Царско село 2015 (София)

BGSupporters форум

Царско село 2015 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
13.07.2019 21:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Диема спорт
19.07.2019 18:45 2 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0 Нова спорт
26.07.2019 18:30 3 кръг Г Дунав (Русе) 1:3 Нова спорт
05.08.2019 21:00 4 кръг Д Левски (София) 0:2 Диема спорт
10.08.2019 18:00 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:0 Диема спорт
16.08.2019 20:30 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 Диема спорт
23.08.2019 18:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:1 Нова спорт
01.09.2019 15:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3 Диема спорт
13.09.2019 17:30 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3 Нова спорт
20.09.2019 20:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:3 Диема спорт
27.09.2019 20:00 11 кръг Д Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
04.10.2019 17:30 12 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1 Нова спорт
21.10.2019 17:30 13 кръг Д Ботев (Враца) -:- Нова спорт
29.10.2019 18:30 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
07.11.2019 15:30 15 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:- Нова спорт
11.11.2019 17:30 16 кръг Д Дунав (Русе) -:- Нова спорт
24.11.2019 17:45 17 кръг Г Левски (София) -:- Диема спорт
30.11.2019 18 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
07.12.2019 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
14.12.2019 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
15.02.2020 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
22.02.2020 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
29.02.2020 23 кръг Д ЦСКА (София) -:-
04.03.2020 24 кръг Г Черно море (Варна) -:-
07.03.2020 25 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
14.03.2020 26 кръг Г Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Дунав (Русе) 13 3 4 6 12:18 13
11 Ботев (Враца) 12 3 3 6 14:18 12
12 Царско село 2015 (София) 12 2 3 7 11:20 9
13 Ботев (Пловдив) 13 2 3 8 9:20 9
14 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 1 0 12 9:31 3
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
24.09.2019 16:00 - Г Кариана (Ерден) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 10:30 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
26.06.2019 18:30 - Д Спартак (Плевен) 3:1
28.06.2019 18:30 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
03.07.2019 18:45 - Д Ботев (Пловдив) 0:0
06.07.2019 18:30 - Г Берое (Стара Загора) 1:3
07.09.2019 11:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
12.10.2019 14:00 - Г Ботев (Пловдив) 1:3

Царско село 2015 (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
14.08.2019 18:00 2 кръг Д Септември (София) 2:1
22.08.2019 18:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 3:0
29.08.2019 18:00 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
08.09.2019 17:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:1
15.09.2019 17:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
21.09.2019 17:00 7 кръг Г Дунав (Русе) 2:2
28.09.2019 17:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 1:8
03.10.2019 15:30 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:1
18.10.2019 15:30 10 кръг Д Левски (София) 2:3
24.10.2019 15:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
30.10.2019 14:30 12 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
23.11.2019 14:30 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) анл.
30.11.2019 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
07.12.2019 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
22.02.2020 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
29.02.2020 17 кръг Г Септември (София) -:-
07.03.2020 18 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
11.03.2020 19 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
14.03.2020 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
21.03.2020 21 кръг Г ЦСКА (София) -:-
04.04.2020 22 кръг Д Дунав (Русе) -:-
11.04.2020 23 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Левски (София) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 28 кръг
почива
23.05.2020 29 кръг Д Черно море (Варна) -:-
30.05.2020 30 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 4 4 2 11:9 16
8 Славия 1913 (София) 9 4 3 2 18:7 15
9 Царско село 2015 (София) 10 3 2 5 16:25 11
10 Дунав (Русе) 9 3 2 4 18:20 11
11 Септември (София) 9 3 0 6 15:17 9

Царско село 2015 (София)

ЮСВ: София (столица) - зона "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 8:1
14.09.2019 17:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:2
- 3 кръг
почива
28.09.2019 17:00 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:0
05.10.2019 17:00 5 кръг Д Елит София (София) 3:1
13.10.2019 16:00 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
19.10.2019 16:00 7 кръг Д Младост 2015 (София) 8:0
02.11.2019 14:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
09.11.2019 14:00 9 кръг Д Конкордия (София) -:-
16.11.2019 14:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
23.11.2019 14:00 11 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 12 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 13 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Г Елит София (София) -:-
- 17 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 18 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
- 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 20 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 22 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пирин (Благоевград) 6 5 1 0 37:4 16
3 Спортист 2009 (Своге) 6 5 0 1 14:8 15
4 Царско село 2015 (София) 6 4 1 1 25:7 13
5 Балкан 1929 (Ботевград) 6 3 0 3 10:13 9
6 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 7 3 0 4 21:19 9

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:30 1 кръг Д Левски Раковски (София) 5:1
12.09.2019 17:00 2 кръг Г Олимпиец (София) 2:0
08.09.2019 11:30 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:0
15.09.2019 11:30 4 кръг Г Национал (София) 3:4
22.09.2019 11:30 5 кръг Д Оборище (Панагюрище) 4:1
29.09.2019 11:30 6 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
06.10.2019 11:30 7 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
13.10.2019 11:30 8 кръг Д Левски (София) 3:3
20.10.2019 11:30 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
25.10.2019 11:30 10 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
03.11.2019 09:30 11 кръг Г Септември (София) -:-
10.11.2019 11:30 12 кръг Д Барокко (София) -:-
17.11.2019 11:30 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
24.11.2019 11:30 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
01.12.2019 11:30 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 16 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг Д Национал (София) -:-
- 20 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 21 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 23 кръг Г Левски (София) -:-
- 24 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 25 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 26 кръг Д Септември (София) -:-
- 27 кръг Г Барокко (София) -:-
- 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 30 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември (София) 9 8 0 1 41:4 24
4 Витоша 13 (София) 9 7 1 1 37:6 22
5 Царско село 2015 (София) 9 6 1 2 27:11 19
6 ЦСКА (София) 9 6 1 2 47:7 19
7 Ботев 57 СОУ (София) 9 5 1 3 18:9 16

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2019 11:00 1-ви мач Г Левски (София) -:-
06.11.2019 14:00 реванш Д Левски (София) -:-
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 11:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:3
07.09.2019 11:30 2 кръг Г Мрамор (Мрамор) 9:0
14.09.2019 14:00 3 кръг Д Левски (Чепинци) 13:0
21.09.2019 11:30 4 кръг Г Надежда (Доброславци) 4:0
- 5 кръг
почива
05.10.2019 09:00 6 кръг Д Барокко (София) 14:0
11.10.2019 12:30 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:1
19.10.2019 11:30 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
02.11.2019 11:30 9 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
09.11.2019 11:30 10 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
16.11.2019 11:30 11 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Барокко (София) -:-
- 14 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 7 5 2 0 34:8 17
2 Царско село 2015 (София) 7 5 1 1 46:5 16
3 Ботев 57 СОУ (София) 7 5 1 1 42:9 16
4 Барокко (София) 7 3 0 4 14:33 9
5 Мрамор (Мрамор) 7 2 1 4 13:28 7

Царско село 2015 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:30 1 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:0
11.09.2019 11:30 2 кръг Г РД Спорт (София) 1:1
15.09.2019 15:00 3 кръг Д Елит София (София) 1:0
21.09.2019 11:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
28.09.2019 11:30 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
02.10.2019 09:30 6 кръг Г Олимпиец (София) 4:1
05.10.2019 11:30 7 кръг Д Септември (София) 0:0
- 8 кръг
почива
19.10.2019 11:30 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:2
24.10.2019 11:30 10 кръг Д Миньор (Перник) -:-
02.11.2019 11:30 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
09.11.2019 11:30 12 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
16.11.2019 11:30 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
23.11.2019 11:30 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
30.11.2019 11:30 15 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 16 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
- 17 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Елит София (София) -:-
- 19 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 21 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 25 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 27 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 28 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 29 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 30 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 9 9 0 0 36:6 27
2 Миньор (Перник) 9 6 1 2 28:7 19
3 Царско село 2015 (София) 8 5 3 0 13:5 18
4 Септември (София) 8 5 2 1 22:9 17
5 Левски Раковски (София) 9 5 1 3 16:12 16

Царско село 2015 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 09:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
08.09.2019 09:30 2 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:0
15.09.2019 09:30 3 кръг Г Национал (София) 1:12
19.09.2019 09:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:7
22.09.2019 09:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
29.09.2019 09:30 6 кръг Г Развитие МФ (София) 1:12
06.10.2019 09:30 7 кръг Д Септември (София) 1:5
13.10.2019 09:30 8 кръг Г Левски (София) 1:7
20.10.2019 09:30 9 кръг Д Витоша 13 (София) 1:2
29.10.2019 09:30 10 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
02.11.2019 09:30 11 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
10.11.2019 09:30 12 кръг Д Национал (София) -:-
17.11.2019 09:30 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
24.11.2019 09:30 14 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 15 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 16 кръг Г Септември (София) -:-
- 17 кръг Д Левски (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Славия 1913 (София) 9 3 2 4 18:15 11
7 Ботев 57 СОУ (София) 9 2 2 5 10:24 8
8 Септември (София) 9 1 4 4 10:11 7
9 Витоша 13 (София) 9 2 0 7 11:25 6
10 Царско село 2015 (София) 9 0 1 8 6:59 1

