първомай)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.12.2018 12:00 1 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
30.09.2018 10:30 2 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:1
07.10.2018 12:00 3 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 2:3
14.10.2018 10:30 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
21.10.2018 10:30 5 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
27.10.2018 10:30 6 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:7
04.11.2018 12:00 7 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:4
11.11.2018 10:30 8 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:10
18.11.2018 12:00 9 кръг Д Тополово (Тополово) 3:0
24.03.2019 10:30 10 кръг Г Кричим (Кричим) 2:3
31.03.2019 10:30 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:5
07.04.2019 10:30 12 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 0:3
14.04.2019 10:30 13 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:2
21.04.2019 10:30 14 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
27.04.2019 10:30 15 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:1
04.05.2019 10:30 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:7
19.05.2019 10:30 17 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:2
19.05.2019 10:30 18 кръг Г Тополово (Тополово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тракия 06 (Стамболийски) 18 9 3 6 46:36 30
6 Брестник 1948 (Пловдив) 18 6 5 7 48:36 23
7 Борислав 2009 (Първомай) 18 4 3 11 21:53 15
8 Кричим (Кричим) 18 5 0 13 26:73 15
9 Раковски 2018 (Раковски) 18 4 2 12 28:70 14

Борислав 2009 (Първомай)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2018 10:30 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
12.09.2018 10:30 2 кръг Г Родопа 2018 (Смолян) 3:0
16.09.2018 10:30 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
22.09.2018 10:30 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
30.09.2018 10:30 5 кръг Г Гигант (Съединение) 12:0
07.10.2018 10:30 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
14.10.2018 12:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
- 8 кръг
почива
27.10.2018 12:30 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 3:3
04.11.2018 10:30 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
11.11.2018 10:30 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) 4:4
18.11.2018 10:30 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:11
25.11.2018 10:30 13 кръг Г Векта (Пловдив) 1:1
10.03.2019 12:00 14 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 13:0
17.03.2019 12:00 15 кръг Д Родопа 2018 (Смолян) 5:0
24.03.2019 12:00 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:2
30.03.2019 10:30 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:10
03.04.2019 10:30 18 кръг Д Гигант (Съединение) 6:2
06.04.2019 11:00 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
14.04.2019 12:00 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
- 21 кръг
почива
29.04.2019 11:00 22 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0
02.05.2019 18:00 23 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:4
12.05.2019 11:00 24 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:1
19.05.2019 10:30 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:8
26.05.2019 10:30 26 кръг Д Векта (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Орлета (Пазарджик) 24 16 1 7 114:41 49
5 Спартак 1947 (Пловдив) 24 14 4 6 76:25 46
6 Борислав 2009 (Първомай) 24 11 4 9 65:59 37
7 Хебър 1918 (Пазарджик) 24 11 3 10 70:37 36
8 Родопа Смолян (Смолян) 24 9 5 10 53:47 32

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 12 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.485 78
април 2019 9.539 59
март 2019 4.393 87
ноември 2018 8.202 71
октомври 2018 4.293 88
септември 2018 17.374 31
май 2018 6.219 77
април 2018 7.262 78
март 2018 6.621 77
ноември 2017 10.457 59
октомври 2017 16.535 30
септември 2017 8.226 69
август 2017 11.615 48
май 2017 8.582 64
април 2017 8.767 67
март 2017 10.279 57
ноември 2016 9.599 65
октомври 2016 9.550 57
септември 2016 13.106 46
август 2016 8.875 63
май 2016 7.300 67
април 2016 8.844 57
март 2016 8.076 62
ноември 2015 6.035 78
октомври 2015 6.776 69
август 2015 3.988 82
всички

Интернет страници