Ювентус (Малчика)

BGSupporters форум

Ювентус (Малчика)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.08.2015 18:00 1 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:2
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Ботев (Враца) 0:4
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
06.09.2015 17:00 4 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 2:0
13.09.2015 17:00 5 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
16.09.2015 17:00 6 кръг Д Павликени (Павликени) 2:0
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Ботев (Луковит) 2:1
27.09.2015 17:00 8 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
04.10.2015 16:00 9 кръг Д Кариана (Ерден) 1:2
11.10.2015 16:00 10 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
18.10.2015 16:00 11 кръг Д Гигант (Белене) 3:0
23.10.2015 16:00 12 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
30.10.2015 14:30 13 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:3
08.11.2015 14:30 14 кръг Г Трявна (Трявна) 1:2
15.11.2015 14:30 15 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
27.02.2016 14:30 16 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 1:5
05.03.2016 14:30 17 кръг Г Ботев (Враца) 0:6
13.03.2016 14:30 18 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:1
20.03.2016 14:30 19 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:4
27.03.2016 17:00 20 кръг Д Академик (Свищов) 0:1
03.04.2016 17:00 21 кръг Г Павликени (Павликени) 1:2
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Ботев (Луковит) 0:2
17.04.2016 17:00 23 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:0
24.04.2016 17:00 24 кръг Г Кариана (Ерден) 2:5
29.04.2016 17:00 25 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:1
04.05.2016 18:00 26 кръг Г Гигант (Белене) 4:3
08.05.2016 18:00 27 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
15.05.2016 18:00 28 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:4
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Трявна (Трявна) 1:1
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Трявна (Трявна) 30 9 9 12 36:42 36
12 Бдин 1923 (Видин) 30 11 1 18 48:74 34
13 Ювентус (Малчика) 30 9 4 17 32:62 31
14 Янтра Габрово (Габрово) 30 8 5 17 29:50 29
15 Ботев 2008 (Козлодуй) 30 4 3 23 23:65 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
09.09.2015 17:00 - Г Вихър (Славяново) 1:1

Ювентус (Малчика)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2015 17:00 1 кръг Г Чумерна (Елена) 3:1
18.09.2015 17:00 2 кръг Д Павликени (Павликени) 4:0
25.09.2015 17:00 3 кръг Г Чавдар 2006 (Троян) 2:3
02.10.2015 16:00 4 кръг Д Академик (Свищов) 4:1
09.10.2015 16:00 5 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 6:2
- 6 кръг
почива
23.10.2015 16:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 2:1
30.10.2015 16:00 8 кръг Г Гигант (Белене) 4:0
06.11.2015 16:00 9 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:6
17.03.2016 10 кръг Д Чумерна (Елена) 3:2
24.03.2016 11 кръг Г Павликени (Павликени) 1:6
31.03.2016 12 кръг Д Чавдар 2006 (Троян) 2:0
07.04.2016 13 кръг Г Академик (Свищов) 3:2
14.04.2016 14 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 3:2
- 15 кръг
почива
28.04.2016 16 кръг Г Трявна (Трявна) 2:5
05.05.2016 17 кръг Д Гигант (Белене) 8:3
12.05.2016 18 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1927 (Дряново) 16 11 2 3 57:19 35
2 Ювентус (Малчика) 16 11 0 5 47:40 33
3 Павликени (Павликени) 16 10 0 6 38:26 30
4 Чавдар 2006 (Троян) 16 9 3 4 48:27 30
5 Трявна (Трявна) 16 8 2 6 34:25 26

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПЛ 4 място
2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 13 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 3.742 85
април 2017 3.524 85
март 2017 1.820 91
ноември 2016 1.830 87
октомври 2016 1.397 93
септември 2016 1.564 93
август 2016 3.307 90
май 2016 8.974 53
април 2016 4.209 80
март 2016 4.860 80
ноември 2015 6.953 75
октомври 2015 8.032 62
август 2015 5.472 75
май 2015 4.020 77
април 2015 6.063 65
март 2015 3.841 80
декември 2014 8.346 62
октомври 2014 3.710 84
септември 2014 10.031 53
всички

Интернет страници