Обеля сити (кв.Обеля, София)

BGSupporters форум

Обеля сити (кв.Обеля, София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Г Академик 1947 (София) 4:1
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Спарта (София) 7:0
12.09.2021 13:00 3 кръг Г Урвич (Панчарево) 2:1
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 4:1
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 13:0
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 4:1
10.10.2021 16:00 7 кръг Г София спорт (София) 6:3
17.10.2021 16:00 8 кръг Г Железница (Железница) 1:3
24.10.2021 16:00 9 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:0
31.10.2021 15:00 10 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:0
07.11.2021 10:00 11 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:2
22.09.2021 17:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
27.11.2021 11:00 13 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:0
27.02.2022 14 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 15 кръг Г Спарта (София) -:-
- 16 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
- 17 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 18 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) -:-
- 19 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 20 кръг Д София спорт (София) -:-
- 21 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 22 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 23 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
- 24 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 25 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 26 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Железница (Железница) 13 10 1 2 51:17 31
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 13 10 1 2 44:20 31
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 13 9 1 3 46:13 28
6 Обеля (кв.Обеля, София) 13 6 1 6 36:23 19
7 Ботев 57 СУ (София) 12 4 4 4 30:23 16

Обеля сити (кв.Обеля, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 15:00 1 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 9:1
04.09.2021 09:00 2 кръг Д Надежда (Доброславци) 5:0
11.09.2021 13:00 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:4
- 4 кръг
почива
18.09.2021 15:00 5 кръг Д Сердика (София) 2:3
25.09.2021 17:00 6 кръг Г Барокко (София) 1:0
02.10.2021 15:00 7 кръг Д ОФК София (София) 1:3
09.10.2021 09:00 8 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) анл.
19.11.2021 14:00 9 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:2
03.11.2021 13:00 10 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 3:0
30.10.2021 09:00 11 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:2
06.11.2021 17:00 12 кръг Г Развитие МФ (София) 2:0
09.11.2021 13:00 13 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:3
16.11.2021 15:00 14 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
27.11.2021 09:00 15 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:3
26.02.2022 09:00 16 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:0
05.03.2022 09:00 17 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:3
09.03.2022 10:00 18 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 6:2
- 19 кръг
почива
31.12.5555 23:55 20 кръг Г Сердика (София) 4:0
26.03.2022 15:00 21 кръг Д Барокко (София) 5:2
02.04.2022 09:00 22 кръг Г ОФК София (София) 1:5
- 23 кръг
почива
16.04.2022 09:00 24 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:1
27.04.2022 13:00 25 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:4
04.05.2022 11:00 26 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 2:4
31.12.5555 23:55 27 кръг Д Развитие МФ (София) 0:0
14.05.2022 18:00 28 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 2:4
21.05.2022 09:00 29 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 9:0
28.05.2022 09:00 30 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК София (София) 26 15 4 7 70:41 49
4 Банкя 2009 (Банкя) 26 14 4 8 74:45 46
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 26 13 2 11 79:51 41
6 Надежда (Доброславци) 26 12 4 10 56:45 40
7 Софияспорт 2020 (София) 26 12 3 11 61:67 39

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници