Обеля (кв.Обеля, София)

BGSupporters форум

Обеля (кв.Обеля, София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 14:00 1 кръг Г Септември (София) 0:6
12.09.2015 14:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:1
19.09.2015 14:00 3 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
26.09.2015 14:00 4 кръг Д Гранит (Владая) 4:2
03.10.2015 14:00 5 кръг Г Интернационал (София) 1:2
11.10.2015 14:00 6 кръг Г Олимпиец (София) 2:2
17.10.2015 14:00 7 кръг Д Ботев 57 (София) 0:5
24.10.2015 13:30 8 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:9
02.11.2015 14:00 9 кръг Д София 2010 (София) 2:1
04.11.2015 12:30 10 кръг Г БМ Спорт (София) 2:8
07.11.2015 14:00 11 кръг Д Изтребител (Иваняне) 3:0
14.11.2015 12:00 12 кръг Г Лъвчетата (София) 4:0
18.11.2015 14:00 13 кръг Д Ферион (София) анл.
21.11.2015 10:30 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:3
28.11.2015 14:00 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:4
04.03.2016 16:00 16 кръг Д Септември (София) 0:6
12.03.2016 15:00 17 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:3
19.03.2016 14:00 18 кръг Д Атлетик 11 (София) 4:2
26.03.2016 14:00 19 кръг Г Гранит (Владая) 2:3
02.04.2016 14:00 20 кръг Д Интернационал (София) 3:0
09.04.2016 14:00 21 кръг Д Олимпиец (София) 1:1
13.04.2016 14:00 22 кръг Г Ботев 57 (София) 1:2
16.04.2016 14:00 23 кръг Д ДИТ Спорт (София) 5:0
23.04.2016 14:30 24 кръг Г София 2010 (София) 0:6
04.05.2016 17:00 25 кръг Д БМ Спорт (София) 0:5
07.05.2016 14:00 26 кръг Г Изтребител (Иваняне) 3:3
14.05.2016 14:00 27 кръг Д Лъвчетата (София) 1:5
- 28 кръг
почива
21.05.2016 13:30 29 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:5
28.05.2016 11:00 30 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Олимпиец (София) 28 11 9 8 91:54 42
9 ДИТ Спорт (София) 28 11 6 11 73:73 39
10 Обеля (кв.Обеля, София) 28 8 5 15 51:90 29
11 Гранит (Владая) 28 9 2 17 71:117 29
12 Интернационал (София) 28 7 5 16 36:74 26

Обеля (кв.Обеля, София)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, втора група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 09:30 1 кръг Г Царско село (София) 5:4
12.09.2015 15:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:4
20.09.2015 09:30 3 кръг Г Ком 98 (Годеч) 4:3
26.09.2015 11:00 4 кръг Д Елит София (София) 0:6
03.10.2015 12:00 5 кръг Г Ферион (София) 3:11
11.10.2015 09:30 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 11:0
15.10.2015 10:30 7 кръг Г БМ Спорт (София) 2:1
- 8 кръг
почива
26.10.2015 09:30 9 кръг Д Ботев 57 (София) 6:2
31.10.2015 11:00 10 кръг Д Царско село (София) 6:0
07.11.2015 09:00 11 кръг Г Витоша (Бистрица) 4:4
15.11.2015 09:30 12 кръг Д Ком 98 (Годеч) 4:2
22.11.2015 15:00 13 кръг Г Елит София (София) 1:2
28.11.2015 11:00 14 кръг Д Ферион (София) 2:4
06.03.2016 12:30 15 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:6
13.03.2016 11:00 16 кръг Д БМ Спорт (София) 0:4
- 17 кръг
почива
26.03.2016 09:00 18 кръг Г Ботев 57 (София) 5:2
- 19 кръг
почива
09.04.2016 11:30 20 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:6
17.04.2016 11:30 21 кръг Г Ферион (София) 0:9
24.04.2016 13:30 22 кръг Д Елит София (София) 0:4
08.05.2016 09:30 23 кръг Г БМ Спорт (София) 0:6
12.05.2016 16:00 24 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:2
14.05.2016 18:30 25 кръг Г Царско село (София) 0:7
21.05.2016 10:30 26 кръг Д Ботев 57 (София) 2:1
28.05.2016 17:00 27 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 БМ Спорт (София) 24 12 4 8 66:47 40
5 Царско село (София) 24 12 2 10 76:47 38
6 Обеля (кв.Обеля, София) 24 9 2 13 61:93 29
7 Ком 98 (Годеч) 24 9 1 14 70:72 28
8 Ботев 57 (София) 24 4 0 20 22:124 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 5 място
2017/2018 А ОФГ С 9 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници

 » няма интернет страници