Царско село 2015 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 09:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
28.09.2019 09:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 4:0
05.10.2019 09:00 3 кръг Г Национал (София) 1:2
12.10.2019 10:30 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:0
19.10.2019 09:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 6:0
02.11.2019 09:00 6 кръг Д Елит София (София) -:-
09.11.2019 09:00 7 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 8 кръг
почива
23.11.2019 09:00 9 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 4 4 0 0 19:3 12
2 Царско село 2015 (София) 5 3 0 2 18:5 9
3 Национал (София) 4 3 0 1 11:4 9
4 Витоша 13 (София) 4 3 0 1 13:4 9
5 Олимпия ФК (София) 3 2 0 1 9:5 6

Царско село 2015 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 13:30 1 кръг Г Сердика (София) 6:0
28.09.2019 10:30 2 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 13:0
05.10.2019 13:30 3 кръг Д Лъвчетата (София) 5:1
12.10.2019 12:00 4 кръг Г Спартак 2015 (София) 5:0
19.10.2019 12:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
02.11.2019 10:30 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
09.11.2019 09:00 7 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 5 5 0 0 37:1 15
2 Лъвчетата (София) 5 4 0 1 28:5 12
3 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 4 0 1 19:10 12
4 Локомотив София 1929 (София) 4 3 0 1 26:5 9
5 Спартак 2015 (София) 5 1 0 4 6:13 3

Царско село 2015 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 11:20 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
29.09.2019 13:40 2 кръг Г Елит София (София) 2:2
06.10.2019 10:10 3 кръг Д Левски (София) 2:4
13.10.2019 09:00 4 кръг Г Национал (София) 5:1
20.10.2019 11:20 5 кръг Д Миньор (Перник) 4:0
03.11.2019 14:50 6 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
10.11.2019 10:10 7 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
17.11.2019 12:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
24.11.2019 13:40 9 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
01.12.2019 09:00 10 кръг Д Арес (София) -:-
08.12.2019 12:30 11 кръг Г София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Атлетико Артен (София) 5 3 0 2 18:8 9
5 Национал (София) 4 3 0 1 10:6 9
6 Царско село 2015 (София) 5 2 1 2 14:9 7
7 Ком 98 (Годеч) 5 2 0 3 13:22 6
8 Миньор (Перник) 5 1 1 3 8:20 4

Царско село 2015 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 11:20 1 кръг Д Метал 2002 (Перник) 3:0
28.09.2019 10:10 2 кръг Г Талант (София) 2:7
- 3 кръг
почива
12.10.2019 12:30 4 кръг Г Национал (София) 2:3
19.10.2019 13:40 5 кръг Д Славия 1913 (София) 1:8
02.11.2019 13:40 6 кръг Г Щурче (София) -:-
09.11.2019 09:00 7 кръг Д Арес (София) -:-
16.11.2019 10:10 8 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
23.11.2019 13:40 9 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
30.11.2019 12:30 10 кръг Д Барокко (София) -:-
07.12.2019 11:20 11 кръг Г София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Талант (София) 5 3 1 1 17:8 10
6 София спорт (София) 5 3 0 2 15:12 9
7 Царско село 2015 (София) 4 1 0 3 8:18 3
8 Барокко (София) 5 1 0 4 6:29 3
9 Метал 2002 (Перник) 5 1 0 4 5:18 3

Царско село 2015 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Барокко (София) 3:3
28.09.2019 09:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 2:6
05.10.2019 10:00 3 кръг Д Вива (София) 4:7
12.10.2019 11:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) 6:0
19.10.2019 5 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 6 кръг Д Талант (София) -:-
- 7 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
16.11.2019 8 кръг Д София 2010 (София) -:-
23.11.2019 9 кръг Г Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 4 3 1 0 17:7 10
3 Талант (София) 4 3 0 1 20:10 9
4 Царско село 2015 (София) 4 1 1 2 15:16 4
5 Барокко (София) 4 1 1 2 8:10 4
6 Атлетико Артен (София) 4 1 1 2 5:7 4


Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 16.145 32
април 2019 39.963 11
март 2019 43.356 10
ноември 2018 45.315 6
октомври 2018 24.091 22
септември 2018 46.354 8
май 2018 35.169 13
април 2018 20.316 29
март 2018 42.175 8
ноември 2017 38.016 13
октомври 2017 36.691 14
септември 2017 30.629 15
август 2017 37.269 11
май 2017 39.386 11
април 2017 38.005 12
март 2017 19.937 25
ноември 2016 30.793 18
октомври 2016 17.885 27
септември 2016 18.653 29
август 2016 20.429 21
всички

Интернет страници