Талант (София)

BGSupporters форум

Талант (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2023 10:00 1 кръг Д Ай ма3кс (София) 4:2
09.09.2023 09:00 2 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
- 3 кръг
почива
04.10.2023 15:00 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3
23.09.2023 11:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:0
30.09.2023 19:00 6 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:7
07.10.2023 09:00 7 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 1:5
14.10.2023 09:00 8 кръг Д София спорт (София) 1:10
21.10.2023 15:00 9 кръг Г Средец 2016 (София) 1:1
04.11.2023 09:00 10 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:4
11.11.2023 11:00 11 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:10
18.11.2023 09:00 12 кръг Д Младост 2015 (София) 3:1
25.11.2023 09:00 13 кръг Г Фортуна (Железница) 0:2
24.02.2024 09:00 14 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:0
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
16.03.2024 09:00 17 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:4
23.03.2024 09:00 18 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:0
30.03.2024 09:00 19 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:14
06.04.2024 17:00 20 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 0:8
13.04.2024 09:00 21 кръг Г София спорт (София) 1:8
20.04.2024 09:00 22 кръг Д Средец 2016 (София) 1:0
27.04.2024 09:00 23 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:6
30.04.2024 10:00 24 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:5
11.05.2024 18:00 25 кръг Г Младост 2015 (София) 5:1
18.05.2024 17:00 26 кръг Д Фортуна (Железница) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Фортуна (Железница) 22 10 2 10 75:60 32
7 Средец 2016 (София) 22 8 1 13 47:83 25
8 Талант (София) 22 6 2 14 29:96 20
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 22 5 3 14 39:89 18
10 Витоша (Бистрица) 22 5 2 15 38:88 17

Талант (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 09:00 1 кръг Г ФК Ботев (София) 6:1
24.09.2023 09:00 2 кръг Д ОФК София 1992 (София) 6:2
01.10.2023 09:00 3 кръг Г Развитие МФ (София) 3:1
08.10.2023 09:00 4 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:0
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
22.10.2023 09:00 6 кръг Г Барокко (София) 1:0
12.11.2023 10:25 7 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 1:1
19.11.2023 09:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11:0
17.03.2024 10:25 9 кръг Д Академия Септември (София) 1:1
24.03.2024 13:15 10 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 3:1
31.03.2024 09:00 11 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:1
отложен 12 кръг Г Барокко (София) -:-
14.04.2024 09:00 13 кръг Г ФК Ботев (София) 3:1
21.04.2024 09:00 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:2
28.04.2024 09:00 15 кръг Г Развитие МФ (София) 2:1
12.05.2024 10:25 16 кръг Д Академия Септември (София) 1:1
19.05.2024 11:50 17 кръг Г ОФК София 1992 (София) 4:0
26.05.2024 10:25 18 кръг Д Тигрите (София) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Талант (София) 17 13 4 0 57:17 43
2 Софияспорт 2020 (София) 17 11 3 3 39:17 36
3 Барокко (София) 17 11 1 5 58:47 34
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 18 9 3 6 58:31 30
5 Академия Септември (София) 18 7 5 6 54:36 26

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници