Черноломец 04 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 04 (Попово)

"A" ОФГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 1:1
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Ракета (Търговище) 1:6
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Агротрон М (Момино) 1:2
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Сокол (Трескавец) 2:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Камбурово (Камбурово) 2:2
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Левски (Омуртаг) 1:2
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Спортист (Ковачевец) 1:3
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) 1:2
12.11.2016 11:00 9 кръг Д Вихър 1931 (Дългач) 3:2
20.11.2016 15:00 10 кръг Г Буховци 2016 (Буховци) 4:1
27.11.2016 15:00 11 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 6:0
11.03.2017 15:00 12 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 7:1
18.03.2017 15:00 13 кръг Д Ракета (Търговище) 2:2
02.04.2017 16:00 14 кръг Г Агротрон М (Момино) 1:0
08.04.2017 16:00 15 кръг Д Сокол (Трескавец) 7:0
15.04.2017 16:00 16 кръг Г Камбурово (Камбурово) 0:0
22.04.2017 16:00 17 кръг Д Левски (Омуртаг) 3:1
30.04.2017 16:00 18 кръг Г Спортист (Ковачевец) 1:4
07.05.2017 17:00 19 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) 7:0
14.05.2017 17:00 20 кръг Г Вихър 1931 (Дългач) 3:1
21.05.2017 17:00 21 кръг Д Буховци 2016 (Буховци) 4:0
27.05.2017 17:00 22 кръг Г Герлово 2016 (Обител) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Агротрон М (Момино) 21 16 1 4 58:25 49
4 Левски (Омуртаг) 21 13 1 7 66:27 40
5 Черноломец 04 (Попово) 21 11 4 6 58:30 37
6 Камбурово (Камбурово) 21 10 2 9 51:35 32
7 Тузлушка слава (Антоново) 21 7 4 10 36:48 25
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.10.2016 16:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 1:4

Черноломец 04 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
24.09.2016 11:00 2 кръг Д Вихър (Завет) 5:1
01.10.2016 11:30 3 кръг Г Две могили (Две могили) 0:3
08.10.2016 11:30 4 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:2
15.10.2016 11:30 5 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 3:5
22.10.2016 11:30 6 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:2
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:1
05.11.2016 11:30 8 кръг Д Локомотив (Русе) 0:0
12.11.2016 11:00 9 кръг Г Вихър (Завет) 4:1
19.11.2016 11:30 10 кръг Д Две могили (Две могили) 0:1
18.03.2017 11:30 11 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:5
25.03.2017 11:30 12 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
01.04.2017 11:30 13 кръг Д Бенковски (Бяла) 2:5
08.04.2017 11:30 14 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:5
15.04.2017 11:30 15 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
22.04.2017 11:00 16 кръг Д Вихър (Завет) 2:1
29.04.2017 11:30 17 кръг Г Две могили (Две могили) 0:2
06.05.2017 11:30 18 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
13.05.2017 11:30 19 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
20.05.2017 11:30 20 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:4
27.05.2017 11:30 21 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бенковски (Бяла) 20 12 2 6 70:49 38
4 Левски 2000 (Русе) 19 10 4 5 60:42 34
5 Черноломец 04 (Попово) 20 7 3 10 33:43 24
6 Локомотив (Русе) 20 6 4 10 36:32 22
7 Вихър (Завет) 20 4 0 16 21:106 12

Черноломец 04 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Г Локомотив (Русе) 1:0
- 2 кръг
почива
01.10.2016 10:00 3 кръг Г Две могили (Две могили) 2:0
08.10.2016 10:00 4 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 1:2
15.10.2016 10:00 5 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 2:3
22.10.2016 10:00 6 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:4
29.10.2016 10:00 7 кръг Д Левски 2000 (Русе) 1:6
05.11.2016 10:00 8 кръг Д Локомотив (Русе) 0:2
- 9 кръг
почива
19.11.2016 10:00 10 кръг Д Две могили (Две могили) 3:0
18.03.2017 10:00 11 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:15
25.03.2017 10:00 12 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
01.04.2017 10:00 13 кръг Д Бенковски (Бяла) 4:4
08.04.2017 10:00 14 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:9
15.04.2017 10:00 15 кръг Г Локомотив (Русе) 0:13
- 16 кръг
почива
29.04.2017 10:00 17 кръг Г Две могили (Две могили) 1:9
06.05.2017 10:00 18 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 1:5
13.05.2017 10:00 19 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 0:8
20.05.2017 10:00 20 кръг Г Бенковски (Бяла) 2:5
27.05.2017 10:00 21 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бенковски 2016 (Исперих) 17 10 0 7 61:54 30
4 Локомотив (Русе) 17 8 1 8 59:38 25
5 Две могили (Две могили) 17 8 1 8 51:35 25
6 Черноломец 04 (Попово) 17 4 1 12 25:85 13
7 Бенковски (Бяла) 17 3 1 13 38:117 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -
2011/2012 "В" група 7 място
2010/2011 "В" група 10 място
2009/2010 "В" група 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници