Обеля (кв.Обеля, София)

BGSupporters форум

Обеля (кв.Обеля, София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
03.10.2016 15:00 1 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:9
15.09.2016 17:00 2 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:5
22.09.2016 17:00 3 кръг Г Дружба (Мещица) 0:4
29.09.2016 17:00 4 кръг Д Атлетик 11 (София) анл.
06.10.2016 16:00 5 кръг Г Академик 1947 (София) 0:13
13.10.2016 16:00 6 кръг Д БМ Спорт (София) 1:3
20.10.2016 16:00 7 кръг Г ЦСКА 1948 (София) анл.
29.10.2016 14:00 8 кръг Д Германея (Сапарева баня) 0:3
05.11.2016 14:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 1:6
- 10 кръг
почива
19.11.2016 14:00 11 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:2
04.03.2017 11:00 12 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:3
11.03.2017 14:00 13 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:3
18.03.2017 14:00 14 кръг Д Дружба (Мещица) 0:5
- 15 кръг
почива
01.04.2017 14:00 16 кръг Д Академик 1947 (София) 1:3
08.04.2017 14:00 17 кръг Г БМ Спорт (София) 0:3
- 18 кръг
почива
29.04.2017 17:00 19 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:2
06.05.2017 17:00 20 кръг Д Миньор (Перник) 1:12
- 21 кръг
почива
20.05.2017 17:00 22 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Германея (Сапарева баня) 16 5 0 11 25:56 15
8 Спортист 2009 (Своге) 16 2 1 13 24:72 7
9 Обеля (кв.Обеля, София) 16 0 1 15 7:78 1
-- ЦСКА 1948 (София) 4 0 0 4 3:38 -
-- Атлетик 11 (София) 1 0 0 1 0:3 -

Обеля (кв.Обеля, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:7
11.09.2016 09:30 2 кръг Д Победа 2013 (София) 2:7
18.09.2016 15:00 3 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 2:4
25.09.2016 09:30 4 кръг Г БМ Спорт (София) 1:2
02.10.2016 09:30 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:2
09.10.2016 09:30 6 кръг Г Левски (Чепинци) 2:2
16.10.2016 09:30 7 кръг Д ЕСФА (София) 3:8
23.10.2016 11:00 8 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:7
30.10.2016 09:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
07.11.2016 09:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:4
14.11.2016 11:00 11 кръг Г Победа 2013 (София) 1:2
20.11.2016 09:30 12 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 0:4
27.11.2016 09:30 13 кръг Д БМ Спорт (София) 2:7
04.12.2016 11:00 14 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:0
05.03.2017 09:30 15 кръг Д Левски (Чепинци) 3:8
12.03.2017 09:00 16 кръг Г ЕСФА (София) 0:2
19.03.2017 09:30 17 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0
27.03.2017 13:30 18 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:4
02.04.2017 09:30 19 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:7
09.04.2017 09:30 20 кръг Д Победа 2013 (София) 1:3
23.04.2017 09:00 21 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 1:8
30.04.2017 09:30 22 кръг Г БМ Спорт (София) 0:14
07.05.2017 09:30 23 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:8
14.05.2017 15:00 24 кръг Г Левски (Чепинци) 2:7
21.05.2017 09:30 25 кръг Д ЕСФА (София) 4:5
28.05.2017 11:00 26 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:1
04.06.2017 11:00 27 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Конелиано 2005 (Герман) 27 13 3 11 72:49 42
7 Ботев 57 СОУ (София) 27 7 2 18 48:106 23
8 Левски (Чепинци) 27 6 4 17 56:131 22
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 27 5 1 21 49:96 16
10 Обеля (кв.Обеля, София) 27 3 2 22 48:136 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници